MGTOW Israel

למה פמיניזם זה אי שיוויון קיצוני לרעת גברים

הפמיניזם מתיחס לשוויון בכל התחומים חוץ מאשר במערכות יחסים.

מקור תמונה: pixabay, עריכה: מגטאו ישראל

יחסי מין זה משאב לכל דבר, שעוזר לאדם להתקדם. בקטגוריה של יחסי מין ניתן לכלול: חיזורים, כמות סקס, כמות פרטנרטים ותחושת השפע שחש פלוני, וכל אלה מסייעים לו להתקדם בחיים ומהווים יתרון של ממש. ככל שלאדם יש יותר סקס ככה יותר קל לו להתעשר ולצבור הצלחה.

אנשים שיש להם הרבה סקס מפתחים בטחון עצמי יותר גבוה, מצליחים יותר בחיים, מרגישים סיפוק מחייהם, שמחים יותר וחיים יותר שנים. הם מתפתחים פסיכולוגית בשלמות ורוכשים כישורי חיים מהקשרים המיניים שיוצרים והיחסים האינטימיים שלהם עם הסביבה.

עם זאת, העולם נוצר כך שגברים צריכים סקס הרבה יותר מנשים, ובלי הסקס והמגע המיני הם גוססים. כלומר גבר צריך סקס הרבה יותר כדי להתפתח, ואילו אישה מסתפקת רק בחיזורים. בגלל זה תמיד בטבע היו אונסים נשים, שכן מדובר בהשרדות לכל דבר. בלי המגע המיני הגבר ייחלש פיזית, לא יצליח לצוד לעצמו אוכל ויגווע ברעב.

בגלל אי השוויון הטבעי הזה בשוק יחסי המין הרבה ציוילזציות לא מצליחות להתקדם, והדבר היחיד ששם גבול להייפרגמיה הנשית הוא האונס. באפריקה לדוגמא, עד היום בשבטים מסויימים מקובל לאנוס אישה ברחוב ואין אף אחד שיטפל בעניין כי אין גם משטרה.

לצערנו (או לשמחתנו, תלוי איך מסתכלים על זה) אנחנו לא חיים באפריקה אלא במדינה מפותחת. את המדינה הזו בנו גברים מסופקים שחיו בחברה עם פיקוח וריסון של נשים. ועכשיו כדי להמשיך לקיים את המדינה צריך לשמר את הדבר הכי בסיסי שהוא השוויון בשוק יחסי המין, שהולך ודועך.

בזמן שגבר יהודי הממוצע היום נשאר בתול שפתיים עד גיל 40 ומחפש "זיווג משמיים", האישה היהודיה משתרללת עם קומץ בריונים בבית הספר, ערבים בשכונה וצוברת אינספור חוויות מיניות בחו"ל עם החבר הטחון.

שרלילה ישראלית שלא ממלאת את התפקיד שלה בעם, אלא סתם מחרבנת ממזרים בשביל עצמה. -מקור: askp.co.il

כל החוויות והסקס שהאישה הישראלית עושה עוזרות לה להתקדם בחיים, לסיים תארים ואפילו לקבל עזרה בשיעורי הבית תמורת האופציה להיות בקרבתה ולהריח את הפות הדלוח שלה ממרחק של מטר וחצי. בזמן הזה הגבר הישראלי נרקב, לא מתפתח או שמתעסק כל היום במרדף אחרי פות דלוח כדי לקבל חתיכת בשר רקובה ומשומשת פעם בשבוע.

מדובר באי שוויון קיצוני לרעת הגברים הישראלים. יש להחשיב גם את העובדה שהישראליות לא נאמנות בכלל לעם היהודי, ולכן כל גבר יהודי בימינו צריך להתחרות עם מליארדים של גברים מכל העולם שקופצים על הישראליות הבוגדות בטינדר. הסיכוי של גבר ישראלי לחיי מין מתי שהוא צריך אותם הוא קלוש, במידה והוא לא 1% הזיינים הכי מוצלחים בארץ.

ישראלי יהודי מתחנן שמישהי תרצה אותו בזמן שהן מתעברות מערבים ומסננות אותו. -מקור: פוסט היכרויות פיסבוק

זה מה שהפמיניזם גורם: הנשים החצופות הישראליות מקדמות לעצמן עוד ועוד זכויות, ובמקביל גם משמרות את כל הזכויות הישנות שהיו להן בימים הישנים כאשר היו נכפות לציית לפקודות הבעל (מזונות, כתובות וכו').

לא רק זה אלא גם הן משתמשות בכוח המיני ובנואשות שהן יוצרות אצל הגברים הישראלים כדי לעשוק עוד פריוילגיות כמו "מזונות אישה", "מדור", "חזקת גיל הרך", "חוקי הטרדה מינית" וכל מיני דברים הזויים אחרים שבדרך כלל גויים גמורים דוברי עברית תומכים בהם כדי לדפוק אותנו, הגברים היהודים שמפרנסים ושבנינו לשרמוטות האלה את המדינה.

הפמיניזם הוא שם מכובס לשנאת גברים מהעם של הנקבה הפלונית, כלומר אם לדוגמא מדובר בפמיניסטית אוקראינית אז סביר שהיא שרמוטה של כושים שיורקת על אוקראינים ועושה פדיחות לכל העם שלה באונליפאנס ובזנות. במקרה שלנו, הישראליות בזות לנו, חיות על חשבוננו, עושקות וחומדות מאיתנו דברים ובמקביל מזדיינות עם כל מי שבא להן.

היהודיות מתאהבות במחבלים ערבים ומסננות יהודים, והגברים היהודים נאלצים להתחרות על הנשים של עצמם מול גויים. -מקור: תורת לחימה.

והיום בפמיניסאטן 99% הנשים פמיניסטיות, בואו נאמר את האמת: אמנם רק קומץ מהן יוצאות החוצה עם הציצי בחוץ להפגין ולהגיד דברי שטנה נגד גברים, אבל רובן יושבות בשקט ונותנות לזה לקרות בשמחה רבה. הן שותקות וכביכול לא עושות כלום כדי שיהיה להן אחריכן התירוץ "אני לא קשורה לזה אני לא עשיתי כלום", אבל בסתר כן מצביעות ליכוד וכן מסננות גברים יהודים וכן מתאהבות בגויים.

אם תסתכלו בשוק יחסי המין לפשעים שהן מבצעות, תבינו שהן כולן משת"פיות של הפמיניזם. כל הנשים הישראליות כולן מעיזות לבוא בדרישות, אפילו מתי שאין להן בתולין ושהן פג תוקף. הן מגדילות את בועת שוק יחסי המין והצמאון של הגברים הישראלים כדי להפוך אותנו עוד יותר לסמרטוטים שמנסים לרצות אותן בכל דבר.

זהו החוסר שוויון שיוצר הפמיניזם, ממש מצב שגברים צריכים לצאת כמו קבצנים מסכנים ולהתחנן שמישהי תרצה אותם. יש אפילו כאלה שמתפללים לזיווג, כמו עני מהאשפתות שמתחנן לפרנסה, ולרוב זה קורה עד גילאים מאוחרים 30+ או אם גרושים אז בכלל עד הפנסיה.

אחרים לעומתם יוצאים "לשדוד" נשים מרוב לית ברירה ומרוב שכל הנשים משרתות עמים זרים. הם יוצאים ל"פיקאפ" או שוכבים עם נשים נשואות, והגברים שכן נשואים מרגישים שכל הזמן העיניים של גברים זרים שגוססים מבדידות על האישה שלהם.

המעטות שלא הלכו עם ערבים הולכות להיות לסביות, ודורשות עוד זכויות על חשבון הרעב המיני של הגבר היהודים משלמי המיסים. -מקור: פוסט של ynet.co.il

זה מאוד דומה למצב במדינות עולם שלישי בהן למלך מושחת פלוני יש בלוקים שלמים של זהב, ארמונות ענקיים, סעודות ענקיות ומפוארות. ואילו העניים מתחננים לפת לחם מסכנה ויוצאים החוצה לבקש, חלקם כבר מרוב שנים שלמות שהיו בתת תזונה גם מקבלים מומים פיזיים שבלתי ניתן לתקן ופוגעים בכושר העבודה שלהם.

כך גם הנשים הישראליות, להן יש שפע של סקס מכל הגברים בכל העולם. הן נהנות, מתפתחות, יש להן שפע נפשי של בריאות בזכות כל האורגיות האלה והחוויות שהן צוברות. גם מתנות מרעיפים עליהן. ובזמן הזה הגבר הישראלי ששוקק לזיווג ונאמנות מאישה מהעם שלו מתחנן כמו סמרטוט רצפה.

האופציות היחידות של הגבר הישראלי לצאת מ"מעגל העוני" הזה בשוק יחסי המין זה או 1. לגנוב אישה, כלומר לפתות אותה מתחת לגב של ההורים והמשפחה שלה ואז לדרוש שהיא שלו. או 2. להפסיק להיות חלק מעם ישראל ולחפש בעם אחר.

ישראלי הלך לחו"ל וגילה שבישראל הנשים הרשעות מתעללות בנו בהייפרגמיה אולטרא-קיצונית ובגידה בעם עם ערבים, מה שעוד יותר מגביר את ההיפרגמיה. -מקור: פיסבוק.
(המשך לתמונה הראשונה)

העניין הוא שכאשר גברים מתחילים ללכת לרעות במקומות אחרים הם פשוט לא ירגישו שייכות לעם ויפסיקו לתרום. לא יהיה יותר מי שיגן בצבא, לא יהיה יותר עם יהודי, באים לכאן כובשים זרים שתופסים את הארץ מבפנים והעוני הכלכלי גובר.

הנשים הישראליות החצופות מזלזלות תמיד במה שהגברים נותנים, מבלי לקחת בחשבון שמסורת וזהות זה דבר הכי חשוב לגידול ילדים כדי שהם יוכלו להתפתח היטב פסיכולוגית וכדי שיהיה סדר בשוק יחסי המין. הן קוראות לנו "גזענים" בגלל שלא רוצים לחלק אותן לסודנים וערבים, מתחצפות ובסוף גם משריצות מפלצות כלאיים, כל מני ילדים ממזרים ממסיבת סטוצים במועדון שבסוף יהיו פושעי ישראל מתועבים.

וכל זה קורה בגלל חוסר השוויון שיוצר הפמיניזם בשוק יחסי המין. אחת התולדות שלו היא גם חוסר שוויון בשאר התחומים של החיים בין גברים לנשים, כי היום באמת אין תחום שאין בו הפליה לרעת גברים- אפילו בעולם הדתי. הגברים בפמיניסטאן ממש מפחדים מהנשים שלהם והולכים על הבהונות לישון על הספה כל ערב.

אין ספק שהדור הזה כולו מצולק נפשית, בעיקר הגברים שבחיים שלהם לא היתה להם דמות אב אמיתית. אפילו אלה שגדלו עם אבא או אבא חורג והלכו לישיבה עם רב, אין למות דמות אב כי היום כמעט כולם קוקסינלים.

מרוב שהנשים חצופות אין לגברים מרחב ותחושת בטחון להיות גבר גברי. האבות מטרידים את הילדים שלהם בחיבוקים ונשיקות במקום להנהיג את הבית ולהציב גבולות בצורה סימפטית, הילדות הולכות עם חזייה ותחתונים והאמא הולכת כל ערב עם החברות "אני צריכה להרגע" (בסוף מסתבר שזה עבדאללה המאהב הערבי).

ככה נוצר דור שלם של קבצנים מלידה, גברים רכרוכיים שמרוב נואשות למגע נשי הפכו לנשים בעצמם. את העבודות החשובות בבנייה, אוטובוסים ומשטרה אין גברים יהודים לאייש, והערבים מראים פרצופם האמיתי בתמיכה בפלסטין ובמכות ליהודים אזרחים תמימים.

מקור סרטון: טוויטר של יאיר קראוס

הנשים הישראליות יבואו ויגידו: "אתה שונא נשים", "אתה מחפיץ נשים" וכו וכו. יסננו את כל הטיעונים שאמרתי ויבטלו הכל במשפטי שיימינג, ואל תצפו מהן לשום דבר אחר. הן בסך הכל משתפות פעולה עם הפמיניזם, וקוטלות כל אחד ואחד שיעיז לדבר- באופן פרטני.

כולן פה בוגדות אחת אחת, אין אפילו צדיקה אחת כולן רשעות. בחיים שלי לא ראיתי אישה צדיקה במדינת פמיניסטאן וגם אתם לא, תפסיקו לשקר לעצמכם. האישה הישראלית בין אם היא מציגה עצמה כתומכת בגברים בין לאו, בזמן האמת תבגוד, תנטוש, תעשוק במזונות ותתן את הבתולים שלה לאיזה מוסטפה מקלקיליה.

יש להן הרבה טקטיקות לקטול כל אחד שיעז לדבר על הפשעים שלהן נגד עם ישראל, אבל בגדול זה מסתכם בשיימינג. "אתה סתם בתול", "אמא שלך לא אהבה אותך" , "אתה לא גבר", "איך אתה מדבר על נשים", "אני אתבע אותך" , "אתה מטריד אותי". כל המשפטים האלה הם קלישאות שנועדו כדי לשבור ולהשתיק אותך, יהודי היקר, על מנת שהן יוכלו להמשיך לפשוע נגד עם ישראל מבלי להיענש. על פשעים כמו שהן עושות היום פעם היו סוקלים באבנים מבלי להסס בגלל המחיר הכבד שהם גורמים לחברה כולה.

שרמוטה ישראלית מפרקת משפחה ומעודדת אחרות גם לעשות כך. -מקור: ynet.co.il

איך להלחם בחוסר השוויון שיוצר הפמיניזם?

הדרך הקונסטרוקטיבית היחידה לתקן את הבאג החברתי הזה במדינה שלנו, היא פשוט לתת לשרמוטות להכחד ולהתנתק מהן, ובמקביל להרביע כמה שיותר צדיקות(כמו שעושים החרדים). יוצא מכך שכנראה יהיו הרבה גברים רווקים שלא יתרבו, ושישארו לבד או ייאלצו להתבולל. אבל בגדול אין לעם ישראל ברירה אחרת.

אבל לא כולם מסוגלים לזה. אני לדוגמא בתור מגטאו אעדיף להתבולל ולהגר מפמיניסטאן. אני לא מוכן לקחת שרמוטה חוזרת בתשובה, אחת מאלה שכל החיים עשו ממני צחוק ובאו בדרישות וסיננו והיתה עם ערבים. והסיכוי למצוא צדיקה בתולה הוא קלוש וגם יש מלא מתחזות שהיו פעם עם ערבים ואז עשו ניתוח איחוי קרום. זה פשוט קשה מדי בגיל מאוחר להתפשר על המגעילות האלה ועוד במחיר המופקע שהן דורשות.

אם החרדים יצליחו להתרבות מאוד ולנדות את כל הפרוצות מתוכם, באיזה שהוא שלב יכול להיות מספיק כוח פוליטי למגזר החרדי כדי לחוקק נגד הפרוצות. הבעיה היחידה שלהם זה המחיר של ההתבדלות על כושר העבודה שלהם.

כל היום לשבת ולשנן הלכות כיצד לגרום לאישה לא לרוץ לערבי, כל היום להתפלל וללמוד תורה כדי לשמור שפיות למרות המצב ונאמנות לעם היהודי – אלה דברים שמסרסים את יכולת החרדים לעבוד. הם רובם חולים, במצב פיזי רדוד ובקושי מסוגלים להרים בלוק בטון אחד מסריח.

המצב היחידי בו יש טעם להלחם בפמיניזם זה אם אתה חרדי שקיבל שידוך עם בתולה מגיל 17. אז כן משתלם, כי באמת הסיפוק גובר על המחיר. אתם גדלים ביחד, היא תמימה, ויש מקפצה לגבר כדי להצליח בחיים ולא להפוך לרשע.

לעומת זאת מי שלוקח שרלילה ישראלית מבוגרת בת 20+ שבאה בדרישות, יסבול כל יום כשהיא נזכרת באקסים הערבים וזה מתבטא בריבים שהיא מתחילה לעשת בבית והשוואות "למה אתה לא עובד" (זה מתי שהיא נזכרת בשמלה שקנה לה הערס השכונתי פושע ישראל). הוא בכל מקרה יאבד את כושר העבודה שלו בגירושין ויהיה סמרטוט רצפה שלא תורם כלום לכלכלה כי משלם מזונות וקורס.

לכן באמת אין מה להלחם בזה, פשוט לא שווה. בנות ישראל רשעות מדי, לא מקשיבות, הולכות לערבים, מורדות ויורקות לנו בפרצוף. עדיף להשאיר אותן פה למערכת המשפט, הסודנים הערבים והאריתראים שהן מעדיפות על פנינו.

אפשר לתת צדקה לחרדים ולעזור להם, ככה אולי מתי שהוא יהיה מספיק משפחות בארץ עם נשים נאמנות כדי שהחילוניות הרעות ירגישו בלתי שייכות ויברחו לחו"ל למאהב. אבל חוץ מלחזק אותם, מי שלא התחתן עם בתולה מגיל מוקדם אין לו באמת מה לעשות חוץ מלברבר בעניין ולהפסיק לחזר אחרי המגעילות הישראליות האלה.

2 תגובות על “למה פמיניזם זה אי שיוויון קיצוני לרעת גברים”

בפרק ב' גרושות כבר לא סיפור הצלחה. הן מבוגרות עם ילדים, גברים לא לוקחים אותם ברצינות. ככל שיש יותר כתבות יח"צ על גרושות כך הדבר מעיד שביני גברים רבים הן "סחורה פגומה".

"העצמה הנשית" לא עובדת כבר בשלב הזה…

אתר בריאותי מקצועי עם מידע רב על כל סוגי הויטמינים, המינרלים ותוספי המזון, לבריאות האדם.
באתר האינטרנט תמצאו מידע על מסלולי טיפול לזוגות.
טורבו טק הוקמה על ידי "שחף סחר" ו"מרכז חלפים",
חברות הפועלות בשוק הרכב בארץ מזה שנים רבות,
על מנת לתת מענה למחסור ולחוסר מקצועיות בשוק הרכב הישראלי, בתחום
מגדשי הטורבו. חברה השוכנת באיזור פתח תקווה המנוהלת על ידי ליאור שמחי .ליאור הינו צלם מקצועי מזה 8 שנים המעניק שירות ללקוחות ממקום אוהב חם ואמיתי.
כאן תוכל לבחור מתוכן, את מי שעונה על טעמך ועל דרישותיך
ותעניק לך שירותי ליווי בבאר שבע בצורה
הטובה ביותר ולשביעות רצונך.
עיסויים בבאר שבע . עיסויים בהרצליה מתומחרים בעלות המתחילה ב-150 שקלים
והם יכולים גם להגיע לעלות של כ-500 שקלים.
בפועל, תוכלו להגיע אל מכון עיסויים
מפנקים במטרה לקבל עיסוי מפנק בהשרון והסביבה בלבד, או לחילופין
יוכל המעסה להגיע אליכם עד פתח הבית או אתם יכולים להגיע אליו לדירה פרטי.
חדרים לפי שעה ברחובות למשל יכולים להיות מבוקשים במיוחד לרגל
אירוע משפחתי. תנורי תאמר הם עסק משפחתי קטן שהתחיל ליצור ולייבא קמיני עצים יפים בצפון
-ניסיון מעל 30 שנה. מ חברת שדר הינה חברה יצרנית החלה את דרכה לפני 40 שנה כיצרנית
של חלקי גז ואביזרי גז ,כבישה חמה ועיבוד שבבי.
יצירת אווירה ותקשורת טובה בתחילת העיסוי משפרת אותו והופכת את הטיפול לחוויה מרגיעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *