MGTOW Israel

נשים ישראליות רוצות רק כסף (אם אתה יהודי פשוט)

את האישה הישרעלית מעניין רק כמה כסף יש לך ומה אתה יכול לתת לה. היא כבר קיבלה מלא בולבולים של פושעים וגויים, ועכשיו צריכה רק את הכסף של היהודי הפראייר.

שאלה ראשונה שעולה תמיד בכל דייט עם יהודיה שרמוטה זה "במה אתה עובד?". יש גם כאלה מעדנות, מחכות קצת מפטפטות כדי לא להיות יותר מדי בוטה, ואז דוחסת באמצע השיחה "יש לך רשיון"? "אתה גר לבד?".

הנשים היהודיות בימינו אינן אלא זונות, שבוחרות גבר יהודי לפי כסף וסטטוס חברתי. מעניין אותן רק מה הוא יכול לתת לה, ולא מה היא יכולה לתת לו מפני שאנחנו בעיניהן אונטרמנש (כלומר 'גזע נחות'). גם טובת העם היהודי והעם אינה מעניינת אותן.

אתם מבינים, האישה ישראלית שמקבלת מלא בולבולים החל מגיל 11, בולעת שפיך בהפסקות, מתעלסת, מתנשקת, עם כל הפושעים השכונתיים ועם ערבים בני 19-25. ועד שהיא מגיעה לגיל ה"התמסדות" הגבר היהודי בעיניה הוא פח אשפה שראוי רק לככב באנדרטאות ולמות במלחמות כדי שהיא תמשיך להשתרמט ולנצל אותו כלכלית.

היום בתור גבר יהודי בלתי אפשרי למצוא בת זוג שבאמת תאהב אותך בגלל שאתה הגבר שלה ובגלל ששניכם יהודיים. הן בחרו להיות לא נאמנות, רעות ובוגדניות מאוד ומי שלא רואה את זה פשוט עיוור סומא.

זה היה המצב עוד ב2014, היום עוד יותר גרוע והדור הצעיר כבר קרס. מקור: תגובה מאתר ynet.co.il

אתה ניגש לאישה היהודיה כדי להכיר אותה, כולך כוונות רציניות וטובות. ומייד בחוצפה ועזות מצח היא שואלת אותך "במה אתה עובד?" , "יש לך רשיון?" וכו'. ואם מראש הראית סממנים של גבר שאין לו יותר מדי ממון, היא תסנן אותך ותברח.

את הנשים היהודיות בישראל היום לא מעניין העם היהודי בכלל, וגם לא מעניין אותן שום דבר אחר חוץ מאשר עצמן. אלא רשעות גמורות שמוכנות להשתמש במערכת כדי להשמיד אותך ולרמוס ברגע שאתה מראה חולשה.

ולכן גם הן נשארות "רווקות" עד גילאי 30+, ומייאשות את הגבר היהודי עד רמה שיתחתן עם שרמוטה בת 40 שהזדיינה בזמן שהוא היה בודד כל השנים כי אף יהודיה לא רצתה אותו.

הן רוצות להינות משני העולמות: גם בולבולים של גויים וחגיגות סקס פרועות, וגם להביא ילדים "בית כשר בפמיניסטאן" בגיל 35 אחרי שסיימו להזדיין עם פושעים וגויים.

יהודיה פג תוקף בת 50 דורשת "נדיב בעל פרנסה גדולה ורחבה". -מקור: פוסט שידוך אנונימי בטלגרם

הן איבדו בושה לגמרי המפגרות האלה, וממש מבצעות פה שואה בעם היהודי בעזות מצח. אני מדגיש את המילה שואה, כי אפשר לקרוא לזה אחרת. אפילו השואה של הנאצים היתה פחות גרועה מאשר מה שעושות לנו כיום הנשים היהודיות הרשעות.

תארו לעצמכם את הילדים בדור הנוכחי: בלי דיור, בלי פרנסה (בגלל הגזירות של הממשלה נגד יהודים), נורא קשה להשיג כל דבר קטן כי האינפלציה מטורפת ובנוסף מיסים כבדים מאוד כדי לעמוד בעול הדורות הקודמים.

אותם הבחורים הצעירים רוצים לפחות תמיכה עם בת ישראל בגילם כדי לעמוד בעבדות הנוראית הזו. אבל הם לא מצליחים למצוא כי אף אחת לא רוצה יהודי עני שאינו 1.90מ' ומעלה. ואז הבחור היהודי הצעיר רואה את הפוסטים היכרויות דוגמת זה שלמעלה (בת 50 שהחליטה להתמסד אחרי 40 שנים של חגיגות סקס וסינון גברים יהודים ממוצעים).

הוא מבין שהוא בחיים לא יזכה לאהבה אמיתית עם אישה בת גילו, ושהוא יאלץ להיות ערירי עד גילאי ה40 המאוחרים (לרוב זה ככה). ולא רק זה, אלא גם הוא רואה שאותן השרמוטות שכיום דוחות אותו (אלא אם זה לחתונה עם כתובה מפלצתית וחוזה לא הוגן של עבדות לממשלה) אחרכך בגיל 50 דורשות שהוא יהיה גם עשיר ונדיב במידה וירצה לצאת מהערירות.

זוהי הסיבה שגברים יהודים כיום הולכים בדרכם ומתנתקים מהיהדות שבגדה בהם. אולי ישארו פה כמה קאקס שיסכימו לקחת את הגולדיגריות האלה שדורשות בגיל 50 "עשיר ונדיב", אבל הילדים שלהם או שילכו בדרכם או יכחדו בעת שהערבים יכבשו את המדינה מרוב שהבנים נחלשו מהטרור של הנשים היהודיות.

מקור: תגובה מאתר ynet.co.il

היום גם יש מלא שרמוטות יהודיות שלמדו לשקר, או להסתיר את כוונתן האמיתית לנצל כלכלית ולהרוס את החיים של הגבר שנפלה עליו. הן מתחזות לצדיקות אבל משום מה "מתאהבות" רק בכאלה מבוססים שגם מספיק טפשים כדי להפטר מהממון שלהם ולזרוק הכל עליה.

אפילו יש כאלה שחוזרות בתשובה (כמובן אחרי שסיימו להזדיין עם מלא פושעים, לעשות סקס ולתת את שנות הנעורים שלהן והאהבה לרשעים). לאחר שלא נשאר כלום לתת, הן "חוזרות בתשובה" ומבקשות מהרב שידוך עם חמור "ירא שמיים". כמובן חשוב להן מאוד ירא שמיים, מפני שהרב מצווה להעביר כל הכסף לאישה ולעצמו שלא ישאיר החמור כלום, ולכן השרמוטות האלה משחקות את עצמן יראות שמיים.

תמיד תשימו לב רק למה שהאישה הישראלית עושה ואף פעם למה שהיא אומרת. כל מה שיוצא להן מהפה זה תמיד שקרים, והמציאות מדברת בפני עצמה: כמות אדירה של רווקים יהודים שכל היום מתחננים לזיווג ומתפללים ומתחילים בלי סוף.

ובמקביל כמות אדירה של שרמוטות (הן לא באמת רווקות אלא שרמוטות זונות שמזדיינות עם פושעים) שדוחות כל יום עשרות מחזרים וממשיכות להעצים את בועת מחיר הפות היהודי והערב של הגברים היהודים בפמיניסטאן.

מקור: פוסט בפייסבוק של "ערוץ 13"

במקום לשאת במחיר של כך שלא נישאו מוקדם ולא תמכו בגבר שלהן, השרמוטות ממשיכות לעשות שיימינג לגברים שלא מוכנים לשלם עליהן את הפנסיה 20 שנה קדימה במזונות. או את אלה שלא מוכנים לתת להן סעודות חינם תמורת הנוכחות של הזקנה הסרוחה מבלי שאפילו נכנסה איתך לזוגיות או לפחות סקס.

בסופו של דבר, האישה היהודיה הישראלית הבוגדת מחפשת בגבר יהודי רק לנצל ולרמוס. הן בימינו כולן עד האחרונה זונות שפתחו קרטל נבזי שמטרתו לסחוט עוד ועוד מאיתנו.

אסור להצדיק את מה שהבוגדות האלה עושות בשום עילה, כי "אין שליח לדבר עבירה". אך בכל מקרה חשוב לזכור שמי שמסייע להן בפשע הזה היא המדינה עצמה שברובה מנוהלת על ידי גויים. אילולי הממשלה לא היתה מכריחה וחוטפת ילדים יהודים להגן על אותן שרמוטות (בכל מחיר אפילו אם הן עושות תלונת שווא) ולשלם עליהן מיסים מופרכים בכפייה. בלי ממשלת הזדון לא היה להן הכוח לדרוש מאיתנו שום דבר מעבר לפת לחם מסכנה כדי לא לגווע ברעב.

כך לדוגמא במדינת תימן הנפלאה הזכויות של הנשים כל כך דלות, עד שאפילו ילדות בנות 3 נמכרות לנישואין על פי ראות העין של האבא. אמנם זה די זוועה, אבל בסופו של דבר זה גם מה שיקרה כאן בישראל בזמן הקרוב:

-מקור: מגזין אונלייף, הכתבת אביטל מימון.

הנשים הישראליות הורסות את המצע הבסיסי ביותר עליה מתקיימת החברה שלנו, שהוא מוסד המשפחה. הן מפרקות משפחות לא רק בגירושין, אלא בעצם בכך שמצלקות גברים צעירים בבדידות ויוצרות את כל התמריצים האפשריים כדי שהם לא יתחתנו.

ולכן ניתן לצפות שעם הזמן המצב הכלכלי ילך ויחמיר עד רמה שגם פת לחם לא תהיה. הטכנולוגיה לא שווה כלום אם אין גברים יהודים שיתחזקו אותה, והצעירים יתחילו יותר ויותר לשנוא את הנשים שפוגעות במצב הבטחוני והתזונתי של כל העם מעצם החוצפה שלהם.

והאמת היא, שהיום אנחנו במצב כלכלי לא בהרבה יותר טוב מתימן: אולי אין שם ביטוח לאומי ובטחון תזונתי, אבל כן אפשר לבנות שם ולהשיג דיור הרבה יותר בקלות. ההבדל הוא שכאן יש הרבה חובות, שקרים וכישופים.

וזה ממש מגעיל לראות איך הנשים במקום להעריך מה שנתנו להן כאן ממשיכות לבוא בעוד ועוד דרישות, ולהקריס את המצב הנפשי והפיזי של הגברים עוד יותר במקום להתחתן בעל פה (לא ברבנות ולא בממשלה), לתמוך, ולחיות בניתוק מהממשלה ובשעבוד כל אחת לגבר שלה.

מקור: פרופיל אנונימי בטינדר

אפשר לתרץ את זה פשוט בכך שהן נוכלות שבמקרה גם עובדות בזנות: הרי אם האישה הישראלית מסננת ולא מתייחסת לאף אחד שאין לו כסף, ואז אפילו כאשר הוא מגיע היא לא נאמנה ועוזבת מייד ברגעים הקשים כשהכסף נגמר- הרי זו זונה לא אמינה.

הן זונות שלא מצהירות את המחיר שלהן בפומבי, ממש כמו ירקן בשוק שמוכר עגבניות ואין תג מחיר. "אדוני כמה עולה עגבניה?" ולכל אחד הוא משנה את המחיר לפי ראות עיניו.

מגיע לקוח יהודי מהשכונה לירקן: "ואו איזה עגבניה מר ירקן, בחיים שלי לא ראיתי כזו! עגבניה נאמבר ואן. אני מת לקנות אותה, ממש פגז. כמה עולה בבקשה?" יענה לו הירקן "50 שקל לקילוגרם, רק בשבילך!". – כי הירקן הישראלי יודע שהיהודי חמור ויבוא לקנות אצלו לא משנה כמה המחיר יעלה.

כך גם האישה הישראלית, זונה שמוכרת את העגבניה שלה (הסקס עם הפות המשומש ומסריח שלה שיש בו סיפילס). והיא משנה את המחיר בהתאם לגחמי השוק.

אבל הנה יום אחד מגיע לירקן (אל הזונה היהודיה) לקוח סודני שעוד לא שבוי. אצל אותו הסודני אין רבנים שאומרים "אישה יהודיה זה קדוש, אל תתקמצן", ולכן הגברת יודעת שהוא לא יקח בכל מחיר. שואל הסודני "כמה עגבניה עולה אצלך?" והיא אומרת לו "2 שקל לקילו בבקשה רק תיקח העיקר תהיה מרוצה", מול הפרצוף של היהודי החמור שבדיוק קנה ב50 שקל.

זה קורה בגלל שהיהודיות השרמוטות רוצות רק כסף היום, ולהגביר את תזרים המזומנים. לכן אל תתפלאו שהן נותנות יותר בקלות לסודנים מאשר לכם, ובפחות חיזורים (צומי זה גם סוג של כסף, כי אתה משקיע בה את הזמן שלך ממש כמו פסיכולוג בחינם).

ולכן אם אתם חמורים יהודים שמחזרים אחרי יהודיות בכל מחיר גם אם הן אינן נאמנות לעם ואינן שומרות בתולין לבעל, אל תתפלאו שאתם משלמים יותר מאשר סודני על אותו הכוס הבוגד המסריח.

רוצה ילד = רוצה סמרטוט שיפרנס לה ולממזר שלה פנסיה

יש היום טריק של כל מיני שרלילות בנות 30+ שסיימו להזדיין עם סודנים ולסנן גברים יהודים נורמלים ממוצעים: הן רושמות "אני רוצה ילדים" ומתרצות שכביכול זה משהו קדוש, להביא ילדים לעם ישראל.

אל תיפלו בפח הזה, שכן מדובר בשרמוטות חצופות מגעילות, ממש זאב בתחפושת של סבתא. אם היו רוצות ילדים, היו עובדות קשה על זוגיות עם גבר עני מתחילת דרכו ונותנות לו אהבה, בעודן צעירות בגילו ממש עד שיהיו מוכנים להביא ילד יום אחד.

או לכל הפחות היו שומרות בתולין ונגיעה ובסוף מתחתנות עם מה שנמצא. אבל אלה היום שרמוטות שהזדיינו ועכשיו רוצות לממש את האינסטינקט האימהי וגם לקבל על כך כסף, אקזיט של ממש.

מקור: כתבה ynet.co.il

בסביבות הגילאים האלה כשהיופי שלהן דועך וכבר יש פחות עניין לחמורים שמסביב לפרנס להן סעודות חינם במסעדות והסעות, הן מבינות שצריכות לעשות אקזיט.

הן מנסות פעם ראשונה בחיים לעבוד קצת בעבודה רצינית, ורואות כמה שזה קשה. למרות שהעבודות לנשים היום קלות בהרבה לעומת המשרות שמשאירים לגברים, האוכלות חינם השרמוטות האלה עדין לא מעוניינות לעבוד כי התרגלו להיות עלוקות מסריחות ונצלניות.

ולכן בגיל כזה פתאום השרמוטות מחפשות להביא ילדים ופתאום הגברים הפשוטים שהיו בלתי נראים חוזרים לשדה הראייה (לא תמיד, כי יש גם גויים בלי סוף שהן מוכנות להתעבר מהם).

חלקן אפילו לא מפרסמות, והולכות מייד להתעבר מגויים כדי לקבל אחריכן קצבת ביטוח לאומי על חשבוננו(שבעזרת השם יקרוס בקרוב כדי שהן יגוועו קצת ברעב כל החד הוריות הרשעות). אך רבות מהן בכל זאת כן חוזרות לשוק הדייטינג עם הגברים שהיו בלתי נראים, כי הכתובה והמזונות מבעל עובד וירושתו זה אקזיט הרבה יותר אטרקטיבי.

הבעיה היא שעד גיל 30 השרמוטות האלה לומדות לשקר כל כך טוב אחרי כל מערכות היחסים שהיו להן, שכבר בלתי אפשרי לזהות את זה לגבר הממוצע. לכן מומלץ לא להתקרב אליהן.

בגדול, אתם צריכים להבין שאם אתם גברים יהודים אישה ישראלית מעוניינת בכם רק כדי לנצל. אין יהודיות טובות היום, כולן שרמוטות נצלניות שבגדו בעם היהודי.

מקור: תגובה אנונימית בynet.co.il

תתחילו לשים לב לפעולות שלה, מתי היא בורחת מכם, מתי היא מתקרב. האם היא מתיחסת אליכם טוב רק כשאתם מראים שיש לכם ממון, או שהיא נמצאת גם כשאין?

ובסופו של דבר תראו שהיום כולן שרמוטות רשעות ולא אמינות שלא מעריכות שום דבר ומחפשות רק לקפוץ גבוה יותר ויותר ולא אכפת להן שהן רוצחות בני עמן על הדרך.

4 תגובות על “נשים ישראליות רוצות רק כסף (אם אתה יהודי פשוט)”

מי זכתה את זה מסכן כי הוא יודע שהוא אפס ומכוער ואיש דוחה בגלל זה אף אחת לא תצא איתך . גם אם היית מליונר גועל נפש

טוב בסדר תמשיכו בנות ישראל עם ההייפרגמיה שלכן.
ואנחנו נמשיך להשתמט, לא לשלם מיסים ולדפוק את המערכת בכל צורה חוקית אפשרית.
בסופו של דבר כשגם המשפחה שלך תהיה קורבן לפיגועים אל תבואי אלינו בתלונות "למה אתם היהודים לא מגנים יותר למה כולכם נהייתם קוקסינלים".
לכו לסודאנים שלכן והערבים שיגנו עליכן במלחמה.

אגב יש לנו כתבה בדיוק בנושא הזה לכל הגברים שלא יתגייסו בטעות להגן על רשעיות כמו הזאת שכתבה בתגובה:
https://mgtow-israel.com/be-a-proud-parasite/

די להשליך פאקים !
תודו, תודו, קיבינימט תו-דו ! בכל האמת !
בעינויים נוציא מכן הודאות !

עדיף תכתוב בערבית, אתה לא יודע עברית. רואים שאתה עושה גוגל תרגום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *