MGTOW Israel

תהיה פרזיט!

גם בזמן המלחמה השרמוטות הישראליות מוצאות זמן להתגרש ולעשוק. לכן תעשה לעצמך טובה ותהיה פרזיט דווקא עכשיו בשיא המלחמה.

מקור תמונה: נלקחה מpixabay. עריכה: מגטאו ישראל.

תבין.

כל טיפה של תמיכה שתתן לעם הזה עלול לעזור לו לצאת מהבור של שואת הסדר עולמי חדש, וכל טיפה של חיזוק בסך הכל יחזיר אותנו לימים הקודמים בהם היו יורקים על גברים ומטאטאים אותם מתחת לשטיח.

ממש ככה, במשך כמה עשורים השואה האמיתית שהיתה קורית כאן בישראל היא השואה נגד גברים. כשאישה יהודיה שרמוטה מחליטה להתגרש ולוקחת מהבחור המסכן את כל מה שהוא עבד בשבילו וגם הרב הנבלה תומך בזה ונותן לה כל מיני זכויות בלי אפילו להתחשב שהמסכן עובר שברון לב ולא חושב בהגיון מספיק כדי להספיק לעכל מה שקורה ולהגן על עצמו.

איך זה שעד עכשיו, כל כך הרבה אבות דורדרו להתאבדות ולמעשה נרצחו בידי בנות ישראל ועוזריהן הסימפים הרשעים, ועד עכשיו לא קם אפילו אתר אחד להנצחת זכר כל הנרצחים בידי בנות ישראל הרשעות מלבד אתר עדנא קרנבל?

נכה צה"ל יהודי עם פוסט טראומה: גירשה אותו, עיקלה לו קצבת נכות וזרקה אותו לרחוב. כל זה עכשיו בזמן מלחמה כשהערבים בדיוק כבשו את ירושלים. -קרדיט: פוסט פלוני בפיסבוק

לכן אחי תעזוב את הצבא, את המלחמה, תשתמט, תחייה אצל ההורים, תעשה כל מה שצריך כדי לשלם כמה שפחות מיסים, תעבוד סדרן בסופר תרויח פחות ממינימום. תשחק משחקי מחשב, תלך למסאז' אירוטי פעם בחודש. העיקר תשחק את עצמך לוזר תאמין לי כדי שלא יבואו לבקש טובות ועזרה.

אם אתה גבר יהודי פשוט ולא מיוחס אז אתה כבר יודע שאף אחד לא יבוא לעזרתך ולהפך יצחקו עליך. מתי שהגרושה השרמוטה שנתת לה את כל השנים וכל הפרנסה במשך שנים שלמות פתאום תעזוב אותך ותיקח לך כל הירושה , אף אחד לא יתמוך בך ויגידו לך "לא נורא קורה, אתה בכל זאת צריך להגן על העם שלך תהיה גבר".

אבל במציאות, להיות גבר זה אומר כבוד. וכבוד, משמעותו שאתה לא מגן על עם שיורק עליך ומזלזל בך. זוגיות זה הדבר הכי בסיסי שקיים והצורך של כל גבר, והעובדה שסוחטים אותך כמו סמרטוט רק בשביל שיהיה לך זיווג עם אישה מהעם שלך- זו יריקה הכי כואבת שיש בפרצוף.

ואתה יודע, יכול להיות שגם יתנו לך איזה טפיחה קלה בגב ויגידו "אוי מסכן, באמת היום מצב קשה ונשים רעות". אבל מתי שאתה תבוא ותרצה להלחם חזרה ולשים גבול לנשים היהודיות השרמוטות הרשעות של ימינו, הם ישתיקו אותך.

הכל הצגות ושואו אחי, ואף אחד פה במדינה ובעם הזה לא באמת לטובתך. תשכח מזה, כי עזרה לזולת זה נחלת העבר. פה בפמיניסטאן אדם לאדם זאב וגם אלה שמשחקים את עצמם חברים שלך הם זבלים שידקרו אותך בגב מתי שתגיד על מה שבאמת כואב. הימים של "לתרום למדינה" עברו מזמן.

ערבים כבשו את ירושלים, היום 12/5/2022. לא הופיע בחדשות, ובינתים רוב הבנות היהודיות בירושלים ממשיכות לענג אותם מינית בזמן שהיהודים בתולים ומתפללים לזיווג. -קרדיט: כל הזכויות שמורות לבעל הסרטון המקורי.

אולי רק במגטאו יעזרו לך, אם הקהילה תתפתח ותצמח. כאן באמת אנשים משכמם ומעלה, שמבינים עניין וכבוד. אבל את השרמוטות שבחוץ מעניין רק הכסף שלך, והן לוקחות כמובן מאליו את הבטחון והמיסים שאתה משלם עליהן.

אני קורא לך ביתר שאת לא לתרום דווקא עכשיו, היות שלאחרונה מנסים לגייס בואצאפ וטלגרם כל מיני חמורים פראיירים שיגנו על המצב הבטחוני בהתנדבות. כל מיני "שומר אחי" למיניהם, שמחפשים טמבלים עם מוח ציפור לעשות את העבודה השחורה ולהיות בשר תותחים.

אבל אני מבקש ממך, בבקשה. אל תתנדב ואל תעשה כלום. זה רק מזיק ורק פוגע לך בכבוד, וכל המכות והגזירות שכרגע נופלות על העם הן מוצדקות.

כנראה שהרבה אנשים יצטרכו למות, כי כמות הזלזול בגברים צעירים כמוני וכמוך עברה כל גבול והפכה לנורמה. ואם הם לא יכחדו מרוע הגזירות, הם ימשיכו להתעלל בנו ולצנזר אותנו בכל פינה.

לכן פשוט אל. תשב בשקט, ואם צריך למות ממחבל אז תמות – כולה 5 דקות דימום למוות ונגמר הסיפור. אבל לעזור לזבלות האלה שהיו מתעללות בנו פה בפמיניסטאן שמתגרשות, ועושקות, ובוגדות, והולכות בחוצפה בבגדים פרוצים, ושוכבות עם ערבים- זה אסור בתכלית האיסור.

בשיא המלחמה, כשיהודים נרצחים ברחובות וכהעיר הבירה נכבשת: יהודיה שרמוטה מוצאת זמן כדי ללכת לכל הלשכות ולעשוק כל שקל אפשרי מהחמור היהודי שהיא אפילו לא מכבסת ולא דואגת לו יותר. -קרדיט: פוסט אנונימי בפיסבוק

אז בבקשה תעשה לי טובה פעם הבאה שאתה תופס ראש על ערבים. עם המצב של עם ישראל כרגע זה ממש מצווה לערבים שיכבשו אותנו ויעשו לנו שואה, כי תאמין ברגע שגם אתה תהיה גרוש אתה תחשוב שזה נס גדול מאוד.

ואם יש לך את המשאבים הנדרשים, אז פשוט תברח. כן, תברח לתאילנד או לאיזה חור אחר ותחייה שם. כמה שיותר רחוק מהשרמוטות הישראליות כי הן גם יבואו עליך עד לשם לבקש דמי ביטוח לאומי חודשיים בשביל כל חודש לממן להן את הממזרים שחירבנו מגויים בזמן שאתה קיבלת דחיות באתרי היכרויות ובזמן שהבריזו לך מפגישות שידוכין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *