MGTOW Israel

מדוע הנשים הישראליות כאלה אכזריות?

מקור תמונה: pixabay

הנשים הישראליות רשעות מאוד כאשר מדובר בגבר יהודי. כל אחת עם האף למעלה, חושבת שאנחנו אמורים להגן עליה במלחמות ולשנע כלכלה בשביל שהיא תמשיך לעשות סטוצים ולהסתובב חופשיה. נשאלת השאלה אם כן למה הן כאלה מלאות שנאה, והרקע ההיסטורי לכך:

מאז שנתנו לנשים היהודיות חופש בתחילת הציונות, הן הראו את הפרצוף האמיתי שלהן. כל הרשע שהיה בפנים יצא החוצה, הן החלו מתהלכות בבגדים חושפניים ובמקביל לא להזדווג בגיל מוקדם עם יהודי. החלו עושות סטוצים עם האויבים שלנו שהורגים אותנו, להתגרש, למרוד ולהשליך את היהודי לישון בספה. כל הרוע שלהן והבוגדניות צצו החוצה, והסתבר שהן מאוד אכזריות.

התגלה שהנשים היהודיות הן כמו מפלצות, מכשפות ואכזריות. כולן בין אם אשכנזיות, מרוקאיות, תוניסאיות, צרפתיות, אתיופיות, אחת אחת גנבות רודפות בצע שמנסות בכל צורה אפשרית לסחוט את הגבר היהודי ובמקביל לעשות סטוצים עם גויים.

במילים אחרות, הנשים הישראליות רשעות כי הן בחרו להיות רעות מרושעות ולבגוד בעם היהודי. הן החליטו לרמוס את הגברים היהודים בדווקא ולחרבן להם בפנים מפני שהן קיבלו את החופש לעשות כך כאשר נבנתה המדינה וניתן חופש לנשים לעשות כאוות נפשן.

אישה ישרעלית רשעה גנבה 275אלף שקל על הילד שהביאה מטיירון. -מקור: ynet.co.il

היצור האכזרי הזה בשם "האישה היהודיה הישראלית" מסכסך וגורם לגברים היהודים להיות משוסים ונלחמים זה בזה, רק בכדי להרשים איזה שרלילה שסיימה למסור גופה לערבים. אם לא הרשע של הנשים הישראליות, כנראה שכולם היו חיים פה בהרמוניה ואחווה גברית.

אבל האישה היהודיה החליטה שהיא רוצה להמליט ילדים ממזרים מגויים, לשסות את הרבנים בעם בתירוץ ש"אישה יהודיה זה קדוש", להתחתן מאוחר, ללכת פרוץ כדי שכולם יהיו נואשים מינית, ובנוסף גם ללכת לעבוד במקום לשרת בבית את הגבר היהודים מהעם שלהן. הולכות לענג מנהלים במלצרות כדי לקבל קידומים, ועם הכסף מהזנות הזו קונות טיסות לחו"ל כדי לעשות אורגיות ביוון.

הסיבה היחידה שהאישה הישראלית כל כך רשעה מרושעת זה בגלל שהיא החליטה לבגוד בעם ישראל, ואי אפשר לתרץ בשום צורה אחרת או לתת הסברים שכביכול "הסיתו" אותה להיות כזאת רעה. בדיוק כמו שלא מרחמים על רוצח מדוע רצח, כך גם האישה הישראלית הפושעת נגד עם ישראל היא פושעת לכל דבר ואסור לרחם עד שלא תקבל העונש המתאים כגון מאסרי עולם בצינוק עם תנאי מחייה של עכברוש ביוב.

האישה היהודיה הישראלית באוניברסיטה, בעד ערבים מחבלים ונגד גברים יהודים. -מקור: פוסט פיסבוק ו haipo.co.il

לפעמים אנשים מתבלבלים וחושבים שמדובר בנשים צדיקות, "הבת שלי בתולה שמרה עצמה עד גיל 22", "הבת שלי עוזרת לעניים". ומה בפועל? נשים שרמוטות מגעילות, הולכות ערומות עוד יותר פרוץ מהערבושיות אפילו, מזדיינות עם סודנים בתחנה מרכזית החל מגיל 11 למרות שאבא שלהן בוכה מתחנן שיפסיקו, ובנוסף גם מתנדבות בעמותות סמולניות כדי לעזור למחבלים שמתנכלים ליהודים בשטחי יו"ש.

הנשים הישראליות הן לא צדיקות, לא בתולות, לא צנועות ולא חסודות. מדובר בנשים תנינות רעות שמסוכנות לאדם היהודי. סכנת נפשות אמיתית וחובה לברוח ולהסתתר מהן, שכן הן מעלילות ומתלוננות ותובעות ומשפילות כל דבר יהודי שקיים. כל אחת ואחת מהן שליחה של הס"מ יש"ו.

עדיף אפילו לברוח לתאילנד להתחתן עם איזה "קריסטין" מאשר אישה ישראלית, גם אם אתה בחור חרדי ירא שמיים. האישה הישראלית תדרדר אותך עד רמה שתרצה לשרוף ספרי תורה, כי הן כל כך בזויות ורצחניות שלא אכפת להן שהחמור היהודי שלה ישן כמו סמרטוט במחסן עם עכברושים, העיקר לענג מחבלים ולעשוק במזונות.

נשים הישרעליות מוציאות את הגבר היהודי העלוב בתור רוצח, ומחזקות מינית ונפשית את המחבלים הערבים. האישה שהעלתה את הפוסט הנ"ל בשיח פמיניסטי נחסמה. -מקור: "שיח פמיניסטי" בפיסבוק

הרשע של הנשים היהודיות בימינו מטיל ספק האם בדורות הקודמים היו הנשים אכן צדיקות. היום לדוגמא אי אפשר לשמוע בשום מקום על הרשע שלהן, כי הן משתיקות כל אחד שיעז להלין ומשתמשות בכל גוי אפשרי כדי לעשות זאת. אם כן, נשאלת השאלה: האם בדורות הקודמים הן גם היו כאלה רשעות? ואולי למעשה היו רשעות עוד יותר מהיום?

רוב הסיכויים שכן, והיום עוד אפשר פה ושם לשמוע על הרשעות שלהן נוכח החיים בעידן המידע החופשי שמאפשר אינטרנט, ואצאפ, ושאר טכנולוגיות תקשורת מהירה. אבל פעם הן ככל הנראה היו פשוט מסיתות לרצוח כל אחד שיעז לדבר על הפשעים שלהן והוא היה מת מייד בקהילתו הקטנה בלא עוול בכפו. היה מסוכן לדבר מרוב הרשע והשקרים שהן מפיצות וכל דבר קטן היה נגמר במכות והרג.

הנשים של הדורות הקודמים לפנינו כנראה גם כן היו כאלה מרושעות אם גם היום הרבנים משתיקים כל אחד שיעז "לקטרג על בת ישראל קדושה": וזה למרות שמדובר בשרמוטות אכזריות שכבר מזמן על פי התורה היה צריך להעניש. יכול להיות שאנחנו בכלל לא מבינים מי אנחנו, אם משתיקים ולא יכולים להטיל ביקורת על הנשים שלנו.

יכול להיות שעם ישראל זה עם הפמינאציזם, עם רשע ששונא בניו וסוגד לנשים. אולי אנחנו לא באמת מי שאנחנו חושבים שאנחנו, אלא עם מרושע שזובח את הגברים שלו על שם קידוש הפ*ת היהודיה המכשפת.

אולי סתם מקשקשים לנו ש"יהדות זה פטריארכיה", ואולי אנחנו בעצם כולנו עובדי עבודה זרה שסוגדים לנשים ועל זה גם שונאים אותנו בעולם. מרוב שהנשים הישראליות המכשפות מעוותות את ההלכה והתורה ומכופפות כל דבר לטובת הפ*ת שלהן, כנראה שאנחנו כבר מזמן איבדנו את זה, ופשוט לא שמים לב – אבל הגויים שמסביב כן כי הם מסתכלים עלינו מבחוץ ורואים את התמונה הגדולה.

בנצי גופשטיין הפמיניסט מארגן הסעות חינם לשרמוטות יהודיות שסיימו למסור גופן למחבלים בכפרים ועכשיו רוצות לקרוע במזונות חמור יהודי בתול שפתיים. מקור: פרסומת של בנצי גופשטיין, ארגון להב'ה

בין כך או כך, אישה ישראלית שזובחת את הגבר הישראלי שאהב אותה היא פשוט נבלה סרוחה. במזונות, בגידות, שקרים, עושק, נטישות, השפלות, העללות, הלשנות למשטרה, שינה בספה, האישה הישראלית לא מפסיקה את הטרור שלה נגד הגבר היהודי כל יום ובכל בית ובית בפמיניסטאן.

אין שום הצדקה לרשע כזה, ואני חוזר ומדגיש: הסיבה שהנשים הישראליות כאלה רשעות זה בגלל שהן החליטו לבגוד בעם שלהן ולהתאכזר ולעשוק ולעשות פה חטאים גדולים ורציחות מאסיביות בסדר גודל של שואה.

שהשם ישמור וירחם עלינו מפני האישה הישראלית הרעה.

2 תגובות על “מדוע הנשים הישראליות כאלה אכזריות?”

נו די כבר לבכות !!!
פשוט מארגנים המון זועם ופשוט משמידים פמינאציות, שוטרים, שופטים…בזה אחר זה !!!
פשוט מתפרצים לבניין פייסבוק ישראל ברחוב רוטשילד 22 בת״א, ופשוט שוחטים שם את כולם !!!
נו הלטר סקלטר כבר קיבינימט !!!
כאוס מוחלט !!! נו איפה האנרגיות השמיימיות שיביאו להנו כאוס מוחלט כבר !??!!??
שהכל כולל הכל, ייקבע ע״י הסכין והגרזן או הגרזן והסכין !!!
נראה איך אז השרמוטות האלה יבכו על הטרדה מינית, אונס, מכות…למי הן ילכו כשיהיה כאוס מוחלט ?!?!?!?!!?
ואולי אני צריך לקחת על עצמי את תפקיד צ׳ארלס מנסון שיעשה הלטר סקלטר !?!!?!?!?!?

ניקולאי היקר אנחנו מגזין לגברים, לא ארגון טרור.
אני מבקש לא לרשום יותר קריאות לרצח. פעם הבאה אני אאלץ למחוק את התגובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *