MGTOW Israel

מי ששולח את ילדיו לבית ספר משולב בנים-בנות, פשוט שונא אותם

לשלוח ילדים לבית ספר משולב בנים-בנות זה פשוט להרוס להם את החיים.

קודם כל בואו נבהיר דבר אחד: כל בית ספר שנקרא "ממלכתי" הוא של בית ספר של גויים. דוד בן גוריון חירבש בימיו את המונח "ממלכתיות", ועד עכשיו נתקענו עם שיטת חינוך סוציאליסטית מיושנת שמתעלמת לגמרי מההבדלים בין המינים.

השילוב של בנים-בנות בבתי ספר מקורו בתנועה הסוציאליסטית הישנה, לפני שהבינו את גודל ההשלכות של פירוק התא המשפחתי ומחיקת התפקידים המסורתים במשפחה. לפי האידיאולוגיה הקומוניסטית, לדוגמא החירבוש של קרל מארקס החתיאר הנואף שהיה רושם ספרים בזמנו הפנוי, אין טעם יותר בתא המשפחתי וצריך לתת לנשים להשתתף בכלכלה ולהעצים אותן כיוון שאת תפקיד התא המשפחתי ממלאת הממשלה. אלא שבסוף התברר שלגברים אין תמריץ לתרום בכלל לחברה והיא כולה קורסת מתי שהנשים לא נאמנות בבית כפי שלמדנו מקריסת ברית המועצות שקרסה בדיוק בגלל זה.

אגב, קרל מארקס בעצמו היה נהנה מהפינוקים המיניים והבישולים של אשתו בזמן שהוא חירבש את כתבי הטואלט שלו. אם לא הפינוקים של אשתו הכנועה והצנועה אז היה נשאר אינסל מריר ונרקב באיזה בית אבות על שולחן שש-בש. החנטריש הזה לא העריך את מה שיש לו, והתחיל להמציא "חידושים" שרק הזיקו לנכדיו והפכו אותם לקאקס.

כלומר לפני שהתחיל הקומוניזם הרצחני עם הגולאגים ושילוב בנים-בנות ופירצות, היה נהוג גם אצל גויים וגם אצל יהודים להפריד בין חינוך של בנים ובנות, כפי שנהוג עד היום במדינות פונדמנדליסטיות נאורות. לפעמים בכלל לא היו שולחים את הילדה ללמוד: מה פתאום? גם ככה בגיל 14 משדכים אותה והבעל מפרנס, אז שתסתום את הפה השרמוטה כי כל מה שהיא צריכה לדעת זה לבשל לסרוג ולכבס (כמו שצריך בליאט). אבל את המדינה הציונית הקימו לצערנו אנשים קומוניסטים.

לכן עד עכשיו אנחנו כולנו נתקענו עם השיטת חינוך הקלוקלת הזו שרק מדרדרת את המצב הנפשי של האוכלוסיה יותר ויותר בכל דור שעובר. הרבנים הממסדיים קוראים לזה "הדרדרות הדורות", בעוד שבפועל שום דבר לא שונה מהדור שלנו לעומת הדורות של לפני 300 שנה- חוץ מהעובדה שההורים היום הם שוטים כסילים ששולחים את ילדיהם לבתי ספר משולבים ולא משדכים אותם יותר בגיל הבגרות המינית, כלומר בגיל 14.

השיטה הזו יוצרת חברה חולנית, ובקרוב המחנכים הקוקסינלים יגיעו גם לבתי הספר הדתיים "לייט" שמשלבים בנים ובנות ביחד. מקור:פוסט בפיסבוק

הסיבה העיקרית שבתי הספר המשולבים הם רעיון מאוד מאוד גרוע, היא ההייפרגמיה. הבנות שם נבעלות בידי קומץ ה"זיינים" של השכבה: הן יוזמות מכות ומסכסכות בין הבנים כדי לברור מי הגבר הכי אלים בשכבה, ואז שוכבות איתו. בזמן הזה שאר הילדים בשיא הבגרות המינית שלהם מאוננים, שומרים טינה על הטרור והאלימות שמתרחשת כל יום בבתי הספר המשולבים ועל הסכסוכים שיוצרות הבנות. אחרים לעומת זאת לא שומרים טינה אלא מפתחים רגשי נחיתות והופכים לגולמים מסוגרים רגשית שבעתיד יהיו עבדים מנוצלים וסכלים.

כך נוצרים פה גדודי גדודים של אנשים חולים בחברה הישראלית, אנשים שבגילאי ההתפתחות הפסיכולוגית שלהם חוו טראומות והתפקוד שלהם נמוך נורא. אם תסתכלו טוב על האנשים סביבכם ואיך החברה נראית, אתם תראו שהחברה הישראלית לא מייצרת כלום. את רוב מקומות העבודה החשובים מאיישים הערבים, הגויים, והנשים הישראליות שנהנו מזיונים בילדותן וגם ממשיכות ליהנות מחיזורים של האינסלים מסביב.

הדור היהודי הצעיר כבר כל כך שבור רגשית, כי לא רק שבבתי הספר מתעללות בהם היהודיות החצופות הקטנות, אלא גם המורות הזקנות הרעות שהתחנכו באותה השיטה. גם האמהות החילוניות הרשעיות שמגיל קטן נבעלות בידי ה"באד בויז" שהן בוחרות, גם הן חושבות שזה בסדר ובריא להתעלל בגברים כי כך הן עצמן עשו בבית הספר המשולב כשהיו קטנות. כל הבומריות כבר היו הולכות ערומות בחוץ, מטרידות מינית גברים עם לבושן הפרוץ, פוסלות את רוב הגברים על הסף ועוד בסוף דורשות מזונות וכספים ממשלתיים מגברי הבטא שדחו מתי שיוצא להן ילדים ממזרים. כל ההתנהגויות האלה כבר מקובעות בDNA של הנשים הישראליות, ואילו בDNA של הגבר הישראלי מקובע להיות חלש, רפוי, חסר יכולת הנהגה וסוגד לואגינה אפילו אם הואגינה הזאת משתרללת כרגע עם גברים אחרים והוא בעיניה בסך הכל עוד לייק באינסטגרם.

ילדות חצי ערומות וילדים מקוקסנלים בתולי שפתיים שיקבלו זיווג בגיל 40: גם בבתי הספר ה"דתיים". מקור: וינט

כל זה מתחיל עוד בחינוך המשולב של הבנים-בנות, כי במיוחד בגילאים האלה המוח של הילדים גמיש והקלט שהם חווים מהסביבה מעצב את צורת החשיבה שתתקבע בהם לכל החיים. אבל רוב האנשים פה עדין שולחים את הילדים שלהם לבתי ספר משולבים, וכבר אי אפשר להסביר להם אפילו כי הם עמוק בתוך הDNA שונאים את הבנים שלהם, אבל מהללים את הבנות. במילים אחרות, מגדלים בנים "סמרטוטים", ובנות "נסיכות".

כלומר מערכת החינוך הזו מצלקת את הילדים והופכת את הילדות לרשעיות ששונאות את אחיהן. הן גדלות להיות טרוריסטיות רגשיות, ממש יצור מסוכן שיכול להלשין למשטרה ולשלטונות ולהרוס את החיים תוך רגע לכל בחור בסביבה מבלי אפילו להרגיש חרטה קטנה על כך: כי גם בגילאי הילדות היא היתה רומסת את הילדים ה"לא מושכים" בבית הספר בכל מיני דרכים כגון הלשנה למורה הפמינאצית הצרחנית.

וכשאני מדבר על בתי ספר משולבים, אני גם מדבר על שילוב של בנים עם מורות נקבות. נשים בכלל לא ראויות להיות מורות, ובמיוחד לא מורה רוחנית: בנים חייבים מורה גבר כדי להעתיק ממנו. המורות הנקבות מצלקות את הילדים בצרחות נוראיות, שילד קטן מחרבן במכנסיים ומפתח חרדות מנשים לכל החיים. ובימינו זה בכלל נוראי, כי מדובר במורות פסיכופטיות שונאות גברים שבעצמן חונכו בבית ספר ממלכתי משולב ועוכר ילדים יהודים.

היא סיימה שלב החגיגות, ועכשיו היא באה "לחנך" את הילדים. -מקור: טיקטוק

המורות בבתי הספר המשולבים, כולל בתי הספר הדתיים-ממלכתיים, עושות עוול נוראי לילדים שם עד רמה שתלמידים חוזרים הביתה רועדים ולא מסוגלים אפילו לספר את הזוועות שהם עברו שם. הם חוזרים הביתה, ומרוב שהמורה צילקה אותם נפשית בכלל מאשימים את עצמם ומספרים להורים "הייתי ילד לא טוב": בתגובה גם האמא היהודיה הזונה עוד יותר צורחת על הילד. זה פשוט פס ייצור לחברה של גברים מפוחדים, חלושים עם פוסט טראומה וחרדה מנשים.

ידוע שבתי הספר המשלבים בנים-בנות הם גיהנום לילדים, ולכן מי ששולח לשם את הבנים שלו הוא רשע מרושע. ומי ששולח את בנותיו לשם הוא עוד יותר רשע, כי במקום לזווג אותן הוא שולח אותן להיות זונות. הילדות בבתי הספר המשולבים עושות סקס בשירותים בזמן ההפסקות עם הילדים המופרעים, הולכות שם חצי ערומות, ועוד מתחצפות ומשפילות ילדים תמימים בלי לקבל שום עונש- לוקחות דוגמא מהמורות הפרוצות בין היתר. מי ששולח את הילדים שלו לממסד בימינו הוא פשוט בן אדם זבל שאין לו שום זכות להתרבות.

2 תגובות על “מי ששולח את ילדיו לבית ספר משולב בנים-בנות, פשוט שונא אותם”

רוב הסגל החינוכי מורכב ממורות גרושות וממורים קוקסינלים. אוסף של לסביות מתוסכלות מנהלות את בתי הספר אם יועצות לענייני זיונים ומציצות. מערכת רקובה כמו המדינה הפמינאצית.

שלום לך
אתה כותב מאוד יפה ולעניין ואני מעודד אותך להמשיך את מהלך ההסברה הזה בכל דרך שתמצא מועילה

רק תיקון קל למאמר
כל זה נכון אבל זה לא נעשה מתוך תמימות כלל אלא היה מהלך מתוכנן בקפידה כדי לרסק את התא המשפחתי ולכן ראוי להדגיש זאת לקורא שלא מדובר פה באיזשהו ניסוי סוציאלי כושל אלא דווקא בהצלחה מסחררת של הותיקן לרסק אותנו מבפנים כדי להפוך אותנו לעבדים חלשים וצייתנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *