MGTOW Israel

מדוע חשוב בימינו לשמור נגיעה

מחלות, זיהומים, חיידקים מבולבולים של סודנים ושאר מרעין בישין שביד וברגל של נשים בימינו גורמים לכך שגברים רבים שומרים היום נגיעה בקפידה רבה, גם דתיים לייט.

בימינו יש תופעה זוועתית הנקראת "קרוסלת הבולבולים". האישה הישראלית שקיבלה חינוך פמינאצי חושבת שמותר לה לגעת בכל דבר, ולקיים יחסי אישות מחוץ לנישואין ולהיות פרוצה כמו בהמה של ממש.

לכן בלתי אפשרי לדעת במה נגעה כל אחת ואחת מהנשים הישראליות, וחשוב מאוד להזהר מלגעת בהן בין בשוגג בין במזיד. אין דרך לגלות האם יצאה בדיוק לפני 10 דקות מהשירותים וקיימה מגע מיני ביד עם איבר של ערבי, או שאולי לפני שעה היתה ביאה של אריתראי על היד שלה ברכב והיא ניגבה קלות ועדין נשארו טיפות יבשות ר"ל.

האישה הישראלית בימינו, ובפרט במדינת פמיניסטאן, אינה מקפדת אפילו להתנגב כמו שצריך אחרי קיום הזוועות והבגידות בעם ישראל והבושות שהן עושות. יכולים להיות בכל רמ"ח איבריה חיידקים מאיברי ערוות גויים, ריחות שנדבקים, וכל זה יכול לעבור על הגבר שנוגע אפילו בקומץ הזרת בפיסת עור של האישה הפרוצה הישראלית.

קרדיט תמונה: נלקחה מpictureboss.com . עריכה: מגטאו ישראל

היום ניתן לראות איך הן ללא בושה נוגעות בגויים, יושבות איתם מחובקות בעודן לובשות חצאיות שדומות לתחתונים של ממש וטייצים צמודים כמו של שכירה בבית בושת. גועל נפש של ממש, והסבירות גבוהה שאפילו לא מתרחצות אחריכן ולא הולכות למקווה. כל בר ישראל חייב לשקול בכל רגע, האם ברצונו באמת לגעת באישה שהרגע עשתה מעשים סוטים עם גוי דרוזי בתחנה מרכזית.

עם כמות הפריצות של הנשים הישראליות בימינו במדינת פמיניסטאן, סביר להניח שגם מחלות עוברות מהמגע עימן. על פי משכילי הרפואה, מחלות האיידס והסיפילס עוברות דרך שכבת זרע של האדם החולה. כל שכן אישה ישראלית שלא שטפה את הזרע שסיימה לשפשף מן הגוי ואז נוגעת בך במקום העבודה, לכאורה בצורה "תמימה", עלול להסתיים יום למחרת בתוצאת איידס חיובית בקופת החולים. השם ירחם.

ומי שצדיק באמת וחשובה לו בריאותו הפיזית והנפשית, ילך גם לטבול במקווה כל פעם אחרי קרבה של כ2 מטרים לאישה ישראלית. שכן היום הן טמאות מאוד ולא שומרות בתולין, וגם חצופות מאוד שאומרות לגברים יהודים "לא מעוניינת" ומסננות "אתה חמוד" ובסופו של יום הולכות לגוים בדווקא בגלל הכסף והנתונים. טומאה כזו רק מקווה יוכל להסיר והיא מדבקת נורא, כמו שחין.

קרדיט תמונה: נלקחה מpixabay.com . עריכה: מגטאו ישראל

לגעת במי שנגע באישה ישראלית, כפי שקוראים להם בשפת הרחוב "שרמ*טים" (כלומר שרמ**ה ממין זכר) זה בעצם לגעת בPROXY באיברי מין של גויים. החישוב הוא פשוט: היא נוגעת בגויים, ואז בשרמ*ט, ובסופו של דבר זה עובר עליך בזמן שאתה לוחץ לו יד כביכול בתמימות. אך למעשה עובר עליך הטומאה מאיברי המין הערלים. וגם אם זה היה איבר מין של יהודי שעובר עליך, זה נחשב משכב זכר וזה אסור מדאורייתא וזה מביא מחלות.

לאחרונה לדוגמא שמענו סיפור על אישה ישראלית שהדביקה באוניברסיטת תל אביב עשרות תלמידים באיידס. סך הכל מקרה טיפוסי, והוכחה נוספת לכך שצריך לשמור נגיעה לא רק מן האישה הישראלית. אלא בנוסף לכך מי שמרבה במצווה ומחמיר חובה גם לשמור נגיעה מגברים הנוגעים באישה הישראלית.

קרדיט: נלקח מפייסבוק, פוסט אנונימי.

הטומאה הזו שעוברת היא לא רק פיזית, אלא גם נפשית שכן הגוף והנפש הם מערכת אחת בלתי נפרדת. לכל יצור חי יש שדה אלקטרומגנטי שמקיף אותו, וכאשר הפרוצות הישראליות מתערבבות עם גויים ואז מנסות לגעת בך זה מעביר את התדרים של הגויים. וזה מחליף את הלך המחשבות והקדושה של היהודי.

על אחת כמה וכמה שמדובר בסודנים וערבים שהיהודיות היום נדבקות אליהן , יש"ו, הטומאה הזו מתבטאת בשנאת העם היהודי וכך גברים יהודים מתחילים לשנוא את עצמם ולהתבייש בעצמם. מתחילים להתפעל מן הגויים במקום להתגאות במוצאם, ולכן חשוב מאוד להתרחק ולהשמר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *