MGTOW Israel

הבחירות קרובות: תצביעו לפיד,מרצ, העבודה ורשימה משותפת

עדיף מוות קצר ומהיר מאשר גסיסה איטית וכואבת, ולכן תצביעו שמאל: הם עושים אחלה עבודה בלהשמיד את המדינה מבפנים.

אחים יהודים יקרים שלי, עכשיו אני אסביר לכם למה אתם חייבים להצביע לכל המפלגות הכי גרועות למדינה בבחירות הקרובות. זו השליחות שלכם בחיי העולם הזה, ובשביל זה הקדוש ברוך הוא ברא אתכם והביא אתכם לעולם. כמה שהמפלגה שבקלפי יותר גרועה לנו, ככה יותר צריך להצביע לה.

קודם כל אתם צריכים להבין שמדינה זה גוף חסר חיים שמטרתו לשרת את העם השוכן בו, כלומר אוסף של תאים משפחתיים שביחד נקראים "עם". לפי התיאוריה המדינית, אנחנו בתור העם ששוכן בארץ הזו אמורים לבחור מנהיגים שידאגו לנו ולהחליף אותם מתי שהם לא עושים את זה.

אבל נשאלת השאלה הכי בסיסית: מי זה העם הזה?? מי אנחנו בכלל שאמורים לבחור מנהיגים שישבו בכיסאות המדיניים וישפרו לנו את רמת החיים?? והאם אפשר לקרוא לנו "עם" מתי שרובנו ערימה של רווקים עריריים שהבנות שלנו מזנות וחוגגות עד גיל 30 עם ה"זיינים" ובסוף בגיל 40 כשמתפגרות פתאום דורשות "נסיך לחתונה" ואז עוד בוגדות בו בזמן שהוא מפרנס?

עוד רשעית יהודיה שהתחתנה מאוחר עם בתול שפתיים ערירי, ועכשיו בוגדת בו בזמן שהוא מפרנס. -מקור: טינדר
מרוב ההייפרגמיה, הנקבה היהודיה כבר לא מסתפקת בכך שאתה אוהב אותה, מפרנס, עושה קניות, נאמן ועוד שוטף רצפה בבית. -מקור: פיסבוק

במילים אחרות אנחנו כבר לא עם ישראל בכלל, אלא אספסוף של קוקסינלים, זונות, אמהות חד הוריות, ממזרים, אבות מגרושים, אינסלים ושוטים טאמבלים. אין פה שום תא משפחתי, הנשים היהודיות כבר מזמן שפחות מין של גויים שמדי פעם רק חוזרות לסטוץ עם ערס תמורת כסף והטבות, והמשפחות כולן מפורקות כבר 3 דורות אחורה. החברה התפרקה לגמרי וכל אחד רק דואג לתחת של עצמו.

לכן חובה להצביע למפלגות שמאלניות שעושות הכל כדי להחריב את המדינה. "העבודה" לדוגמא זו אחלה מפלגה שעושה עבודה מעולה בהשמדת המדינה וממש מחרבנת את הכל מהקצה אל הקצה: באמת כל הכבוד להם, כל פעם מפתיעים מחדש. ממליץ בחום.

ולפיד? ואו הוא בכלל עושה עבודה נפלאה. פירק לנו את כל היחסים עם רוסיה והמזרח, למרות שארה"ב והמערב כבר מזמן הצביעו בUNESCO באו"ם על ביטול מדינת ישראל והשבת כל האדמות והבתים שלנו,כולל בתל אביב- לפלסטינאים. בעזרת השם לפיד בכלל יביא עלינו פצצת אטום תוצרת פוטין כדי שנפסיק לטנף את הארץ בזנות, היפרגמיה, והטעיית כל היהודים השוכנים בתפוצות הגולה עם היהדות הפמינאצית המעוותת ותרבות הערסים המפגרת שלנו.

לפיד פועל למעננו, כדי לספק את פצצת האטום הגרעינית שאנחנו כבר כל כך מתפללים לקבל. -מקור: ynet

אל תצביעו בן גביר!!!! בשום פנים ואופן לא!!! אולי מפלגת הליקוק (ביבי) כן, כי גם הוא שמאלני שמוכר את כל המדינה לטייקונים ומחוקק בעד הזרקת רעלים ביוכימיים בכפייה לכל האוכלוסיה כדי שכל החד הוריות בפריפריה והערסיאדה יקבלו שבץ. אבל בן גביר? בשום פנים ואופן לא!! אסור לנו מנהיג טוב, אנחנו צריכים רק לאכול חרא. זה מה שמגיע לנו מרוב שמכרנו את היהודיות לזנות בצהלט"ב ומרוב שסוגדים לואגינה של האישה הישרעלית.

אפשר גם להצביע רשימה משותפת, זה גם קצפת שבדובדבן. המפלגה הזו מעלימה עין מהנשק שקונים ערביי ישראל ובממקביל מחרימה נשק מהיהודים. היא מגבירה את עול מיסים, דואגת שלא יאכפו בכפרים שום דבר ממה שאוכפים נגד היהודים בערים, מחלקת לערבים במתנה את המיסים שגונבים מאיתנו בכפייה… תענוג.

נו בואו נודה באמת כבר, הרי אנחנו אספסוף של קוקסינלים שאוהבים לקבל מאחורה! מספיק להתכחש. גברים שמטנפים את הנשים מהעם של עצמם, ששומעים מוזיקה מזרחית על איך איזה מישהי שרלילה יהודיה בגדה בבעלה.. שמוכנים להתגייס מבלי אפילו לקבל שידוך לפניכן, למרות שרוב היהודיות היום מוסרות את הבתולין שלהן לערבים שב"חים מרצונן החופשי עוד בגילאי החטיבה.. אנחנו הומואים שטוענים "זכותה של אישה להתלבש איך שבא לה, היא בת מלך. תתחתן איתה אז מה שהיא לא בתולה – היא חזרה בתשובה, אז מה שהיא כבר התפגרה בת 25 מקומטת שהטרידה אותך מינית כל החיים עם הבגדים הפרוצים שלה". אנחנו הומואים שמפחדים לענות לזיין השכונתי הערבי שמזיין את כל הנשים בשכבה שאחרכך גם נצטרך להתחתן עם המטונפות האלה שהוא טינף וגם מרחמים על הפרוצות הבוגדות שהלכו איתו.. בואו נודה באמת: אנחנו אוהבים שמז**** אותנו בת**! בואו נצביע רשימה משותפת!

ראש הממשלה שלנו מירב מיכאלי. -מקור: קמפיין של גברת מירב מיכאלי

זה בדיוק מה שאנחנו צריכים, אישה שהתפגרה התבגרה, קיבלה מרמור של החיים על כך שלא הספיקה להביא ילדים לעולם, ועכשיו באה להשמיד את כולנו באמתלה של "באתי לתקן אני בעד בטחון לנשים". ובאמת שאני תומך בה, כי בסך הכל? מירב מיכאלי היא העונש של כל הערסים והבומרים המטונפים שניצלו אותה כשהיתה צעירה, במקום לשדך אותה מוקדם. היא הקארמה של הדור הפרוץ שלה, וכל הערסים ה"ימנים" שתומכים בימין רק מתי שזה משתלם להם ולא כאשר גם צריך לרסן את עצמם מינית ולא לטנף נשים שיום אחד אמורות להיות אשת איש.

גם לפיד אחלה גבר, שירוקן קצת את הקופה הציבורית ככה שירגישו גם הבומרים מה זה העוני הכבד שחווים הצעירים בדורנו. שידפוק את כולנו בכף אחת וישחק את עצמו "אני פשוט טיפש אני לא ידעתי". שירגישו קצת גם הבומרים איך זה כש"דירה = חלום", שירגישו איך זה להיות לבד ושכל הנשים מסביב דורשות מינימום הייטקיסט בעל פרנסה רחבה אפילו אם הן שמנות מגעילות כי הכל יקר וכי הן חצופות ובוגדות שנבעלו כבר אלפי פעמים. אני לגמרי בעד להצביע לפיד ולרושש את כל הבומרים המניאקים שעדיין חיים פה טוב במדינה, יפי הנפש ה"ימנים" מצביעי ליקוק ושונאי גברים צעירים. לפיד יביא שינוי !

ברוך השם עוד קצת פינוקים לאדונים הערבים שלנו זה בדיוק מה שהיה חסר לכולנו. -מקור: ערוץ הטלגרם "חיים גוזלי ללא מעצורים".

כי מתי שהעם מפורק, זה כבר לא רלוונטי איזה מפלגה תשב בראש ומי יהיה המנהיג. התא המשפחתי מת בשביל הצעירים, היהודיות כולן זונות שלא שומרות את החריצים שלהן לחתונה ומהלכות ערום בחוץ כדי שכל העולם כולו יהנה מלהסתכל עליהן כשהן צעירות- כל העולם חוץ מאשר הבעל שאחרכך היא תדרוש ממנו לפרנס אותה וגם תתגרש ממנו כשתתגעגע לאקסים. זה פשוט לא משנה מי המנהיג כי אין את מי להנהיג וכל אחד פה דואג רק לתחת של עצמו.

הנקודה שלי היא, שזה בלתי אפשרי לקרוא לנו "עם בכלל" מתי שרוב הגברים היהודים פה במדינה הם רווקים עריריים. מתי ש1.5מליון יהודיות חיות בכפרים אצל ערבים. מתי שיש מאות אלפי יהודיות חד הוריות שהחליטו להרות דווקא מגוי והלכו לחתום מזונות מכספי הביטוח הלאומי. אנחנו לא עם בכלל, אלא אספסוף נבגד של גברים יהודים ששיניהם קהו בגלל החטאים של אבותיהם, ועדיף כליון טוטאלי מאשר גסיסה איטית, עבדות והשפלה. את הכליון וההשמדה המהירים יכולות להביא אך ורק המפלגות השמאלניות, שעושות עבודה מעולה כל כך, ואילו ה"ליקוק" "הבית היהודי" ושאר המרכז-ימין הם בסך הכל בומרים שנוח להם במצב הקיים שאנחנו עבדים שלהם ושבנות ישראל משרתות אותם ואת הערבים מינית בזמן שאנחנו גוססים.

אנחנו צריכים להשתמש בזכות הדמוקרטית שלנו בקלפי ולהצביע רשימה משותפת, העבודה ואפילו ליברמן שהפגין לאחרונה יכולות מרשימות בהתגרות באומות העולם, רישוש הקופה הציבורית וקירוב השואה הגרעינית לכולנו. האבות היהודים בימינו מותירים לבנות שלהם להתחתן אפילו עם גוי, ולא אכפת להם כמה יהודים עריריים נשארו בשכונה. כל הגדירות של עם ישראל נפרצו בשוק יחסי המין, וזה בכלל לא משנה מה יהיה המצב הבטחוני והפיננסי שלנו כי החיים קצרים ולרובנו אין בכלל המשכיות. להפך צריך להצביע מפלגה שתדפוק את המצב הבטחוני כדי לקצר את תקופת ההשפלה הזו ולא להשאיר מעצמנו שום זכר.

לכן בבחירות הבאות בשבוע הבא, דחוף צאו החוצה חברים ותבחרו הכל חוץ מאשר "ט-איתמר בן גביר", כדי שבעזרת השם הערבים ינצחו אותנו ונוכל למות מהר ולהפסיק לראות את היהודיות מסביב הולכות ערומות כמו חיות השדה ומזנות ועוד מתחצפות אלינו הגברים היהודים בזמן שהן מזנות ומשתרללות.

אל תצביע לו!!! ניייטטטטט!!! לאאאאאאאאאאאאאאאאא NOOOO!! לאאא לא לא בשום פנים ואופן לא. -מקור: ערוץ הטלגרם של איתמר בן גביר

חזק וברוך.

2 תגובות על “הבחירות קרובות: תצביעו לפיד,מרצ, העבודה ורשימה משותפת”

הכי טוב המפלגות הערביות, נקווה שאיראן תזרוק על סדום פצצת אטום במהרה בימינו

אין מה להשתתף בהצגת הבחירות

מי שמצביע רק משפיל את עצמו ומצהיר בהצבעתו שהוא מקבל על עצמו את השיטה היוונית הזו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *