MGTOW Israel

מזונות זה שוד

תמיד היה נהוג שהגבר משלם לאשתו תמורת תמיכה מינית, רגשית ונקיונות. אבל היום הוא לא מקבל כלום ובכל זאת משלם.

קרדיט למקור תמונה: אנאס חמדן – יוסי גבני

הנשים הישראליות בימינו רובן מתגרשות במוקדם או במאוחר, וכמעט כולן מתחתנות מראש בכוונה להתגרש אחריכן ולעקוץ מזונות. זה נהיה פטנט מקובע שהן משמרות ומכוונות אליו בכל קשר עם גבר ישראלי.

המנהג הנבזי הזה התקיים פה בפמיניסטאן כבר כמה דורות, וממזרים ישראלים רבים שנולדו למשפחות מפורקות חושבים שזה נורמלי. הרבה מהם אפילו מתנדבים לשלם את המזונות לאישה ברגע שיורד לה ומחליטה לעזוב.

אבל האמת היא שמדובר בפשע מאורגן של הנשים הישראליות, דבר הנוגד לגמרי את הטבע והמוסר האנושי. ברוב המקרים אין שום הגיון שגבר יצטרך לשלם אפילו שקל, היות שרוב המקרים הוא לא מקבל שום דבר בתמורה.

איך היה פעם?

לפני שהשתלטו הפמיניאציות הרשעות על העולם, הילדים תמיד היו עוברים לאבא לאחר גיל היניקה. לא רק ביהדות, אלא גם בשאר התרבויות היה ברור שלהתפתחות הילד הרבה יותר חשובה נוכחות האב.

כמו כן הכתובה היתה מתבטלת מייד ברגע שהאישה מורדת, ואם היא היתה מנסה להעיד עדות שקר היתה חייבת עדים נוספים שכן "עדות אישה פסולה".

קרדיט למקור: ירון ידען, https://youtu.be/T8IhpvDoi8o.

פעם היה ברור לכולם שכאשר נקבה לא נותנת סקס בבית אין סיכוי בכלל שהבית ימשיך להתקיים, היות וזה צורך בסיסי של הגבר. והיה מוסכם שאם היא מורדת, זה אותו דבר כאילו היא מגישה תביעת גירושין סתם ככה כי בא לה להתנער מהאחריות שלה.

והיום?

אפשר להמשיך ולהרחיב על כמות העוול שנעשית היום לגברים לעומת פעם, אבל בואו נבחן רגע את מה שמשלמים היום גברים ישראלים בפמיניסטאן. הם משלמים תמיד, בין אם צדקו או לא, והתשלומים ל"גרושה" כוללים היום הרבה דברים חדשים, בפרט:

1. דמי מדור

בית המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים תמיד פוסקים שהגבר חייב לשלם עד 40% שכירות למגרשת(sic!), ומתרצים שזה בשביל מגורים לילדים. את הדירה בוחרת המגרשת בעצמה, גם אם זה במרכז היכן שהמחירים בלתי שפויים.

גם ככה יש לנו בארץ בעיית דיור מטורפת, אבל את אף אחד בבתי הדין לא מעניין הדם של הגבר הישראלי. מתרצים שהילדים התרגלו לבית הספר, והשרלילה שבגדה בך נהנית בדירה כאוות נפשה עם המאהבים החדשים שלה בזמן שהחמור הישראלי מקיז דם בעבודה.

2. מזונות ילדים

או ליתר דיוק מזונות ממזרים כמו שנאמר "מאמא חד הורית יגדלו ילדה שרמוטה וילד קוקסינל". השופט והרב ממציאים איזה מספר אסטרונומי לפי מצב הרוח שלהם, כך שיספיק גם אוכל למאהבים החדשים בנוסף לילדים. הנקודה החשובה היא שלרוב הכסף הזה בכלל לא הולך לילדים.

בתירוץ הזה ש"הילדים צריכים" לאכול משתמשת השרלילה כדי להגביר בכל רגע נתון את התשלומים שמחייבים את החמור המגורש, ואם יעז לקטרג מייד מזמינה עליו את ההוצאה לפועל והמשטרה.

גם אם מדובר בגניבת זרע, בכל זאת יחייבו אותך מזונות ילדים והחוק בפמיניסטאן קובע אסור אפילו לבדוק אם באמת הרתה מהזרע שלך או של מישהו אחר.

מקור: פוסט מפיסבוק

3. מזונות אישה

מעבר למזונות ילדים, היום לחישוב מכניסים גם את רמת החיים של הנקבה שכביכול התחייב הגבר לתחזק לה בעת הנישואים (במידה והוא מפרנס יחיד).

קרדיט מקור: אתר מאקו

תחת הקטגוריה הזו מכניסים בלי בושה את הלק, פדיקור, ארוחות מסעדה, רכב, דלק, איזור מגורים המועדף והבילויים של האישה. אפילו אם היא עובדת והפסיקה לעבוד לאחר שגירשה את החמור, בכל זאת כופים עליו להמשיך לתחזק לה את רמת החיים.

למרות שהרעבנים מחנכים אותנו להשאיר את הנשים עקרות בית ולתת להן כל הפרנסה, בזמן שהנקבה הישראלית רצה להתגרש הם מחייבים את הגבר בסכומים בזמן שהיא כבר עם גברים אחרים והגבר נשאר בודד ערירי. אין פלא שהיום גברים מפחדים לממן לנשים הרעות רמת חיים גבוהה.

4. כתובה

הרבנות היום זה ביזנס ומגרסת גברים. כל הזכויות של הנשים לפי ההלכה שמורות, אבל את זכויות הגברים הם לא משמרים כלל. כך לדוגמא בעת שהעניין מגיע לבית הדין הרבני, לא משנה אם האישה מרדה או לא, בכל המקרים יפסקו שהחמור היהודי צריך לשלם לה מזונות, והרבה פעמים גם כתובה בנוסף לכך.1

קרדיט: ynet.co.il

בנוסף לכתובה הם תמיד ממציאים עוד כל מני דברים, ונותנים גט גם אם לא מגיע לה. יש גם כל מיני פסיקות הזויות כמו חיוב במזונות עוד לפני שאפילו ניתן גט.

הכתובה יכולה להגיע גם למאות אלפי שקלים, והמחזירים בתשובה שמחפשים חמורים לזיווגים מראש מייעצים ליהודי הפראייר "לא להתקמצן" בכתובה.

הם יודעים מראש שיקבלו עמלה על הגירושין ושהממסד שלהם ישבע מכך. ולכן כשצדים את המעוכבי זיווג למיניהם ומשדכים להם זקנות בנות 25+ שמחפשות חמור להתגרש ממנו – מייעצים עצות גרועות כמו לדוגמא לחתום ברבנות ולהיות לארג' בכתובה: "אתה לא תתגרש אני מבטיח".

פעם לעומת זאת, פעם כשהאישה היתה מחליטה לפרק את הבית, הגבר היה נותן לה כתובה והילדים היו נשארים אצלו- בזה היה נגמר הסיפור. אבל היום משאירים את הילדים לאמא ומחרטטים אותך בכתב חרטומים בבלי כדי שלא תבין למה פסקו כך, למרות שהפסיקה שלהם לא הלכתית בעליל.

5. איזון משאבים

מתי שהמגורש הנטוש מקבל ירושה מייד יש לשרלילה זכות ללכת לבית הדין ולדרוש לעקל לו את זה. היא יכולה לבוא באמתלה של מזונות, כתובה, חובות, או סתם כי "אין לה איפה לגור ודירת העמידר צפופה מדי".

פסיקת רבנים פרזיטים שבחיים שלהם לא עבדו. קרדיט מקור: אתר מאקו

זה באמת לא כל כך משנה באיזה תירוץ ישתמשו, אבל בסופו של דבר יעבירו לה לפחות חצי משווי הנכס – אפילו אם החמור היהודי היה נשוי אליה רק שנה ובמהלך כל השנה היא בכלל לא נתנה לו סקס אפילו.

6. תלונות שווא ופיצויים

כל מגרשת יהודיה בימינו רואה לנכון להעליל כמה שיותר על הבעל כדי לקבל הטבות הן מהמדינה והן בפיצויים ישירות ממנו. התלונה פוטרת אותה מכל אחריות ומייד עוצרים את היהודי.

נטשה אותו עם ארבע ילדים, והוא נסע עד אליה כדי להתחנן שתחזור: נאסר וישלם לה "פיצוי". קרדיט למקור: מאקו

העובדות האנטיסוציאליות הרשעות מייעצות לה לאיזה עמותות לפנות, איך לבכות נכון ולאגור מסמכים. וכתוצאה מכך כל שרמוטה ישראלית שפירקה עוד בית בישראל מקבלת אינספור הטבות תמורת העללת שווא על החמור היהודי המסכן שנשאר לבד.

7. חצאים

מעבר למזונות המופרכים, היהודי המגורש מחוייב גם לשלם חצאים. כלומר חצי מכל מה שהשרלילה מחליטה לקנות לממזר שלה, החל מחוגים, שיעורים פרטיים, טיפולי שיניים, קייטנות, טיסה לפולין, בילויים.

הנקבה הרעה משלמת את החצי שלה מהמזונות שגם ככה מהגרוש, ועוד דורשת חצאים על דברים יקרים לממזרים שגנבה מהאב המגורש. לרוב אלה כספים מוגזמים שהיה אפשר להשקיע הרבה יותר בנבונות בילד.

הממסד והנשים היהודיות שודדים אותך

לסיכום, חשוב שתבינו שהשופטים, עורכי הדין, הרבנים, והנשים אינם בעדכם היום. אתם בתור גברים מעמד הפועלים צריכים לראות אותם בתור מי שהם כרגע באמת: האוייב.

אולי הם נחמדים ועושים גם דברים טובים בחיי היום יום. אני בטוח שרבים מהם.ן מאמינים שעושים.ות את הדבר הנכון והצודק בחיים.

אבל בסופו של דבר, הניתוק של החברה מהמציאות של הגבר העובד בימינו והזלזול בו עברו כל גבול. לא מעניין אותם שהכסף שלך זה הזמן שלך, ושהזמן שלך זה החיים שלך.

לכן תחסוך מעצמך את המוות הזה, ופשוט תתרחק מהנשים הישראליות השודדות. ומהממסד הדתי גם כן תהיה זהיר, כי הוא כרגע משרת אותן ולא אותך.

כל המערכת נגדך, החל מהמעמותות, המשטרה, המעסיקים, רשויות המיסים וההוצל"פ, בתי המשפט, בתי הכנסיות. כולם נגדך ובעד האישה, תומכים בה שתשדוד אותך מבלי שתקבל שום דבר בתמורה: אפילו לא סקס בסיסי וחיבוק בסוף יום עבודה מפרך.

1 את המקרים שחייבו אישה במזונות אפשר לספור על היד.

2 תגובות על “מזונות זה שוד”

מעניין אם הסכם ממון, חשבון הוצאות וניתוח עיקור לגבר יפתרו את הבעיה. לדעתי כן, לכן נשים לא יסכימו לכל החבילה לעיל…

צריך דחוף להעלות את נשמתו של היטלר הקדוש, ואז הוא יחזור לחיים,
יבוא לפה ויעשה פה סדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *