MGTOW Israel

ההבדל בין פתרונות חברתיים לבין פתרונות אישיים בתוך המאבק נגד הצורר הפמינאצי

יש דברים שמועילים לחברה ויש דברים שיעזרו לך אישית. שניהם חשובים, אבל חשוב שתדע לאזן ביניהם כי המשאבים שלך מוגבלים.

באתר הזה אני מדבר על כמה המצב נוראי וזוועתי בימינו בשביל הגברים היהודים הצעירים, והמצב באמת נוראי. הכל פה במדינה לרעת הגבר היהודי ולטובת האישה היהודיה. בכל מקום מנסים לשעבד אותנו, כולל הקרובים והאנשים שאנחנו הכי אמורים לסמוך עליהם. והסכנות כל כך מרובות, שלקח לי אתר שלם כדי רק לתאר אותן בכלליות. המצב חמור מאוד, ואין ספק שזה מלחיץ.

אבל קודם לפני שנכנס לדכאון אני רוצה להבהיר לך קורא יקר, שכבר אי אפשר יהיה לתקן בקלות את המצב המוזנח הזה שהכניסו אותנו אליו הבומרים המפונקים. זה יקח לפחות 50 שנים, והרבה אנשים יצטרכו למות ולהתבולל כדי שיגזמו הענפים הרקובים מעץ העם היהודי המוזנח. אמנם לנסות לתקן משהו זה חשוב מאוד, ובאמת הגענו למצב שאי אפשר כבר לחיות בסדום מרוב שכולם פה דואגים כל אחד רק לתחת של עצמו. אבל מצד שני, אתה גם צריך להבין שהמשאבים שלך מוגבלים מאוד וצריך לנצל אותם בחכמה. אתה צריך לבחור את הקרבות שלך ולדעת להבדיל בין קרבות אישיים שלך לבין קרבות בסדר גודל חברתי, כלומר להבדיל בין בעיות אישיות לבין בעיות חברתיות.

יהודי יקר נלחם בעד צדק חברתי. מקור: טיקטוק

לדוגמא, אם עכשיו אין לך סקס ואתה נרקב בערירות אז הבעיה הזו היא בעיה אישית שלך ואתה צריך לפתור אותה לפני שתירקב בערירות ותתאבד חס וחלילה- למרות שברור שזו רשעות היהודיות ההייפרגמיות והתאווה שלהן שגרמו לבעיה. או אם לדוגמא אתה גרוש ומשלם מזונות, אז הגיע הזמן שתתחיל לדאוג לעצמך ולחיות בשחור. למה? כי הנסיון מוכיח שהילדים והשרמוטה הגרושה אף פעם לא מעריכים את הגבר הכספומט ולהפך עדיף שהילדים ילמדו שאין דבר כזה חינם מאשר שיקחו דוגמא מהאמא הזונה הגזלנית. כלומר הבעיה נשארת חברתית כל עוד זו תופעה שקורית מסביב, אבל ברגע שאתה נפגע אישית זו כבר הפכה לבעיה אישית שלך שצריך לטפל בה, כי הסיכוי לנצח את המערכת הרצחנית הזו הוא אפסי וסביר שזה לא יקרה בזמנך. יתרה מכך, הקדוש ברוך הוא רואה הכל ובסופו של דבר מתברר יפה מאוד לכל הסובבים מי אשם בהשלכות- הוא בדרך כלל זה שפותר את הבעיות החברתיות הללו, ואתה לא אמור בינתיים לכפר על החטא האישי של המגרשת השרמוטה שהחליטה לחטוף ממך את הילדים ולהפסיק לענג אותך תמורת הפרנסה שאתה מביא. במילים אחרות, תוריד את העול של כל העולם מהכתפיים שלך אם הבעיה נגעה בך אישית, ותתן לקב"ה לתקן את העולם ולהעניש את הרשעים.יות. אתה תחסוך ככה הרבה מאוד לחץ נפשי מיותר.

זה נכון שיש בימינו שנאה הזויה, זלזול כלפי גברים יהודים, ועבודה זרה לנשים היהודיות. אבל יש גם עוד הרבה בעיות חברתיות שאנשים אחרים חווים כמו עוני, תת תזונה, חוסר השכלה, בעיות בטחוניות ועוד מלא מלא דברים שיכול להיות שאתה לא מודע להם. ובסופו של דבר טבע האדם הוא להסתכל רק על מה שמציק לו כרגע ולהכליל שכל העולם היה יותר טוב אם היתה נפתרת הבעיה הספציפית הזו שמציקה לו. זו גם הסיבה שהקאקס מסביב מתחילים להבין כמה המצב נוראי מבחינת יחס לגברים בארץ רק מתי שהם פוגשים את עמוס בפעם ראשונה, ואילו עד המפגש האנאלי הסוער – סוגדים לואגינה היהודיה ולא מוכנים להקשיב לכל האזהרות שמסביב ועוד מתיזים "אתם מגטאו אינסלים שונאי נשים" וגם מלשינים לרשויות.

זו גם הסיבה שהחברה לא יכולה להתקיים בלי מוסר חברתי דתי, כי רק הדת גורמת לאנשים לנטרל את המחשבות של עצמם ולדאוג לאחרים, אפילו בתחומים שכרגע לא כל כך נוגעים להם אישית. אם הגברים בימינו היו נשארים נאמנים לעקרונות האמיתיים והפונדמנדליסטים של התורה, אז היתה מייד מפסיקה הסגידה לואגינה וכולם היו מתייחסים לאישה כמו רכוש- כי זה באמת מה שהיא. ואם כולם היו עושים זאת, כולל מי שאף פעם לא חווה בדידות וגירושין כואבים, אז לא היינו מגיעים למצב של חוסר תמריץ מיני לרוב הגברים לתקן את כל הבעיות החברתיות שנוצרו מסביב. כל עוד החברה מסרבת לטפל בבעיות מתוך מוטיב של "קדושה ומצוות", אין שום סיכוי שהדברים יפתרו ועדיף לנטות יותר להסתכל על הדברים בזווית האישית, של הבעיות שנוגעות לך.

עוד מחאה עלובה שלא פתרה כלום. -מקור: פיסבוק

אם לדוגמא יש עכשיו "בעייה של גירושין" וזה מונע ממך להתחתן, אז זה לווא דווקא אומר שזה התפקיד שלך לתקן את זה. נכון, יש ספיציפית בתחום הזה סיכון בלתי סביר ולהכנס לזוגיות עם אישה ישראלית זה ממש סכנת נפשות, וזה גם עצוב כי אתה מאוד רוצה להקים "בית כשר בפמיניסטאן". אבל מדובר בבעיה חברתית, ואילו הבעיה האישית שלך פה בסיפור היא לסתום את הצורך הביולוגי באישה, המשכיות הזהות הלאומית, הצורך החברתי בתא משפחתי וכו’. כלומר אתה צריך לחפש בסיפור הזה פתרונות אישיים בשבילך בראש ובראשונה, אלא אם אתה מתכוון לעשות פרנסה מהתחום הזה. אם אתה רוצה להיות סופר בתחום, או להיות פוליטיקאי, אז באמת תפדאל- לך לפתור את "בעיית הגירושין במדינת פמיניסטאן". אבל אם לא, אז תפסיק לבלבל את המוח ותתחיל לחשוב איך אתה משפר את המצב האישי שלך בחיים בין מבחינת סיפוק חברתי, אישי, ומיני.

נפקא מינה, שיש פתרונות ‘אישיים’ ויש פתרונות ‘כוללניים’ כדי להתמודד עם המציאות השואתית שאנחנו חווים בתור צעירים במדינת להט”ביסטן-סדום. בסך הכל יש 2 דרכים לשפר את המצב: 1. לתקן את החברה (פתרון קולקטיבי) 2. להציל את עצמך (פתרון אישי). ואתה צריך לדעת לווסת ביניהם בהתאם למצב האישי שלך בחיים והמשאבים שבידיך. אני אסכם פה בקצרה את האופציות כדי שתדע מה לעשות לפני שאני מכניס אותך לתוך הקישק’עס של השואה הפמינאצית באתר הדגול הזה:

פתרונות חברתיים (להציל את העם)

פתרונות חברתיים זה מהלכים שעוזרים לכל החברה כולה, לדוגמא: לחזק את הדת, לתקן את התא המשפחתי היהודי, לשקם את הכלכלה, לבנות בתי ספר שלא קשורים לממסד, להפגין, להעלות את המודעות החברתית, לשקם את הקהילה היהודית, לשלול אזרחויות לגויים, להלחם בטרור הלאומיני, לגרש מסתננים, להלחם בבגצ, לקרב יהודים, לצנזר תעמולה פמינאצית, להעניש קאקס, וכו’ כל הדברים שאמורים לעזור לחברה. כלומר כל ה"מהלכים" האלה שאמורים לתקן את הסביבה בה אתה חי כרגע בפמיניסטאן ולא את הנסיבות האישיות בחיים שלך. שים לב שאלו פעולות שהתוצאה שלהם מגיע כעבור כמה שנים בדרך כלל, אם בכלל. לדוגמא "לתקן את התא המשפחתי" זה פתרון חברתי, כוללני, שכביכול יועיל לך כי באמת אם התא המשפחתי יתוקן ויהיה חזק אז יהיה אפשר להתחתן לאישה נחמדה ולקבל סיפוק נפשי לטווח הארוך. אבל מצד שני, המהלך הזה הוא מסובך וצריך לברר: איך נתקן את התא המשפחתי? מתי נתקן אותו? כמה זמן זה יקח? מה זה תא משפחתי? את התא המשפחתי של מי נתקן? (האם זה כולל המשפחות של הסודנים שהתחתנו לאחרונה עם יהודיות?). כל השאלות האלו נכללות בתוך המונח ההיפנוטי והלא ברור הזה "שיקום התא המשפחתי", מבלי שאנחנו בכלל שמים לב. בהתאם למורכבות הבעיה, כך גם הפתרון שלה יהיה מורכב ולא בטוח שבכלל ניתן יהיה ליישם אותו.

בנוסף לכך חשוב לקחת בחשבון שאם אתה טיפת מים סרוחה בתוך אוקיינוס של רשעים נואפים, אז המעשים שלך לא יועילו כלום. כלומר עצם העובדה שאתה מתעסק במשהו "חברתי" כוללת בתוכה את הנחת היסוד שהחברה היא גוף שמחפש שישקמו אותו ושכל האנשים שנכללים בו מעוניינים שתשקם אותם ותעזור. אבל מי בכלל אמר שהחברה רוצה שתשקם אותה? אולי האנשים מסביב פשוט רוצים לחיות בצואה כמו חזירים ולשכב בתוך שלוליות של קיא? ואכן זה המצב לרוב, בעיקר בחברה הישראלית שמורכבת מ20% שרמוטות זקנות ממורמרות שמקוות בסתר שיהיה כמה שיותר גרוע,עוד 30% חרדים שמקווים שאנחנו ניכחד כדי שהם יוכלו להקים מדינת הלכה(מפרקים משפחות של חוזרים בתשובה/מסורתים/דתלשים בלי בושה ומקבלים על כך עמלות) ,30% ערבים נכבשים שנזכרים בנכבה ומפנטזים בסתר להעיף אותנו לים, והשאר כולם קאקס שמתחרים אחד בין השני על הנשים הצעירות וגם הם רוצים שתכחד כדי שיהיה להם יותר סיכוי לסקס. כלומר ברגע שאתה תנסה לתקן את החברה יקפצו עליך הרבה אויבים בנסיון להשתיק כי הם פשוט רוצים שתיכחד.

לחזק את הדת, לתקן את התא המשפחתי היהודי, לשקם את הכלכלה, לבנות בתי ספר שלא קשורים לממסד, להפגין, להעלות את המודעות החברתית, לשקם את הקהילה היהודית, לשלול אזרחויות לגויים, להלחם בטרור הלאומיני, לגרש מסתננים, להלחם בבגצ, לקרב יהודים, לצנזר תעמולה פמינאצית, להעניש קאקס

אבל במקרים מסויימים דווקא כן משתלם ללכת על הצד החברתי של "תיקון עולם" ו"הצלת יהודים", כי זה משתלב טוב עם האינסטינקט הלאומי שמוטבע בנו ובמיוחד אם גדלת על ערכים של יהדות. יכול להיות שבמקרה שלך זה דווקא יתן לך דלק לחיות את החיים, להתקדם ולהשיג יותר. ואולי אפילו בגלל שחשובה לך המסורת אתה מעדיף כן להסתכן ולהלחם על הסירה השוקעת של פמיניסטאן למרות כל הסכנות – גם זו יכולה להיות אופציה טובה לפעמים, אבל חשוב כן להיות מודע לסכנות כדי שיהיה לך לפחות סיכוי לשרוד בדרך הזו. ולפחות תבין נגד מה אתה נלחם, ומה האופציות.

ההלכה לדוגמא היא אחלה של שיטה חברתית להתמודד עם כל השואה הפמינאצית שפוקדת אותנו כרגע. ככל שמתרבים יותר אנשים נורמטיבים שמשתדכים עם בתולה בגיל 17, כך גם פוחת הכוח של הכלבות הצווחניות והערסים הנואפים. כמו כן בהלכה יש את כל הכללים החברתיים כדי להצליח לחיות בשלטון דיקטטורי, שערכו אנשים במאות הקודמות תחת משטרים עויינים. ככל שיותר אנשים שומרים על ההלכה ככה גם למשטרה לפרקליטות ולבגצ הרבה יותר קשה למצוא שטינקרים (זה נגד ההלכה להלשין), לגבות מיסים, לגזור גזירות ולחטוף ילדים של משפחות יהודיות. בנוסף, ככל שיותר אנשים הולכים להשפט בבד"צ ואצל רב השטיבלעך השכונתי, ככה גם הכוח של בתי המשפט והרשויות בפמיניסטאן פוחת כי כולם מצפצפים עליהם. זה נקרא שיטה חברתית להתמודדות בפמינאציזם ושיתוף פעולה בין יהודים. זו אחת הדרכים הכי יעילות להלחם במכונת ההשמדה הפמינאצית והכלבות הערומות המטונפות החד הוריות הפרזיטיות. חזרה בתשובה זה הפתרון החברתי הכי מומלץ שמצאתי עד כה, הרבה יותר יעיל מאשר יבבות חסרות תועלת בפיסבוק ובאינטרנט, הפגנות, וגם יותר יעיל מאשר להתחנן לחסדי הפקידה השרמוטה הזקנה בהוצאה לפועל.

הרב בגוף שלישי על מה שחרדים עושים כדי להתמודד עם השואה הפמינאצית. מקור: שיעור תורה של יצחק כהן שליט"א

בכל מקרה, מאוד מאוד חשוב שבחיים לא תלך לעסוק בשום פתרונות חברתיים שהם אם זה לא מועיל לך אישית, כמו לדוגמא התעסקות בפוליטיקה מבלי שאתה מכוון לקריירה בתחום. זה בזבוז זמן טוטאלי להתעסק בדברים האלה על חשבון הזמן שיכלת להשקיע בעצמך, במיוחד בימינו ומהסיבות שאני מסביר באתר הזה. כלומר אם אתה הולך לעסוק ב"תיקון עולם" מבלי שזו תהיה הקריירה שלך – אז אתה עושה טעות גדולה וגם הגוף שלך יתנגד לכך. אני מאמין שרק חרדים מפונקים שאכלו בכפית זהב וקיבלו שידוך עם בתולה בגיל 17 יכולים להרשות לעצמם להתעסק בתיקון עולם בלי תמורה, כי יש להם בבית אישה שמגדלת להם ילדים על חשבון המיסים שלנו ומבשלת להם. אבל לרובנו אין את זה, וזה בכלל דבילי ללכת לתקן את הגטו הנאצי שמנסה להכחיד, לשעבד ולהשמיד אותך. לכן תמיד תשים לב שאתה מכוון לפרנסה מסויימת אם כבר החלטת לעסוק בפתרונות חברתיים של בעיית השואה הפמינאצית שעובר העם היהודי בימינו: שר שירים? תתפרנס מעמלות והופעות. רושם ספרים? תמכור אותם. מארגן כנסים? תדרוש כסף על כך. אתה לא צריך להתבייש לבקש כסף על מה שאתה עושה, ובמיוחד אם אתה גם ככה גרוש מעוקל עם מינוס בבנק אז אין שום טעם להצהיר מיסים כי בכל מקרה אתה גמור כלכלית עד סוף החיים וכנראה גם תמות ברעב וממחלות אם באמת תעשה מה שהמערכת דורשת ממך. חצי מהמדינה גם ככה עובדת בשחור, ומי שלא פשוט מת בבית חולים מהזנחה של רופאים ערבים ורופאות יהודיות שרמוטות שמזדיינות איתם שם ורוצחות יהודים בדרכי הרעפואה המודרנית. בימינו פשוט אין זמן ללכת לתרום משהו מבלי לקבל מכך תועלת אישית כלשהיא, הגיע הזמן שתבין בליאט.

גם את הביולוגיה והתת מודע אי אפשר לרמות מותק. ברגע שאתה בתור גרוש/רווק ערירי תנסה לתקן פה משהו ולעשות "מעשים טובים" שאמורים להועיל לחברה בלי שזה יביא לך תמורה כספית, אתה תתחיל לחוות כל מיני סימפטומים של מחלות, חרדות, ועצבים. זה למעשה אותות שהגוף שולח לך ומנסה לאמר "תפסיק לעזור לאנשים שיורקים עליך, השבט הזה שונא אותך ואתה צריך להנצל ממנו". כלומר זה נגד הביולוגיה והטבע של האדם לעזור לאוייבים, ובפרט היום כשברור שאנחנו כבר לא שבט אלא אספסוף מפורק של אנשים שהיו פעם עם ועכשיו כבר לא. הנפש חכמה מאוד, והתת מודע מרגיש שאילולי המשטרה והחוק אז ברגע אחד אותם האנשים שאתה מנסה להציל היו פשוט רוצחים אחד את השני כולל אותך. ואתה פשוט הולך נגד הטבע של עצמך אם בתור רווק/גרוש/קאק תנסה לעשות מעשים טובים. במילים אחרות, לעסוק בפתרונות הקולקטיבים שציינתי מומלץ אך ורק אם יש לך דרך להתפרנס מהם.

ויודע מה, נניח ומצאת דרך להתפרנס ממשהו שהוא גם תיקון החברה. בכל זאת אין שום ערבות לכך שמה שאתה תורם באמת יעזור לחברה להתקדם, ואדרבה, זה יכול אפילו להזיק: אולי מה שתעשה יעלה את רמת החיים של כולנו פה וזה רק יתן עוד כוח לבומרים ולנשים החצופות? לדוגמא אם אתה תתחיל עכשיו להלחם בבגצ ותנצח, ואז מלא ערסיאדה יעברו נשים בפיתויים בלי חשבון ויהיה פה מלא חד הוריות עם ממזרים אלימים ברחובות, אז מה עשית בזה? או לדוגמא אם נעשה מדינת הלכה ואז הרבנים יחליטו גם לזיין את הנשים שלנו, "לקדש" כמו שנאמר על רבי אלעזר בגמרא- בנוסף על הביזנעס כתובות שהם כבר עכשיו עושים מפירוק משפחות יהודיות. אנחנו הגענו לנקודת אל-חזור, שיש כל כך הרבה רשעיות וכל כך הרבה שנאת גברים צעירים והייפרגמיה, שפשוט אין טעם לצפות לראות תוצאות מהשטויות האלו וגם יכול לקחת 100 שנה לתקן את החברה אם בכלל לא יכבשו אותנו ערבים לפניכן. הדרך היחידה לקבל תוצאה מפתרונות חברתיים כאלה ואחרים זה קבלת סיפוק עצמי מעצם ההתעסקות עצמה, ויצירת פרנסה מכך, כאשר תוצאות אמיתיות בשטח הן רק בונוס.

פתרונות אישיים (הצלה עצמית)

לעומת זאת פתרונות אינדיבידואליים הם מהלכים שיעזרו לך לקדם את רמת החיים האישית שלך, ולשרוד את השואה הפמינאצית שפוקדת אותך כרגע. במקום לשנות את המצב החברתי-דבר שיקח עשרות שנים, פשוט תשנה את הנסיבות האישיות שלך בחיים האישיים שלך. המציאות שאנו חיים בה כרגע היא כמו בגטו ורשה שכבר היו שורפים אלפי אנשים כל יום והיה ברור שאי אפשר להנצל אלא ביחידים. כך גם אתה אחי צריך לדאוג לעצמך: אווירון לחו"ל, בת זוג גויה, מטבעות קריפטו, חשבון בנק בחו"ל, המנעות מכל אינטרקציה אפשרית עם נשים ישראליות, חסכון כסף בצד, אזרחות זרה וכו’ כל דבר שינתק אותך מגטו פמיניסטאן ומדת היהדות המזויפת והרקובה שסוגדת לפות היהודי ושונאת גברים יהודים. במקום לנסות לשנות את בנות ישראל הרשעיות, את הרבנים ואת ההורים הישראלים מגדלי הפרינצסות, פשוט לברוח מכאן ולחיות את מעט הזמן שהקב"ה הקציב לך בזמן הזה. זה גם לא אפשרי בכלל לנסות לשנות אנשים שלא רוצים להשתנות שנהנים כלכלית מעצם הסבל ומהניצול שהם מנצלים אותך, לכן פשוט הגיוני מאוד להציל את עצמך ולזרוק עליהם זיבי.

אווירון לחו"ל, בת זוג גויה, מטבעות קריפטו, חשבון בנק בחו"ל, המנעות מכל אינטרקציה אפשרית עם נשים ישראליות, חסכון כסף בצד, אזרחות זרה..

העובדה שכולם פה שונאים את הגברים היהודים הצעירים מצדיקה בהחלט את נקיטת הפתרונות האישיים גם מבחינה מוסרית, ואין שום סיבה לרגשי אשם בכך שתדאג אך ורק לעצמך. כלומר אפשר אולי לעשות פה ושם קצת מצוות בשביל ההרגשה העצמית הטובה, טיפה לתרום 10-20 אגורות, אולי לשים שקית עם לחם באשפה להומלסים. אבל בגדול? כל מה שאתה עושה בחיים צריך להיות רק בשביל ההרגשה הטובה האישית שלך ובשביל שלא יציקו לך ההורים, לא יותר. בימינו, כשהעם היהודי והנהגתו בגדו בגבריהם הצעירים, לא מומלץ לתרום בצורה כזו שתפריע לך להתקדם ולהמלט מהגטו הפמינאצי. על פי גישת ההשרדות האינדיבידואליסטית מותר לך לעשות רק מצוות שמועילות לך אישית וזורמות לך, וככה גם לשמור את הזכות אי פעם לחזור ליהדות אם תרצה. אלא שעד שהיהדות לא רוצה אותנו בכלל, וכל עוד הרבנים אוכלי החינם מתפרנסים מגירושים ומהקצנת ההייפרגמיה, זה פשוט לא הגיוני ללכת ולהתדפק על דלתות העם היהודי הגוסס כי זה גם מנציח את התרבות של ניצול הגברים היהודים הפשוטים והפיכתם לבשר תותחים. ולהפך, כאשר מישהו או מישהי מנסים לבייש אותך על כך שאתה דואג לתחת של עצמך זה רק מוכיח שהם שייכים למגזר האדונים שרומסים יהודים צעירים ומתפרנסים בצורה עקיפה או ישירה מההייפרגמיה והגירושין. אם באמת היה אכפת להם מ"מוסריות" אז היו נלחמים כדי שתרגיש טוב, ולא מנסים לשכנע אותך להיות עוד יותר בשר תותחים במדינת פמינאציסטאן. בקיצר, שלח לעזאזל את כל מי שמטיח בך רגשי אשם "אתה יהודייי למה אתה מתבוללל אתה לא מתבייששש, בנותת ישרההללללל הקדושותתתת איך אתההה מדבר על תלמידי חכמיםםם ..” בלה בלה בלה. הכל חרטא ברטא, שיתביישו בעצמם הנבלות האלה שמתפרנסים מגירושין והיהודיות השרמוטות ששוכבות עם גויים ומקבלות צ’ופרים מהמיסים ומזונות שאנחנו נכפים לשלם.

פתרון אישי בלי לבזבז זמן על העם היהודי ששונא את הבנים שלו ומגדל פרינצסות. מקור: פיסבוק

הטבע הגברי בנוי כך, שאנחנו רוצים לתרום לקהילה ולחברה אך ורק מתי שיש לנו את התמריץ לעשות כן. בשונה מנשים שאוהבות לתרום למי ששולט בהן ומפגין עליהן כוח, אנחנו הגברים בנויים לתרום מתי שיש לנו תמריץ חיובי לעשות את זה ובלי זה בכלל מעדיפים לברוח למערה מאשר להיות עבדים מנוצלים וקאקס. אבל היות והחברה לא מאזנת את המשאב של תמיכה נשית וסקס אלא להפך משתמשת בו בתור נשק נגדנו, יוצא שרוב הגברים בימינו עריריים/גרושים/נמרדים, ולכן לא אמור להיות לך שום חשק לתרום. כלומר אין שום חשק לגברים לתרום מתי שהם יודעים שאין להם עורף של אישה טובה ותומכת, ובצדק. למה שתתרום לעם אם אתה לא חלק ממנו? אם אין לך תא משפחתי מגיל צעיר של אישה תומכת ואוהבת, אלא רק דובה שמנה שהתפגרה בגיל 25? תבדוק את עצמך היטב היטב מאיפה מגיעים ההתנגדויות לחיי התבוללות מהנים אם עדין הם צצים פה ושם, כי סביר להניח שמדובר ברגשי אשם בלתי הגיוניים שהטיחו בך המורות הפמינאציות והאמא המרושעת בילדות. אבל מתוך הנשמה היהודיות הטהורה שלך בכלל לא אמור שום רצון לגמול חסדים לדור של עובדי עבודה זרה רוצחים ורשעים, ואתה בהחלט יכול בצורה טבעית וכיפית להגר מפה ולהשאיר את היהודיות השרמוטות ומשפחותיהן בתור בשר תותחים לצבאות סוריה לבנון ומצריים. ההשתמטות מהצבא היא בהחלט אינסטינקט טבעי במצבנו היום.

אתה יכול בלב שלם לגשת למשרד הפנים ולעבוד על אזרחות זרה אם אין לא קיבלת זיווג עם בתולה מגיל צעיר(14-22) שנשארה איתך. זה פשוט לא הגיוני שבן אדם ערירי/גרוש ילך להלחם על עתידם של השפיך של גויים וממזרים שמגדלות פה היהודיות הפרוצות. אתה בתור יהודי לא אומר להלחם על עתיד של אנשים שהם התוצאה של זיון אישה יהודיה ו"חתיך" גוי בזמן שלך אין בכלל ילדים אחי. אתה נולדת להיות בן חורין, לא עבד מסריח שנאלץ להתחנף כמו מסכן לעם של נשים שלא נאמנות לו בשביל לקבל טיפה צומי ועוד לשלם עליהם מיסים ולהגן בצבא ח”ו. רוץ מייד לברר לגבי טפסי אזרחות זרה, ותתחיל לעבוד על זה כדי להציל את עצמך כי המדינה הזו לא תשרוד עוד הרבה זמן. אפילו מבחינה דתית אין שום סיבה שהמדינה תשרוד, כי כולם פה עובדי עבודה זרה סוגדים לואגינה היהודיה המסריחה ששורפים את הבנים שלהם בתור סגידה לואגינה הזו- בדיוק כמו שפעם היו מקריבים ילדים יהודים לשד "מולוך".

הרגה"ס (רבי הגאון גל סוויסה) מציל את בני ישראל מהערירות שרוצחת כל יום עוד בחורים יהודים צעירים. -מקור: יוטוב

חשוב לי להדגיש את הנקודה הזו, כי לרוב כאשר סופרים מציגים בעיה חברתית הם מנסים לדרבן את קהל הקוראים שלהם לקום ולעשות מעשה. יש בדפוס שלהם נימה כזאת בסגנון "נו, מתי כבר תבינו שאתם חיים בזבל?? נו כבר בואו נעצור את הזוועה הזו!”. אבל אני דווקא רוצה שלא תעשה כלום, כי זה לא התפקיד שלך לשפר את רמת החיים לממזרים שחירבנו פרוצות מהשפיך של ערסים ספק-יהודים במועדון. עצם העובדה שנכנסת להאתר הזה ואשכרה קראת את האותיות האלה מבלי לפסול מראש "אינסלאףאחתלארצתהאותו" מוכיחה שאתה אדם שראוי לקבל את העצה הטובה הזו, ולא ערס שמגיע לו למות כמו זבוב בשואת פמיניסטאן. הממזרים הטיפשים עסוקים באינסטגרם עם טווח הריכוז שלהם שמסתכם ב30 שניות גג, אין להם זמן לקרוא כתבות וספרים, הם בכלל בקושי יודעים א’-ב’ והבנת הנקרא. כמו שאומרים בתורה "שב ואל תעשה", פשוט אל תתרום שום דבר כשמציעים לך. אתה לא חייב לאף אחד כלום, וכל מה שאתה עושה אמור להיות כדי לשפר את רמת החיים האישית שלך: בדיוק כמו שהנשים היהודיות השרמוטות והאבות הקוקסינלים שלהן שעושים רק מה שטוב להם ומזניחים את טובתנו של הגברים היהודים הצעירים.

לכן אני ממליץ לקחת את האתר הזה בקלילות ולא להכנס לפאניקה “עם ישראל בסכנה”, כי המטרה שלי היא לשכנע אותך לקום ולשפר את רמת החיים האישית שלך ובשום פנים ואופן שלא תקום לתקן את החברה. נכון, אנחנו נרמסים ונרצחים ברבבות כל יום. נכון העם היהודי הולך ונכחד. אבל בוא ניזכר רגע בהנחת היסוד: עם זה דבר שמורכב מתאים משפחתיים, כלומר התא המשפחתי של גבר-אישה זה הגרעין של כל עם. ואם דור המבוגרים משתמשים באחיותינו בתור פתיון כדי לרמוס אותנו ולעשות ביזנס מגירושין ולא מחתנים לנו בתולות צעירות, אז אנחנו פשוט לא חלק מהעם הזה. ואם אנחנו לא חלק מהעם הזה, אז מה אכפת לנו אחי? אנחנו כולנו סתם עבדים של הבומרים הבוגדים. ואחיותינו כבר לא יהודיות אלא זונות של כל הגויים בכל העולם. להפך כל בשורה "רעה" שמישהו נרצח פה או שם זו בשורה טובה בשבילי ובשבילך, כי זה מביא תקווה שמעגל העבדות יסתיים במהרה בימינו אמן. ואם באמת בא לך להביא ילדים ולסדר להם זיווג מוקדם כדי לתקן את השושלת המשפחתית האישית שלך- תראה שזה בכלל אפשרי, כי היום כל שרלילה שמתחיל לה טיפה "לכאוב הראש" ויורדת לה המשיכה ממך מייד מתגרשת כדי לחזור להזדיין עם ערסים במועדון ולעשות סטוצים עם גויים נוצרים.

גם זה רעיון, והרבה יותר בטיחותי מאשר האישה הישרעלית המתפגרת שתמיד כואב לה הראש. -מקור:מעריב אונליין

במקום להכנס ללחץ ולחשוב איך להציל את הגברים האחרים, תיקח נשימה עמוקה. תבין שחלק מהאנשים נועדו למות, וחלק מהחיים זה המוות. תמיד אנשים מתו ותמיד אנשים ימותו, וזה לא השתנה. במקרה אנחנו חיים בגטו שסופו קרב, וטוב שכך: עדיף למות מהר מאשר לחיות בשעבוד וערירות. המטרה שלי במקרה הזה היא פשוט להסביר לך איפה אתה חי, לנגב לך קצת את האבק מהמשקפיים, ולעזור לך לעכל את זה. אתה תסבול כמה חודשים ואפילו שנים עד שתפתח עור של פיל ואז זה כבר לא ישפיע עליך. וכאשר תצליח לחיות במציאות הנוראית הזו מבלי להתכחש אליה, אתה גם תוכל לנווט דרכך בתוכה ולהצליח: כי מי שחי באשליות, עושה טעויות פי אלף. מצאת זמן פנוי ועצבים לתרום קצת לחברה? לעזור? להתעסק בצדק חברתי? להסתכן בנישואין עם אישה יהודיה שהתפגרה? אשריך. אבל דע, שיקח כמה דורות לתקן את הנזקים האלו במידה ובכלל נצליח. שים לב מאוד שאתה קודם כל דואג לעצמך, ומשאיר זמן פנוי וחסכונות להציל את עצמך לפני שאתה עוסק בהצלת החברה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *