MGTOW Israel

היא נשואה לממשלה, לא אליך

מרגע שאתה שם טבעת על נקבה ישראלית אתה למעשה חותם הסכם בו אתה משועבד כלכלית לבעלה האמיתי - מדינת ישרעל. הוא מעביר לה את הכסף ונהנה מהעבדות שלך.

מקור תמונה: pixabay, עריכה: מגטאו ישראל

הגברברים בישראל בפמיניסטאן לא קולטים עדין שאף אחת פה לא עושה להם טובה בכך שמואילה בטובה להתחתן עימם. החוזה הזה בשם "חתונה" הוא עסקה גרועה מאוד לגברים בימינו, ההפך הגמור ממה שהיו פעם נישואין אמיתיים.

פעם גבר ואישה היו נישאים, ומאותו הרגע היה ברור שהיא שלו. היא היתה מחוייבת לענג אותו, לכבס לו, ולעשות כל מה שיאמר. ואם לא עשתה -היו מכנים אותה "אישה מורדת" ומגרשים בלי שום זכויות שתירקב ברחוב. הילדים היו נשארים אצל האבא אוטומטית, תמיד.

לכן לא היה דבר כזה גירושין בכלל, כי לא היתה לאישה הזכות למרוד מבלי לאבד את כל הזכויות שלה כולל הכתובה. החברה היתה יציבה, לכולם היה זיווג, והגברים שהיו מאוחדים ומאושרים הרבה יותר הצליחו לספק רמת חיים הרבה יותר גבוהה לכלל העם. לגברים גם כן היה תמריץ לפנק את אשתם ולהיות לארג', כי ידעו שאין סיכוי לגירושין היות והם מוגנים.

ככה היו פעם נישואין אמיתיים עם הדדיות ואהבה, לא כמו היום. -מקור:כל הזכויות שמורות לתמונה המקורית שמורות לבעליהן המקוריים.

אך היום, בבשונה מפעם הנישואים אינם בין הגבר לאישה עצמה, אלא בין האישה לממשלה. הנקבה היהודיה פשוט מנצלת את הבדידות והנואשות של הגבר היהודי לפות בכדי להחתים אותו על מסמך עבדות למדינה. והמדינה בתמורה נותנת לה שלל הטבות וזכויות.

מאותו רגע שהיא מחליטה ללחוץ על ההדק הגרושה המגרשת מקבלת הטבות מס, קצבאות, תמיכה נפשית מבעלי מקצוע של עמותות שמאלניות. מדינת ישראל מייבאת לה גויים כדי שיספקו להן צרכים מיניים ורגשיים, ואפילו לשעות הפנאי מארגנים להן סדנאות ופעילויות מסובסדות כדי שלא ישעמם להן בזמן שהן אוכלות את כספי המזונות המופרכים בסך 50-90% מהמשכורת של העבד המגורש.

מקור: פוסט אנונימי בפייסבוק

בנוסף הגרושות הללו מקבלות מזונות בסכומי עתק, טיפולים חינם של פסיכולוגים ועובדות סוציאליות, יועצים שנותנים להן כלים להוציא כמה שיותר זכויות פרוילוגיות מהמדינה ולקבל עוד ועוד מימונים כולל טיפולי שיניים, השכלה אקדמאית בחינם, עורכי דין חינם כדי לתבוע הגדלת מזונות מהמגורש, ועוד.

כל מי שעולות לו אסוציאציות מיניות של "להשתעבד לאישה" וחושב שזה סקסי לשרת אישה יפה ולאונן, חייב להתעורר: החתונה היום היא שעבוד הגבר לממשלה, לא לאישה. הנקבה הישראלית היא למעשה רק המגשרת בינך לבין המדינה, והיא זו שמחתימה אותך על חוזה העבדות למדינת פמיניסטאן.

אני יודע שרובכם גברברים ישראלים מפנטזים שאישה ישראלית תשלוט עליכם ותכניס לכם צינור 50 ס"מ מאחורה בזמן שאתם גונחים בפראות. אבל זה לא מה שמצפה לכם עם אישה ישראלית, תבינו.

מה שיקרה בפועל זה פקידים של הוצאה לפועל שיבואו לסחב לכם את הרכוש, שוטרים שיעצרו אותך אם תנסה להתקרב לבית שירשת כי הוא עוקל. מחכה לכם שינה ברחוב ובדידות אינסופית בקור ורעב. כל זה בזמן שאסור לכם אפילו להתקשר לשרמוטה כי יש צו הרחקה ואתה לא זוכר כבר איך היא נראית אפילו. הזכר היחיד שקיים לכם ממנה יהיה התשלום מזונות שעובר כל חודש ומגדיל את המינוס בבנק.

מקור: פוסט בפייסבוק

הסיפור תמיד חוזר על עצמו אצל כל עכבר ישראלי שהתחתן (כולל אלו שהתחתנו לשמנה): אחרי כמה שנים השרלילה שולפת את קלף הגירושין כפי שתכננה מלכתחילה. היא מקבלת מייד תמיכה בלי סוף, וגם

זה לא כואב לה נפשית לעזוב כמו שזה כואב לגבר כי לנשים פרידה הרבה יותר, במיוחד היום בגלל שיש להן מלא אקסים עד שמוצאות פראייר להחתים אותו. האישה הישראלית חוותה כל כך הרבה בולבולים שבשבילה גבר זה יצור דומם שמחליפים, ומבחינתה אין לו רגשות ואין ערך לחיים שלו.

לעומת זאת הגבר הישראלי עד שמוצא אישה יהודיה "כשרה", בדרך כלל מתחתן לראשונה או השנייה שלו. מספרים לו בבתי הכנסת על "זיווג משמיים" וכשאיזו שהיא אישה ישראלית מסיימת שלב החגיגות ומתפשרת עליו (בכוונת תחילה לדרדר את המצב מאוחר יותר לגירושין ולקבל מזונות) הוא מרגיש בשמיים ומקריב בשבילה הכל, אפילו את הכליות.

פשעים נגד האנושות בעזות מצח בלי להתבייש. משקרות ש"לא אכפת לו מהילדים" כדי לעשוק יותר. -מקור: פוסט בפייסבוק

וכך, ברגע שהשרמוטה תגיש את תביעת גירושין ימצא את עצמו העכברוש הישראלי בהתמודדות ישירה מול המדינה. האישה ישראלית כבר תהיה מחוץ לתמונה שלו: היא רק מאחורי הקלעים כדי להנות פאסיבית מהאקזיט שעשתה, ויש לה את כל התמיכה מהמערכת כולל מהנשים הישראליות הרשעות שגם כן מייעצות לה ועוזרות אחת לשניה ברצח הגבר הישראלי.

עדיף לכם מראש לא להגיע לשם, ולהתרחק מהנשים הישראליות. ואל תבלבלו לי את הביצים "לא כולן כאלה" , כי אם האישה שלכם היתה באמת מלאך אז היא היתה מסכימה לקיים נישואין מבלי לערב את הממשלה והרבנות הממסדית, ולהתחתן אתכם גם כשאתם בעוני ובסטטוס חברתי נמוך.

תבינו חד משמעית: היום נישואין הוא הסכם חתונה בין האישה למדינה, לא בין בן ישראל לבת ישראל כמו פעם. ההסכם פה הוא הקמת תא משפחתי של האישה עם המדינה, והגבר הוא העבד של המדינה שאין לו שום זכות לאישה. היא למעשה מגישה אותך בתור מתנת נישואין למדינה, והלה שוחטת אותך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *