MGTOW Israel

עדיף למות בתול ערירי בן 80 מאשר להתחתן עם שיקסע משומשת

בדורנו, רק חמור שוטה חסר כבוד עצמי ולוזר יסכים להתחתן עם פרוצה יהודיה חסרת בתולי שפתיים שחוריה משומשים. רחמנא ליצלן.

רובנו בפמיניסטאן גברים יהודים נורמלים ששמרו על עצמם וניסו להכיר בת זוג כדי להתחתן. אלא מה, היהודיות היום מרשות לעצמן הכל ולא שומרות שום דבר לבעל. בזמן שאנחנו מתאמצים להתקדם בחיים, לאגור נסיון מקצועי ולהתמודד עם כל הטרור הפסיכולוגי שהמדינה הציונאצית מפעילה על הגברים היהודים – כל המאבק הזה מותיר גם סוג של צלקת ועלבון על השנים האבודות האלו ללא אישה.

רוב הגברים היהודים בפמיניסטאן בדרך כלל נשארים לבד עד גיל 30+, ומי שאומר שלא פשוט משקר או מנותק. לרוב היהודים היה עד גיל 30 מקסימום איזה בת זוג פעם לזמן קצר שאחרכך נטשה גם כי מצאה נתונים יותר מרשימים אצל היזיז הבא, אבל זהו בעקרון. ובגיל 30+ בדיוק מתחילות כל היהודיות המשומשות שחגגו והתעללו בnice guys פתאום להבין שהן הולכות להיות רווקות זקנות הרבה חתולים ולחפש "גבר מסורתי לחתונה".

משומשת עם כל החזה בחוץ: דורשת גבר חזק של פעם. לכי תחפשי מותק. -מקור: פיסבוק,מאקו.

חשוב שתזכור אחי, שאתה לא חייב לאף פרוצה יהודיה שום דבר. אתה שרדת עד הגיל הזה בעצמך, אף אחת לא הייתה לצדך ולא נשארה, והן בזבזו את שנותיהן הטובות על עצמן. בזמן שאתה השקעת בעתיד שלך בתקווה להכיר מישהי בתולה ולהקים בית יהודי כשר – היהודיות של דורנו השתמשו בחן הנעורים שלהן כדי להכנס בלי תשלום למועדון ולהכיר שם ערסים ממזרים שנולדו מאיסורי עריות.

פעם היו נותנים לגבר נדוניה כדי שיסכים להתחתן ליהודיה בתולה, כי ידעו בגלות שהממשלה תנסה להפריד בין הגבר היהודי לאישתו, וגם כי היה כבוד של הורי הכלה כלפי הבעל היהודי שעתיד לפרנס אותה וילדיה במשך כמה עשורים קדימה. היו גם מכבדים את הבעל היהודי ומוקירים אותו במהלך הנישואין, והרבנים היו דואגים לזכויותיו על פי ההלכה כך שידעו "אשת איש זה אש" ומי שהיה נוגע באישה היה נכווה וגם מקבל מלקויות ואפילו סקילה בבית הדין הרבני.

אבל היום? אין נדוניה, אין בתולין, האישה היהודיה הפרוצה באה בדרישות "אני רוצה 1.80מ'+ עם פרנסה רחבה", ההורים שלה מזלזלים בך וגם כן באים בדרישות "הבת שלי נסיכה", הרבנים רשעים רק באים אליך בדרישות "אתה צריך לקנות תכשיטים ולתת לאישתך כל הכסף ובעצמך ללכת בבגדים קרועים". מותר לה לבגוד ואפילו לא נענשת על כך, להפך אומרים לך שאתה אשם כי "לא היית מספיק גבר". אין כלום חוץ מאשר דרישות, ואפילו כבוד בסיסי אין, לא רק שלא שומרות את החריצים שלהן לבעל אלא אפילו לא מוכנות להכניס פנימה את החזה והבשר כשהן יוצאות החוצה או למחוק לפחות את התמונות ביקיני מפיסבוק. גועל נפש.

בימינו הבתולין וחן הנעורים זה הנדוניה של האישה לבעלה. היות שאין היום לא כבוד לבעל היהודי, לא נדוניה, לא זכויות הגבר בהלכה, לא זכויות הגבר בחוק, לא הגנה מתלונות שווא. כלומר האישה משלמת לבעלה בכך שנותנת לו את שנות הנעורים שלה כשהעור מתוח והיא יפה, ואת קרום הבתולין שלה, כדי לפצות אותו על כך שיאלץ להתקע איתה כשהיא בעצמה תיהפך לזקנה מקומטת.

במקום לתת לך ליהנות מהיופי והצעירות שלה, היא מקבלת כסף חינם מבומרים נואפים ומשאירה אותך לבד. -מקור: פיסבוק.

אני חוזר ומדגיש: אסור בתכלית האיסור להתחתן עם אישה מבוגרת חסרת בתולין (בימינו מבוגרת זה כבר בת 17+), כולל בתולי שפתיים, אוזן, רגל, וכל שאר החריצים שניתן לדמיין. היא צריכה להיות גם בתולת פלירטוטים, ואסור שיהיה לה אינסטגרם ופיסבוק. זה אפילו לא הגזמה, זה כולה כבוד בסיסי כלפי הגבר שלוקח סיכון ושם טבעת ועוד מתחייב אליה כלכלית.

קל וחומר שלהתחתן עם פרוצה בת 30+ שסיימה לחגוג, שאפילו לא מתלבשת צנוע, אין כבר שום דבר יפה בה וגם בכל השכונה מסתובבים אנשים שיצחקו עליך מהצד "הוא התחתן עם ההיא שהיתה יזיזה שלי פעם, איזה קאק". היא לא מכבדת אותך כבר מתחילת מערכת היחסים, אפילו אם היא פתאום בגיל 30 מכירה אותך ומתחילה לנשק את העפר עליו אתה הולך: כי בפועל, היא לא נתנה לך את שנותיה הצעירות והבתולין שלה, וזה כבר סמוכטה ענקית לפרצוף שלך על ההתחלה, ואי אפשר לכפר על זה בכלל בשום צורה.

בימינו כל הגברים היהודים לבד בזמן שהם צעירים, בודדים, שום תמיכה, רק מכות והשפלות בעבודה מהגברים האחרים שמתחרים על אותן הנשים הצעירות והיפות שגם מתלבשות פרוץ כדי לגרום לגברים מסביב להתחרות עליהן. אז תאר לעצמך להתחתן לאותה הישראלית שבגללה חטפת השפלות, צעקות וקללות כשהיית צעיר? שהיית צריך בגללן לריב עם אנשים בעבודה, להפסיד חברים, ולהיגזל? עדיף למות לבד אחי.

כל החיים חטפת מכות ונגזלת בגלל התחרות על הואגינה שלה, ועכשיו היא התפגרה ופתאום מחפשת "רציני". -מקור: פוסט היכרות אנונימי בפייסבוק.

העניין של הבתולין זה הכי בסיסי שיש, ממש המינימום שבמינימום. בתור גבר רציני ששומר טיפה מסורת, עדיף לך למות בערירות באיזה קופסת קרטון מאשר להתחייב כלכלית לאישה כזו. רק עצם העובדה שהיא באה אליך בלי בתולין זה כבר מוכיח יותר מכל המילים שהיא יכולה לדקלם, את היחס שלה כלפיך.

תמיד צריך להקשיב למה שהאישה עושה, ולא למה שהיא אומרת, כי הן שקרניות מטבען ובמיוחד הישראליות הרשעות. וכאשר אישה ישראלית באה אליך בדרישות ואין לה בכלל בתולין היא בעצמם אומרת לך פיזית במעשיה: "לאחרים שלפניך נתתי את מה שלך בחיים לא אתן". וזה ידידי, מתכון בטוח למזונות ומערכת יחסים משפילה שבה הנקבה תהיה חסרת כבוד כלפיך ותרמוס אותך ותבגוד גם.

לבוא בלי בתולין ולדרוש עוד שתתחתן איתה זה כמו לבקש מחיר מלא על בקבוק קוקה קולה משומש שעשו בתוכו סמוכטה. זה ממש גזל, וזה איסור תורה חמור לגזול יהודי. מילא בתור פילגש לחתום אותה, או להתחתן בחו"ל באיראן איפה שעדין יש כבוד לגבר המתחתן. אבל פה, בפמיניסטאן?? ועוד אחרי כל הטרור שהן עושות לנו בבית ספר ובצבא?? עדיף למות אפילו עם האיבר ביד מרוב אוננות, העיקר לא לשלם על הרשעיות האלה ולהחטיא את בנות ישראל בגזל.

חשוב גם להזכיר שבתורה זה בכלל אסור להתחתן לאישה לא בתולה נגועה במעשה זנות, כי היא לא כשרה. זה רק הרבנים של היום המושחתים שמעוותים את התורה מעיזים לשנות בכתובה את המילה "בתולה" ולחתן נשים לא כשרות כדי שיהיה להם יותר ביזנס. הם לגמרי מעוותים את התורה ומחטיאים את הרבים בחתונה עם נשים לא בתולות שנגועות במעשה זנות, זוועה אמיתית.

רבינו הקדוש מוכיח את עם ישראל, כי לפי היהדות מותר להתחתן ולפרנס אך רק אישה בתולה! -מקור:פיסבוק.

ולסיכום אני רוצה לאמר שהעניין הזה של בתולין הוא במיוחד בימינו הכי רלוונטי שיש, וכנראה שהרבה פרוצות ישארו לבד או ילכו לערבים כדי לנסות לעצבן אותנו. אבל אף אחד שפוי כבר לא יסכים להתחתן עם אישה חסרת קרום בתולין ולהקים איתה משפחה יהודיה כשרה, פשוט כי הרבה יותר קשה כלכלית היום.

בימי הבומרים היה ממש קליל להשיג דירה, פרנסה, ולקנות כל מה שצריך ואפילו לשלם מזונות ל2 נשים במקביל. אבל היום כבר "נגמר שלב החגיגות", והכלכלה לגמרי קרסה מרוב הבזבזנות והטמטום שלהם. לצעיר פי 10000 יותר קשה לחסוך לדירה מאשר לבומר חתיאר נואף, ולכן הצעירים שקורעים את עצמם וסובלים מהגזירות של הממשלה הרבה יותר מחושבים לפני שחותמים על הסכם נישואין.

במיוחד היות והיום החוק הרבני וגם הממשלתי תמיד נגד הגבר, ובגלל שידוע שאישה חסרת בתולין היא הרבה יותר בוגדנית ופחות מעריכה את בעלה – לכן אף אחד כבר לא ירצה להתחתן עם יהודיה משומשת שלא שמרה את החריצים שלה לבעלה.

ובהצלחה לכל הכסילות שיקשיבו לפתיינים הערסים שמשקרים כדי לגרום להן להרגיש טוב עם עצמן ולהשכיב אותן. כי במציאות, הן יישארו לבד, או שיתחתנו עם איזה חמור שמרוב שהוא חמור גם בחוץ כולם יגזלו ויהפכו אותו ל0 והיא תיאלץ ללכת לעבוד בעצמה ולפרנס, ולרוב גם גירושין.

ומי שיש לה בתולין – צריכה להתחתן, עם מישהו אמין, גם אם הוא פחות מושך כרגע. ומהר. כי חן הנעורים הוא נכס שפוחת בערכו כל יום, וככל שאת משתמשת בו ופחות צנועה ככה גם חושדים בך יותר שאת לא בתולה. שם המשחק הוא להתחתן בעודך כמה שיותר צנועה צעירה ובתולה, אחרת תיאלצי להתפגר לבד עם החתולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *