MGTOW Israel

נשים הישראליות הן רשעות ועושות לנו שואה

הנשים הישראליות עושות שואה בעם ישראל והן רשעות מוחלטות. אין להן שום בושה ואין טעם להוכיח אותן, פוסט זה הוא רק אזהרה לכם שתדעו עם מי אתם מתעסקים.

הנשים היהודיות בישראל הן שיא הרשע, בחיים לא היו כאלה נשים מרושעות בעולם. למעשה מדובר ביצור הכי רע בעולם שעושה את כל העבירות האפשריות בתורה והקדוש ברוך הוא רואה את זה ושונא אותן.

הנחשה רוצה להרוג אותך, תברח. -קרדיט: פוסט בפיסבוק

הן לא רואות כלום מעבר לצרכי איבר המין שלהן, והן מוכנות גם להשמיד ולחרב כדי לספק את תאוותיהן. כך לדוגמא מתי שעולה בהן האינסטינקט להשריץ ילדים הן מוכנות לקחת גבר חף מפשע ולהרג אותו בדמיזונות ולא למצמץ אפילו מתי שהוא מתאבד מרוב העוול שהיא עשתה בכך שהתגרשה ועשקה.

בנוסף הן עושות הטרדה מינית לכל העובר ושב עם העירום שלהן. הנשים הישראליות הולכות בצורה מטרידה עם בגדים צמודים שמבליטים את כל האיברים מתי שהן צעירות כדי להתגרות ולהטריד מינית.

להבדיל, מתי שגבר שולח דיקפיק, הן הולכות לתבוע ים כספים. כלומר הן מתגרות ומראות כל הסימנים של סקס אבל מתי שהגבר נענה הולכות לרצח אותו כלכלית. שיא הרשע.

מתגרות ואז מעלילות, רשעות ארורות. -קרדיט: כל הזכויות שמורות לבעליהן המקוריים.

אפשר להרחיב ולהרחיב לגבי הרשעות של הישראליות יש"ו. אבל לכם אישית גברים חשוב תמיד לזכור את פרצופה האמיתי של האישה היהודיה בישראל, ואת מה שהיא עושה לנו פה במהלך כמה דורות.

חובה להזהר מאוד ולהרחק מהן כמו שמתרחקים מאש, ובחיים לא להתחתן. כזה יצור רשע בחיים לא היה, אפילו עמלק לא היו כל כך רשעים כמו הנשים הישראליות.

נטשה אותו, גנבה לו את הילדה ועכשיו משתמשת בה כשפחת מין למאהב החדש. -מקור: פיסבוק

גברים ישראלים לא מפסיקים להתחנן פה לזוגיות ולא קולטים שהרשעות האלה זוממות בכוונה להרעיב אותם. הם בוכים ומייבבים כמו נמושות שאין להם זוגיות ואף אחת לא רוצה אותם, מבלי להבין שזה בדיוק מה שהן רוצות: להרעיב אתכם עד שתתפגרו ותמכרו כליה רק בשביל שנה שנתיים עם ישראלית רעה.

יש אפילו מטומטמים שנשארו לבד עד גיל 50 ועדיין לא קולטים את העניין, ומוכנים אפילו להיות "ידועים בציבור" עם ישראלית פרוצה בת 40 שכבר מזמן חילקה את חן נעוריה לגברים אחרים ואפילו גויים.

ובכל זאת נכשלים להבין את הרשעות של הנשים הישראליות והרוע שלהן ומפרסמים פוסטים בהם הם משפילים את עצמם ומתחננים לחתיכת איבר מין נשי של אישה ישראלית.

ישראלי בן 47 מחפש זקנה לפרנס במזונות. -מקור:פיסבוק

יש גם כל מיני טיפשים שמתחתנים פעם שניה ושלישית מבלי לקלוט שהנשים הישראליות לא רוצות אותן. הן רוצות רק לחגוג עם ערבים וגויים עד גיל מבוגר ואז למצוא חמור יהודי שישלם עליה מזונות מרחוק כי הרבי בבית כנסת אמר שככה צריך וזה מצווה.

אני משתגע מתי כבר יבינו הישראלים המוח ציפור האלה שהנשים בפמיניסטאן הן שיא הרוע של כל העולם? מתי הם יבינו שאף אחת מבנות ישראל לא רוצה בן ישראל אלא רק גוי וצומי ולייקים בפיסבוק?

הרצון היחידי שלהן לגבי יהודים זה להשמיד ולחרב. את כל האהבה שלהן הן שומרות לצ'אד הגוי ולסטוצים עם פושעים, ואחרכך בשביל מזונות מחפשות סטודנט למדמ"ח יהודי פראייר.

פשוט אסור להתעסק עם אישה ישראלית בשום מחיר. כל מה שתמצאו בה זה הייפרגמיה, רוע, חשק לבגוד, התחצפות, עורמה, קומבינות, מניפולציות רגשיות, מזונות ותיקים בהוצ"לפ ותביעות.

אפילו עמלק מקנאים בכמה רוע מצליחות להכיל בתוכן הנשים הישראליות, ששמו לעצמן לדגל מטרה אחת: להמשיד את העם היהודי, להתעלל בילדים, באבות ולשטוף רצפה לערבים בכפר.

יהי זכר העם היהודי ברוך- מת והושמד. עם ישראל מת, בגלל הנשים ישראליות הרשעות.

אפילו פלסטינאים מודים שהנשים הישראליות נאציות ושהפלסטינאיות המחבלות יותר נאמנות מהן. -מקור:פיסבוק

אין ספק שהמחבלים האמיתיים שעושים לנו שואה, עוד יותר גרוע מהפלסטינאים שמרססים אותנו ברחובות, אלו הנשים הישראליות הרעות.

הנשים הישראליות הולכות מרצונן החופשי לשכב עם ערבים מתי שהן צעירות ואז להתגרש מגבר יהודי חמור, ונולדים כך ממזרים ישראלים מצולקים שגדלו בלי אבא. זה מחליש את הבטחון המדיני, הכלכלה והצביון של החברה כולה.

לפי ההגיון הבריא, צריך לפחד יותר מאישה ישראלית מרוקאית בת 30 שרוצה להכיר פתאום אחרי שכל החיים סיננה, מאשר ממחבל עם סכין שיבוא להתנקש: כי לפחות אוכל לנסות להגן על עצמי מפניו.

להבדיל מהמחבל הפלסטינאי, לאישה הישראלית המחבלת יש את הגב של כל הארגונים והסימפים הגויים דוברי העברית שבמדינה, והם כולם במטרה אחת להרוג את הגבר היהודי ולדרדר אותו להתאבדות. לכן קל וחומר שעדיף להתעמת מול מחבל אחד פלסטינאי ברחוב מאשר אישה ישראלית והצבא של הרשעים שעומדים מאחוריה.

יותר גרוע מהיודנראט, יותר גרוע מהנאצים, מחמאס ומחיזבאללה- זה האישה הישראלית. ומי שאומר לכם להתחתן פשוט שולח אתכם לגרדום, כי להתחתן עם אישה לא בתולה ובגיל מאוחר זה התאבדות חד משמעית. ואת דבריי יגבו כל הגרושים ועשוקי ההירפגמיה. ליתר דיוק, אלה מהם שאינם מזוחיסטים טיפשים שאוהבים שמזמברים אותם.

תגובה אחת על “נשים הישראליות הן רשעות ועושות לנו שואה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *