MGTOW Israel

לא נתנה לך שנות נעוריה? אל תתן לה כסף וילדים.

אם נתקלת באישה שלא היתה איתך מתחילת הדרך בעודה צעירה, אין לה שום זכות לדרוש ממך כסף וילדים.

מקור תמונה: pixabay, עריכה: מגטאו ישראל

פעם היו מחנכים את הבנות להיות נאמנות כל אחת לגבר שלה, להתחתן מוקדם ולהשאר נאמנה עד המוות. הגברים היו מקבלים את התמיכה הרגשית שהם זקוקים לה, וזה היה יוצר תמריץ לעבוד ולפרנס.

אבל היום הגברים היהודים נאלצים "להלחם" על הנשים ולהרשים אותן במקביל לגויים דוברי עברית שיושבים איתם באותם הערים. ובמקום לעזור, ההורים של היום מפריעים למצוא שידוך או נזכרים רק כשהילד בן 25 וכשכבר מאוחר מדי. הנשים בעצמן גם כן בוחרות רק לפי סטטוס גובה כסף, נכנסות ל"מערכות יחסים" ולא שומרות שום דבר לבעל.

לכן היום הגברים היהודים שומרים ליהודיות טינה ויש בהם משקעים מהשנים האבודות של בדידות. כל אחד מהם ראה את אחיותיו היהודיות מזדיינות בתיכון, הולכות לא צנוע כדי לקבל הטבות מגברים, ועוד דברים רעים שאחריהם אין חשק להקים איתן משפחה.

לרוב הם מרגישים את זה בתת מודע ומונעים בהתנהגותם מהבנת המומנטום הרגשי שפוספס אילולי היו מקבלים זיווג עם בתולה בגיל צעיר. ובמיוחד בגילאי הנעורים כשהגבר מפוצץ בטסטוסטרון וחייב אישה להתפרק איתה, זה הזמן בו הוא יכול לקשר אליה רגשית ולפתח מספיק כבוד כלפיה כדי גם לרצות לפרנס בעתיד את המשפחה שירכיב איתה.

אישה חייבת להתחתן כמה שיותר מוקדם. -קרדיט לסרטון: הרבנית בזק.

זיווג משמעותו שהגבר ואשתו גדלים ביחד, מתפתחים ביחד והופכים לאחד. האישה היא העורף והגבר החזית, וכל אחד ממלא תפקידו. האישה מחוייבת לענג מינית את הגבר כדי שהוא יצליח גם בחוץ, לדאוג לאווירה חמימה בזוגיות ולחזק את הקשר כדי שיתקיים התא המשפחתי וכדי שגם לגבר ישתלם להשקיע בה פיננסית בטווח הארוך.

אבל היום הנקבות היהודיות לא רוצות לבחור גבר יהודי פשוט ולתמוך בו מתחילת הדרך. הן זונחות את תפקידן, משתרמטות כדי לקבל חיזורים אורגיות ותשלומי מסעדה חינם, ובסוף עוד באות בדרישות על הכוס המשומש והמסריח שנותר בגיל 25.

כדי להוסיף עוד אש למדורה, הרבנים מספרים להן שהן קדושה נזר הבריאה ושהכל מותר להן. זה גורם להן עוד יותר להרשות לעצמן להזדיין למרבין, לעבוד, ולבזבז את יופי הנעורים שלהן על כניסה למועדון לילה משוקץ.

בנות ישראל מבזבזות את יופי הנעורין שלהן על עצמן במקום להתחתן ולתת לבעל. מקור תמונה: צעדת השרמוטות היהודיות.

לכן נוצר היום מצב שהשרמוטות נשארות רווקות עד גילאי ה20 המאוחרים ורק אחרי שסיימו להזדיין מתחילות לחפש גבר יהודי חמור כדי שיפרנס (במזונות) את הממזרים שהן מתכננות לחרבן. פתאום ליהודים הפשוטים שהיו בלתי נראים הן כן נותנות צ'אנס – בתור כספומט.

בעסקה הזו הגבר היהודי מפסיד בכל המישורים, כי אפילו את היופי והנעורים של השרמוטה היהודיה הוא לא מקבל. הוא משלם את המחיר המלא על מוצר משומש פג תוקף שאכלו ממנו אחרים.

במקרה הטוב, מדובר בזונה יהודיה שדחתה אותו כשהיה צעיר, נשארה רווקה ונהנתה מחיזורים ועיניים של טיירון ברחוב שהעלו לה את האגו. ובמקרה הרע? היא שרמוטה יד 310 מגעילה עם מחלות מין לטנטיות, שעשתה סקס כבר עשרות אלפי פעמים בכל התנוחות האפשריות והיתה בחו"ל בכל העולם.

כך הן מנהלות משחק מלוכלך בו הן משקיעות בעצמן את שנות נעוריהן, ובמקביל עוד דורשות את כל ההישגים שלך עד גיל 30 כאשר מזדקנות. ברגע שמתמעטים החיזורים על הפות הדלוח שלהן, פתאום הן חושבות שעדיין מגיע להן כל הכסף והזמן שלך למרות ששרדת לבד בלי אף אחת לצידך עד הגיל הזה.

פשוט תארו לעצמכם כמה עזות מצח יש ביהודיה שרמוטה כדי לבוא ולדרוש 'חתונה', כלומר התחייבות כלכלית למרות שהיא הייתה שרמוטה עד גיל 25+ ושאתה היית בלתי נראה בעיניה. והן עוד מעיזות לבוא לגברים בדרישות כשמחפשות להתמסד. זו חוצפה ברמה בלתי נתפסת.

זקנה חד הורית שסיימה "לפתח את עצמה" עם טיירון ובזבזה את הנעורים שלה על אחרים עכשיו בגיל 32+ממזר באה בדרישות פיננסיות כי "די להתפשרויות". -מקור: פוסט היכרויות אנונימי

זה לא משתלם בכלל

החל מגילאי 30+ הערך של הגבר עולה לעומת הערך של השרמוטות בנות גילו שיורד דווקא. בגיל הזה הגבר מתחיל להרויח יותר כסף, נהייה יותר יציב רגשית, ומבין כבר כיצד לנווט דרכו בחיים. הוא מגיע לשיא ערכו בשוק יחסי המין דווקא בגיל הזה ונהיה הרבה יותר מושך.

ואילו הזונות הישראליות שהתפרנסו בעזרת היופי שלהן וקיבלו קידומים פתאום מוצאות את עצמן במבוי סתום, כי היופי שלהן נעלם והן נהיות מקומטות. פתאום אין קידומים סתמיים רק בגלל הפרצוף היפה, פתאום צ'אד הגוי ועבדאללה כבר לא מחזרים אחריהן, ופתאום אפילו הגברים הנמוכים מפחדים מלהתחתן איתן. וככל שהשנים עוברות הערך שלהן יורד ויורד.

ככל שאתה תתבגר יותר אתה תשים לב שהנשים האלה שהיו עם האף למעלה וסיננו אותך פתאום יעשו לך עיניים, במיוחד היות והן יבינו שאין להן מקום לתחרות עם גברים. אחרות יתחילו לנסות לפתות אותך על מנת לגנוב זרע ולהכריח אותך לשלם מרחוק מזונות על הממזר.

יהודי חמור חושב שזו באמת היתה בת הזוג שלו, אך היא למעשה בעולה כבר על ידי אחרים ואותו צריכה רק בשביל שוד הזרע והמזונות. -מקור:פוסט בפיסבוק

וככל שאתה תשקיע באותה שרמוטה שלא היתה איתך בהתחלה, כך גם הערך שלך ירד. כל שקל שאתה נותן לה עושה אותך עני יותר ומנמיך את הערך שלך בשוק יחסי המין. במידה ואתה תשקיע בזונה היהודיה המבוגרת והיא בסוף תעזוב אותך (כמו שכמעט תמיד קורה) אתה תאבד את הערך שלך בשוק יחסי המין ותחזור שוב לתחום ה"בלתי נראים" כי עכשיו אתה תהפוך לחתיאר עני עם חובות. ואם תביא ילדים עם השרמוטה אז בכלל ערכך ירד, כי המזונות יכבלו אותך ויחזירו אותך לתחום הבלתי נראות עד המוות.

בגילאים כאלה מאוחרים כמו 25+ האישה הישראלית מכוערת הנפש כבר לא מחפשת אהבה, כי חוותה הכל עם גברים 1.90מ' וגויים בעלי איבר מין גדול. היא רוצה רק חמור שיפרנס אותה ולנצל אותו, וגם לא אכפת לה להביא אותו להתאבדות אם צריך. אחרי הבולבולים שחוותה בילדות השרמוטה היהודיה כבר לא מסוגלת להתאהב כי היא בעולה על ידי אחרים ואין לה בתולין.

ומה לגבי הכבוד שלך?

ובנוסף לכך, אל תשכח את הכבוד שלך. למה לך לתת את הכסף והעתיד למישהי שרמוטה שלא היוותה לך גב תמיכה מתי שלמדת ועבדת קשה?

הרי כל שקל שאתה תשקיע בשרלילה זה עוד שקל שהיית יכול לשים על העסק או על עצמך, והוא היה מכפיל את עצמו עם הזמן והופך אותך עוד יותר אטרקטיבי כדי ליהנות מסשנים קסומים עם זונות גויות יפות מראה. ולעומת זאת, הזונה היהודיה גם כן רוצה ממך רק את הכסף, אבל עולה פי מליון יותר וגם מכוערת פי מליון יותר.

לכן במקום לתת את הכסף על אותה אחת שירקה עליך כשהיית צעיר ודל משאבים, עדיף שתיקח את עצמך בידיים ותבין: בכסף שהאישה הישראלית תדרוש ממך אתה יכול להשלים את כל החסר שהישראליות מנעו ממך, במידה ואף אחת לא היתה לצידך מתחילת הדרך.

את הבדידות שלך יפיגו הפרגיות הטריות שאתה תשגל כל יום בחו"ל, מצווה גדולה של מילוי צרכי הגוף והנפש. גם את הצלקות שהצטברו במהלך השנים מהישראליות הרשעות תוכל לטפל סוף סוף וללקק את הפצעים.

בקיצור, אם באה אליך אישה יהודיה בגילאים מאוחרים, אין לך מה לעשות איתה יותר. היא סתם פח אשפה שלא רצה אותך כשהיית צעיר. אתה צריך ללכת לרעות בשדות מרעה פוריים יותר, כי מגיע לך טוב יותר מאשר היחס המסריח של הנשים היהודיות בימינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *