MGTOW Israel

ירידה בבטחון המדיני זה מעולה לגברים

נשים וזקנים משגשגים כשיש בטחון, ואילו גברים משגשגים כשיש מלחמה ופשיעה ברחובות. בגלל יחסים כלפינו לא מגיע להם שנמשיך לספק בטחון.

מקור תמונה: pixabay, עריכה: מגטאו ישראל

תמיד במהלך ההיסטוריה כאשר עם מסויים מתחזק את התא המשפחתי מספיק זמן, הגברים מתחזקים מספיק כדי להצליח ליצור צבא חזק. מרוב שהנשים צנועות, מונוגמיות ונאמנות יש חשק לגברים לתרום והם מצליחים להתאחד על בסיס רגש לאומי.

בהמשך הציויליזציה מתפתחת והתנאים נהיים מעולים. המצב הבטחוני מאפשר לאנשים להמציא טכנולוגיות מתקדמות, להקים עמותות, לעזור לעניים ולבנות תשתיות מעולות. לפעמים אפילו מחליטים להתרחב ולתרום קצת מהטכנולוגיה לעמים זרים כדי לעזור לאנושות כולה.

היחס, החום והאהבה של נשים פעם לגברים הצעירים. מקור: פרסומת ישנה למוסד ביטוח לאומי.

ובסוף תמיד קורה תמיד דבר מעניין: במידה והנשים והזקנים שחיים בבטחון והגנה מחליטים לבגוד בגברים הצעירים, הדור הצעיר מתחיל לסבול מהמשטרה הממוסדת שמטפלת באלימות. הנשים השרמוטות והזקנים שנהנים מהגנה שוכחים מי סידר מלכתחילה את התנאים בהם הם חיים, ומתחילים להתעלל כלכלית ורגשית בדור הגברים הצעירים.

כך גם בפמיניסטאן קורה היום. הנשים השרמוטות שוכבות עם גויים ומחלישות את הגברים היהודים, אבל הגברים הערירים היהודים לא יכולים לעשות כלום בנידון כי עדיין נשארה המשטרה ובתי המשפט שנבנו כדי למגר את האלימות בתוך גבולות המדינה. המערכת מגבילה את הגבר היהודי מלהציב גבול לשרמוטה היהודיה הבוגדת.

הציונים שהיו בעבר חזקים מאוד בעזרת הנשים היהודיות הנאמנות בדורות הקודמים בנו כאן תשתיות בטחון לאותן הנשים הצדיקות שהיו במאה ה19, אבל עכשיו מי שנהנה מהתשתיות הללו הן השרמוטות היהודיות של דורנו שבוגדות ומעיזות לבוא בדרישות אפילו כשלא התחתנו בגיל מוקדם לגבר יהודי ברמה שלהן ושנטשו אקסים ושברו לבבות.

לכן היום הגברים הצעירים סובלים כי לא רק שאסור לפעול באלימות פיזית נגד האלימות הרגשית שמפעילים הרבנים הסניליים והיהודיות הבוגדות, אלא גם אסור לדבר על כך. יש גברים שפוטרו מעבודתם רק כי העיזו להביע דעות לאומיות שנוגעות בעניין הטרור הרגשי שכיום מפעילות עלינו השרמוטות.

כרגע הדבר שמאפשר את השתקת הדעות הבריאות והגבריות של התורה, מעבר לשיימינג שהיהודיות עושות לנו, זה התשתיות הבטחוניות הרווחה והמערכת בכללותה שמפרנסת אותן. ברגע שיעלם הבטחון והשפע מייד תחזור עטרת ליושנה וכל שרלילה שבגדה בישראל עם גוי תיזרק לאשפה ותשאר בלי פת לחם (בעזרת השם בעגלא ובזמן קריב).

והנה איפה היהודיות היום, דואגות מינית ורגשית לערבים בזמן ובמקביל מסננות יהודים. -מקור:כתבה ממאקו

כלומר כרגע כדי לצאת מנקודת השפל שהגענו אליה בה כל היהודיות עושות לנו אצבע משולשת והולכות עם ערבים ועוד מעיזות אחרכך לבוא בדרישות, חזקה עלינו בתור הדור הצעיר לתרום כמה שפחות למערכת. הגברים היהודים צריכים לדפוק את המדינה בכל דרך חוקית אפשרית.

בעזרת השם מלחמה גדולה ושהכל ישרף והרבה מוות, יביא לגאולה עצומה מאוד. השרמוטות והזקנים שלא מכבדים גברים צעירים (ובצורך הצעירים לאישה) יסבלו גם כן ואז נוכל להגאל מהם, שכן הם הסוררים האמיתיים. ככל שהפשע יעלה ויהיה מסוכן יותר לצאת מהבית בלי להדקר בידי פושעים, כך גם הערך של הגברים הצעירים יעלה.

היום מה שקורה זה ששרמוטה יהודיה הולכת ערומה ברחוב יד ביד עם אריתראי ואפילו מעלה איתו סטורי לטיקטוק. וברגע שאתה אומר לה משהו מייד היא מלשינה למשטרה ותובעת אותך במאות אלפי שקלים, ובנוסף גם השופטת השרמוטה מצדיקה אותה ומביאים עליך הוצאה לפועל.

פעם: נשים יהודיות מחכות לבעליהן האסירים ומקימות אגודות לשחררום, מתפללות, מחכות, דואגות. -מקור: פרסומת ישנה של הועד הלאומי
והיום הנשים היהודיות היום שמות את היהודים בשבי ודואגות גם שישארו שם. -מקור: סרטה של אילה חסון, ערוץ 13

אבל ברגע שיהיה מלחמה וניתן לערבים לעשות פה חוסר בטחון ומלחמה גדולה, זה ישחרר אותנו מהעול של השרמוטות הישראליות הבוגדות והרבנים הנבלות שתומכים בהן בכל מחיר. ככל שהמחבלים יתחילו גם להכנס לבתים וככל שאנשים יבינו שדלת "פלדת" מסכנה אפשר לשבור בחצי דקה, יתחילו לעלות השאלות: "איפה כל הגברים היהודים חזקים" ויתחילו לחשוב פעמיים לפני שמעליבים גבר יהודי צעיר.

אבל גם אני אסבול בחוסר בטחון, מה עשינו בזה?

ובכן צדיק, אתה לא תסבול במידה ואתה גברי. טבע הגבריות הוא שאכפת לך יותר מהסקס והכבוד שלך יותר מאשר בטחון וכאב פיזי. ואם אתה לא מרגיש את הצורך בכך שאשתך תהיה בתולה לפני החתונה ושתכבד אותך ותעשה מה שאתה אומר ואתה מעדיף יותר שיהיה בטחון ממחבלים בחוץ, אז סימן שאיבדת את הגבריות שלך ושאתה צריך לשקם אותה.

הגבר נברא כך, שהכאב הנפשי שהוא חווה בזמן בגידה הרבה יותר גדול מאשר מחלות פיזיות קשות ביותר. בכוונה גברים נבראו כך, אחרת לא היו מסוגלים לצאת למלחמות ולהתמודד עם אוייבים שמסכנים את המשך הקיומיות שלהם עוד בימי השבטים הקדומים.

לכן בימינו כשהגויים מזיינים את היהודיות וכשרוב היהודים הצעירים בתולים "ממתינים לזיווג", הם למעשה נמצאים במצב רגשי של גסיסה איטית. הכבוד שלהם בפח, היהודיות בוגדות בהם ובמקביל מתיחסות אליהם כמו לזבל, והם בוחרים פשוט להתנתק מהעם והמאפיינים של העם כדי לא לחוות את הכאב הרגשי העצום שגורמות השרמוטות היהודיות מרוב ההשפלות שהן עושות לנו. הם הופכים ל"מתיוונים".

יש כאלה שמתריסים אותי "אתה אינסל, לך תדפוק גויה ותרגיש טוב", והם צודקים – סוג של. אבל הם בעצמם כבר לא באמת יהודים, וכנראה שגם לא ממלאים את התפקיד שלהם בתור אדם לאומי יהודי כי זה לא משתלם.

אם היו עושים את מה שנדרש מיהודי לעשות כדי להמשיך לקיים את הלאום- כלומר מצוות, לתרום, לשלם מיסים, לטפח את הקהילה, אז היו מרגישים את הכאב שטמון בכך שאתה תורם אבל בכל זאת יורקים לך בפרצוף.

אפילו בתאילנד מעריכים יותר את הגבר היהודי מאשר היהודיות הבוגדות. -מקור: פוסט בפייסבוק

ואכן מומלץ מאוד להתנתק מהמערכת כל עוד היהודיות הבוגדות ימח שמן וזכרן משפילות אותנו וכל עוד הרבנים הבוגדים בצד שלהם ומייעצים כל מיני תלמידים חכמים שחיים מביטוח לאומי "תקנה לאישתך כל מה שהיא מבקשת ותרויח כמה שיותר" רק כדי לעקוץ אחרכך במזונות בבית הדין הרבני ולפרק ליהודי השרמיט המסכן את המשפחה.

אבל כאשר תהיה מלחמה ותקרוס הכלכלה לגמרי, דעו שזה סימן טוב מאוד. גם היום כאשר נכבשה ירושלים, זה סימן מעולה ומשמח. רק לאחרונה שמעתי עדויות אינספור ובעצמי גם ראיתי על יהודיות שמסתובבות בירושלים עם ערבים בעוד שהיהודים שם כמעט כולם רווקים- וזה עוד בזמן הפיגועים.

ערבים כבשו את ירושלים, היום 12/5/2022. לא הופיע בחדשות, ובינתים רוב הבנות היהודיות בירושלים ממשיכות לענג אותם מינית בזמן שהיהודים בתולים ומתפללים לזיווג. -קרדיט: כל הזכויות שמורות לבעל הסרטון המקורי.

עכשיו בעזרת השם יהיה בקרוב מסוכן אפילו לצאת החוצה מבלי להדקר ולחטוף אבן, ואז כולנו הגברים היהודים נוכל להתחיל לבוא בדרישות לבומרים והשרמוטות היהודיות אם יעזו לבקש הגנה תרומות ותנאים.

ושאף אחד לא יגיד לכם שלא מגיע לכם זיווג עם פרגית טרייה צעירה, וגם שתשרת אתכם ותהיה משרתת: אם יש לנבלות היהודים היום מאות אלפי יהודיות לחלק לגויים (כנראה גם מיליונים כי אף אחד לא באמת ספר כמה בנות יהודיות שיחררו לכפרים) אז שלא יספרו לכם הרבנים הנואפים סיפורים על "תפילות לזיווגים".

שידוך זה בכפייה, ואישה זה סחורה. אם האבות והנשים לא מספקים לנו את הסחורה, אז גם אנחנו הגברים הצעירים היקרים לא חייבים להם כלום.

וכאשר הכל יקרוס ויעלה באש, הם יצטרכו או 1. להחזיר לכל אחד מאיתנו שישרוד, ועם ריבית מאוד גדולה על כל השנים של הסבל שעברנו פה אנחנו הגברים היהודים הצעירים. או 2. להכחד ולמות מגרזנים של ערבים.

בכל מקרה, המוות במקרה הזה הרבה יותר מספק מאשר הגסיסה האיטית שכרגע חווים הגברים היהודים בפמיניסטאן, בין אם הם מודעים לכך או לא. ואל תחרטטו אותי "אני חי טוב מאוד", כי רובכם סובלים מכל מיני מחלות פיזיות שהן התגלמות של ההשפלה והבדידות הנפשית שלכם שאתם מדחיקים.

מבקשים להפעיל אלימות נגד האויבים שלהם, אבל לא נותנים להפעיל אלימות כדי למגר את הטרור הנפשי והפיננסי של השרמוטה המתמרדת בבית שרוצח אותך כל יום עד שאתה מקבל התקף לב. -מקור: אתר גלובס

זה מגוכך איך בעיתונות, בסרטים ובטמבלויזיה מראים לנו "מלחמה נגד הפשע", “צדק נגד מחבלים" ועוד כל מיני בלבולי ביצים. מצפים מהגברים הצעירים להיות בשר תותחים במלחמה שבכלל לא שלהם, ולמות בעד הבטחון של השרמוטות והזקנים הבוגדים.

בואו נדבר אמיתי רגע, הרי לא מעניין אף גבר יהודי צעיר בטחון וכלכלה, אם אין את מי לכלכל. איך עוזרת לגבר יהודי עבודה טובה ובטחון אם כל הנשים שרמוטות ואם אשתו בסוף תתגרש ממנו והילדים שלו יהיו חמורים שמשלמים מזונות בזמן שמוסטפה מזיין את הגרושה שלו?

את הגבר היהודי מעניין שתהיה אישה בתולה מגיל צעיר, לגדל את הילדים לפי הערכים הלאומיים שלו, דיור ששייך רק לו בלי שהשרמוטה לא תוכל לעקל, הכבוד, ושיהיה סקס נעים כל לילה במיטה לפי הדרישות שלו עם האישה שאוהבת ונאמנה. אם אין את הדברים האלה, אז אין בכלל על מה להגן.

שילכו היהודיות המתגרשות לאכול חרא באסלה. שילכו כל ה"ימנים" ולוחמי הצדק החברתי למיניהם למצוץ זין של חמור ולהיות בשר תותחים בעצמם. ליהודים בישראל היום אין סקס, אין זוגיות, אין דיור, אין טריטוריה, ואין כבוד. ועד שלא יתחילו לשים פה גבולות ליהודיות הבוגדות, תרגישו חופשי להתנתק מהמערכת בלי שום רגשי אשמה אחיי היקרים.

העצה היא כרגיל: להינות מהחיים, להיות כמה שיותר אנוכי בדיוק כמו שהנשים היהודיות השרמוטות אנוכיות, לא לתרום, לשלם כמה שפחות מיסים, ולהוריד steam ולשחק איתנו בDOTA 2.

קדימה, מחכים לכם.

https://store.steampowered.com/app/570/Dota_2/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *