MGTOW Israel

מדוע בתולי אישה זה חובה לנישואין

הסיכוי שהנישואין יצליחו הרבה יותר גדול מתי שהאישה בתולה, ויש לכך סיבות אמיתיות וחשובות.

רוב הגברים בפמיניסטאן מתקשים להבין למה בתולין זה כל כך קריטי בעת בחירת בת זוג לנישואין. הם לא מצליחים להבין מה הבעיה בכך שאישה לא תהיה בתולה, מפני שעל עצמם יודעים שבין אם הם בתולים בעצמם או לא – ישארו נאמנים ויתנו הכל לנישואין שיצליחו.

אבל יש הבדל ביולוגי ענקי בין גבר לאישה מעבר לשוני באיבר המין. האישה בשונה מהגבר מסוגלת להתאהב אך ורק בפרטנר הראשון שלה, ובמיוחד אם נתנה לו את בתוליה. מרגע שהיא נבעלת, היא כבר שלו גם מבחינה הפסיכולוגית וגם מבחינה ההלכתית.

הרבה חוקרים מצאו וגילו במהלך הדורות שהנקבה תמיד זוכרת את הפרטנר הראשון שלה, ושהנישואין עם אישה בתולה תמיד מוצלחים ונוטים לשרוד. הסיבה לכך היא פסיכו-ביולוגית, וטמונה בטבע הנשי. אפשר לאמר שהקב’ה עשה כך את האישה, אבל גם מבחינה מדעית זה הוכח כבר אלפי פעמים במחקרים ובמבחן הזמן.

שדכנית זוממת לשקר אותנו שבתולין זה לא חשוב כדי להעלות את הערך של הקליינטיות המנוסות שלה. מקור: kipa.co.il

אחרי הפרטנר הראשון הנטייה של הנקבה היא שכבר הרבה יותר קשה לה להתאהב, והיא למעשה מזלזלת בפרטנר הבא שלה. בעגה העממית הן קוראות לזה "עכשיו אני יודעת מה אני רוצה מעצמי", וזה מתבטא בחוצפה, ניצול ורמיסת הגבר הבטא שמשקיע בה לעומת הכבוד שהיתה נותנת לראשון שבעל אותה.

בנוסף לכך גם לגברים עצמם הרבה יותר קשה להשקיע פיננסית באישה משומשת, בין אם הם מודים בכך ובין אם לא. הם יודעים שהיא נבעלה על ידי אחרים כשהיתה יפה וצעירה יותר, שנתנה אהבה למישהו אחר, וכל זלזול קטן ביותר מעורר קנאה על כך שלאקס נתנה יותר.

אפילו אלה שמכחישים את זה, תמיד שולחים את אשתם לעבוד במקום לסמוך עליה ולפרנס אותה כשהיא בבית נהנית. והסיבה היא בדיוק זו: כי היא משומשת, ולכן ההתאהבות של הגבר באישה כזו והרצון להשקיע בה הרבה יותר נמוך.

מבחינת טבע האדם הגבר תמיד יעדיף להשקיע כמה שיותר באשתו(בדגש אישתו כלומר הרכוש שלו שהוא מושל בה), לדעת שהיא שלו, להביא איתה ילדים, ואפילו לתת לה את כל הכסף. זה יוצר אצלו תחושה של חשיבות, כבוד ומדרבן אותו לעבוד יותר. אין אף גבר שלא רוצה בסתר לפרנס את אישתו ולפנק אותה.

אבל היום הנשים מתחתנות מאוחר, ואפילו כשהן טוענות שבתולות כבר אי אפשר להאמין להן כי אנחנו רואים כל יום ברחובות ובתי הספר פריצות, בגידות, וכאלה ש"מוצצות" לחברים בסתר ואז מספרות לבעל ששמרה את עצמה לחתונה. זה גורם לכך שאפילו כאשר ילדה בת 17 בתולה מתחתנת קשה מאוד לגבר להתאהב בה באמת ב100% ולרצות לפרנס אותה כמו שהוא חולם.

מה גם, שכמות הגירושין, הבגידות, החוק והרעבנים שמצודדים תמיד באישה גורמים לגברים היום לפחד להשקיע יותר מדי באישה כי אז כשהיא תעזוב הפרידה תהיה קשה מדי עד מוות. הם חושבים: "מילא כל המערכת נגדי, אבל אפילו בתולין לא יכלה לשמור כדי שאקח על עצמי את הסיכון הזה?" וזה מוריד לגמרי את החשק לרצות לפרנס.

תוצאה של נישואים לאישה לא בתולה. מקור: "סיפור".

את החששות האלו יכולים לעדן הבתולים והצעירות של האישה, שכן אם הוא רואה דם בעת הבעילה ורואה שבתעודת זהות היא צעירה מאוד לפחות הוא יכול להצדיק השקעה פיננסית והקרבה יחסית מרובה בבת זוגו – למרות כל הסכנות הטמונות בכך.

לא קיימת היום שום דרך אחרת להמשיך לקיים את הכבוד של הגברים בישראל כלפי הנשים שלהם, חוץ מאשר בתולין. מבחינה חוקית, מבחינת הדת, מבחינת התרבות והמצב בשוק יחסי המין זה פשוט לא משתלם לגבר להשאיר את בת זוגו בבית וללכת לעבוד קשה בעבודה ועוד לתת לה הכל.

וכאשר אישה מבוגרת בת 25 בלי בתולין מגיעה בדרישות, אולי זה עושה קצת חשק לגברים לחזר אחריה, ואולי אפילו מי שלגמרי חמור גם יתחתן איתה ויתחייב כלכלית כי לא מבין מה הוא עושה בכלל. אבל בעת הנישואין תמיד יעלו בו הקנאה בין במודע בין לא.

הקנאה הזו על חוסר הבתולין של האישה ועל כך שלא נתנה לו שנות הנעורים שלה יכולה להתבטא לדוגמא בכך ששולחים את האישה לעבוד. או לדוגמא בכך שמתקמצנים עליה ולא קונים לה מה שהיא רוצה. וזה זה דווקא נכון וצודק.

בלתי אפשרי לבוא לגבר (כמו שרעבנים היום עושים) ולבקש ממנו להקריב כל כך הרבה בשביל אישה שלא באמת שלו, שיכולה להחריב את כל החיים שלו במילה אחת לרשויות, ושאפילו לא נתנה לו את שנות הנעורים שלה והבתולין.

אישה לא בתולה תמיד תכאיב לך יותר, כי אתה לא בן אדם בעיניה(לעומת האקס הראשון שבעל אותה). מקור: פוסט בפייסבוק

כיום גברים יודעים ש"אין יותר בתולות", אפילו אם מישהי טוענת שהיא בתולה אז בטח כבר הזדיינה בחריץ האנאלי מצצה ופלירטטה אם גברים. הן חוגגות עם קומץ פושעים בזמן שהגברים היהודים בודדים, ואז באות בדרישות כשהן זקנות ומגבירות את הצמא לפות בחקיקה אנטי גברית כמו "חוק הפללת צרכני הזנות".

אבל בסופו של דבר, אפילו כשהגברים נכנעים לטרור של השרמוטות, אין שלום בית ולכן זה לא שווה כלום. התא המשפחתי מתפרק, העם מתפורר, הבטחון המדיני יורד, וכולם יורדים לפת לחם פיגועים ומשברים קשים מאוד.

אישה בלי בתולין היא אישה שתמרוד תבגוד תתגרש ותנטוש

כמו שאמרתי דלעיל, לנקבות יש נטייה לזכור תמיד את הראשון שבעל אותן ולרצות לשר22ת אותו. היא תמיד תזכר בו, וככל שמספר הפרטנרים עולה כך גם יותר קשה להן להעריך בכלל את הבן שנמצא מולן כי הוא הופך לסתם מספר.

ככל שלאישה הפרוצה היו יותר פרטנרים, כך גם הפרידה ממנה יותר קשה. מה שקורה זה שהיא מתחילה לזלזל בפרטנרים שלה במקביל לעליית הבלאי שלה, עד רמה שהם לא בני אדם בכלל ולא תמצמץ אפילו לדרוש סכומים אסטרונומיים בעת הפרידה ולהלשין לכל הרשויות.

בעת שמהאקס הכי ראשון שלה בתיכון היהודיה הזונה לא דרשה כלום, מהגרוש שהתחתנה איתו בגיל 40 היא תדרוש את כל הירושה ואפילו לא תתבייש בכך. היא עוד תלך להתיעץ עם שאר המכוערות הזקנות בקבוצת "לביאות החד הוריות" ותבקש הגדלת מזונות כל חודש.

למעשה בתי הספר היום בהם משלבים בנים בנות, הם מכונת ייצור של נקבות רשעות, יודנראט של ממש שלא מהסס לרצוח את אחיהן היהודים בלי שום רגשי אשם. הן נבעלות שם בשירותים של בית הספר, בהפסקות וגם בערב ביציאות, והופכות לפמינאציות רעות חסרות בתולין שלהתחתן איתן זו סכנת מוות.

אישה בלי בתולין מוכנה בכל רגע לקפץ לבולבול הבא, ומספיק פלוץ בשביל לתרץ את חוסר הנאמנות שלה. מקור: סטודנטים מצייצים

לגברים קשה לעכל את זה, כי במוח של הגבר הכל הפוך מהאישה: הגבר יכול להתאהב ולהיות נאמן לכל אחת אם יש לו לב טוב. אבל אצל נשים אין דבר כזה לב טוב, והן יצדיקו רצח של גבר באמירות מפגרות כמו "הילדים צריכים לאכול" ויבזבזו את הכסף על לק ג’ל ציפורניים למאהב החדש.

גברים ששמים את עצמם בנעליים של האישה הזקנה בת ה25+ חושבים "הנה יופי ראיתי עולם חזרתי בתשובה ועכשיו מגיע לי גבר נחמד לאהוב אותו ולהקים בית כשר בפמיניסטאן!” , כי זה מה שהם מרגישים. אבל בפועל, המוח הנשי בגיל כזה מבוגר כבר חושב דברים אחרים לגמרי וגם למד לשקר היטב.

הן שוכבות היום כל כך הרבה, הבלאי שלהן אסטרונומי, ומבחינה פסיכולוגית זה מייצר במוח הנשי שנאת גברים וזלזול. אפילו אחרי האקס הראשון הן כבר מתחילות לראות בגבר רק כלי לניצול פיננסי ולא רואות בו בן אדם בכלל.

הדבר היחיד שהן מסוגלות עדין לאהוב זה ילדים, וכידוע מה שקורה כשמתחתנים עם אישה בלי בתולין ומביאים איתה ילדים זה גירושין כואבים. היא משחקת את עצמה אוהבת עד שהולידה כמות ממזרים כאוות נפשה, ואז זורקת את החמור היהודי לצד ודואגת היטב להשתלט לו על כל הנכסים והמשכורת.

תגובה אחת על “מדוע בתולי אישה זה חובה לנישואין”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *