MGTOW Israel

הערבים ניצחו: אפשר להתחיל לארוז מזוודות, לרדת מהארץ ולהתבולל

הערבים ניצחו ואין שום סיבה להשאר בארץ, גם אין טעם להלחם עליה כי הנשים היהודיות, הבומרים וגם הרבנים - כולם בגדו בנו.

חברים זה סופי, הערבים ניצחו את מדינת ישראל פמיניסטאן וכבשו את הארץ לגמרי. כנראה שאת הפוסט הזה כמעט אף אחד לא יקרא כי כל היהודים שנשארו בארץ הם ברובם טאמבלים ערסים שנואפים עם נשים פרוצות ועסוקים בלריב מכות ביניהם כדי להרשים אותן. אבל זה נכון, והערבים כבשו לגמרי את הארץ ואנחנו עבדים שלהם ובנות ישראל שפחות מין שלהם.

אנחנו היהודים הצעירים עבדים של ערבים והיהודיות שפחות מין שלהם. סך הכל נשאר רק שיקרוס הביטוח לאומי כדי שהן ילכו רשמית להיות זונות שלהם, וגם זה קורה ממש עוד מעט. כשביטוח לאומי יקרוס פתאום כל היהודיות החד הוריות והממזרות יתחילו לצאת החוצה למכור בגלוי את האיברים שלהן לערבים העשירים גרידא ואנחנו היהודים העניים ניאלץ להיות עבדים שלהם ולסחוב להם אבנים ולמות ברבבות כל יום מרוב כאבי גב: כי אין באמת כלכלה בפמיניסטאן וגם אין תא משפחתי ליהודים – רחמנא ליצלן.

מקור: ערוץ 13.

רק הערבים שימרו אצלם את התא המשפחתי, הכבוד של הגבר, והיכולת של הגברים לעבוד ולפרנס. והיהודים לא. אם תסתכלו היטב אתם תבחינו שהגברים הערבים סביבכם מסופקים מינית, חזקים פיזית ומגובשים הרבה יותר מאיתנו. זה בגלל שאצלם ההנהגה הדתית לא מרימה את האף מעל הגברים המוסלמים הפשוטים, ואצלם דואגים לכל המגזר הערבי כולו שהנשים יהיו צנועות. ובגלל זה הם מסוגלים להרים בלוקים כבדים ואילו יהודי בקושי מרים קרטון וישר רץ לשתות כוס תה מרוב שהתעייף.

לעומת אצל הערבים, אצלנו מעמד הכהונה הדתיים מרימים את האף מעלינו, לא משתדכים איתנו ואפילו באים קבוע על היהודיות ממעמד הפועלים כדי לזיין אותן בצד, בזמן שהיהודים הפשוטים משרתים בצה"ל ונשלחים להיות בשר תותחים. ולא די בכך, אלא הדתיים בעצמם לא עובדים בכלל ואפילו מזיינים בצד חילוניות לפני שמקבלים שידוך: רובם עלוקות שחיים מביטוח לאומי או מגזל של המגזר החילוני שמגיע מהביזנס של פירוק משפחות וכספי המיסים הגנובים. לכן גם הגברים הדתיים שכחו כבר איך לעבוד בכלל, ואילו היהודים הפועלים גם כן לא מסוגלים לעבוד בעבודות אמיתיות אלא רק בעבודות קלילות של קוקסינלים שאין בהן שום תועלת. אפילו בצה"ל אין כבר מספיק גברים יהודים חזקים שירצו לשרת אז מגייסים הרבה מאוד גויים ונשים שבוגדים במדינה כל פעם שמתחילה מלחמה.

והחילונים עוד יותר גרוע, רובם קאקס מפגרים שבכלל לא רוצים לנקות קצת את האבק מהמשקפיים ולראות שהאחיות שלהם זונות שרמוטות שמעדיפות כל דבר חוץ מאשר אותם. רובם היהודים החילונים מאוננים סדרתיים, חוץ מקומץ זיינים שמזיינים 90% הבנות החילוניות שעדין לא ברחו עם גוי. והדבילים החילונים בכלל לא משקיעים את הפרוטות המעטות שלהם בארץ ישראל, אלא הולכים לשפוך הכל בתאילנד ובחו"ל כדי לקבל את מה שהיהודיות הרשעות בארץ מונעות מהם. את רוב החילונים בכלל לא מעניין שהאישה שלהם תהיה בתולה, ומוכנים גם להתחתן עם שרמוטה בת 30 שהתפגרה מבלי אפילו לברר את הסיכונים הכרוכים בכך. חסרי תועלת לגמרי, שבמקום למחזר את הכסף שהם מרויחים בתוך הכלכלה הישראלית – הולכים לשפוך הכל בחו"ל, כולל היהודיות החילנויות הצעירות השרמוטות ששמות את כל המשכורת שלהם על טיולי נופש בחו"ל כדי לעשות שם חגיגות סקס. אין פלא שהערבים מזיינים גם את היהודים החילונים, היות והם כאלה מגזר של נשים שרמוטות וגברים קוקסינלים.

מקור: ערוץ 13.

וזה למה הערבים ניצחו. נוצר מצב שאנחנו נהיינו עם של קוקסינלים חלושים, שכל הנשים שלנו זונות של גויים כולל הרבה מהדתיות, ואין בכלל גברים יהודים בשוק העבודה במשרות החשובות. הדבר היחיד שיהודים יכולים לעבוד זה אולי איזה משרה קלילה במזגן אבל גם זה בסוף קשה להם מדי, ולכן הערבים מרביצים ומתעללים ליהודים בכל העבודות והמפעלים ובנוסף גם מזיינים את היהודיות שמיוזמתן האישית מעדיפות ערבים בכלל. הן בוגדות בעם ישראל וחצופות שערסים לימדו אותן שהן מלכות העולם עם כל תרבות התועבה שלהם ושירי המזרחית הפרוצים, ועכשיו מרוב שהן חושבות שהן "בנות מלך קדושות" אפילו מרשות לעצמן להזדיין חופשי ובסוף לדרוש יהודי מפרנס אחרי שלא שמרה כלום לחתונה.

הערבים בכלל לא משלמים מיסים כבר כמה עשורים, וגם מבחינה כלכלית הם שולטים בנו וקונים את מרבית בנות ישראל לזנות, מי שלא בעניינים: הם בונים בנייה בלתי חוקית כולל בכפרים שבתוך שטחי הארץ, הם מלבינים הון והם כולם חמושים ולכן אין שום אכיפה של הוצאה לפועל משטרה ומס הכנסה אצלם. מאות אלפי יהודיות חיות בכפרים אצל ערבים, הרבה מהן גם עובדות שם בזנות אצל סרסור ערבי וכל הלקוחות הם ערבים. הערבים אפילו מדפיסים לעצמם מלא שטרות מזוייפים והמשטרה לא עושה כלום כי מפחדת להכנס לכפרים האלה כי כל השוטרים היהודים קוקסינלים, ואילו השוטרים הערבים לא בוגדים בעם שלהם. למה? כי לשוטרים הערבים יש זיווג עם בתולה ערבייה כל אחד וגם יהודיות שמזיין על הצד תמורת כספים מודפסים. והיהודים הצעירים בזמן הזה רובם עניים מרודים שמתחנפים ליהודיות ומתפללים לזיווג עד גיל מאוחר כמו קוקסינלים, והרב הרשע רק אומר להם להתחתן עם פרוצה משומשת למרות שהוא בעצמו התחתן עם בתולה(בסוף גם גונב את הפרוצה בגירושין כדי לקבל עמלת סגירת תיק).

מקור: ערוץ הטלגרם "גוזלי ללא מעצורים".

אבל מעבר לכך שהערבים מדפיסים לעצמם כספים חינם והמשטרה לא עושה כלום, הם גם קיבלו לאחרונה 53 מליארד שקלים מכספי המיסים של היהודים הצעירים. כלומר לא רק שהיהודים החמורים הפראיירים עבדים חסרי זיווג והיהודיות כולן שפחות מין של גויים מכל העולם, אלא אנחנו גם משלמים מיסים עצומים שהולכים ברובם לערבים. לא די בכך שהם מדפיסים לעצמם כספים חופשי, בנוסף הם גם לוקחים את הפרוטות המסכנות שלנו היהודים החמורים הקאקס כדי שלא ישאר לנו כסף אפילו למכנסיים. והיהודיות? רק מעלות ומעלות את הדרישות על הואגינה המשומשת שלהן, אפילו כשהן בנות 30+ מכוערות ומקומטות דורשות עדיין תשלומי מסעדה ובנוסף גם היהודי צריך להיות 1.90מ', אפילו אם היא בעצמה שמנה ומכוערת עם לסת של סוס.

מה שהכי עלוב ומשפיל זה שהיהודים הצעירים בימינו כל כך בתולי שפתיים ועניים ועריריים, שהם מתנפלים בהמוניהם על כל שמנה מכוערת שסיימה שלב החגיגות ועכשיו התפגרה וכבר איבדה את כל היופי שהיה לה בצעירותה והחליטה פתאום שכן בא לה חתונה. הבנות היהודיות לרוב שוכבות עם כל הגויים שמיובאים לארץ, נוצרים, מוסלמים, ערבים מהכפר בזמן שהאבות היהודים לא משדכים אותן ולא דואגים לשידוך לבנים שלהם. וכאשר היא מתפגרת, הפרוצה היהודיה מפרסמת תמונות בפיסבוק עם רשימת מכולת של דרישות ונענים לה אספסוף זועם של חמורים יהודים נואשים, כולל 1.85מ'+ שמתחנפים לה ומתחננים שהיא תדבר איתם.

שמנה מכוערת פלונית סימה שלב החגיגות ודורשת 1.80מ'+
המון זועם של חמורים יהודים גבוהים ובתולי שפתיים עומדים בתור כדי לפרנס את השמנה שהתפגרה ומחפשת פתאום "בחור רציני לחתונה". מקור: פיסבוק

ומה עושות היהודיות עד גיל 28 כשהן מתפגרות ופתאום רוצות יהודי? ובכן במדינת ישראל התקבעה התרבות שכל יהודיה צעירה בעודה יפה עובדת בזנות. לפעמים זה ממש בגלוי עם תווית מחיר, ולפעמים לא בגלוי אלא בתמורת ל"מתנות", שירותי הסעות, סטטוס חברתי וכו': משרתת מינית בומרים נואפים שגונבים לצעירים את הבנות תמורת כל מיני הטבות שהעבדים היהודים צעירים לא מסוגלים לתת. בבתי הספר הן שוכבות ועושות סטוצים עם ה"זיינים של השכבה" שהם לרוב גויים וממזרים. כשהן בנות 17 הן מתגייסות כדי לשרת מינית קצינים, שם הן גם משרתות מינית דרוזים וגם ערבים וקומץ ערסים ורוסים זיינים מחוץ לצבא בזמן שרוב החיילים היהודים הצעירים מאוננים בערירות ובדידות. וכך עד שלגמרי מתכערת הפרוצה היהודיה ומחליטה שנגמר השלב של להיות שפחת מין לגויים והגיע השלב פתאום להמליט עוד שפחות מין חדשות שיתעללו ביהודים הצעירים, ידחו אותם, וילכו לגויים ובומרים תמורת כסף. אין פלא שהערבים כבשו וניצחו אותנו, עם של כאלה אינסלים שנמכרו לעבדות ונשים שרמוטות היפרגמיות שעשו את היהודים אינסלים.

הערבים פשוט צוחקים עלינו בפנים ויודעים שאנחנו עם של שרמוטות וקוקסינלים אינסלים: הם כבר ידועים שאצלנו מתחצפים המבוגרים אל היהודים הצעירים ומתעללים, מזניחים את עניין השידוכין ודיכוי הנשים החצופות, מטילים עלינו עול כלכלי, יוקר, מיסים וגזירות על גב היהודים הצעירים עד רמה שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו בכלל בת זוג יהודיה. אפילו חתונה לא, ואפילו לא גירושין. יתרה מכך, בשנה האחרונה נהייתה רווחת התופעה שהיהודיות ממש הולכות לעבוד בזנות בגלוי, כל עוד הן יפות, ורוב הלקוחות שלהן הם ערבים עשירים- כי היהודים העניים לא יכולים לשפוך 1000 שקל תמורת שעה סקס עם אחותם היהודיה, לא ישאר ככה כסף לאוכל. אבל הערבים שמדפיסים לעצמם כספים וגם מקבלים חינם את המיסים של היהודי הצעיר הולכים בכיף לזיין את האחיות שלנו וגם מספיק להם כסף לטיסות בחו"ל אחריכן. וזו ההוכחה הכי גדולה שאנחנו עם נכחד שגנבו לו את כל הנשים, עם שיורק על הגברים שלו, ושהערבים הם היורשים ההגונים שמגיעה להם הארץ.

עוד יהודיה שעובדת בזנות, ורוב הלקוחות שלה ערבים כי היהודים לא יכולים להרשות לעצמם לבזבז משכורת יומית על שעה סקס. -מקור: טלגרם

אז תחליט אתה אחי אם אתה רוצה להשאר פה בארץ ולהיות עבד של ערבים שירצחו כל יום את קרובי המשפחה שלך, בזמן שהאחיות שלך שפחות מין של האויבים שלך ועוד מתחצפות אליך ולא יורקות אפילו לכיוון שלך. תחליט אתה אם טוב לך בתרבות כזו שהמבוגרים בזים לך כי אין לך כסף, תמיד תופסים את הצד של האחיות הרשעיות ובמקביל מזיינים אותן ביחד עם הרבנים שלך והאויבים הערבים, ובסוף עוד מנסים לשכנע אותך להתחתן עם המשומשות האלה שהתפגרו ולא שמרו לך שום דבר מתי שהיא בת 30, מתי שאפילו לא בתולין וגם לא חן הנעורים לא נשאר.

אני אישית מציע להגר מפה, להתבולל, ולנתק כל קשר עם העם המרושע הזה שיורק על בניו. הערבים כבשו אותנו בקלות יתרה אך ורק בגלל שהעם היהודי הפך במאה האחרונה לעם ותרבות של רמיסת גבריו הצעירים, התעללות בהם וסגידה לואגינה. זה עם של ניאוף, גזל והייפרגמיה שעכשיו נמחק מהעולם סופית בגלל שאיבד את אמון הגברים היהודים הצעירים והרצון שלהם להמשיך להגן ולתחזק את התרבות והמסורת היהודיות המופקרת. האבות פה גידלו פרינצסות רשעיות גולדיגריות, והחוזרות בתשובה הן בסך הכל כלבות רשעות שדחו אותך כשהיית צעיר ועכשיו רוצות פראייר לעשוק במזונות. הרבנים מטפחים פמיניזם לא פחות מאשר החילוני הערס המקועקע הכי נואף שיש, והערבים פשוט באו ולקחו את כל הנשים היהודיות שהופקרו ל*פמיניזם*- שזה בעצם לשון נקייה למילה *זנות*.

אין שום טעם להלחם בערבים שהכניעו אותנו לעבדות ועשו את כל בנות ישראל לשפחות המין שלהם, במיוחד בדור שלנו שרוב היהודים הצעירים סובלים מבדידות, עבדות, השפלה ויחס מזלזל ואין בהם באמת כוח להתנגד כבר למעבידים הערבים. המבוגרים, ההנהגה הדתית והיהודיות הבוגדות הגזלניות: כולם מכרו אותך אחי. לכן אל תהיה בשר תותחים בשביל עם שיורק עליך, מוכר אותך לעבדות, ואת אחיותך מוכר להיות זונות של גויים. פשוט תפרוש ותהגר לחו"ל להתבולל עם גויה כשרה וצעירה. תהיה שם עבד של הקב"ה ותעשה מצוות, ולא פה בפמיניסטאן עבד של הערבים שמזיינים את אחיותיך בזמן שהרב הפמיניסט וההורים הבומרים המנותקים טוענים ש*אתה* אשם בכך שהם מכרו אותך לעבדות.

תגובה אחת על “הערבים ניצחו: אפשר להתחיל לארוז מזוודות, לרדת מהארץ ולהתבולל”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *