MGTOW Israel

למה צה"ל מנסה לשלב בכוח נשים ביחידות הקרביות: הסיבה האמיתית

צה"ל מנסה לשלב יהודיות בקרבי בשביל לפתות את החיילים העריריים להתגייס: אף אחד כמעט לא רוצה להתגייס כבר בגלל ההיפרגמיה של הנשים הישרעליות.

פעם, מתי שהמוטיבציה לשרת היתה גבוהה, הבנים בבתי ספר התיכוניים החילונים היו מתלחששים ביניהם עוד לפני השירות: "עחיי עוד מעט צהל בטח שם יהיה לי חברהה עעע יש שם הרבה בנות איזה פנאן". המוטיבציה היחידה של בני העשרה להתגייס היתה הפרספקטיבה להכיר בת זוג, כפי שהצהיר מראש בן גוריון: "צריך לשלב נשים בצהל כדי שיהיה לגברים חשק להתגייס". כלומר עוד מלכתחילה בקום המדינה גייסו את בנות ישראל כדי שהחיילים שמתים להכיר אישה טובה יבואו להתגייס ולהכיר את הזיווג שלהם בצהל. ילדים בני 18 חייבים אישה כמו מים, ההורמונים שלהם משתוללים, ולכן משכנעים אותם בסיפורים על היכרויות מוצלחות בצה"ל, כולל סיפורים של המבוגרים שהתחתנו ועוד עםתמונות של "החיילות יפות בצהל". כל גוגל והרשתות מפוצצות היום בתמונות של חיילות "beautiful isralei soldier" שמהללות ומשבחות את הואגינה המגוייסת וכמה שהיא יפה.

תעמולה בלתי פוסקת עם תמונות זנותיות של היהודיות שנמכרו לזנות בצהל, שמטרתה לפתות את הצעירים העריריים לבוא להתגייס. מקור: מנועי החיפוש גוגל

אבל החל משנות ה90 עם גל העלייה הענקי של גויים וההקצנה של הפריצות, התגברה ההייפרגמיה בפמיניסטאן בצורה כל כך קיצונית שכמעט כל היהודים ילידי שנות 90 ואילך ששירתו בצהל פשוט נשארו עריריים עד היום אפילו אחרי השירות. כמעט כל הבנים שהתגייסו לצהל בשנות 2008-2022 לא מצאו אפילו בת זוג, ולהפך, בגלל שהנשים נהיו כאלה גולדיגריות מסריחות שמזדיינות עם הטופ1% גברי אלפא, רוב הבנים שנולדו בשנים האלו נשארו עם הבולבול ביד. הצעירים של ימינו ששומעים על הזוועות האלה מתחילים להבין שצהל דווקא מעכב את הסיכויי שלהם לזיווג עם אחיותיהם השרמוטות ההיפרגמיות.

היום בבתי הספר התיכונים התלמידים ששואלים את החיילים שבאים לבקר איך זה בצהל והאם יש היכרויות, שומעים להפך סיפורי זוועה על כמה שגרוע, על איך המפקדות מזדיינות שם רק עם קומץ הערסים הכי אלימים שם ועם הדרוזים. הם מקבלים דיווחים על הקוקבלוקים שעושות המפקדות לכל הnice guys היהודים שמתגייסים לצה"לטב ומנסים להתחיל עם חיילת, ואיך החיילות עצמן הולכות לאנשים שסיימו או לא עשו בכלל צבא כי יש להם יותר כסף לעומת החייל שחי ממשכורת זעומה שבקושי מספיקה לסיגריות אפילו. אינספור סיפורים על הדחיות המשפילות של החיילות ההייפרגמיות, על בגידות ועל בדידות נוראית.

צהל בי לייק: "נו קדימה חמורים יהודים מחוננים שסיימו 5 יחידות בהצטיינות, תתגיסו!! תראו, יש כוס!!". אבל בתכלס הכוס הזה הוא הייפרגמי ויעשה לטייסים פרנדזון בעודה מזדיינת עם ערס אזרחי שעובד בקיוסק. -מקור: ווינט

בדרך כלל הדברים האלה מתגלים בעקיפין או בשיחות פרטיות, כי בגלוי אף חייל לא באמת מצהיר שהוא בתול שפתיים: זה מביך נורא. אבל היות ועברו כבר מעל שני עשורים שזה התחיל לקרות, כולם קלטו מה שהולך. מ2008 עד 2022 כמעט אף אחד מהחיילים לא הזדווג בצהל אלא להפך, בדיוק כמו בתיכונים, רובם אוננו בצד בזמן שגויים מגויירי-בזק זיינו את היהודיות.

החברה הישראלית וצהל בוגדים דווקא באנשים שלמדו מקצועות ליבה שהכי נחוצים בצהל. הצבא צריך גברים יציבים ולא ערסיאדה מהפריפרייה חובשי כיפה שלא מסוגלים לחשוב בהגיון אסטרטגי ומתחילים לבלבל את המוח עם דברי דת במקום לעשות את העבודה. צהל צריך אנשים שידעו לתפעל את הטכנולוגיות המתקדמות שבאמצעותן הדפנו עד כה את האוייבים שלנו, ועדיף גם שהם לא יהיו נאצים אוקראינים פליטי מלחמה שיסרבו פקודות בעת מלחמה אלא יהודים עם זיקה לארץ ולמדינה.

צהל בי לייק: "נו קדימה חמורים יהודים, תתגייסו! תראו, יש בנות! הבאנו להן הפליות מתקנות גם על חשבונכם". -מקור: חדשות N12

אבל במצב הנוכחי, דווקא היהודים המסורתים המשכילים לא רוצים להתגייס כי הם יודעים שבצהל הם יהיו בלי בת זוג, מנוצלים, יבזבזו זמן שבו יכלו לחסוך כסף לחו"ל, ושבזמן שהם מקריבים את זמנם החרדים כבר משתדכים מזדיינים ונהנים עם אשתם הפרגית הצעירה. הצעירים בכיתות י"א-י"ב יודעים ששום זיווג לא יהיה להם בצה"ל כי אפילו הרבנים הצבאים החרדים ששם לא עוזרים אלא להפך מפריעים. והנשים עצמן בכלל זונות הייפרגמיות שעוזבות את החבר מייד כשנהייה טיפה קשה ואין לו כסף.

לכן צהל מנסה בכוח לשלב נשים במשטרה הצבאית ככה שתמיד יהיה זוג שוטר-שוטרת, טנקיסט-טנקיסטית, טייס-טייסת,וכו'. פלוגות משולבות של קרבי, ועוד כל מיני חרטא כדי שכביכול הציונים ישתכנעו לבוא להתגייס לצהל ולהפסיק להשתמט. המסורתים והחילונים הציונים בימינו כבר לגמרי איבדו את היכולת לתקשר עם המין השני מרוב שהן נהיו זנותיות, מגעילות וחצופות, ומרוב שהמורות והאימהות השרמוטות משפילות ורומסות את הכבוד של האבא והבנים בבית: לכן כביכול צהל משדך בכפייה שיהיה להם זיווג.

אבל בתכלס מה שקורה שם אפילו בניידות המשולבות האלה זה שהנקבה היהודיה עושה מהשותף שלה "פרנדזון", כביכול "ידיד" או אפילו "סתם עמית לעבודה וזהו", ולהפך עוד מתגרה בו ומשוחחת בזמן התפקיד בטלפון עם החבר הזיין ומפלרטטת בשיחת וידאו בזמן שהחייל האינסל יושב לצידה ערירי ורוצה למות. החיילים בימינו לא מקבלים אפילו מאצ' 1 עם שמנה מכוערת בטינדר כי כולן היום גולדיגריות בוגדניות שרוצות רק עשירים. הניסיון לפתות צעירים להתגייס באמצעות שילוב של בנים-בנות כבר לא עובד, ואת זה כבר מתחילים להבין היהודים האיכותים והמשכילים עוד בתקופת התיכון לפני הגיוס.

פלוגות משולבות של יהודיות שרמוטות שעושות מה שבכ** המסריח הלא משודך שלהן, והידידים היהודים המושפלים שלהן שהן לא נמשכות אליהם. מקור: חיילים מצייצים

זה לא באמת "ניסוי מגדרי" ולא "טעות" כמו שהדתיים הרשעים מטיפים לנו בהתנשאות, אלא זה התוצאה של הבגידה של כל העם הזה בבניו. לעצמם החרדים מלמדים כמה שחשוב להשתדך מוקדם, ולילדים שלהם עושים שידוך כבר בגיל 18 כדי שיהנו מסקס , נקיון וכביסות של אישה צעירה ויפה עם עור מתוח. אבל לילדים הציונים אף אחד לא דואג לזיווג, אלא שולחים אותם פשוט להיות בשר תותחים, משלבים אותם עם בנות ומצפים ש"הכל יסתדר לבד"- בעוד שבפועל השרמוטות היהודיות הולכות כולן לבנות הרמון הייפרגמי עם קומץ גברים ציונים בזמן שכל השאר מאוננים, נשארים לבד, ומאבדים כל חשק לתרום למערכת.

זה בעיקר התוצאה של בגידתם של ההורים בדורנו, ששולחים את ילדיהם להיות בשר תותחים בצבא במקום לשדך אותם. ההורים היום הם ערימה לצים מנותקים מהמציאות ששולחים את הילדים שלהם לממסד וחושבים "הכל יסתדר בסוף הוא יכיר מישהי בצהל" אבל מה שקורה בפועל זה שהילדות שלהם מכירות הרבה מאוד גברים זיינים בצהל, עושות סטוצים חוגגות ונהנות(1% מהגברים שהם הזיינים), בזמן ששאר 99% הילדים נשארים בודדים עריריים.

פעם היית הולך לשרת ומקבל כבוד, היום אתה מקבל השפלות משרמוטות הייפרגמיות בזמן שהן מזדיינות באורגיות עם צ'אד הקצין הדרוזי. -מקור: meme מהרשת

בגילאי הנעורים, 18+, אין שום שוויון בין המינים ולנשים יש הרבה יותר כוח חברתי-מיני כי כל העולם רוצה אותן בגלל שהן יפות וצעירות. אבל התכונות האלה של צעירות התמימות והחן של החיילות הצעירות שאומר להיות המנוע לגבר הצעיר הפכו להיות נחלת כל העולם חוץ מאשר החיילים עצמם. הבחורים שהולכים לצהל נהיים שם סתם אינסלים מנוצלים שלא מקבלים אפילו את הדבר הכי בסיסי- חום ואהבה, תמורת הזמן והכוח שלהם שהם שורפים שם.

צהל הפך לגוף עויין שגונב מהיהודים את אחיותיהם בחסות ההורים הבומרים הרשעים ששולחים אותן לשם במקום לשדך. מרוב הרוע הזה יש כבר הרבה בחורים יהודים שמחליטים להפוך להומואים וקוקסינלים מרוב שקשה בימינו להשיג אישה ומרוב השיימינג שעושים המבוגרים הציונים הרשעים לאינסלים הצעירים. לכן ככל שהגברים היהודים החילונים האיכותים מבינים שאין מה לחפש בצהל, צהל מנסה לשכנע אותנו שכביכול כן יש מה לחפש ומשתמש בנשים ה'קרביות' בתור פיתוי עלוב.

מקור: רוני מגטאו, בזמנים הטובים, לפני שנדפק לו המוח

אבל זה לא עוזר כשצהל המחורבן שם את הבנים והבנות בבסיסים משולבים. בכל מקרה החיילות השרמוטות הבוגדות מוצאות מישהו שכבר סיים את השירות ויקנה להן כל מיני דברים יוקרתיים וחופשות ופינוקים שחייל לא יכול להרשות לעצמו בחיים. החיילות הבוגדות מעדיפות רק עשירים, גבוהים, אלימים ומגודלים כמה שיותר, כאלה שסיימו את השירות הצבאי ועובדים כבר וקונים להן לשרמוטות האלה כל מיני מתנות. ככה יוצא שהחיילים המסכנים רובם מקבלים דחיות משפילות בצהל מהבנות שהם כל כך קיוו להכיר ומאבדים את כל הכבוד העצמי שלהם.

החינוך הציוני כולל בתוכו מקצועות שמטרתם להכין את הילדים לשירות בצהל, והחילונים שכל כך מושקעים החל מגילאי התיכון בדברים האלו לא מקבלים שום הדרכה לגבי מציאת שידוך. מגיל יסודי שוטפים להם את המוח במקצועות שישמשו אותם להגנה על המדינה ושום דבר מבחינת חכמת רחוב, דהיינו דברי תורה. זה מחליש אותם מנטלית ועושה אותם לא אטרקטיבים בעיני החיילות השרמוטות הבוגדות שמרשות לעצמן בכלל להזדיין לפני החתונה ולא לשמור כלום לבעל מהמגזר שלהן. דווקא התל אביבים, המושבניקים הציונים, והמסורתים, למרות שהם היחידים שמסוגלים להמשיך לתחזק את צהל, אינם מעוניינים יותר לשרת. לכן, באמצעות שילוב של נשים ביחידות הגבריות, צהל מנסה כביכול להרויח חזרה את אמונם של הגברים הציונים.

צהל מנסה לשכנע את היהודים האינסלים העריריים בכל זאת לבוא להתגייס, למרות שכבר ברור שהיהודיות זונות הייפרגמיות שלא רוצות יהודי ממוצע, נוטשות ובוגדות. מקור: אתר kipa.co.il

זה אפילו הגיע לרמה שצהל החל לממן ניתוח לקוקסינלים, כי בימינו הרבה מהציונים כל כך נחלשו מחוסר זיווג עד שלקו במחלת נפש הנקראת "דיספוריה מגדרית". מרוב שהחילוניות שרמוטות שלא מפנקות את אחיהן החילונים והולכות לגויים וסטוציונרים, מרבית היהודים היום הופכים להומואים: זה בסך הכל מנגנון הגנה פסיכולוגי כדי לא להרגיש את הכאב הכרוך בכך שאתה אינסל בלי אישה. כל ההומואים והקוקסינלים הם למעשה אינסלים בהכחשה, וזה מה שנהייה מכל היהודים הציונים החכמים שלמדו מקצועות ליבה שצהל כל כך צריך. ואילו כל האהבלים מסביב שבקושי למדו ליבה וכל האוייבים הערבים שדרים בארצנו גם אותם צהל לא רוצה כי הם סכנה בטחונית ובקושי יודעים ללחוץ 2 מקשים כדי לתפעל מערכת יירוט טילים.

הפתרון היחידי לבעיה הזו היא שהמגזרים החילוני והמסורתי יתחילו לשדך את הילדים שלהם לפני הגיוס. שיפרידו בין בנים לבנות, גם בבתי הספר. אין פה שום כפייה דתית, אלא לוגיקה נורא נורא פשוטה: בדיוק כמו שבקיבוצים זנחו את "בתי הילדים" והחזירו את הילדים להוריהם כי זה לא עובד וזה מצלק ילדים, ככה גם את הבנים והבנות צריך להפריד כי זה יוצר הרמונות הייפרגמיים של יהודיות שרמוטות שחוגגות ונהנות על חשבון האחים המסכנים שלהן שמקבלים צלקות נפשיות לכל החיים בזמן הבגרות המינית שלהם כשהם הכי זקוקים לאהבה של אישה.

מי ששולח את הבנים שלו לצהל הוא רשע שלא אכפת לו מהילדים שלו, ומי ששולח את הבת שלו לצהל שולח אותה להיות זונה. שום דבר לא ישנה את זה, והפתרון היחיד הוא להפסיק לשלוח את הבנות לצהל ולשדך אותן בכפייה לבנים כל אחד בקהילה והמגזר במסגרת דתית כלשהיא בלי שום עירוב של המדינה ורבניה המשוחתים. אנחנו לא נתגייס יותר כל עוד לא נקבל זיווג לפני הגיוס!

גייסת את הבת שלך לצהל? ברכותיי, אתה דביל מטומטם . מקור: ערוץ הטלגרם "תורת לחימה – למען צה'ל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *