MGTOW Israel

אל תשקיע ביהדות אם לא קיבלת זיווג

היהדות נהיתה דת פמיניסטית שאין לגברים מה לעשות בה בלי זיווג, ועדיף שתעברו לדת אחרת מראש אם אתם רואים שזה לא קורה.

בשנים האחרונות היהדות המיינסטרים נרקבה לחלוטין. היא הפכה לדת פמיניסטית, חסרת טעם שרומסת את הגברים החלשים שלה ומעבירה את כל הכוח לקומץ הסוטים וליהודיות הסוטות והפרוצות. הדת הזו ממשיכה לגונן על נשים שלא שומרות את הבתולין והנגיעה ותשומת הלב המינית לבעלן ושמחליטות לא להתחתן אלא לצאת ל"דייטים" – הכל בחסות "דת משה וישראל" והדתיים הנואפים שתומכים ביהודיות ובמדינה בכל מחיר ואפילו מדרבנים את היהודים לצאת להיות בשר תותחים להגן על מדינת פמיניסטאן שמפרנסת אותם ומביאה להם כספי שוחד על כך שמפרקים משפחות ומקדמים פמיניזם.

היהדות האמיתית נשארה רק בידי קומץ משפחות שמתבדלות לחלוטין מהחברה הישראלית, לא משתדכות עם אנשים מבחוץ, ולא מעוניין לקרב אף אחד. אלה אנשים שמרשים לעצמם לחיות בכבוד למרות כל העול הכלכלי והמצב, פשוט מאוד כי הם מתחתנים עם בנות דודות בתולות מתחת לגיל 14 ולכן אין להם צורך לבזבז מצרכי יוקרה על שרמוטות "חוזרות בתשובה" ובעולות שדורשות צעצועים יוקרתיים כמו שהאקס הנואף והמבוגר היה קונה להן כשהיו בנות 16.

אבל אתכם, היהודים הצעירים בפמיניסטאן שמקבלים רק דחיות או אולי איזה "סטוץ" עלוב פעם בשנה, שחוזרים לבית ריק במקום לבית עם אישה אוהבת ומפנקת שגדלה איתכם ביחד – אתכם זה בכלל לא אמור לעניין. אתם אמנם נולדתם יהודים, אבל צריכים להבין שאם ההורים והקהילה לא דאגו לכם לזיווג מגיל צעיר אז זה הוכחה חד משמעית שאתם לא חלק מהיהדות כבר ושאתם לא חלק מישראל. היהדות המזוייפת בכל מקרה רק דוחה את מי שנחמד כמוכם, ואילו ליהדות האמיתית לא יספחו אתכם כי המשמעות של סיפוח זה לתת לכם בתולה. אבל זה כבר לא יקרה.

כלומר אתם נדחיתם ונפלטתם החוצה לא בגלל החטאים שלכם, כי באמת כפי שאני רואה היום דווקא היהודים הצדיקים השקטים והטובים הם אלה שנפלטים החוצה ונשארים לבד. היהודים הטובים נשארים מאוננים ודכאוניים בגלל התמימות של המשפחות שלהם ששלחו אותם ואת בנות המשפחה שלהם לחופשי לחברת סדום, תוך ציפייה ש"הכל יסתדר לבד". ואילו הפושעים שמטנפים את הנשים, מאיימים, מרביצים, מתפרנסים מגזל, גונבים בתולות מבלי להתחתן ומקדמים אידיאולוגיה פמיניסטית – רק הם מצליחים, מקבלים את כל הנשים, יש להן "יזיזות", זיונים בשפע, אקסיות, רכב, ירושה, ולפעמים אפילו גם בתולה נותנים להם בסוף הורים תמימים שלא דורשים חזרה שום דבר בתמורה לבת שלהם (לדוגמא לשאר הבנים שלהם שנשארו לבד).

בתמונה: השייך מוחמד נאסיר מסביר לנו למה הם שחטו את הנואפים במסיבת 7.10.23 , והסיבה היא שהם נלחמים בפריצות ותועבה של הישראליות שגורמת לנו להשאר לבד בתולי שפתיים עד גיל 35. כלומר אפילו המחבלים יותר נלחמדים על זה שיהיה לנו זיווג מאשר הרבנים היהודים שלנו. -מקור: hamas.com

לכן אני אומר, אם אין לכם זיווג ואתם מעל גיל 20 אז תעזבו את היהדות לגמרי- זו השקעה גרועה מאוד של הזמן שלכם. היהדות היא לא כמו האיסלאם, שמתי שאתה מסיים לבנות את עצמך בגיל 30-35 מחכה לך בתולה שמורה עם בורקה בת 16. לא. ביהדות הרבנים שלנו בגדו לגמרי, והמעטים מהם שכן משמרים את היהדות מתבדלים ורק מצפים מאיתנו להמשיך לשמר את הגבולות של המדינה ולשלם עליהם מיסים. אף אחד מהרבנים היום לא עושה את את העבודה בלעזור לשדך ולקרב את הגברים היהודים הבודדים לנשים היהודיות הבתולות, אלא להפך כל אחד דואג רק לבני המשפחה שלו ואם יש להם בתולות אז משדכים לגרושים מהמשפחה שלהם בתולות גם בפעם השלישית והרביעית והחמישית. בסדום – כל אחד דואג רק לעצמו, תפנימו. ואילו באיסלאם אם אתה הולך למסגד ואומר שאתה רווק, מחפש אישה וקנית בית מייד השייך נותן לך מספר טלפון של אבות לנשים רווקות שמחפשים להן בעל (אחרי בדיקה קצרה שאתה לא סוכן מוסד אלא בן אדם אמיתי).

אפילו בנצרות המודרנית הפרוצה המצב היום הרבה יותר טוב, כי בדומה לאיסלאם הנצרות היא דת שמחפשת לכפות את עצמה על כל העולם, ומבחינת הנצרות מי שלא מתנצר הוא כופר (כמו באיסלאם). כלומר כמה שיותר אתה בונה את העולם הפנימי שלך בהרמוניה על פי אחת מהדתות האלה, ככה הסיכוי שלך למצוא זיווג הרבה יותר גדל כי יש נשים נוצריות בכל העולם. ואילו ביהדות, כמה שהאדם יותר אדוק ככה גם הסיכוי למצוא זיווג קטן כי ביהדות חייב להתחתן עם יהודיה ולא מחפשים לקבל גיורות בכלל (אף אחת צעירה ובתולה גם לא תחפש להתגייר בכלל, נדיר מאוד). כלומר המבחר שלך הוא מצומצם, וגם אז אתה צריך לחכות עד שאיזה שרמוטה יהודיה זקנה תואיל בטובה להוריד את דרישותיה כי ביהדות צריך לבקש את רשות השרמוטה שתרצה להתחתן איתך ולא את אבא שלה: רק אצל חרדים אדוקים מאוד זה עדין האבא שקובע, אבל הם מתבדלים ומתחתנים רק עם בנות דודות שלהם ובשושו.

יש הבדל עצום בצורת החשיבה מבחינת זיווגים: כאשר אתה נוצרי/מוסלמי/בודהיסטי/כל דת אחרת שמנסה לכפות את עצמה על אחרים ולהתרחב, אז למעשה כשאתה מסתפח לשם אתה מתקבל באהדה כי הדתות האלה שואפות כל אחת מהן להתרחב וכביוכל שבאחרית הימים כל האנשים בעולם יאלצו להסתפח אל הדת שלהם. להפך האנשים האלה ישמחו לתת לך אישה ולקבל אותך באהבה שתקים משפחה. ואילו ביהדות החשיבה היא אחרת לחלוטין: "אנחנו יחידי סגולה, מתבדלים, לא כמו כל העמים" ולכן כל פעם שמישהו חדש מגיע לבית הכנסת מייד חושדים בו שהוא "ערב רב"/"גוי"/"סוכן מוסד" וכו. צורת החשיבה הזו גורמת להייפרגמיה, קנאה, ובסופו של דבר ביהדות כולם דופקים אחד את השני בענייני שידוכים ומתאמצים מאוד שלא תתחתן עם בתולה בת 14 כמו שראוי בכל חברה אנושית נורמלית. כמו כן ביהדות אין את הנטייה בכלל לרסן נשים, אלא מחכים להסכמתן אם היא רוצה את השידוך הפוטנציאלי כאשר מדובר בילדה מעל בת מצווה, וזה מחריף את בעיית ההירפגמיה. בדתות האחרות שברחבי העולם זה ממש לא ככה ואת המילה האחרונה לגבי עם מי תתחתן הילדה נותנים האבא האחים והדודים, כולל אפילו אצל דתות עבודה זרה.

גחבה בת 34 +"נסיך" : זה מה שמחכה לך ביהדות כשתסיים לבנות את עצמך ולקום מהקרשים של ההיפרגמיה. -מקור: פיסבוק

בנוסף לכך ביהדות של היום לא מקובל בכלל שמישהו בן 40 יתחתן עם בתולה בת 14, כי הדת נהיתה פרוצה פמיניסטית וקשובה לצרכיהם של הנואפים לשעבר "חוזרים בתשובה" שזיינו בילדותם ועכשיו רוצים שהבתולות הקטינות ילכו אך ורק לצאצאים שלהם ולא לגברים בני גילם שנשארו לבד בגלל ההיפרגמיה. כלומר את האחות שלכם זיינו, את בנות המשפחה גם כן כי להורים ולדודים לא היה אכפת, ועכשיו עוד הרב הנואף לשעבר יספר לכם "הזיווג שלך זה מישהי בערך בגילך. וגם זה רק מתי שיהיה לך כסף לפרנס אותה", כלומר בערך בגיל 45+ עם איזה שרמוטה זקנה ודרשנית ומכוערת עם קמטים. למה? כי זה כמעט בלתי אפשרי לגבר לבנות את עצמו לבד בלי שתהיה אישה תומכת לצדו, ולכן רק בגיל 40-45 מעט מהצעירים היום מצליחים בכלל להגיע למצב של רווחה כלכלית מסוימת שמספיקה לילד אחד+כלב.

אז את הזמן היקר הזה שיש בידך כרגע תשקיע בדברים אחרים, ולא ביהדות. היהדות זה כבר לא רלוונטי לך אם אתה מעל גיל 20 ולא קיבלת שידוך עם בתולה. זה גם לא יקרה כבר, כי ההורים במדינה והיהדות עסוקים בלשלוח את הבת שלהם ל"שיעורי תורה", לצבא להזדיין, לעבודה לזיונים, ולבית הספר לעשות סטוצים ושולחים אותה למצוא "חבר" (חבר- כלומר אחד שבא מזיין אותה והולך). כלומר נגיד עכשיו אתה בן 20 בלי זיווג שמתחיל מ0: זה אומר שרווחה כלכלית בקצב הזה יהיה לך רק בגיל 30-35 (וגם זה רק עם הרבה סעייתא דשמיא). זה אומר שבגיל 30-35 הסיכוי שלך ביהדות להתחתן הוא רק עם שרמוטה זקנה בת 30+ שחרשו עליה ערסים שהרביצו לך בבית הספר. זה לא שווה את ההשקעת זמן בכלל, ועדיף מראש ללמוד שפה אחרת ודת אחרת עם מבחר נשים רחב יותר, כדי שמתי שתסיים לבנות את עצמך כלכלית ותקנה בית (כמובן במדינה אחרת) אז לא תצטרך להתחתן לשרמוטה יהוד זקנה (היום אפילו בת 18 זה זקנה כי מזדיינות מגיל 11, כלומר בת 18 זה סטאז' של 7 שנות זיונים מעליך אם אתה בתול שפתיים בן 30+) אלא תוכל מייד להקים שבט קטן ואוהב בתוך דת שמקבלת אותך כמו שאתה ונותנת לך אישה צעירה, כנועה אוהבת עם מוסר אנושי נורמלי ולא מעוות כמו ביהדות המודרנית הפמינאצית.

מה גם שרוב הגברים שנשארים לבד עד גיל כזה בכלל מאבדים את החשק להתחתן עם יהודיה/ישראלית, כי זה אותן הנשים שדחו אותם כל החיים ("אתה נמוך"/"אתה לא בטעם שלי"/"אני לא מעוניינת"/ "יש לי חבר"/"לא מתאים"/חסימה/ וכו). אז בגלל זה באמת אם אתה רוצה להתחתן הסיכוי היחיד שלך הוא עם גויה ובדת אחרת, אחרת אפילו את החצי השני של החיים אתה תעביר לבד. עם יהודיה אתה פשוט לא תוכל כבר להתחתן בגיל כזה מאוחר כי אתה תיגעל מהן ותרצה להקיא כל פעם שתראה את היהודיות השרמוטות שדחו אותך כשהיית צעיר והלכו להזדיין עם פושעים ועם אויבים סודנים.

ובכלל, חבל על כל דקה שלך שאתה כרגע תשקיע ביהדות בעודך רווק: היהדות זו לא דת שיש מה לעשות בה לבד. אתה תלך לבית כנסת ושיעורי תורה עם אנשים שמזדווגים ביניהם, נהנים מסקס עם אישה, שלא ידעו בחיים שלהם מה זה בדידות ושלא ירצו אפילו לדבר איתך על ענייני גבריות אלא עוד יעלבו שאתה מדבר ככה "איך אתה מדבר על יהודיות" ויעשו עליך חרם. להרבה מהם יש "חברה" שרמוטה שמענגת אותם ובסוף כשהם יסיימו לזיין אותה הם יקבלו מהמשפחה זיווג עם בתולה כי ההורים שלהם פושעים שמרבים נשים קדשות(=פרוצות) בעם ישראל. כלומר אלה אנשים שיכולים להרשות לעצמם להיות פמיניסטים בגלל הפשעים שלהם ובגלל שזה נוח להם ולא אכפת להם ממוסר ומזה שהם דופקים אותך וגברים נחמדים כמוך עם מוסר אנושי. הם מנותקים לגמרי מאלה שאמורים להגן עליהם בצבא, מהשכנים שלהם, מאלה שאמורים לשלם עליהם מיסים, ואז בסוף עוד מתפלאים למה אתה לא רוצה לבוא לשבת איתם לעזור לחזק את הדת ולמה אין בטחון ולמה המצב הכלכלי מדרדר- אבל זה בעיה שלהם. כל עוד היהודים ככה יורקים עליך ומשאירים אותך לבד, אז אסור בכלל לבזבז עליהם זמן אחרת יכחד לגמרי הסיכוי שלך להיות עם משפחה וילדים שידאגו לך לעת זקנה ועם אישה אהובה שגדלתם ביחד.

זה מה שמחכה לך ביהדות: שרמוטה זקנה עם "חשק לאהבה" ליהודי ציוני מתי שהיא כבר בת 38 מכוערת בשלבי התפגרות מתקדמים וגם זה רק בגלל שהיא ברחה מהמלחמה בדרום וצריכה חמור ציוני לאכלס אותה במרכז. אגב אחרי המלחמה אפילו השרמוטה הזקנה הזאת תעזוב אותך והרב יפסוק שמגיע לה מזונות ממך. -מקור: פיסבוק

תרחם על הבריאות הנפשית שלך, ותתחיל לחשוב על החצי השני של החיים שלך כלומר מגיל 30+ ועד המוות. החצי הראשון כבר אבוד לך אם עדין לא קיבלת בתולה בת 14 ואתה יהודי בפמינסטאן מעל גיל 20, כי לא גדלת עם אישה שהנפש שלכם מתחברת ביחד ולא קיבלת את כל היתרונות הבריאותיים והנפשיים שזיווג אמור לעשות בגבר: וזה ממש צורך בסיסי, שבלעדיו הגבר נהיה דכאוני ואובדני. כלומר בגדו בך ברמה הכי בסיסית, ברמת הזיווגים, ועכשיו אתה צריך לפחות לדאוג לעצמך ולחשוב על הזיווג שלך בעוד 10+ שנים. לדוגמא, להתחיל להסתפח לדת אחרת שלא נגועה כל כך חזק בפמיניזם ולכוון למציאת אישה שם, כמה שיותר רחוק מהיהודים הבוגדים שרק ימשיכו כל החיים להתעלל בך ולנסות לשים לך מקלות בגלגלים רק כי לא רצית להמשיך לכרוע ברך לשרמוטות היהודיות הערומות והמטונפות ולחזר אחריהן, לפרנס להן מסעדות ולהידחות בזמן שהן בכלל מזדיינות עם גויים וקומץ פושעים בהרמון ההיפרגמי שלהן (לכל שרמוטה יהודיה ישראלית בת 14-25 יש את צ'אד בחיוג מהיר שמייד מגיע מזיין אותה והולך).

אם אתה לבד זה לא סתם, כי ביהדות אמורים לגשת אליך ולהציע לך שידוך. זה שהורים היום מרשים לילדות שלכם ללכת לחפש עשירים וגבוהים ברחוב ובאפליקציות זה פשוט חוצפה, מתי שיש להם שכנים עריריים שלא התחתנו בשכונה שלהם. זה פשוט אומר שהדת הזו ירקה עליך, ותיעדפה במקומך את ה"זיינים" הנואפים, הפושעים, הגויים, העשירים וה"מצוידים" שנשים עפות עליהן רק בגלל שיש להם הרבה נסיון (על פי חוק ההיפרגמיה שרמוטות יהוד נמשכות יותר למי שיש לו יותר נסיון ולא את הבתולי שפתיים העריריים והמסכנים שמשוועים לפות). והיהדות שהיא דת גזענית ומבוססת על לאום אינה מתאימה לך במקרה הזה, כי היתרון היחיד מלכתחילה של המצאות בדת גזענית אמור להיות בתחום השידוכים. מרגע שהיהדות ויתרה על הגברים שלה ומכרה אותנו בשקל, להשתייך אל הדת הזו זה רק חסרון, בזבוז זמן יקר וטיפשות.

אתה בעצם תשב עם אנשים שלא באמת רואים אותך בתור אחד משלהם, אלא תהיה בתור דחליל לחזק להם את התרבות הפמיניסטית המסריחה שלהם. ושוב, ההוכחה לכך היא העובדה שאתה רווק בגיל כזה. עם שלא משתדך איתך ולא מביא לך בתולה הוא פשוט לא העם שלך- תמיד צריך להקשיב למעשים של האנשים ולא למילים שלהם. זה שיגידו לך להניח תפילין, לבוא לשיעור תורה וכו', זה הכל חרטא כי בסופו של דבר כשמדובר בדוגרי להשתדך איתך אף אחד לא יסתכל עליך אפילו. וזו, חברי, היא הדחייה האולטימטיבית.

2 תגובות על “אל תשקיע ביהדות אם לא קיבלת זיווג”

מאמר מדהים בדיוקו. שאפו לכותב המאמר. זאת לא הפעם הראשונה שאני נפעם מעומק התבונה הראייה האמיתית ללא שקרים של המצב.
המאמר הזה חייב להיות מאמר חובה לקריאה עבור המגטאו. המשפט הבא היה שתפס אותי אישית הכי חזק ותמיד חשבתי על זה כבר תקופה ארוכה:
"עם שלא משתדך איתך ולא מביא לך בתולה הוא פשוט לא העם שלך- תמיד צריך להקשיב למעשים של האנשים ולא למילים שלהם. זה שיגידו לך להניח תפילין, לבוא לשיעור תורה וכו', זה הכל חרטא כי בסופו של דבר כשמדובר בדוגרי להשתדך איתך אף אחד לא יסתכל עליך אפילו".

מה שיש זה שרמוטות זקנות שמחפשות ספונסר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *