MGTOW Israel

ממה באמת מתפרנס המגזר החרדי? חשיפה

החרדים מתפרנסים מפירוק משפחות של יהודים פשוטים. והממסד הדתי הוא סתם גוף רקוב ומושחת.

שלום לך גבר יהודי ממדינת פמיניסטאן. אני רוצה היום לספר לך את האמת לגבי החרדים, הרבנים, ולמה אתה חייב להבין שהם לא חברים שלך אלא להפך. כל מה שחשבת לגבי היהדות ולגבי הרבנים שלנו הוא שקר, ועכשיו אתה תבין בדיוק למה ומה העמדה שלהם לגביך.

קודם כל אתה צריך להבין שרוב הכספים שמגיעים למגזר החרדי הם עמלות שהם מקבלים על פירוק משפחות יהודיות. חותמי הכרטיסים העלוקות האלה שלא עובדים ומעוותים את היהדות מקבלים עמלה שנקראת "עמלת סגירת תיק גירושין" בנוסף לאחוזים מכל כתובה שמחייבים את המגורש לשלם. הכסף מוזרם הלאה לשאר המגזר מהדיינים, הרבנים, והטוענים בבתי הדין וגם הממשלה מעבירה תקציבים שלמים למגזר החרדי תמורת שיתוף הפעולה שלהם בפירוק העם היהודי וגירוש משפחות.

מקור: ערוץ היוטוב של דניאל עשור, שיעור "קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף".

כלומר אתה בעיניי הרבנים סתם עמלה סרוחה, ולכן הם מחייכים לך ומנפנפים לך כל החיים "מתי זיווג מתי חתונה". בגלל שחסר להם כסף לג'יפים חדשים ודירות חדשות לילדים שלהם, הם רוצים לנצל אותך שתחתום דווקא אצלם הסכם חתונה, כך שיקבלו מהממשלה עמלה עסיסית כאשר יגנבו ממך את אשתך המורדת.

החרדים הם מגזר שלם של עלוקות שבחיים שלהם לא עסקו בעבודת כפיים ולא מעניין אותם כמה שזה קשה. הם עוד מעיזים לדרוש מאיתנו שנפרנס אותם ושנעבוד ומתרצים "אנחנו יושבים בכולל ובישיבה 24/7 ולכן מגיע לנו זיווג עם חרדית בתולה שתבשל ותנקה לנו בזמן שאנחנו בישיבה, אבל אתם יהודים לא מיוחסים תפרנסו אותנו במיסים ותתחתנו עם שרמוטות חטופות, ואנחנו רק נשב בצד ונעשה לכם נו-נו-נו מתי שאתם מעיזים לדרוש טיפה כבוד מהשרמוטה שמתלבשת לא צנוע. כמובן החוזרות בתשובה זה נשים שאנחנו פירקנו את המשפחה של הוריהן וסביהן, אבל אתם אלה שתכפרו על החטאים שלנו ותתחתנו איתן כדי שהן ישחזרו את הקרמה המשפחתית ויתגרשו מכם. כך נוכל אנחנו החרדים שוב ושוב לעשוק את המגזר שלכם, ולעשות עוד ועוד עמלות. תמשיכו להתחתן יהודונים מניאקים, כדי שהמגזר החרדי המושחת שלנו יוכל להמשיך להתקיים מגזל ועושק של כספי המיסים שלכם ועמלות על פירוק משפחה"

רבינו הצדיק חושף את שחיתות הרבנות הראשית לפמיניסטאן. -מקור: פיסבוק

"אנחנו מצילים אתכם בכך שאנחנו מעוותים את היהדות וגוזלים אתכם ואין לנו אפילו טיפת בושה לדרדר להתאבדות אבות מגורשים שחטפנו את נשותיהם מהם ושאת ילדיהם עשינו יתומים בחייהם: כל זה דינים שלכם משמיים בגלל החטאים שלכם ואנחנו טהורים וצדיקים וחכמים חרדים דתיים שכמותנו ורק לנו מותר לפרק משפחות יהודיות כדי להתפרנס מכך ואל תשאלו דיני שמיים, מי שידבר עלינו עושה לשון הרע! רק לנו החרדים מותר לדבר לשון הרע ולהאשים את הציונים בפשעים שלנו נגד התא המשפחתי היהודי. לכו תתפללו לזיווג ותתחתנו עוד פעם כדי שלנו הדיינים הרבנים יהיה עוד פרנסה משמיים, עמלה על כך שנפרק עוד ועוד משפחות יהודיות ונייתם עוד ילדות יהודיות שיגדלו להיות זונות של ערבים. בעזרת השם גם נייתם עוד ילדים יהודונים לא מקורבים לרעבנות ולישיבות, והם יגדלו להיות עבדים של תשלומי מזונות וכתובה לממסד הרבני המושחת והנשים היהודיות שהרבנים מפקירים ומייתמים".

כלומר מבחינתם הם לא משתדכים עם היהודים העובדים, בגלל שאנחנו כביכול עם שונה מהם ולנו יש "אילן יוחסין נחות". אבל הם, חותמי הכרטיסים העלוקות הללו, להם כביכול יש דם כחול ולכן אצלם מותר שהאישה תהיה משועבדת לרצון בעלה והם גם דואגים לאכוף אצלם בקהילה שזה ישאר ככה. אבל אם אצלך קורה שהאישה מורדת ואתה לא גנב חרדי שחי מגזל ואומר "זה פרנסה משמיים" אז הם מייד דואגים לפרק לך את המשפחה כדי לקצור עמלת סגירת תיק גירושין, ואפילו יש סבסוד של טוענים רבניים בשביל נשים שמחליטות לנטוש את הבעל כדי לחיות עם המאהב הסודני.

בנות ישראל הבוגדות ממליצות אחת לשניה להתגרש בבית הדין הרעבני. -מקור: פיסבוק.

כן, אלה המגזר החרדי. אלה הרבנים "תלמידי חכמים" שלנו, והם אלה שאחראים לכל התפתחות והקמת התנועה החילונית ועזיבת הדת ההמונית. זה דווקא הם שהפקירו את בנות אברהם יצחק ויעקב בשביל שלתחת השמנה והמחוצ'קנת שלהם יהיה טיפה יותר חמים ונעים בישיבות החלם על חשבוננו, ושאף אחד לא ינסה לחרטט אתכם שהציונים פרקו עול תורה מצוות וחטאו. כי בפועל זה ה"תלמידים החכמים" שלנו, מעמד הכוהנים המושחת והמרושע, שגרמו להמוני היהודים לעזוב ולהתרחק מהדת בדיוק בגלל הפמיניזם הזה והפרזיטיות שלהם.

הם יושבים שם ומשננים גמרא, על חשבון כספי המיסים העצומים שמשלם כל יהודי מסורתי. אבל במקום ליישם את הגמרא והדברים שאמורים להגן על הגבר היהודי לכולנו, הם מגנים רק על עצמם. במילים אחרות הם אומרים "לנו פטראירכיה – לכם פמיניזם". בזמן שהם חיים מחשבוננו כדי לשנן גמרא והלכות הם גם מעיזים להתנשא מעל כל שאר היהודים משלמי המיסים ולאמר שרק להם מגיע כבוד וזכויות הלכתיות של הגבר – ואילו אנחנו כולנו נחותים וחטופים וצריכים להתחתן עם שרמוטות פרוצות חוזרות בתשובה שהרב חטף בדור הקודם מאבא שלהן וייתם אותן. ואנחנו גם צריכים לפרנס אותן במזונות מתי שה"תלמיד החכם" יפרק לנו את המשפחה כי השרמוטה מתגעגעת לאקסים ומוצאת תירוצים להתגרש: תירוץ טוב כדי לעשות שוב פעם עמלה עסיסית של סגירת תיק גירושין ולשתף פעולה עם המדינה הציונאצית בהשמדת העם היהודי. אלה הפנים האמיתיות של החרדים.

לרבינו הקדוש אכפת מהצעירים היהודים, והוא מציל אותנו. שיזכה לאריכות ימים טובים אמן -מקור: פיסבוק

אכן אם תסתכלו על התמונה באובייקטיביות אתם תבינו שהחרדים הם מקור הפמיניזם והם כת של כוהנים מושחתים שמפקירים בכוונת זדון את כל בנות אברהם-יצחק-יעקב בכדי להרגיש מעל כולנו: "הבת שלי צדיקה, בתולה, חיתנתי אותה לתלמיד חכם. לי יש פיאות וחליפה שחורה מגוהצת שאשתי השפחה הבתולה מגהצת לי כל יום. אבל אתם היהודים הפועלים? אתם קאסטה נמוכה ואני רוצה לפרק לכם את המשפחה מייד כאשר האישה מתמרדת טיפה בכדי שאפשר יהיה לקבל עוד עמלה עסיסית. אני תלמיד חכם צדיק ואני יהודי אמיתי, ואתם היהודים הפשוטים אני אדאג לפרק לכם את המשפחות כדי שהבנות שלכם יגדלו עם אימהות גרושות חד הוריות ויהיו בעתיד זונות של ערבים. וכאשר הן מסיימות להזדיין עם ערבים אתם תיאלצו להתחתן עם שרמוטה מרוב שיש מחסור בנשים ומרוב שפירקנו לכם את המשפחות, ואז שוב פעם השרמוטה תתגרש ומעגל המזונות יונצח ואנחנו החרדים נקבל עוד ועוד עמלות ואחוזים מכתובות".

זה כבר מתמשך מספר דורות מאז קום המדינה, וזה בכלל לא קשור לציונים ו"הפריצות" שהם קידמו. כל זה חרטא שמספרים לכם החרדים כדי לא לעבוד וכדי להמשיך להיות עלוקות על חשבוננו. הם חוטאים גמורים, יותר גרועים מאשר החילוני הכי מקועקע ומחלל שבתות בפרהסיה. הם תוקפים בכוונת זדון את התא המשפחתי היהודי בעורמה רבה ומתפרנסים מכך, ועוד מעיזים להרים את האף "אנחנו צדיקים ואתם זבל חוטאים תחזרו בתשובה ותמשיכו לפרנס אותנו ואת הממסד הדתי המושחת ורקוב שלנו". בנוסף, כולם כל המגזר החרדי כאחד כת של שקרנים מטונפים שטוענים "אנחנו נלחמים בעד מוסד המשפחה" ובפועל הם דואגים רק לבנות ולבנים של עצמם, משדכים בתולות רק לילדי המקורבים חותמי הכרטיסים העלוקות שלהם שמתפרנסים מגזל, כספים שחורים שהממשלה מעבירה להם תמורת פירוק משפחות יהודיות וחילול היהדות בפמיניזם, קצבאות ביטוח לאומי, שוחד. הם מעיזים לפרק משפחות של שאר היהודים בארץ שהם חיים מכספיהם ולא אכפת להם להכחיד את עם ישראל כי מבחינתם זה "פרנסה משמיים".

חסיד מקורב שחוזר בתשובה מהממסד הדתי הרקוב, חושף את שחיתויות החרדים והדתיים ופשעיהם נגד עם ישראל. -מקור:פיסבוק.

הם כבר כל כך מיסדו והתרגלו לחיות מפירוק משפחות מסורתיות, שהמסורתים בישראל כבר באמת נכחדו ורוב הארץ מיושבת בידי גויים. מי שהיה דתי הפך למסורתי כי איזה רב חרדי נבלה שיקר עליו ולא סיפר לו את זכויותיו לפי ההלכה (רק מה שמגן על האישה הם מספרים ומיישמים). מי שהיה מסורתי הפך לחילוני, כי איזה תלמיד ישיבה מנוול שבעצמו התחתן עם בתולה פירק לו את המשפחה בכדי לקבל אחוזים מהכתובה על סך כמה מאות אלפים. ובדורנו נשארו רק ממזרים וגויים בארץ כי כל היהודים המוכשרים שרצו ליישב את הארץ ולבנות פשוט ברחו לחו"ל – ואין לחרדים העלוקות את מי לעשוק ולגזול ומשפחות לפרק. עכשיו כבר אין את מי לעשוק לחברי הכת המושחתת של חותמי הכרטיסים בישיבות שבחיים שלהם לא עבדו בכלל ורק התקיימו מגזל כל החיים ו"תרומות" ושוחד מהמדינה תמורת השמדת עם ישראל: והארץ נמסרת לגויים ונכבשת מבפנים.

בנוסף אין גם מי שיגן על הפרזיטים שורפי ספרי התורה החרדים הללו, כי כל הצבא בימינו מורכב מגויים. מצחיק אותי בפרט איך "מחזירים בתשובה" הולכים לגייר את הגויים בצבא בכדי עוד יותר להקל עליהם להתחתן עם היהודיות הפרוצות שם שחרדי מניאק פירק את המשפחה שלהן בילדותן ולכן הן גדלו להיות זונות. אבל גם זה דועך, וככל שהגויים מתקבעים בארץ הם מתחילים לחפש את שורשיהם ומבינים שאין להם שום זיקה למדינה ולארץ ושום חשק להגן פה באמת ואפילו צה"ל כבר לא מגן היום על יהודים.

רבינו הקדוש והטהור מוכיח את ה"דתיים" שמפרקים בתים כשרים בישראל, ישתבח שמו! -מקור: פיסבוק

הטרור גובר, הפיגועים מחריפים, החרדיות נאנסות ברחוב ובקופות החולים ואין מי שיגן על החרדים העלוקות הפרזיטים שהרסו את כל הארץ. הכת של גזלנים הזו, שהתפרנסה במשך כמה עשורים מפירוק התא המשפחתי היהודי מנסים לתפוס צעירים ברחוב "בוא צדיק תניח תפילין! זיווג משמיים!" בתקווה שעוד איזה חמור יהודי אולי יבוא להתחתן ואז יהיה אפשר לעשוק אותו. כמובן לעזור בזיווג באמת ולמצוא בתולה שלא תתגרש הם לא יעזרו, כי זה הם שומרים רק למקורבים שלהם מחממי הכסאות בישיבה שבחיים לא עבדו ורק בונים על הכסף של היהודי עמל הכפיים הנגזל. אבל לספר לנו סיפורים שזה מצווה להתחתן עם זונה חסרת בתולין שהתפגרה? זה הם מייד ששים ומזדרזים לייעץ, כי יודעים שכאשר הזונה תתגעגע לאקסים היא תרוץ לבית הדין הרעבני להתגרש ושם הדיינים והטוענים יעשו עמלה עסיסית על פירוק משפחה + אחוזים מהכתובה ומזונות אישה מוגדלים בסך עשרות אלפי שקלים אם הגבר היהודי המסכן לא ירצה לתת גט.

רבינו החסיד הצדיק עם הביצים מפלדה חושף את שחיתות הממסד הדתי הרקוב ומושחת. -מקור:פיסבוק

מרוב שהחרדים גזלנים שבחיים שלהם לא עבדו אין להם גם הערכה לכסף, ולא מעניין אותם בכלל כמה זה קשה לעבוד ולפרנס בית כאשר אתה אשכרה עובד. לעבוד זה לא אותו דבר כמו לשחק בשש בש בישיב'ס ולנוח עם כוס קויפה בכולל בזמן ששולחים לך מהממשלה כסף וקצבאות תמיכה מתנה על כך שאתה מעוות את הדת בפמיניזם ומפרק משפחות של יהודים. לא. לעבוד זה ללכת להזיע, להתאמץ, לשלם מיסים על הבני ז*** ה"חרדים" האלה, על כל החד הוריות שהם ייצרו כאן עם הדיינים המושחתים שלהם וביחד עם כל הרעבנים ה"מחזירים בתשובה" שבאים עלינו בפוזה כאילו אנחנו איזה סמרטוטים חוטאים ורק הם צדיקים כאלה טהורים, שחיים מביטוח לאומי ומקבלים מעטפות מזומנים מהרב שהגיע ממזונות של גברים יהודים גרושים. רק הם צדיקים ומגיע להם זיווגים עם בתולות, אבל אנחנו כביכול עבדים שלהם להתחתן בגיל 40 עם שרלילה יהודיה פרוצה שהם בעצמם הפקירו לפני 20 שנה כדי לקבל עמלה על חשבון אבא שלה המגורש שהדיין הרבני הנבלה עשה כדי לקבל עמלת סגירת תיק גירושין.

כבר אינספור פעמים ראיתי את הסיטואציה בה הרב המניאק נטפל לאיזה יהודי פראייר "מתי חתונה מתי זיווג נו נו נו", והיהודי החמור לא מבין בכלל שזה שיח מכירה ואף אחד לא באמת יעזור לו בשידוך עם בתולה כאן. הרב סך הכל שם לו פתיון כדי שאם החמור ימצא שרמוטה ישראלית – שיזכור את אותו הרב ואז יבוא להתחתן. כך הרב יקבל עמלה מהמדינה על כך ששלח את החמור היהודי להתחתן ברבנות הממשלתית. כן, הם מקבלים גם על זה עמלות. וכאשר בטווח הארוך זה גם יסתיים בגירושין אז יהיה עוד יותר עמלה ושישו ושמחו למגזר החרדי כי ככל שהסטטיסטיקה מראה יותר גירושין וכתובות ומזונות אישה כך מתגמלים אותם בש"ס ביותר תקציבים והטבות.

אבל כמובן לספר ליהודי את האמת שיש לחרדים בתי דין רבניים פרטיים משלהם ששם לא מגרשים יהודי סתם ככה-את זה הרב בחיים לא יספר לכם, כי זה הם שומרים רק לעצמם העלוקות הפרזיטים האלה! למה? כי אז לא יהיה להם ממה להתפרנס. הרי איך הם ימשיכו להקים עוד כויללים בתי כסא כאלה מסריחים ולפרנס לעצמם כוס קויפה בזמן שהם יושבים כל היום על התחת המחוצ'קן שלהם שם ומטיפים לנו ללכת לעבוד? ממה הם יפרנסו את כל העשרות ילדים שממליטה האישה הבתולה של כל אחד מהם אם לא מהעמלות והשוחד שהם מקבלים מהממשלה תמורת פירוק המשפחות שלנו? החרדים בשלהם כרגיל: "לנו פטריארכיה, לכם פמיניזם". להם יש בתי דין פרטיים משלהם ששומרים על זכויות הגבר לפי ההלכה, אבל לנו הם לא מספרים איפה זה נמצא ורק שולחים אותנו למוות בבתי הדין הממשלתיים כדי שהבחורים שלהם יקבלו עמלות והטבות על פירוק משפחות של יהודים והפקר בנות אברהם-יצחק-יעקב להיות שיקסע פרוצה שגדלה עם חד הורית ואבא מגורש.

יהודי הלך לבית הדין הרבני אחרי שזימנו אותו לשם בכפייה, הרבנים גזלו אותו, ומייד אחרי שהוא יצא משם הוא התאבד. -מקור: אתר 'עדנא קרנבל'.

נבלות כאלה עוד לא היו בהיסטוריה של העם היהודי חוץ מאשר בדור שלפני השואה בגרמניה הנאצית. גם שם לא היו משדכים אלא רק למקורבים חותמי כרטיסים, ואז גם לא היתה תקשורת וטכנולוגיה כדי שיגיעו אלינו ההדלפות והידיעות כמו היום. גם אז באותה תקופה יהודים היו מתים עריריים בגלל שהרבנים המניאקים היו משקרים שהם בעד התא המשפחתי, אוספים תרומות, משקרים בעזות פנים, גוזלים ועושקים את כל היהודים הפשוטים שלא יודעים להגן על עצמם. אבל בעצמם? הולכים רק לשפוך את הכסף מהתרומות על רכישת עגלה חדשה ובית, "פרנסה משמיים", פינוקים ומשרתים בשביל להסיע את ה10 מניאקים קטנים שהוא חירבן שגם כן יגדלו להיות חותמי כרטיס שותי כוסקפה בישיבה.

ובאירופה של המאה ה19 היהודים העובדים שתורמים כספים היו ברובם ערירים בודדים עד המוות, בתולי שפתיים נואשים בדיוק כמו היום. באיזה שהוא שלב הם החליטו שנמאס מהרבנים הרשעים האלה וחזרו בשאלה. הרבה מהם גם התחילו להתחתן עם גויות כדי לא למות מהבדידות, אבל הרבנים? מישהו שם התעורר באירופה לפני השואה אולי להתחיל לעזור בזיווגים באמת ולא רק לבלבל את המוח "זיווג משמיים מתי חתונה מתי העמלה שלי על סגירת תיק גירושין"? לא. זיבי. הרבנים וה"תלמידים החכמים" מהכת החרדית המסריחה שם רק באו באצבע מוקיעה "אתם ציונים לא טוב, נו-נו-נו, מתבוללים, לא שומרים כל המצוות בזמן שאנחנו עלוקות חיים מחשבונכם ומשקרים אתכם בעיניים שאנחנו בעד הזיווג שלכם והתא המשפחתי. ומי שלא מאמין לי מוזמן להכנס לספריות, לתפוס ספרי ביוגרפיה משפחתיים של אילני יוחסין של ציונים ולראות את אינספור העדויות שיש שם לגבי יהודים בתקופת טרם השואה שמתו עריריים ולא הומשך הזרע שלהם. גם אז, בדיוק כמו היום, מעמד ה"תלמידים החכמים" הרשעים היו עלוקות שהגבירו את ההייפרגמיה, דאגו לפטריארכיה רק לתחת של עצמם ובשאר היהודים התעללו בהתנשאות, פמיניזם, גזל וחטיפת נשים מבעליהן.

בגלל זה הקב"ה בירך את הציונים דווקא, ולא את החרדים באירופה. ולמרות שלכאורה החרדים באירופה היו "צדיקים" , הקב'ה בחר בבומרים הציונים להביא אותם לארץ ולשפע כלכלי, למרות שהם ברובם נהיו חתיאר נואפים. אבל את החרדים הותיר לנאצים ושרף אותם כמו עכברושים. למה? נכון, כי הם בתכלס עוד יותר נואפים ועוד יותר מנוולים מאשר הציוני הצבר הכסיל הקיבוצניק הממוצע.

רחמנא ליצלן! (למרות שבפועל הרבנות והיהדות נכנעה כבר מלפני כ100 שנים כשתנועת ההשכלה השתלטה על היהדות מבפנים וביטלה את ההלכות שאמורות להגן על הגבר). -מקור: פיסבוק

אמנם הקב'ה מאוד שונא את החילונות והקיבוצניקיות, והכפירה.. אבל מה שהוא עוד יותר שונא זה חרדים מניאקים, מעמד כוהנים מושחת, שעומד לך מול הפנים בגאוותנות, חי מחשבונך, מטיף לך על טהרת המשפחה ובעצמו בו זמנית משתייך למגזר כת שמתפרנסת מפירוק משפחות יהודיות ועיוות הדת בפמיניזם. את כל מה ששייך לטהרה הם משמרים רק אצלם, אבל ליהודים שמסביב מבלבלים את המוח בשקרים וכיבוס מילים והשתקות "אתה מדבר לשון הרע על בנות ישראל איך אתה מעז", בעוד שבינם לבין עצמם הם מפיצים את הרד פיל יפה מאוד ומספרים אחד לשני ש"חתונה זה רק עם בתולה" ו"אישה צריכה להיות משועבדת לרצונות בעלה". זה רק לנו ליהודים הפשוטים שמפרנסים אותם הם מספרים סיפורי סבתא "צריך לקנות לאישה תכשיטים ולתת לה כל הכסף" בעוד שבעצמם הם לא עבדו רובם אפילו יום אחד בחייהם ובכלל שולחים את האישה לעבוד בזמן שהם מגרבצים בישיבות ובבית הדין הרבני, עושקים אותנו במיסים על כשרות בזמן שאין לנו את הדבר הבסיסי ביותר ליהודי (תא משפחתי) ומנשלים וגוזלים גברים יהודים מנשותיהם תמורת שוחד.

אפשר לבדוק חרדי ולראות אם הוא חזיר מנוול או באמת יהודי שאכפת לו ממך: פשוט אחי תבקש ממנו אם יש לו בת בתולה לתת לך. הרי הם הנבלות האלה ממליטים כל שנה-שנתיים בממוצע. אז ברור שיש לו בת לתת לך – אם היה מחשיב אותך ליהודי כמוהו בלי גאוותנות. אבל האמת היא שהם חושבים שיש להם דם כחול, ואילו אנחנו בעיניהם פגומים ואנחנו רק זבל שצריך לפרנס אותם ולהתחתן בין עצמנו- כולנו היהודים שחרדים פירקו משפחותינו בעבר ולכן הדרדרנו רוחנית. ומה שיקרה תמיד, זה שהחרדי יסנן ואפילו יעשה עליך חרם. ואני מבטיח לך בוודאות, כי מנסיון אישי ושל חברים זה דבר שתמיד קורה ואפילו תיעדתי ביומנים אצלי. ואם כבר שידוך, אז אולי יציעו לך איזה שרמוטה בת 30 שהתפגרה ומאוד מכוערת שאף חרדי מניאק חותם כרטיס בישיבה כבר לא רצה. החרדים אומרים "מהכסף שלכם אנחנו כן מגיע לנו ליהנות, אנחנו משמרים את התורה!! כמובן רק לעצמנו משמרים, ולכם רק עול פיננסי משמרים. אבל את הבנות שלנו אנחנו לא מחתנים לכם! מכם יהודים פשוטים אנחנו רוצים רק כסף ולפרק לכם משפחות ולגזול אתכם ולכפות כשרות שאפילו לא רלוונטית בכלל ליהודי שהוא רווק ערירי ונגזל, כי אנחנו מבחינתנו טהורים ואתם טמאים ולנו מותר לגזול אתכם כי אנחנו כאלה טהורים וצדיקים ואתם לא ורק אנחנו כן ואנחנו כל כך טהורים ודיני שמיים עד שמותר לנו לעוות את התורה ולשקר ולגזול ולגנוב ולרצוח ולכם אסור כי אתם יהודים פשוטים ולא חרדים צדיקים כמונו שחותמים כרטיס בישיבה ושותים כוס קויפ'ה בכויילל".

החסיד הצדיק חושף עוד שחיתות של הבית דין הרעבני ששונאים את התורה ומותירים לאם לגור עם גוי סודני על חשבון המזונות של הגבר היהודי (מקרה אמיתי). -מקור: פיסבוק.

בגלל אני חוזר ואומר ואמשיך לאמר: אל תשלמו מיסים. אל תתרמו. אל תגנו- לא בצבא ולא ברחוב. תנו לערבים שירביצו לחרדים, תנו שיאנסו את הבנות שלהם. הם בעצמם, הכת העלוקה הזו החליטו שהם עם שונה מאיתנו והחליטו שלנו לא מגיע ליהנות מהדברים של ההלכה שמגינים על הגבר היהודי- זה רק לעצמם שומרים. הם בעצמם לא עוזרים בזיווג אלא רק מפריעים, ונזכרים בקיומך רק מתי שמצאת איזו חטופה (שהם בעצמם חטפו כי פירקו משפחה של אבא שלה על מנת לקבל עמלת סגירת תיק גירושין), ומשפשפים את הידיים שלהם עליך ומריירים על העמלה העסיסית שיקבלו מעצם כך שיגרשו אותך ויגנבו לך את האישה. החרדים בימינו חוטפים ומשתמשים בנשים היהודיות המגורשות בתור פקידות גבייה שתדאג להלשין לכל הרשויות עליך כולל הוצאה לפועל, משטרה, בתי משפט וכו', וכך משתפים פעולה הלכה למעשה במלשינות ומינות. כלומר כאשר אנחנו מתפללים בתפילת 18 "אל תהיי תקווה למלשינים" זה תפילה נגד הכת החרדית המרושעת שמוסרת יהודים לרשויות וחוטפת את הנשים בכדי להשמיד את עם ישראל ולשתף פעולה עם עמלק: לכן אסור בשום מחיר להתגייס ולתרום לחברה. חובה עלינו להיות פרזיטים ולא לתת שום צדקה לחרדים.

החרדים הנבלות למעשה גונבים מבעלים יהודים את נשותיהם והופכים אותן לצורר שמשמש אותם כדי לגזול את היהודי ב"מזונות" ו"כתובה". למרות שלפי היהדות הילד חייב אוטומטי להשאר אצל הבעל. למרות שאישה מורדת לא מגיע לה כתובה בכלל. למרות שלהפעיל על הגבר את ההוצאה לפועל זה מלשנות ומוייסר ודן את אותו הרב בתור מלשין שמותר להשאיר למות בתור באר. למרות שכל מה שהם עושים מנוגד ליהדות, החרדים ממשיכים להתנשא מעל הזולת ולהטיף לנו פמיניזם "איך אתה מדבר לנשים בנות ישראל קדושות, תכבד נשים, תיקח חוזרת בתשובה פרוצה" – הם מחכים בקוצר רוח שהשרמוטה שאתה תישא כאישה תלך על פי הנחיית הרב שלה לטוען הרבני ולגזול ממך עמלה עסיסית ואז בפיקוד הרב המוייסר להלשין עליך להוצאה לפועל, ביטוח לאומי ומשטרה כדי לגזול אותך יום יום עד שתתאבד מרוב עול כלכלי וגניבה.

אם אתה יהודי ירא שמיים, אתה חייב לדעת שקב'ה רוצה לשרוף ולהשמיד את כל הממסד הדתי הבוגד הזה וכל המדינה. ושלא יבלבלו לך את המוח החרדים שפה זה "סדום ועמורה" בגלל הציונים. עלק. זה סדום ועמורה אך ורק בגללם, חותמי הכרטיסים המנוולים, שלא שואלים בכלל מאיפה מגיע הכסף שהם חיים ממנו. כל המגזר שלהם חי מפירוק משפחות יהודיות, ובכל זאת הם מעיזים להתבדל ולהתיחס כאילו רק להם מגיע אישה בתולה ולנו שאר היהודים העובדים מגיע רק להתחתן לזונה זקנה שהתפגרה ולשרת אותם בצבא. הם אלה שתמיד מספרים לנו שאם האישה התגרשה זה דינים משמיים, ולרב ה"צדיק" מותר לקבל עמלה על כך כי הוא "מסכן צריך להתפרנס"- עלק. נבלות בוגדים עם דם על הידיים זה מה שהם.

עכשיו כאשר כמעט כל הציונים עזבו את הארץ ורוב החילונים פה במדינה הם גויים דוברי עברית – בואו נראה את החרדים מסתדרים לבד במלחמות. שיהיה הם קצת בשר תותחים בקרב, ושיהיה להם בהצלחה. בוא נראה איך הקב'ה יעזור לכת של נבלות שמתפרנסים מפירוק התא המשפחתי היהודי ומעוות את היהדות בפמיניזם (כל עוד לא מדובר בבנות שלהם, של מחממי הכסאות שמשתדכים רק ביניהם).

לפי התורה אחד הדברים שגרם לחורבן בית המקדש זה שחיתות הכוהנים. וזה רק דוגמא אחת לשחיתות והגאוותנות של החרדים הנבלות שמתנשאים מעל שאר היהודים, "אנחנו יותר טובים מכם, אנחנו שומרי תורה ומצוות" ובפועל אם היינו מפרקים להם משפחות כמו שהם מפרקים לנו – תוך שנה שנתיים כל החרדים הנבלות הללו היו פורקים עול תורה ומצוות בשנייה אחת.

בקיצור גבר יהודי יקר, אל תקשיב לשקרנים החרדים הנבלות הללו. אף אחד לא ישמור תורה ומצוות מתי שאין לו תא משפחתי ושידוך עם אישה בתולה וצעירה בעודו צעיר. אבל היות וכת החרדים המניאקים מתפרנסים מפירוק משפחות יהודיות בשביל שהם יוכלו להמשיך לחמם כסאות, כל התורה שלהם בטלה. הם שמו את עצמם בעמדה של אוייב ממש, כאשר הכריזו מלחמה על התא המשפחתי הציוני. ולכן דע שאתה צדיק, והם זבל. בזכות ה"תורה ומצוות" שלהם שהם גוזלים ועושקים ומרצחים ומפרקים משפחות, אפילו להתחתן לשרמוטה זקנה בלתי אפשרי כי זה עוד יותר סכנה שהיא תתגע לאקסים הערבים ותרוץ להתגרש מרוב שדעתה משוחדת. לכן אפילו תא משפחתי בלתי טהור אי אפשר להקים היום, בגלל הרבנים הרשעים, שדאגו להשמיד ולכלות כל זכר לטהרת המשפחה בעם ישראל. ולכן חובה לסנן את האזניים מכל חרא וזבל שיגידו לך העלוקות האלה, וללמוד תורה בעצמך אם ברצונך לא לעסוק בחילול השם ועיוות הדת היהודית בפמיניזם. היום אדם אדם זאב, ובמיוחד אם אתה יהודי פשוט ובא עליך חרדי: הדבר היחיד שהם רוצים זה שתהיה ערירי, משלם מזונות ומת בגיל מוקדם בזמן שהם שותים כוס קויפ'ה בישיבה ומפרקים משפחות בבית הדין הרעבני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *