MGTOW Israel

ניפוץ מיתוס: ישנן גם נשים ישראליות בודדות

אין דבר כזה אישה ישראלית בודדה, אלא רק גברים. ההייפרגמיה יצאה משליטה, הרבה בנות בגדו בעם היהודי, ומרבית הגברים היהודים בימינו הם עריריים.

ישנו פער עצום בין ה"בדידות" שחוות מעט מהנשים בפמיניסטאן ומתבכיינות על כך, לעומת הבדידות האמיתית והערירות שחווים פה הגברים. הגברים היהודים בישראל הם עניים, מסכנים, בעלי תפקוד נמוך ונטושים, לעומת היהודיות שחוגגות ומקבלות בולבולים מגויים וגברי אלפא בלי סוף.

בדידותן מסתכמת בנטייה להזיל דמעת תנין מדי פעם כדי לקבל תשומת ליבו של הפושע השכונתי שמטנף את מרבית היהודיות בסביבתו. בעוד שהן נעמדות בתור לקבל את זרעו, מדי פעם מישהי שעוד לא הספיקה לענג אותו מינית מתחננת להיות שפחת המין שלו. וכשזה קורה והיא מעלה פוסט "אני בודדה הצילו" בפייסבוק, עשרות אלפי הגויים הפמיניסטים שהסתננו לארץ נחלצים לעזרתה בעידודים ותמיכות.

הנשים היהודיות במדינת פמיניסטאן לא מסוגלות בכלל לדמיין מה זה בדידות, ובמיוחד לא הבדידות שמרגישים הגברים במדינה הזו. בעוד שהגבר הישראלי חווה בממוצע בדידות של שנים ו-0 חיזורים מנשים, האישה הישראלית חווה תקופות בדידות קצרות בהן היא דוחה מחזרים שלא מספיק עומדים ב"דרישותיה" והבדידות שלה זה סתם פייק.

הן מקבלות אינספור חיזורים כל יום בכל הרשתות החברתיות, ברחוב ובאפליקציות. ובנוסף גם סקס פרוע עם הגברים שהן הכי חושקות בהם, וכל זה החל מגיל 11. בנוסף, יש לכל אחת מאות מחזרים גויים, שהמטרה של מרביתם היא לתמוך בפמיניזם כדי להעלות את הסיכוי שלהם בתור גוי להשכיב אישה יהודיה ולהשמיד סופית את העם היהודי.

הפער בין המצב הנפשי של הגברים היהודים לעומת מצבן הנפשי של הנקבות היהודיות נהייה כל כך עצום, שהן החלו להתייחס אלינו כמו לבהמה מסריחה שמותר להשפיל ולרמוס בכל רגע.

זה מעבר למציאות של האישה היהודיה הבוגדת בעמה, לדמיין בכלל את מה שעוברים הגברים היהודים, והיא גם לא מעוניינת לבדוק את הנושא כי היא בוגדת מסריחה. ממש כמו שזה מעבר לשיקול דעתו של חייל נאצי לדמיין את הסבל שהוא גורם לטרמיטים היהודים שהוא שורף יום יום.

הגברים היהודים נשלחים למחנות הריכוז הציוניים החל מגיל 4, ושם מלמדים אותם לצפות כיצד גויים מזיינים את הנשים שלהם בזמן שהם מסתכלים בשקט. ואם יעז לאמר משהו או לנסות ליזום עם אחותו היהודיה- יקבל השפלה פומבית ומכות מחבורות הגויים שבשכבה.

כך לדוגמא בבתי הספר, המורות שלבושות במערכת החינוך כמו זונות מחנכות את הבנות היהודיות להיות פרוצות ולבחור בנים לפי הכסף הסטטוס, הגובה, ושיהיה כמה שיותר גוי אלים.

כל אחד שהיה בבית ספר ישראלי מכיר איך הן מפלרטטות תמיד עם הילד הרע של השכבה שמרביץ לתלמידים שמשקיעים בלימודים, ואיך בהפסקות הילדות היהודיות שמתלבשות כמו זונות רצות לשירותים לבלוע זרע של ילדים גויים נוצרים ומוסלמים שעלו מארצות אנטישמיות וששים להתנקם ביהודים בכך שלוקחים להם את הבנות ומרביצים ליהודים עצמם.

שילוב של הגויים והיהודים באותה מערכת "חילונית" היא גזירת דין בדידות וערירות לכל גבר יהודי, שכן זה לא בטבע של היהודי לחזר בכלל. במהלך כל הגלות, אלפי שנים, היהודים שידכו בנים לבנות החל מגיל 14. ואילו הגויים בכל השנים האלה חיזרו שכן הם רודפים אחר האסתטיקה היופי והפיתויים, לכן זה בא להם בטבעי להפוך את היהודיות בבתי הספר לשפחות מין שלהם.

כך נוצר המצב הנוכחי של היום, בו הילד היהודי (לא ספק יהודים, אלא היהודים האמיתיים גם מאבא וגם מאמא) אנוס ללכת למערכת פמינאצית של "חינוך מחדש" שם מלמדים אותו שהוא זבל ושבנות ישראל זה לגויים והוא סתם חמור מסריח. את הפרדיגמות האלה מחזקות המורות השרמוטות המנוסות שמנסות להצדיק את פשעיהן בכך שיחטיאו את הילדות הקטנות גם כן.

הילדים היהודים שנשלחים לבתי ספר דתיים לייט דוגמת "בני עקיבא", או לבתי הספר חילוניים, ועושים שם את מה שהוטמע בDNA שלהם במשך אלפי שנים: ללמוד מספרים "והגית בם יומם בלילה" ולהשקיע בלימודים. ואילו הבנות? מענגות מינית את הילדים הפושעים מול הפרצוף של אחיהן היהודים ומתגנדרות כדי עוד יותר לצלק נפשית את התלמידים היהודים המסכנים.

זו גם הסיבה שהילדים הללו בסופו של דבר לא כל כך מצליחים בלימודים ולא מפיקים את מיטב היכולת השכלית של המוח היהודי, מרוב ההשפלה והצלקות שגורם העניין. אבל יתרה מכך, הבדידות המאוד קשה שאליה נידונים הילדים במערכת החינוך הפמינאצית, מתקבעת בהם עד המוות ומטילה בהם מומים. ואילו ביהודיות מתקבעות בהתנהגות בוגדנית, רשעות, וזלזול באחיהן היהודים.

מערכת החינוך הפמינאצית ובנות ישראל הבוגדות. -קרדיט לתמונה: שקד אבידן.

הגבר היהודי ממשיך לצבא ושם אולי הוא מקבל קצת פירורים: אולי איזה זוגיות קצרה עם שרמוטה בקרוסלת הבולבולים, או אולי ידידות.. סטוץ מסריח במועדון, אם בכלל. הם נרשמים לאפליקציות היכרויות ומתוך בושה משקרים אחד לשני "כן עחיי זיינתי מלאא בערוררר מע עתה יודע איזעע כוסיעותתת". אך האמת היא שכמעט כולם בתולי שפתיים.

עד שהגבר היהודי שורד את הצבא (אם בכלל), ועד שהוא טיפה מסתדר כלכלית כדי להיות מסוגל לשלם דלק להסעת השרמוטות היהודיות, הן כבר הספיקו לקפוץ על כל כך הרבה בולבולים שהוא פשוט בלתי נראה בעיניהן.

אני מכיר סיפורים של נשים יהודיות שנסעו גם בהליקופטרים פרטיים של עשירים עד גיל סיום הצבא, אצל אוליגרכים שמזיינים אישה אחרת כל יממה. הרשעות הבוגדות האלה מסתכלות על הגבר היהודי, שבדיוק סיים לחסוך לאוטו טרנטה לקראת גיל 30, וצוחקות לו בפנים. מסננות. הולכות לערבי כי היהודי "לא עמד בדרישותיה". הוא בא כולו מרייר "אני אשמח להכיר אותך", והיהודיה עונה "טוב", והולכת לגוי סודני.

גם הדתיות, כבר מלמדות אחת את השניה את ה"מנהג" להיות לא נאמנות,לנטוש, לפגוע, לנצל, ולקפץ מאחד לאחר. קרדיט: ערוץ 13.

בלתי אפשרי בכלל להשוות את הבדידות של הגברים היהודים בימינו במדינת פמיניסטאן: 99% מהם אפילו לא סיימו את ההתפתחות הנפשית ונשארו קטינים בגוף של מבוגר לתמיד, כי לא קיבלו את המגע הפיזי והנפשי שמקבלות הישראליות בשפע החל מגיל 11 ומכל מיני גויים. בפרט היום, שערבים בגירים ובומרים נואפים גונבים לקטינים את הקטינות חופשי ואין אכיפה נגד ערבים שהופכים את הקטינות לשפחות מין שלהם.

כיום בשביל שגבר יהודי רק יתחיל להרגיש כמו גבר ויפסיק להיות נשי, הוא צריך לפחות 5 שנים של יחסים עם אישה צעירה כדי רק "להשלים את החסר" וכנראה שעוד כמה עשרות שנים של טיפולים כדי לטפל בכל הרוע העלבון וההשפלות מבתי הספר פה.

איך אפשר להשוות את זה בכלל את הבדידות שחווה אישה ישראלית שרמוטה שרכבה על הליקופטרים ונסעה בBMW של ערבים, על סוסים, שהזדיינה על הרים בטבע עם בולבולים שחורים 20 ס"מ עד גיל 25 ובסוף לא מוצאת מישהו שיעמוד בדרישות שלה ושיהיה גם 1.80מ' ומעלה?

לעומת הגבר היהודי שבממוצע כל כך ערירי ובודד בימי בגרותו, עד שמוצא עצמו עם צלקות נפשיות ומומים חריפים. חלקם אפילו הופכים לקוקסינלים מרוב המום של הבדידות וחוסר היכולת למצוא בת זוג שתעזור להשלים את החסר ולהגליד את הפצעים שגרמו היהודיות עצמן.

פוסט היכרויות מפיסבוק בעילום שם. 2 לייקים לבחור המסכן.

אני בטוח שרובכם גם מכירים את המורות בבתי הספר שצועקות על הילדים הטובים, משפילות אותם, ואילו את המופרעים (שלרוב הם בכלל גויים מדברי עברית מסתבר) מהללות ומשבחות. ואת האימהות החד הוריות שמגדלות הרבה מהיהודים המסכנים.

עצם שהטראומות האלה וההתעללות הנפשית מהנשים הישראליות מתבצע בבתי הספר החל מגילאים כל כך מוקדמים ובגנים ובבתים, גורם לצלקות שאי אפשר לתקן מפני שאלו גילאי ההתפתחות הפסיכולוגית של הילדים.

כאלה צלקות גם מיטב הפסיכיאטרים כבר לא יוכלו לתקן, ובפרט היום שיש לנו דור שלם של גברים יהודים שבורים שמקללים כל יום בו הם קיימים. הדור הזה אבוד לא בגלל האייפונים, ולא בגלל הסרטים. אלא בגלל הנשים הרשעות שמתעללות פה בגברים היהודים, בשיתוף פעולה עם גויים. ובגלל שאין לגברים האלה זיווג מגיל צעיר כדי להתפתח פסיכולוגית.

רובם אפילו ישימו טבעת ויתחייבו כלכלית לשרמוטות שמנות שמעוניינות רק לנצל אותם כלכלית ואז לברוח עם המזונות והירושה, אבל הם מוכנים לזה כי הצלקות מהילדות פוצעות אותם כל יום וגם מתגלמות במחלות פיזיות אחריכן כמו סרטן וסכרת. סחיטה של ממש.

אישה ישראלית הממוצעת רואה בגבר היהודי אונטרמנש שצריך להשמיד: נטשה, לקחה לו הכל, זרקה אותו לרחוב, תובעת הגדלת מזונות כל חודש למרות שהוא יתום בלי משפחה. -מקור: פוסט בפייסבוק.

רמת הבדידות של הגבר הישראלי היהודי והטראומה שלו מזכירה לי את הכלבים האלה הזרוקים במכלאות. יש שם כלבים כאלה שדפקו להם מכות כשהם היו גורים, פיצצו להם את הגולגולת וחתכו להם איברים. ואמנם הכלבים האלה מבחינה חיצונית החלימו ונראים בסדר, אבל כשאתה ניגש אליהם מתחיל להם כל טיקים וחרדות והם נלחצים.

אתה מאכיל את הכלב הזה, דואג לו, עוזר לו, מחבק, וכלום לא עוזר. הוא תמיד מרגיש כאילו הכאפה שהאכילו אותו בילדות הולכת לבוא עליו ממש עכשיו בעוד רגע ושאתה תרצח אותו. בדיוק כמו הגברים הישראלים בדורנו שדרוכים תמיד וסובלים.

רק לפנות להגיד היום לשכן שלום, זה מספיק כדי שהוא בך שאתה רוצה להזיק לו. אפילו לא עונים ל"בוקר טוב". עלובי נפש כולם אחד אחד, מסכנים, משוועים לפות. מסוכסכים אחד בין השני, מרוב החוסר סיפוק המיני והרגשי שלהם ומרוב הטראומות שגרמו הרשעות היהודיות.

קרדיט: אתר YNET.

לשם ההשוואה, בואו נסתכל לדוגמא על מקרה של אישה ישראלית "בודדה" מסכנה, בוכה. היא הגיעה לגיל 40, התכערה מאוד והנה אף אחד לא רוצה אותה. נניח היא גם שמנה עם 2 ממזרים, חצ'קונים, קרחת ודפוקה בפנים. האם בודדה כמו הגבר הישראלי במידה והגיעה לרמה שאפילו ערבים כבר לא רוצים אותה?

התשובה היא לא. בסופו של דבר, היא חוותה ים של בולבולים ומערכות יחסים, ידידויות, מחזרים ועינוגים מתי שהיתה צעירה. כלומר בגילאי ההתפתחות הרגשית שלה בבית הספר, האישה הישראלית הספיקה להתפתח ולקבל את הקלט הנדרש מהסביבה כדי שהנפש לא תתפרק.

אך הגברים הישראלים אשר לא מקבלים את זה בילדותם בשנים החשובות להתפתחות, נשארים עם חסך רגשי עצום ובדידות מוקצנת. ולא רק זה, אלא בנוסף לכך ההשפלה מהילדות שצילקה אותם כשראו מסביב את אחיותיהם חצי ערומות והולכות עם גויים ועם פושעים מבלי אפילו להתחתן: "הן כולן חוגגות לפני החתונה, ואני לבד, אז זה אומר שאצטרך להתחייב כלכלית לשרמוטה שדחתה אותי כשהייתי צעיר" חושב הגבר הישראלי בתגובה לזוועה הזאת.

מקור: פוסט בפיסבוק

אני רואה את הפוסטים של הגברים היהודים הבתולי שפתיים בפיסבוק, באותן הקבוצות בדיוק עם השרמוטות היהודיות ה"בודדות" שסיימו שלב החגיגות בגיל 40. ותמיד זה אותו המחזה: 1-3 לייקים לגבר על פוסט בדידות, ו700-900 לייקים לשרמוטה חצופה וערומה על פוסט בדידות.

המחזה הזה מבחיל כבר לגמרי. וגם המציאות מדברת בפני עצמה: מי יותר בודד, השרמוטה שרק פותחת קצת הרגליים ומייד 800 מחזרים באים עליה(גם בגיל 50)? או הגברים היהודים שנאלצים להשקיע בתארים, מכוני כושר, משתדלים שלא להתאבד "בטעות" מרוב בדידות ואז מקבלים רק 2-3 לייקים אחרי כל העבודה הזו? לרוב הלייקים האלה הם בכלל מבוטים פרסומיים, אז על מה יש לדבר.

ופעם הבאה שמישהו יגיד לי "גברים לא בודדים בישראל הכל בראש שלך", או "גם נשים בודדות" תראו לו את הכתבה המבוססת הזו.

5 תגובות על “ניפוץ מיתוס: ישנן גם נשים ישראליות בודדות”

לא אפתח דיון על כל מה שכתבת אבל המסר היחיד שעולה מכתבה זו שבעצם הגברים היהודים הם פשוט סובלים מחרמנות-יתר חסרת שליטה ומעצורים ועל מנת שלא יינזקו נפשית עליהם לבעול כמה שיותר בנות ועדיף שיעשו זאת בגילאי העשרה.
תבדוק בשטח ותראה שהבנות שיוצאות עם גויים הן בד״כ מהשכבות החלשות של החברה
ועוד נקודה חשובה הגבר הישראלי דורש הדדיות הווי אומר שעל כל שקל שהוא מוציא הוא מצפה שגם האשה תוציא (בשפה הישראלית זה נקרא לא מספיק גבר לארג׳)
לעומתו הגוי מפנק ללא גבול ומידה וחוץ ממין הגוי ח״א דורש תשלום כלשהו על פינוקים כאלה ואחרים שהוא מרעיף על האשה
נקודה נוספת בקשר לסרטים אז כן!!! סרטי הפורנו מקלקלים את המוח ומכניסים לנער הצעיר מושגים דמיוניים בכל הנוגע ליחסים בין גבר לאשה.

לא אמרתי שהם צריכים לבעול כמה שיותר, אמרתי שהם צריכים זיווג עם אישה.

מה שקורה היום זה שהילדות בנות העשרה עושות ים סקס כולל עם גויים בזמן שהילדים הקטנים לא מספיקים לקלוט מה שקורה מול העיניים שלהם. ואז כשהם מגיעים לגיל 18 הם מגלים שכולן מבוגרות, דורשניות, ושהם נשארו בתולי שפתיים והרב רק דוחק בהם לפרנס את השרמוטה שאפילו לא שמרה להם שום דבר עד שכביכול הגיע הזמן לשידוך.

ולגבי הדבר השני-
חצי חצי זה באמת הולך בהתחשב בכך שהן לא שומרות כלום לגבר לפני החתונה. וגם החתונה היום זה חרטא שלא שווה כלום כי לגבר אין שום זכות שאמורה להיות לו לפי ההלכה, רק לאישה הכל שמור.

לגבי הדבר השלישי:
אז נכון, הערבים והגויים "מפנקים" אתכן. ואתן מעדיפות את הפינוקים שלהם במקום להשאר נאמנות לנו. אז למה שאנחנו נרצה להתחייב לכן כלכלית למשך עשרות שנים (גידול ילדים תמיד נופל ההוצאות על כתפי הגבר) ?

אם הייתן נשארות נאמנות, אם לא הייתן מתגרשות, אם הייתן שומרות לבעל ומתחתנות מוקדם גם אם הוא עני אז אף אחד לא היה דורש הדדיות בתשלומים. אבל היום אתן משאירות רק פירורים ומהוות סכנה כלכלית לגבר רק מעצם הקרבה אליכן (עושות תלונות שווא על גבר כשאומר לך 'שלום').

לנטע- לכי לגויים ולערבים.. הם יפנקו אותך היטב.
הנשים הישראליות (למעט יוצאי דופן חריגות במיוחד) הן הרוע המוחלט.. המיץ של הזבל של כל העולם. יאללה לכו להשתרמט עם כל העולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *