MGTOW Israel

צניעות זה לא מספיק

גם הציבור החרדי והדתיים מתפרקים כי שכחו דבר אחד חשוב: היצר המיני של הגבר הוא חרב דו צדדית שאי אפשר להתעלם ממנו.

בתמונה: אישה צנועה מחכה שכבר תשדך אותה. מקור: אתר timesofisrael.com

יש כמות נכבדת של האוכלוסיה ששומרים על צניעות, ובאמת מלבישים את הבנות שלהם כמו שצריך כי כך מצווה התורה, בגלל שיש סכנה של אנסים ישמעאלים ברחובות, בגלל שהפריצות מפרקת את החברה ומסכסכת בין גברים, ובגלל שזה מוריד מהכבוד של הגבר מתי שהבת שלו שרמ*וט*ה. ובאמת כל הכבוד להם. אבל הטיפשים האלה לא מחתנים את הבנות שלהם מוקדם ומפספסים את כל הפואנטה שבצניעות.

הצניעות היא השיטה לחיים בציויליזציה, בראש ובראשונה, ומטרתה לרסן את הנשים ולגרום לבריות לסמוך אחד על השני מספיק כדי להתחתן ולהקים משפחות. ככל שהנשים יותר צנועות ככה יש הגברים יותר רגועים, מעוניינים להתחתן ולפרנס ולסמוך על הורי הכלה ששמרו על כבודם ונתנו להם ילדה בתולה ושמורה שאף אחד לא ראה את רמ"ח האיברים שלה.

אבל זה לא מספיק רק שיהיו נשים צנועות בחוץ אם הן מתפגרות בגיל 30 ולא מתחתנות. ההורים בימינו מתקמצנים לחתן את הבנות שלהם "הבת שלי נסיכה, יהודים צעירים תתאמצו יותר לעמוד בדרישות של הגברת !!!”, שולחים אותן לאוניברסיטה ולכל מיני מקומות מטונפים ומצפים ש"הכל יסתדר לבד העיקר חינכתי אותה על ערכים". וככה נוצרות מלא חתיאר בנות 30 שהתפגרו כי העדיפו לעשות יחסי מין בשושו מתחת לאף של אבא שלהן במקום שהוא ימסור אותן מוקדם לחסדי בעל יהודי נאמן.

ההורים של הכלבה באו בדרישות לכל חתן פוטנציאלי, גרמו לה להמתין, והיא ברחה להתנדב להיות שפחה של ערבי. -קרדיט: אתרו של בנצי גופשטיין

בואו ניזכר רגע בימי תימן ומרוקו ה"נפלאים”, מתי שערבים היו חוטפים יהודיות קטנות בתולות ברחוב ומחתנים אותן לעצמם בכפייה. ההורים היהודים שראו מה הולך התאקלמו למצב והחלו לחתן את בנותיהם בגיל המינימלי המותר על פי התורה, לרוב בגיל 13-14 אחרי הווסת הראשונה והבת מצווה. באשכנז גם כן היו עושים אותו דבר בשושו מתחת לאף של בני עשו הנוצרים הרשעים, לדוגמא רבי נחמן שהתחתן בגיל 14. ככה התנהלנו ממש בכל הארצות וגם היום בחו"ל עדיין ממשיכים את המסורת.

אבל משום מה בישראל ההורים החליטו שזהו, יש בטחון, אפשר לחתן בגיל 20 או אפילו 30(גוואעלד!!!!) כמו אצל המסורתים אחרי שהגברת תסיים את הצבא והתואר ואת "שלב החגיגות”. הם מצפים ש"הכל יסתדר לבד", וחושבים שפתאום נעלמו האדומים והישמעאלים האנסים מהרחובות, שכביכול עכשיו זה לא מה שהיה במרוקו ובתימן שחוטפים יהודיות ברחוב והופכים אותה לשפחה של המוסלמי שהיא משרתת אותו בבית בכפייה. אבל בתכלס הם טועים כי המצב היום עוד יותר גרוע פי 1000 מאשר מה שהיה בזמני אימפריה העותמנית.

אני בתור יהודי פשוט מעיד, שבשכבה שלי בנות היו שוכבות עם ערבים מהרחוב כבר בגיל 14 ואפילו בלי בושה מתחת לאף של ההורים שלהן. רוב ההורים לא גילה על זה, כי הן לא סיפרו. נשים הן שקרניות מעולות מטבען, והבנות הצעירות הללו רצו להתנסות עם ערבי כי ההורים של אותן הבנות אמרו להן להתאפק עד גיל 18. הן ניצלו את ההזדמנות לשכב בסתר עם ישמעאלים, וזה פי 1000 יותר גרוע מאשר מה שהיה במרוקו, שאז לפחות המוסלמי היה מתחתן עם אותה היהודיה ומפרנס אותה. אבל עכשיו הוא פשוט משתמש בה בתור בובת מין ואז אחרי שהיא ממליטה ממזרים היא מקבלת שירותי רווחה, קצבאות ודיור ציבורי על חשבון כספי המיסים שלנו, היהודים הצעירים.

יהודיה בת 14 דחתה את כל היהודים מסביב והלכה לשרת מינית דווקא ערבי בוגר. -מקור: הקול היהודי

ההורים הישראלים הנאיבים עשו שואה לדור היהודים הצעירים. הם מתפלאים למה הילדה כל כך "בררנית" בגיל 18 כשמנסים לחתן אותה, או בגיל 25 אחרי התואר כשדוחפים לה כל מיני חתנים פוטנציאלים (אם בכלל). אז הנה הסיבה, שאני אגיד פה בפורום האנונימי הזה כי במציאות אף אחד לא יגיד, כי בחוץ כולם מתביישים להודות באמת: הנשים היהודיות היום כמעט כולן נגועות במעשה זנות החל מגילאי 13-15, רובן עם ערבים, רוסים וכושים מגויירי בזק, והן יודעות להסתיר את זה כל כך טוב שאתם בחיים לא תגלו, וזה כולל את הדתיות.

הסיבה שיש כל כך הרבה רווקים עריריים היום זה בגלל שאף אחד "לא עומד בדרישות" של הנשים היהודיות בנות ה20, כי עד הגיל הזה הן חוות כל כך הרבה "סטוצים" ו"מערכות יחסים" שדעתן משוחדת לגמרי והן בכלל לא רוצות שום זוגיות יותר. עשו לנו פה שואה אמיתית, ועכשיו עוד מתפלאים למה אין יותר חתונות יהודיות. והכי מכעיס זה שההורים השוטים היהודים בימינו עוד עושים "נו-נו-נו" ליהודים הצעירים שכביכול לא מחפשים מספיק ולא משקיעים מספיק פיננסית כדי לעמוד בדרישות של האישה הישראלית עם הדרישות הלא מציאותיות שלה, בלי להתחשב בכלל בגזירות הכלכליות הנוראיות והמצב הבריאותי הזוועתי של הצעירים היהודים אחרי כל ההרעלה הסביבתית והנזקים של הממסד הרעפואי.

אז שיעשו לי טובה כל הבומרים היהודים, כי זה שהבת שלהם מתלבשת "צנוע" לא עוזר בכלל. אנחנו הגברים הצעירים צריכים אישה בבית שתבשל ותכבס ותפנק, לא איזה עציץ ברחוב מכוסה בסחבות. אמנם זה עדיף מאשר שיקסע מטונפת שחושפת את כל רמ"ח איבריה בשוק.. אבל עדין זה לא עוזר אם הנשים הולכות צנועות ברחוב ומתפגרות בבית של ההורים שלהן עד גיל 50 כי "אף אחד לא עומד בדרישות של הגברת”..

בימינו בכלל מצפים מיהודים לקחת את הפירורים שהותירו הערבושק'לך מהשכונה, נשים עם דעת משוחדת שכבר התפגרו כי ההורים לא דאגו לשידוך ובעצמם גם כן באו בדרישות ליהודים, בומרים מפונקים שאכלו בכפית של זהב. אין טעם בכלל להתחתן עם אישה "צנועה" שהתפגרה כי אחרי כמה חודשים היא מתגעגעת לאקסים ומחפשת עוד ריגושים אז נוטשת מייד. היא יכולה אפילו ללכת עם 8 כיסויי ראש+גרביונים+שרוולים עד קצות האצבעות ועדין להיות אחת שמזנה בסתר ערבים, ויש לא מעט כאלה.

אתם צריכים להבין שמדינת ישראל זה גטו פמינאצי נגד היהודים עוד מרגע הקמתה, היא אף פעם לא היתה המדינה שלנו ואף פעם לא תהיה עד שלא יבוא המשיח. אתם צריכים לחיות כמו נטורי קרתא: כלומר לא מספיק להלביש צנוע, אלא גם חובה לחתן מוקדם מאוד ואסור לשלוח את הבנות לשום בתי ספר ממשלתיים. ומי שעדין לא הבין את זה, כנראה גם שהבנות והבנים שלו מעוקרים מהחיסונים חיסולים שלאחרונה חילקו לילדים בבתי הספר הפמינאצים כי המטרה של כל הרשויות בפמיניסטאן היא לעשוק לגזול ולרצוח את העם היהודי ולפרק משפחות. בוקר טוב למי שעדין לא הבין.

היצר המיני התוסס והבלתי מסופק של הגברים היהודים בישראל מפרק את כל הקהילות מבפנים, וכבר ניתן לראות בחוץ איך כולם שונאים אחד את השני, צופרים, מנסים לרמות, לגזול, ורבים ביניהם מרוב שאין להם פורקן מיני. הצעירים כבר לא באים לבתי הכנסת להשלים מניין כי הם סובלים מערירות. אפילו הנשואים סובלים ולא באים, כי אשתם היא למעשה אחת שזינתה בעבר עם ערסיאדה וגויים ועכשיו "כואב לה הראש" כל יום כשהבעל חוזר מהעבודה. זה שהאבות הישראלים מתקמצנים על הבנות שלהם ולא מחתנים אותן מוקדם עשה פה תוהו ובוהו אחד גדול ובקרוב גם זה עלול לגרום למלחמת אזרחים.

אמת. מקור: דברי הרמבא"ד הצדיק זי"עא

כבר אי אפשר לצאת החוצה מבלי להסתבך היום: שוטרים רשעים ומושחתים, שופטים ממורמרים שעושים שפטי שקר, רופאים ממורמרים ורשלנים, גננות שמרביצות לילדים כי הן מתגעגעות לאקס הערבי שבתל אותן בנעוריהן ומקנאות בפאטמה החדשה שלו, בממשלה אנשים רקובים שמרוב ערירות הגיעו למצב שכבר מעדיפים לשתף פעולה עם הישמעאלים מאשר עם היהודים. את כל זה ייצרו האבות והאמהות היהודים שלא חיתנו מוקדם ואמרו "לא נורא הכל יסתדר לבד, נשלח את הילדה לאוניברסיטה". ומה יצא בסוף? שרמוטה "משכילה חזקה ועצמאית" ששוכבת עם ערבים ודוחה את הבחורים היהודים הערירים שהצמאון לנקבה שבר אותם והפך אותם לנרקומנים מחזיקי סיגריה ביד 24/7. בזה אשמים גם האבות שבאים באוקיינוס של דרישות לכל חתן פוטנציאלי, עד רמה שהילדה כבר לא יכולה להתאפק ורצה לערבים לזנות איתם, גועל נפש.

זה התחיל במגזר החילוני שעכשיו בכלל לא קיים ונמחק לגמרי – ברובו מורכב כיום ממתבוללים, מגויירי בזק נוצרים וממזרים. ועכשיו זה גם הגיע לדתיים והחרדים שחשבו לחיות על חשבון החילונים וגילו שאין דבר כזה חינם והתחילו לשלוח את הבנות שלהם לאוניברסיטאות להתנסות שם מינית עם בדואים. המגיפה הזו של דחיית מועד החתונה נוגסת עמוק ביהדות, והיא לא תיפתר עד שלא תבינו שאישה זה יצור נחש ובוגדני שצריך לחתן בכפייה ליהודי אחרת היא תלך להשתרלל עם ערבים וסודנים.

הכי גרוע זה האבות האלה שמגדלים "נסיכות". הם פולטים בכל מקום "הבת שלי נסיכה, הבת שלי נסיכה". ובתכלס מגדלים שר**טה, משלבים אותה בבית ספר עם בנים-בנות ביחד ושם היא מתעלסת בהפסקות בשירותים עם ילדים ממזרים ערסים ממזרים שגדלו במשפחה חד הורית. אתם צריכים להבין שאישה זה יצור רשע מרושע, במיוחד אם לא מחתנים אותה בכוח והיא מתקבעת ביצר הרע- לרוב לאחר שנבעלה בידי ממזר וקיבלה חלק מהנשמה שלו.

ברגע שהילדה שלא שידכו אותה מוקדם מאוד מאוד (כמו רבי נחמן) אז בכלל תשכחו מזה שהיא תגדל להיות אשת איש מכובדת. הגמרא אומרת שמתי שאישה נבעלת פעם ראשונה היא מקבלת חלק מהנשמה של הבועל, ולכן ברוב הנשים היהודיות היום יש חלק מנשמה של ממזר ערס או של אישה ישמעאלי מטונף עורלתי, והיא כבר לא מסוגלות בכלל להתאהב ביהודי.

עוד רשע שמשחק את עצמו כאילו לא יודע שהיא לא תתאפק עד גיל 22 עם כל הגברים המיוחמים בבית ספר וצבא. מגדלים שרמוטות של ערבים ועושים אותנו אינסלים. -מקור: פיסבוק

עוד דבר שהגמרא אומרת זה ש"קשה ליהודיה לפרוש מערל".מבינים? זהו קאפוט. ברגע שהשיקסע הקטנה הולכת להבעל אצל איזה בשר חמור ישמעאלי היא נגועה במעשה זנות לכל החיים ומקולקלת מבפנים, הנשמה שלה פג תוקף. איבדנו את הילדה, היא נשלחה להיות זונה של גויים. אני לא מבין איך האבות של הבנות האלה לא מתביישים תגידו לי? למה הם לא משדכים את הילדות שלהם בכפייה??? מה הם, לא מבינים שאישה זה רכוש???

ויש כאלה בכלל מגזימים, מחכים עד גיל כ"ב אחרי הצבא או בכלל שולחים לאוניברסיטה(גוועאלד!!!). מפגרים כאלה אין לי מושג איך בכלל מצליחים לשרוד במדינה הזו עם היוקר מחייה וכל הבלגן ברחובות, הרי יש להם אייקיו כמו של לטאה. שולחים את הילדה שלהם למקומות המטונפים האלה שם לשבת בחדר אחד צפוף עם הרבה גברים מיוחמים, בשולחנות סמוכים, מורות פרוצות, ופוסטרים תעמולה של "דו-קיום" בכל פינה שמראים יהודיות עם ערבים בגאווה, גועל נפש. עד גיל כ"ח היהודיות האלה כבר כל כך נגועות בזנות, שאפילו אי אפשר לספור בכל אצבעות הידיים+הרגליים כמה אקסים היו להן.

והעיקר שכל זה נעשה בשם ה"יהדות". אחרי שבילבלו לכם את המוח במדינת פמיניסטאן כל הרבנים המזוייפים האלה שמחלקים ספרונים "תפילה לזיווג אחי תתפלל לזיווג", "קח בוטן תברך האדמה" האנשים פה נדפקו לגמרי. איזה לברך בוטנים?!?! שיגידו הרעבנים לאבות האלה שלא לתת לבת שלהם להסתובב ככה עם חצאית קצרה בלי גרביונים כמו איזה נערת ליווי! איזה פיסטוק ואיזה קבר צדיקים, מתי שבחוץ שואה אמיתית שכבר אין זוגות יהודים בכלל, כולן רק מחפשות נסיך בתירוץ כדי להשאר רווקה ולהמשיך לעשות סטוצים עם ערבים וממזרים חצי נוצרים!

הרעבנים הממסדיים האלה באים ודוחפים בכל מקום את הסיפורי סבתות שלהם על בבות מעוכבי זיווג שהלכו לקבר צדיק והשידוך בא אליהם משמיים. או ש"אתה לא טוב מספיק לך לישיבה תלמד 7 שנים ואז יהיה לך זיווג". “אתה עוד צעיר". “רשיון". כל זה לא היה ולא נברא. חרטא בלבן. היום בימינו שיהודיות מזנות עם ישמעאלים יותר מאשר שמתחתנות יהודים, אין דבר כזה להמתין לזיווג אלא צריך לשדך מייד ובלי לשאול את דעת הגברת בכלל.

מקור: שיעור "תורת האריזל" של רה"ק יצחק כהן שליט"א.

אם מלאו לה י"ח שנים אז זהו צריך להעיף אותה, שידוך בכפייה למישהו יהודי יחסית אמין. אסור שיהיה לה בכלל שום כישורי חיים בחוץ ועצמאות כדי שהיא גם לא תוכל לברוח בטעות. אישה זה כמו חיית מחמד, שצריך לשמור עליה בבית אחרת עוד תברח כמו הכלבים האלה שהולכים לאיבוד מדי פעם ואז הבעל מתגעגע ותולה שלט על עמוד חשמל “אם מישהו מוצא ומחזיר הוא יבוא על שכרו”.

תפעילו קצת את המוח. בדור כל כך פרוץ, שיהודי ממוצע לא יכול בקושי למצוא זיווג אחד מסכן עד גיל 30 בזמן שהיהודיות חופשי מזנות עם גויים נוצרים מגויירי בזק, איזה המתנה לזיווגים??? איזה הכנות לחתונה? האנשים פה נדפקו לגמרי, צריכים להתחיל לכבד אחד את השני ולהבין שאין דבר כזה מושלם. גם ממוצע אין יותר. יש רק 1) חרא, 2) צואה. הגזירות הכלכליות על בני ישראל קשות, הישמעאלים עשירים על חשבוננו, והגיע הזמן להפסיק לבוא בדרישות אל הצעירים היהודים או לנסות להתחכם ולשלוח את הבת לעבוד. שיחיו בעוני, הכי טוב.

נגזר עלינו שנחייה בעוני, וזהו. מספיק להתחכם. בשביל צעירים זה בלתי אפשרי להתקיים יותר בכבוד עם כזה יוקר מחייה, מיסים וכל כך הרבה קומבינות מסביב של הרשויות איך לדפוק אותנו בקנסות וכו'. נגזר לחיות בעוני או לא לחיות בכלל, וככל שהאבות פה יותר מתחכמים ושולחים את הבנות שלהם לעבוד ולחסוך לחתונה עם נסיכים +לעשות תארים, ככה עוד יותר הן יהיו זונות רווקות שיתפגרו גם בגיל 50 ויהיה לכל אחת מהן מאות ואלפים של קילומטראז'. כל שנה שעוברת האישה היהודיה החצופה בדורנו עוד יותר חורשת חגיגות עם מאהבים גויים שזורקים להן כמה גרושים תמורת סקס במקום שהן יהיו נאמנות בבית ומשועבדות ליהודי נחמד.

בקיצור, אין דבר כזה "היא ילדה טובה היא תתאפק" “הבת שלי נסיכה" אלא אישה היא יצור מיני וצריך לשדך אותה מוקדם כדי שהיא תממש את האינסטינקט המיני שלה ותתאהב בבעלה היהודי. ולא כמו היום, שהן מתאהבות בגויים בדואים בשושו מתחת לאף של ההורים ה”צדיקים” שמתקמצנים לתת את הבת שלהם למישהו צעיר ונחמד כי לא עומד ב"דרישותיהם"..

2 תגובות על “צניעות זה לא מספיק”

גברים דבילים תפנימו: נשים אוהבות שמשפילים אותן ומתעללים בהן.
הם שונאות ובזות לגברים חלשים, הן יתעללו בגבר חלש עד שיגרמו לו להתאבד.
בגלל זה הן מעריכות ומכבדות גבר ערבי. כי הוא משפיל אותן מתעלל בהן וגם יכה אותה עד מוות אם צריך. תמשיכו להיות קוקסינלים חדלי אישים וימשיכו הנשים להתעלל בכם. נמושות!!!

ככל שמתבגרות מתכערות ואם גרושות עם ילדים זה מכה כי גבר לא מגדל ילדים של אחרים. הכי טוב לנסוע לחול לזיין, בארץ רק ברירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *