MGTOW Israel

תנסה להיות שנתיים לבד

ברגע שלומדים להכיל את הבדידות מגלים שזה לא כזה נורא.

הבדידות בכל מקרה תבוא, בין אם תרצה או לא. היום הנשים הן רעות מאוד, לא אמינות ובוגדניות. עדיף שתבחר לבד להיות מראש באופן אקטיבי ולהתרגל לכך, מאשר לחכות שיהיה לך גם מזונות על הראש ושוב תהיה לבד אבל בעוני (וחלק מהגברים גם מדרדרים להתאבדות אחרכך).

תתחיל בשנתיים בלי לחזר אחרי השיקסע הישראליות. בלי להגיד "היי", בלי לנסות לשלוח מבטים, בלי לשלוח תגובות בפייסבוק ולייקים ב"יומנה של שרלילה". תפסיק, זהו, עכשיו נגמלים. תנסה, מה אכפת לך? מה יש לך להפסיד? להפך, יש רק מה להרויח.

אמנם בהתחלה אתה תסבול וכל רמ"ח איבריך יכאבו, כי חונכת מגיל צעיר לסגוד לפות. הכאב הפסיכולוגי יהפוך לפיזי: על כך אומרים עסקני דת "פחו עצמותיו", שכביכול הקדוש ברוך הוא מקלל אותך כי לא התחתנת. אתה תחווה תסמינים של גמילה ותפרקס כמו שועל שחלה בכלבת.

אבל אחרי שנה זה יוקל, ואחרי שנתיים בכלל כבר תתחיל להרגיש איך זה להיות נורמלי. מקור הבעיה נובע מכך שבמדינת פמיניסטאן מחנכים אותנו מגיל צעיר לסגוד לפות. זה אפילו לא בדיוק הבדידות שכואבת, אלא בפרט הגמילה מההרגל לסגוד לנשים החצופות.

ה"סגידה לפות" הזו היא גם האינסטינקט של כל גבר יהודי להיות מפרנס טוב ואבא נאמן לילדיו, אבל היום זה לא רלוונטי כי מעמד הגבר היהודי פחות מאשר מעמדו של שרץ טמא. הזלזול של החברה כלפי גברים צעירים היום הופך את האינסטינקט הבריא הזה לסגידה של ממש, ולכן עליך להתאמץ בכל הדרכים לבטלו.

למעשה יש תלמידים חכמים שרואים בכך גירוש יצר הרע, כלומר היצר לעשות מלכה משרלילה ישראלית מתחצפת שאמרה לך "לא מעוניינת" כשהיית צעיר (בגיל 40 היא תחזור: "סיימתי שלב החגיגות" כשהסודני ינטוש אותה עם 2 ממזרים). זה שונה לחלוטין ממה ששנו חז"ל- שכביכול הקב'ה מפיח עצמותיו של מי שלא מתחתן. כי הכוונה היא למי שדוחה חתונה כשרה, אבל היום אין נשים כשרות וכולן מרושעות מאוד. הצורך לייקר את בנות ישראל פג, כי הן לא מכבדות לא אותנו ולא את עצמן.

גם אם תהיה הגבר הכי טוב בעולם, הן לא מעריכות כלום. -נלקח מפוסט בפייסבוק.

כלומר אם תהיה מגטאו ותתנזר מנשים הישראליות, אין בכך שום חטא מבחינה דתית. ומבחינה אישית בכלל תראה ניסים וישועות: החופש שתרגיש והשליטה בטריטוריה הוא הרבה יותר אדיר מאשר שעבוד מצריים מזונות שמציעה לך השרלילה הישראלית בעת שסיימה שלב החגיגות עם ערסים פושעים וסודאנים.

תשכח מנשים טובות, אין דבר כזה היום. כולן רשעות וצריך להזהר ולברוח מהן. אם היתה מישהי טובה היא היתה באה אליך כבר לבד, ולא שאתה תרדוף אחריה "אני רוצה להכיר אותך אדון גברת". אלא כמו פעם שאליעזר בא "הלו גברת תני לי לשתות מים בבאר", הוא רואה שהיא משרתת טובה נאמנה ובתולה, ורק אז לוקחים אותה לחתונה ומפרנסים את הגברת הזו. ככה זה צריך להיות.

ומה היום? אתה בא אל ה"גברת" הזו, היא כולה עם 5 ק"ג טמבור על הפרצוף כדי שערבושים יסתכלו עליה, מחשוף ועם האף בטלפון. אתה פונה עליה והיא בתגובה צועקת עליך מסננת אותך "אני אדבר איתך מאוחר יותר" משפילה אותך מול כולם כאילו אתה איזה סמרטוט. וזה עוד לפני החתונה צעקות!

תאר לעצמך אחרי חתונה מה יהיה? אתה תחזור הביתה עייף אחרי עבודה והאישה ישראלית תזרוק לך חציל לפרצוף, הכל מלוכלך מסביב, ג'יפה, בכיור הר כגיגית של כלים מלוכלכים, זבובים, הילדים מרחו קקה על הקיר ובסוף אתה זה שאשם ואין סקס בערב כי "כואב לי הראש". נו מה זה? זה לא בדידות תגיד לי?

לכן בוא אחי תיקח את עצמך בידיים כי עדיף להיות בודד ועם חופש, מאשר בודד בתוך חתונה. על אחת כמה וכמה כשאתה יודע שבכל רגע היא יכולה להרים טלפון למשטרה, תלונת שווא ונגמר הסיפור שלך. לפרנס לה במזונות לק ציפורניים כדי שהיא תפנק למאהב הערבי, והמזונות בסך 90% מהמשכורת שלך + תעקל לך את כל הירושה. עדיף מראש להמנע מכך.

אפילו ילדים לא יהיו, בדידות גמורה. -נלקח מפוסט בפייסבוק.

תבין אחי, עדיף להיות בודד עם כסף מאשר בודד בלי כסף. הנשים ישראליות רשעות מאוד היום: נוטשות, בוגדות, משקרות, מעלילות, לא שומרות לבעל שום דבר כשהן צעירות. ואילו האלטרנטיבה שאני מציע לך זה ללמוד לחיות בלי לסגוד לנשים האלה, כי ה"בדידות" הזו שאתה כביכול בורח ממנה היא לא בדידות אלא יצרי סגידה לפות.

זה התקבע עמוק במוח היהודי במהלך ההיסטוריה, שכן בעם היהודי היה מאוד חשוב מוסד המשפחה ומאוד כיבדו את הנשים וייקרו אותן. בתקופת הגלות היו לומדים תילי תילים של הלכות כדי שהאישה תרצה להשאר, והיו מביאים 10-15 ילדים כל אחד כדי שהיא כל היום תהיה עסוקה איתם ולא תברח לגויים הערלים יש"ו.

ולכן זה מגיע בdefault אצל כל יהודי שהוא רוצה להתחתן מהר ולייקר את אשתו. ליישם בעצם את מצוות "פרו ורבו" ו"שלום הבית". אבל אחי, בוקר טוב. היום זה כבר לא רלוונטי, כי אם אתה קורא את הכתבה הזו אז סביר שלא קיבלת זיווג בגיל 18 לאישה כשרה. ובנוסף לכך היום יש גזירות כלכליות מאוד כבדות על היהודים, ורק ערבושים מצליחים לעמוד בדרישות הלא מציאותיות שלהן כי עליהם אין שום גזירה כלכלית ורק מחלקים להם מתנות מכספי המיסים שלנו.

מה לעשות, ההורים של דורנו שגדלו במדינה הפמינאצית הזו לא דואגים לילדים שלהם לשידוך. היום זה מערב הפרוע בשוק יחסי המין, וכל אחת שרלילה שבפועל שווה גרוש וחצי דורשת 1.90מ' עשיר, ובמקביל הולכת לעשות אורגיות עם אריתראים במקום לתת את השנים הצעירות וטובות שלה לבעלה היהודי. “לא מצאתי זיווג" היא תגיד, תתעלם מכל הגברים היהודים טובי הלב, ותלך לעשות אורגיות עם פושעים.

אלה נשים לא כשרות ואתה תהיה בודד מאוד עם אחת כזו, כי בסופו של דבר הטינה על החגיגות שלה בצעירותה תצוף למעלה. הטינה הזו, שאתה כביכול מנסה להדחיק עכשיו כדי לא לצאת "חנון" ו"אינסל". ואז כשאתה תפתח אל "אשתך" את הלב, ותספר לה שאתה מקנא, ושאתה רוצה פיצויים (כי שנים הצעירות נתנה לאחרים ולך לא השאירה כלום) היא תגיד לך שאתה "שולט עליה" , "שתלטן" , "אתה שופט אותי" ותלך להלשין לממשלת הזדון כדי שהם ירצחו אותך במזונות. אתה תהיה בודד פי 10 אם תמשיך בכיוון שאתה הולך כרגע.

בוא תהיה גבר אמיתי, גבר שדואג לצרכים של עצמו דבר ראשון. תחסוך כדי להגר לברוח מפה, תאכל אוכל טוב, תצבור תחביבים. תפסיק להסתכל על הפות הישראלי המטרידני עם המלבושים החשופים והמגעילים שלו, ותתחיל לקבל דופאמין מדברים אחרים ששורדים לטווח ארוך יותר.

עזוב את אשליית ה"אישה יהודיה ובית כשר במדינת ישראל" ותתחיל לחיות במציאות. -מקור תמונה: success kid של לייני גריינר, עיצוב: מגטאו ישראל.

נכון זה קשה, אבל זה שווה את זה. בהתחלה אתה לא תהנה מכלום, ורק תחשוב על הפות הישרעלי כל היום, ישראלי סוגד פות שכמותך. אבל אחרי שנתיים האורגניזם שלך יתחלף. התאים של הגוף שלנו מתפרקים ומתחלפים תמיד, וכל 10 שנים יש לאדם שלד חדש לגמרי. כך גם ההתנהגויות וההרגלים שלנו מתחלפים ביחד עם התאים שמתים, במידה ומאפשרים להם.

וכאשר תתחלף ותתרגל לקבל הנאה מתחביבים אתה תחייה הרבה יותר טוב. בכללי, אין לך שום ברירה אחרת. זה או שתחייה טוב ובסיפוק ותמצא את הדרך שלך בחיים, או שתהיה סמרטוט רצפה ותמות ברחוב. תאמין לי, אתה לא רוצה להצטרף לשורות אלפי הגברים היהודים שאישה ישראלית רשעה חסרת קרום בתולין תיחמנה אותם בעוקץ מזונות.

לכן תבחר בטוב וסור מרע: תחייה חיים מאושרים של מגטאו ותוותר לגמרי על הנשים הישראליות החצופות והרצחניות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *