MGTOW Israel

הסיבה שאף אחד לא מגן על איתמר בן גביר

איתמר בן גביר הוא הפוליטיקאי ההגון האחרון במדינה שמייצג את העם היהודי. אך בני ישראל מעדיפים שלא להגן עליו, מסיבה אחת פשוטה:

קרדיט תמונה ראשית: האיום מאת מוחמד הערבי שמאיים לרצוח את בן גביר. בן גביר עצמו. דמעות- pixabay.

אמנם איתמר בן גביר עושה עבודת קודש, והוא נלחם על בטחון היהודים במדינת פמיניסטאן. הוא עומד איתן נגד השואה שמבצעים בעם ישראל כיום, בעיקר בחזית מול הערבושים.

אך לשואה יש פנים רבות, וישנה שואה אחת גדולה עוד יותר מאשר העובדה שערבים רוצחים היום יהודים באופן חופשי ומקבלים על כך פרסים מהממשלה. השואה האמיתית היא הזלזול של הנשים היהודיות בגברים היהודים והבגידה שלהן בנו.

בעוד שאיתמר אוכל איומי מוות ממחבלים לכאורה בגבורה רבה, הוא לא מזכיר מספיק את הדבר העיקרי שנותן לו את הכוח לפעול. אני מתכוון לאשתו, שהיתה איתו מתחילת הדרך בלי דרישות ונתנה לו לפעול בלי ניג'וסים.

יהודים "מתפללים לזיווג" עד גיל 40, אבל אלה כבר נכנסות להריון מערבי בגיל 18. וליהודים היא תגיד "לא מעוניינת" -קרדיט: אתר askpeople.co.il

לעומת מר בן גביר, בחברה הישראלית כולה תמצאו כיום בעיקר גברים יהודים בתולי שפתיים נואשים שסובלים מכל מיני מחלות שהן בעצם תסמינים של הבדידות. ואילו היהודיות? אלה חוגגות עם סודנים, ערבים, אריתראים ובונות הרמונות עם ערסים פושעים מרושעים.

ומי שמנסה לגשת לאישה ישראלית בתקווה שהיא תרצה איתו קשר ולבנות משהו ביחד יסונן, מפני שאותן לא מעניין בכלל המצב הכלכלי של בני ישראל והצרכים שלהם. הן רוצות רק גובה, סטטוס, כסף, בית- ועכשיו. ואם לא תעמוד בדרישה של השרמוטה הישראלית היא לא תהסס ללכת לגוי.

בנות ישראל הרשעות למעשה בגדו בעם ישראל, וזה מתבטא בחולשה והרפיון של הגבר הישראלי. בני ישראל כל כך מוחלשים היום בידי בנות ישראל הבוגדות יש"ו, שהם לא מסוגלים אפילו להרים את התחת ולעשות משהו כמו שבן גביר עושה.

הגברים היהודים כאן לא מצליחים אפילו לקרוא ספרים ולהתפתח אישית מספיק כדי לצאת מהשקרים השמאלניים. הם כל כך מוטרדים מינית כל יום בידי היהודיות הפרוצות, כולל הדתיות לייט שמענגות רק ערבים והולכות בחצאיות קצרות כדי לייאש ולשבור את היהודים פסיכולוגית אפילו עוד יותר.

זה עוד מ2010. היום כעבור 12 שנים רק הערבים יוצאים עם היהודיות, ויהודים כולם בתולי שפתיים. -קרדיט: ynet.co.il

כיום, כל גבר יהודי בין חילוני או בין דתי, ואפילו חרדי, רואה את בנות גילו יוצאות מרכבים של ערבים. הן חוגגות, והוא נשאר רווק עד גיל 30+. דווקא בגילאים האלה כשעולים בו יצרים מיניים, הוא לא מצליח להתפתח כראוי ורק רואה את השרמוטות היהודיות מענגות ערבים כי האבות שלהן והן עצמן באות בדרישות לגברים יהודים.

וכך נוצר פה עם שלם של קוקסינלים מוחלשים, שאי אפשר אפילו להאשים אותם בכך שעושים משכב זכר: הרי מי שהחטיא אותם זה בנות ישראל הרשעות והבומרים שבאים בדרישות במקום לחתן לגבר כך שאשתו תעזור לו לצמוח מ0.

היהודים היום רואים שאין סיכוי עם אישה ישראלית, שהן מסננות, מעלילות שווא הטרדה ואונס על מי שמעז לבקש ידן ומביישות ומשפילות בפומבי בצרחות. האבות לא עוזרים, אלא מחכים ל"זיווג משמיים" לבת שלהם עם נסיך. וכך היהודים הצעירים מדרדרים להיות הומואים שמאלנים.

זו בדיוק הסיבה שרוב הפעמים איתמר בן גביר מוצא את עצמו לבד במערכה. אולי פה ושם כן יש כמה שרוצים לעזור ולא סבלו, כי כן מצאו שידוך מוקדם עם אישה נורמלית והצליחו לא להדפק בראש ואולי גם להרחיב אופקים טיפה כדי להבין שהשמאל חולה. אבל אלה קומץ קטן, שלא מספיק כדי באמת לשנות משהו במדינה

לא רק אושר, אלא צורך בסיסי ביותר, בלעדיו הבן אדם לא ירגיש צורך לתרום שום דבר לחברה בה הוא חי. – קרדיט לתמונה: מפייסבוק.

על כל האבות היהודים להבין את הצעירים היהודים. סך הכל מה הם כבר מבקשים, אישה אחת רזה שלא תבגוד???? ואכן לא כולם מספיק בשלים כדי להביא ילדים ישר. אבל למה זה אומר ישר לדון את הגברים היהודים לערירות?

ובנוסף ממשיכים לבשל את הצואה הפמיניסטית הזו בעצמם איתמר בן גביר ובנצי גופשטיין, שכביכול "ימנים ימנים", אבל אף פעם לא שמעתי אותם מתבטאים בחריפות נגד השואה שמבצעות בנו בנות ישראל הרשעות.

וזו הסיבה שהם ימשיכו להאבק בשמאל, מבלי סיכוי לנצח. כי בסך הכל, השמאל הם האחים שלכם. הם האחים היהודים שלכם שירקתם עליהם בילדות, ונדפק להם השכל.

ואיתמר בן גביר ימשיך לאכול חרא כל זמן שהוא ממשיך לתמוך בשרלילות היהודיות שמתגרשות מתי שטיפה לא נוח כלכלית. ככל שהוא תומך בשרמוטות היהודיות שנשארות רווקות בגיל מאוחר, ולחסום משתמשים שמתלוננים על כך ומנסים לחשוף את פשעיהן.

ליהודים "לא" לערבים "כן". בבוגדות צריך לטפל כמו שמטפלים במחבלים, חביבי. אחרת אל תדבר איתנו על "ימני". -קרידיט לתמונה: askpeople.co.il

אני לדוגמא בקלפי האחרון שמתי מפלגות של ערבים. למה? כי אכלתי הרבה יותר חרא מהיהודים. בלאו הכי רק גויות רוצות יהודים, והיהודים נאלצים להתבולל כי היהודיות דוחות אותם והולכות לערבים במקום.

כל השואה הזו מתבצעת בהצדקת האבות היהודים שמהאלילים את הבנות השרמוטות שלהם ומרשים להן הכל. ואיתמר בן גביר לא ישרוד הרבה זמן, כי שורש הבעיה היא הרווקות של הגברים היהודים והבדידות שלהם.

הנשים פה העלו את האף יותר מדי למעלה, יפי הנפש ה"ימנים" כמו בן גביר ממשיכים לצפצף על הצורך המיני של כל גבר באישה אחת וזוגיות, בעודם צעירים. כתוצאה מכך בן גביר וחבריו נותרים לבד במערכה ובוכים "איפה כל העיתונאים", "למה כולם שמאלנים"

ובכן הנה איתמר בן גביר, כאן עיתונאי מספר 1 בארץ, העיתונאי של מגזין מגטאו ואני אומר לך בכובד ראש שאני לא איתך עד שלא תראה שאתה תומך במגטאו ובגברים הרווקים, ועד שלא תתחיל לקדם ענישה לשרמוטות היהודיות שבגדו בעם שלהן.

כי ככל שאין ענישה על הפשע והרצח הזה, שהוא להשאיר את בני ישראל בתולי שפתיים עד גיל 30+ ואפילו להתגרש מהם בלי סיבה (מי שואל אותך שרמוטה, תשארי תפנקי את הבעל הוא צריך אותך)- כך גם יורד החשק לתקן את המדינה ומתגבר החשק לתמוך בפלסטין ובכך שהם ישמידו פה את כולם.

ובסך הכל המשימה שלקח עליו בן גביר לא מסובכת מדי, גבולות המדינה גם ככה מצומצמים מאוד. העם היהודי מהדהד בכל העולם, ומוזכר גם בקוראן וגם בנצרות. זה הזוי שעם כל כך עתיק לא יכול להגן על גבולות קטנטנים, בזמן שעמים חסרי שושלת כמו זימבבוואנים מצליחים לשלוט על שטחים פי עשרות מונים גדולים בלי בעיה.

אלא שבשביל שהעם יתגייס ויפסיק להיות כבשים חסרות ישע, צריך את הכוח של הגברים הצעירים במערכה. צריך כוח גברא, וצריך איחוד של הגברים הצעירים ואחווה. עם הרבה טסטוסטרון ורצון להמשיך את הקיום שלנו כאן.

וזה בחיים לא יקרה כל עוד רוב הצעירים בדורנו רווקים בודדים, שכן טבעו של הגבר להחלש מאוד כאשר אין לו גב של אישה תומכת ועדינה. זה פשוט נגד הטבע לצפות מהצעירים להתגייס לטובת עם ישראל כאשר הם נבגדים בדבר הכי בסיסי, זיווג, ומתי שרק ערבים וסודנים וקומץ פושעים מקובלים נהנים באורגיות.

את ההזדמנות לדיור כבר דפקתם לצעירים היהודים, פנסיה לא תהיה להם, וככל הנראה גם כבוד לא כי כבר לא נשארו בתולות וכולן חגגו עם גברי אלפא בתיכון. אבל אם גם את הזכות לזיווג לכל אחד, כך שלא יהיו רווקים לא דואגים – אז באמת שלא יצפו איתמר בן גביר וחבריו הבומרים לשום נקיטת פעולה מבני ישראל הצעירים.

לאיתמר בן גביר ושאר הבומרים נותרה כעת הבחירה על בשרם: ללמוד לכבד את הגבר היהודי הצעיר (גם כשהוא אפס בתחילת דרכו) ולשים אותו מעל לבנות ישראל, או להישמד בידי הזאבים הרעים מסביב שרוצים לטרוף את כולנו.

אנחנו בתולים והן מזדיינות עם ערבים בגאווה. ממי אתה מבקש תמיכה אחי? אנחנו שבורים. -קרדיט:אתר מפלגת שלשול

אנחנו אישית, דור הצעירים, כבר לא מפחדים מהזאבים ומההשמדה. להפך, הבדידות כואבת הרבה יותר. להתחנן במשך שנים לאישה ישראלית מסריחה וזקנה כשאתה יודע שחרשו עליה לפניך ערבים ושעוד יש לה כל כך הרבה זכויות מעליך ויכולה להתגרש בכל רגע ולקחת לך הכל – זו השפלה כל כך נוראית שאנחנו מעדיפים כבר את המוות.

אבל משום מה המסרים האלו עדיין לא חדרו לימין ה"קיצוני" לכאורה של בן גביר וחבריו. הם ממשיכים להעלות את האגו לבנות ישראל השרמוטות הבוגדות, ולהנציח את הבדידות שלנו גברי יהודה.

הבעיה נובעת מכך שבן גביר וקומץ חבריו אכפת להם בטחון ושלום כי יש להם משפחה ואישה. אבל אם היו גבר צעיר בדור הגירושין והבגידות היו מבינים שבטחון פיזי ברחובות הוא רק עוד יותר קללה בשבילנו- כי זה נותן עוד יותר לגיטימציה לבנות ישראל להמשיך להתעלל בנו נפשית.

כל עוד יש בטחון ברחובות ואין מחבלים שרוצחים אנשים חופשי, בנות ישראל ממשיכות ללכת יד ביד עם גויים (כפי שהן עשו פה בכמה העשורים האחרונים) ולהתעלל בנו בכך שמשאירות אותנו בודדים וממשיכות להעלות את מחיר הפות, עד רמה שאנשים מוכנים להתחייב פיננסית לשרמוטות בלי בתולין.

אין ספק, שבן גביר מנותק לגמרי מהמציאות של דור היהודים הצעיר אם הוא חושב שמזיז לנו את הביצה הבטחון מהפלסטינאים. להפך, אנחנו התחלנו לאהוב את המחבלים ולשמוח בדיוק כמו השמאלנים.

והסיבה פשוטה מאוד: לא דאגתם לסקס ואהבה לצעירים החל מגיל בגרות מינית? צילקתם אותם ופגעתם בהם. פגעתם בהם? הם לא יבואו לעזרתכם. והעובדה שאתם ממשיכים לבוא בדרישות אפילו לאלה שנפגעו ונשארו רווקים עד גילאי 40+ במקום לשדך נשים יהודיות בכוח ולשעבד אותן, רק תחריף את המצב עד שיפתחו פה משרפות לכל היהודים כולם.

בקיצור, בהצלחה לכל המנותקים ה"ימנים", לבן גביר, ולחבריו במלחמה – לבד, בלי הכוח הפיזי של הצעירים ויכולת ההנהגה שלהם את החברה למקום טוב יותר. ואגב, יש בומרים עוד יותר מנותקים עליהם אני בכלל לא מדבר. עצם העובדה שאני פונה לבן גביר זה מראה תקווה שכביכול יש עוד קצת שכל שם אצלו בקופסא (מקווה).

עד כאן, מגטאו ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *