MGTOW Israel

בומרים יהודים שלא חוזרים בתשובה הם פרזיטים

מוטב לבומרים שיחזרו בתשובה, על מנת לעצור את הפמינאציזם.

אחת הבעיות המרכזיות שגורמות לשואה שמתרחשת בעמנו היא ההייפרגמיה בשוק יחסי המין. היות והתחרות על הנשים היהודיות היא קשה ועקובה מדם, מרבית הגברים היהודים נשארים מאחור, ערירים עד גילאי 30 המאוחרים ומקצינים בדעותיהם.

הרבה דעתם נטרפת עליהם והם נהיים פמיניסטים, תוך תקווה שמישהי תשים אליהם לב בעת שהם מתנדבים להגנת הפות החצוף. ואילו אחרים ממש הופכים פושעים רעים ומנסים להרשים את היהודיות בעזרת "גבריותם", כלומר בכך שהם מרביצים, גונבים, ומפגינים שליטה על אחיהם היהודים במקום לחזק ולעזור אחד לשני.

אך מי שמלכתחילה גרם וממשיך לגרום להקצנת ההיפרגמיה ברמה כל כך מוגזמת, הם הבומרים החילונים הנואפים וכל שאר הבוגדים שמצטרפים לשורותיהם מדי שנה. הם עושים זאת בשלושה דרכים:

1. גונבים לנו את הנשים היהודיות הצעירות

נלקח מאת: פוסט אנונימי באתר askpeople.co.il

הגבר היהודי הצעיר בתחילת דרכו נטול משאבים, וידו אינה משגת לפתות את הנשים החצופות בכסף ולהביאן למסעדות יוקרה. הוא בתחילת דרכו, וגם נאלץ עוד לפרנס במיסים את החובות המדיניים של הבומרים הנואפים והבומריות השרלילות החד הוריות, כולל כל הערבושים שמקבלים מתנות מהמדינה על חשבונו.

ואילו הבומרים, כפי שאני צופה מדי יום, פונים בכפייתיות לחיילות ולפרגיות צעירות ומפתים אותן בכסף. הם מציעים להן מתנות, יושבים איתן, וגם מסתפקים בזוגיות ללא סקס פעמים רבות. כך את תשומת הלב הגברית שלהן מקבלות הצעירות מן החתיארים הבוגדים, במקום שהגברים הצעירים יוכלו למצוא זיווג ולהשתמש בתמיכה הרגשית של בת הזוג בתור מקפצה להצלחה כלכלית בחיים.

מדובר בשואה של ממש שמבצעים בנו היהודים המבוגרים, בני הדורות הקודמים, מפני שבגלל מעלליהם ישנה תחרות בה כל היהודים בני 18-99 מחזרים אחרי כל היהודיות בנות 18-25 (גילאי השיא המיני שלהן). ולכן לגבר בתחילת דרכו, שעדין לא התפתח שכלית וכלכלית, אין לו שום סיכוי למצוא זיווג. הוא נשאר ערירי, לא מתפתח, וגם בעתיד לא מוצא זיווג כי היהודיות יעדיפו כבר לחיות מביטוח לאומי במקום לתמוך באינפנטיל שנשאר מאחור.

2. גורמים לגויים להרגיש בנוח לקחת לנו את הבנות

כאשר מדובר בבומר חילוני, שמתלבש ממש כמו הגויים בלי שום סממנים יהודים, הוא למעשה יוצר מצב בו נוח לגויים להשתלב בשכונות היהודיות. היום כבר לא ניתן לזהות מי יהודי ומי לא, וגם היהודיות הצעירות מתרגלות לחשוב שכך נראה יהודי ושהגויים הללו הם "משלנו" (בעיקר הדרוזים).

כתוצאה מכך הגויים פונים היום ליהודיות ברחובות בחיזורים באופן חופשי, ואי אפשר אפילו לעצור אותם כי קשה להבחין אם זה באמת ערבי שמטריד יהודיה או סתם ערס ואחותו הצ'אחלה. הבומרים החילונים שלא מקפדים על ציציות, כיפה, חליפה, פיאות ושאר מנהגי היהודים, נותנים לגויים להרגיש בנוח ולהשתלב בשכונות, לגנוב שם את הבנות ליהודים הצעירים.

מילא הבומרים החילונים לא עובדים, לא תורמים, חיים על חשבוננו מביטוח לאומי ופנסיות.. ניחא. כי באמת, מה כבר אפשר לצפות מזקן אפוס כוחות שעומד להתפגר בכל רגע?

אבל לפחות שילכו כמו יהודים אמיתיים, ויחזקו את הזהות הלאומית ברחובות מעצם הנוכחות שלהם שם, ועל הדרך גם יתנו כך דוגמא לצעירים האבודים. בלאו הכי אני רואה את העלובים האלה שרועים בספסלים כל יום, סיגריה ביד ובוהים באוויר. או מבעד החלונות, הם מבצבצים זרוקים בספה מול הטמבלויזיה ונוחרים עם בועת רוק מהפה. אז לפחות שיעשו את זה, שיעשו מצוות.

מחמת ההזנחה של הלאום היהודי ברחובות והלבוש שאלפי הבומרים מתלבשים שם כמו חילונים, הגברים היהודים מוצאים עצמם במצב עגום מאוד: לא רק שאנחנו נאלצים להתמודד עם כל הגברים היהודים בגילאי 18-99 כדי למצוא בת זוג אחת נורמלית, אלא גם מול מליוני הגויים שממשלת הזדון מכניסה לפמיניסטאן כל שנה. הסיכוי למצוא זיווג נורמלי הוא אפסי.

3. נותנים דרור לבנות שלהם להשאר רווקות

בשיטה זו חוטאים גם הרבה בומרים דתיים, אך אצל החילונים זה כבר התקבע ממש: ההייפרגמיה מקצינה פי עשרות מונים כאשר הנשים היהודיות מקבלות את החופש לבחור האם להתחתן או להשאר רווקה.

הגבר בטבעו צריך הרבה יותר סקס מאישה, והאישה צריכה רק את משאביו של הגבר ומעט מאוד סקס. ולכן הבומרים שלא משדכים בכפייה את בנותיהם דנים את בנים לערירות עד גילאים מאוחרים, סבל, וצלקות נפשיות.

היום אנו משועבדים למדינת ממשלת הזדון, שמטרתה להשמיד את העם היהודי. פמיניסטאן לוקחת בכוח את כספי המיסים של הגברים היהודים, ומעבירה אותם לנשים היהודיות החד הוריות ומאהביהן הסודנים והערבים והאריתראים. לכן השרמוטות היהודיות מעדיפות לא להכנס לקשר בכלל עם אף גבר יהודי שעלול להקשר אליה רגשית ולרצות הרבה סקס.

היהודיות הבוגדות מסתפקות היום בסקס מזדמן עם קומץ גברים מנוסים ביותר (ביניהם בעיקר ערבים וכושים גויים), ואילו היהודים שאף אחד לא שידך להם ושאחיותיהם "חופשיות כדרור החופשיה" מאבדים את כושר העבודה שלהם.

על מנת לשרוד פיזית ולא לאבד את כושר העבודה מחמת חוסר הסיפוק המיני, הגברים היהודים הצעירים מציפים את היהודיות באינספור פניות חיזור שמעלות להן את האגו, מספקות את הצורך בתשומת לב גברית ונותנת להן עוד יותר בטחון לבגוד בעם שלהן ולהשאר רווקות.

נשארות רווקות ועושת טוורק כדי להתגרות בסימפים חולי הנפש. -נלקח מאת פוסט בפיסבוק.

חשוב לציין לגבי הבומריות (ממין נקבה)

אלו גם כן פרזיטיות עלובות, שכן קשה לצפות מגבר זקן שילך לחפש שידוכים לצעירים ולפטפט ולהכיר בנים ובנות מבלי לעורר קנאה. גברים תפקידם בחברה למלא טקסים לאומיים, כדי לגרום לגויים להרגיש לא בנוח ולבני העם נהפוכו כן להרגיש בנוח בסביבה.

אך דווקא הזקנות המקומטות, הן אלו שנמשכות תמיד לפטפוטים ועיסוקים בטלים. והיום אותן הבומריות החילוניות הן חסרות תועלת, חיות מכספי המיסים שלנו ועוסקות כל היום ברכילות דברי לשון הרע.

במקום שיעסקו בלשון הרע ויריבו עם השכנים, יכלו אותן הסבתות החילוניות להלך בשכונה ולשדך את הצעירים לשם שמיים- כפי שמצווה בתורה. ובמקום ללכלך על "יוס'קה שנשר ממגמת 5 יחידות מתמטיקה ועבר ל3 יחידות איזה בטלן", היו יכולות להשמיץ את השרמוטות שיוצאות עם סודנים ולבייש אותן כך שיתקנו דרכיהן.

האלטרנטיבה: צבאות בומרים שימושיים מקיימי תורה ומצוות

כמו שאומרים בעולם העסקים "מכל אסון אפשר להפיק רווחים", כך גם הבומרים יכולים לעזור לדור הצעיר בכך שפשוט יתחילו להתלבש כמו יהודים. ולא כמו "יהודים לייט" עם כיפה סרוגה, כי כיפה גם סודני יכול לשים (ואכן הרבה סודנים היום שגונבים יהודיות שמים כיפה על הראש בשעת ביצוע הפשע).

על הבומרים להתחיל להתלבש כמו חרדים בחליפות שחורות, פיאות, ציציות עד הרצפה. מצדי אפילו שישימו תפילין על הראש בכל שעות היום ובזמן שהם צופים במשחקי הכדורגל ומפצחים שם אגוזים בקיוסק הסרוח. שיתחילו לשמור מצוות, לקרב יהודים צעירים ולהגביר את ההתבדלות מן הגויים.

כבר הפסדנו את המדינה, וכיום היא שייכת לסינים, ערבים, סודנים, אריתראים, אוקראינים- הכל, חוץ מאשר ליהודים. ולכן אם הבומרים לא רוצים שנכדיהם יהיו עבדים ונכדותיהן שפחות מין, הם צריכים לעשות מה שאמרתי.

כאשר בומר חוזר בתשובה הוא מועיל כלכלית , כי ההתבדלות מאפשרת ליהודים לפתח כלכלה פנימית ונסתרת בתוך הכלכלה הקיימת (כפי שהיינו עושים במאות שעברו). בנוסף גם מקל על הגברים הצעירים למצוא שידוך, כי הגויים מרגישים פחות בנוח לפנות ליהודיות לאור יום – במיוחד כאשר הן מכוסות בשמלה ארוכה גרביונים ולא מתרחקת מאבא שלה אפילו 2 מטר.

וכל בומר שממשיך לפצח פיסטוקים ולהתלבש כמו גוי, בזמן שחי על חשבוננו היהודים הצעירים, הוא פרזיט לכל דבר. הסנילים האלה יכולים לבלבל את הביצים עם הפתרונות ה"גאוניים" שלהם לתיקון המדינה והכלכלה והחברה וכו' וכו'.

אך בסופו של דבר, כל מה שיתקנו ילך לשווא כי את מרבית הבנות הצעירות כבר גנבו הגויים לדורות. וכל מה שיתוקן בכלכלה ישרת אך ורק את הילדים הגויים שישריצו אותן השרמוטות היהודיות הבוגדות.

נשארו רק ממזרות בוגדניות ורצחניות, שאסור לתקן המערכת בשבילן. – נלקח מאת פוסט בפייסבוק.

בומר תתעורר, יש שואה של יהודים צעירים

עכשיו זה כבר לא שנת 1980. יש יותר אוקראינים וסודנים ברחובות מאשר יהודים, והבומרים המטומטמים מתלבשים כמוהם ולא מקיימים מצוות גורמים להם להרגיש חלק מהעם. עוד יותר גרוע מכך, שהערבושים כבר למדו לדבר בעברית רהוטה בלי מבטא כמעט.

הבומר שמלביש את הבנות שלו כמו זונות, ובעצמו מתלבש כמו גוי במצב הזה אומר רק דבר אחד: שהוא דן את הצאצאים שלו להיות עבדים בתולי שפתיים, שיאוננו בזמן שהבנות ישרתו מינית את הגויים, עד אשר לגמרי לא ישארו עבדים בתולי שפתיים (פשוט כי אין להם עם מי להתרבות וכולן שפחות מין של גויים).

תארו לעצמכם את המצב: אתם באים בתור סודני זר למדינה, במדינה הזו כל הבנות היהודיות לבושות כמו שרמוטות, רעבות לכסף, ואילו הגברים היהודים כולם עניים שמתלבשים כמוכם ומתפלאים מהמנהגים שלכם (ואו תלמד אותי מילים בערבית, אנגלית, רוסית, תלמד אותי להכין אינג'רה, וכו').

המדינה נותנת לכם כסף, מגורים, בנוסף יש לכם ויזה ואתם רוכשים כל שנה עוד כמה דירות באריתראה כי שם יותר זול לעומת המשכורת כאן. ופה במדינה מסביבכם אתם רואים את כל היהודים שבורים נפשית, מאוננים, ומפחדים לקבל תלונת שווא מהנשים היהודיות, מתרחקים מהן.

מקור: פוסט בפייסבוק.

הנשים היהודיות הולכות עם חצאיות קצרות, נופלות עליכם בעבודה בזמן שאתה שוטף כלים, מתחככות בכם. הן שונאות את אחיהן היהודים ורוצות להשמיד אותם רק בגלל שהם לא 1.90מ'+ ובגלל שאין להם כסף לפרנס לה חיי יוקרה ואייפון 10. אבל לכם בתור סודני יש הכל כי המדינה נתנה, וגם היהודיה חושקת בכם מאוד כדי להתנקם ביהודים שהיא שונאת. האם לא תכניסו לשרמוטה היהודיה את הנחש?

וזה מה שקורה היום. רוב היהודים בתולי שפתיים, עניים, שבורים נפשית, והגויים מזיינים להם את הבנות. ולכן כל בומר שאפילו לא מוכן לקיים מצוות כדי לפחות לגרום לגויים להבין שהשכונה פה שייכת ליהודים, ולא לאריתראה, הוא פרזיט . הוא לא עושה אפילו את המינימום שבמינימום.

וסביר להניח שהרבה מהבומרים האלה גם כן יחטפו, כי (שוב נחזור למשל עם הסודני שבא לארץ וכולן שרמוטות שלו וכל הגברים קאקס) אם אתה רואה עם חלש שהגברים רוצים להתאבד וכבר נמאס להם לחיות, נותנים לך את הבנות שלהם ועוד מאוננים על זה ותומכים במקביל בזכויות נשים ופמינאציזם. מה השלב הבא? כמובן, לרצוח אותם ולקחת להם את כל מה שנשאר: את הירושה, הבית בקיבוץ, הרכוש, הרכב, האוויר. או פשוט לשעבד ולשלוח אותם לעבוד בסחיבת לבני בטון.

וזה מה שהבומרים שלא מקיימים מצוות נוהרים אליו (וגוררים את כולנו) אליו: מוות, עבדות ומלחמה.

מה לגבי הצעירים? למה אתה לא מוקיע אותם?

הצעירים היהודים של ימינו רובם עבדים, חסרי זיווג, מוזרקים ברעלים משני תודעה ושבורים נפשית מהטראומות של הנשים היהודיות הרשעות. הם שבויים עמוק בתוך מעגל העבדות של שוק העבודה שמתאכזר ליהודים, ומלטף ערבים.

לגבר יהודי אין שום סיכוי להשיג דירה, בעוד לאוקראיני גוי מביאים דיור חינם, ולערבי מותר לבנות בית פאר בלי לשלם מיסים. קשה לפנות לגברים הצעירים היהודים ולנסות להסביר להם את הדברים הבסיסיים האלה.

נלקח מאת: פוסט בפייסבוק, עיתון הארץ. (חידוד: המאמר בהקשר לדירות עמידר שחולקו לגויים פליטים, לא ליהודים שעלו ארצה מאוקראינה ורוסיה)

התקווה שלי היא שלפחות הבומרים שגם ככה חיים על חשבוננו חיי רווחה עם פנסיות תקציביות, ביטוח לאומי, דירות ובטחון תזונתי יחסי – שלפחות הם יקבלו קצת שכל ויעשו את מה שנדרש מהם. וזה בתורו יכול להציל חלק מהצעירים השבורים, כי במצוות התורה יש הרבה מעשים שתולדתם היא שיקום הקהילה המקומית.

קשה לבוא לעבד בטענות, בזמן שמזיינים את אחיותיו כושים וערבים מול הפנים שלו, ולהגיד לו שהוא לא עושה מספיק. ואילו את הבומרים החילונים אני רואה יום יום מטיילים, נהנהים, מתחילים עם חיילות וגם מתגרשים מהנשים שלהם שהיו נאמנות להם כי הזדקנו. אלה פרזיטים אמיתים, שלא ארחם עליהם גם אם תהיה מלחמה והם יסבלו.

תגובה אחת על “בומרים יהודים שלא חוזרים בתשובה הם פרזיטים”

תתחילו להיות גברים ולהבעיר את הרחובות.
להבעיר סניפים של ויצו ונעמת, להבעיר עיריות, להבעיר סניפים של הרווחה…
רק ככה יעזור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *