MGTOW Israel

תולדות הדגדגנים המסורסים מ7.10.23

כיצד סורסו דגדני בנות ציון ההיפרגמיות ולמה זה קרה

אני כבר הרבה זמן הזהרתי את השרמוטות היהודיות המחורבנות שלנו מזעם השם אשר רובץ על ראשיהן. אבל השיקסע המטונפות לא רצו לחזור בתשובה, המשיכו להזדיין עם פושעים וגויים, לנאף, לגדל ממזרים חד הוריים. הן המשיכו להתגייס לצבא במקום להשתמט ולהתחתן עם בחור יהודי בתול+נחמד ולדאוג שהוא יהיה מאושר. הן המשיכו לעשות פוסטים שקריים של כביכול "היכרויות" אבל בתכלס רק משתמשות בפוסטים הללו כדי לעשות מאיתנו חמורים עוקבים ובלתי נראים באינסטגרם המטונף ולייאש את היהוד האהבלים במקום להתחתן איתנו.

הקב"ה ראה את כל זה והחליט ב7.10.23 לקחת מהן את הכלי המסריח והמתועב שעמו הן משתמשות בכדי לנאף עם טיירון: נכון מאוד חבריי היקרים, את הדגדגן. באותו התאריך הקב"ה (הכל מאת השם יתברך והכל לטובה, גם הגזירות) שלח מנתחים פלסטים מחמאס ושייח'ים מוהלי דגדגן מוסמכים לסירוס המלוואח המטונף של שיקסע היהוד המנאפות שדוחות את הגברים היהודים הנחמדים+בתולים. אותם מוהלי הנוחבה גם הרבו בשליחותם ואפילו סירסו שדיים של יהודיות פרוצות וערומות, כפי שתועד על ידי מתנדבי זק"א שהגיחו לזירה.

אישה יהודיה אנונימית עם דגדגן מסורס בדרכה לעזה (ראו את הדם במכנס באיזור הדגדגן, שם בוצע הניתוח) -מקור: hamas.com

לא עזרו כל האזהרות שלי במהלך כל השנים ליהודיות שיפסיקו להיות שרמוטות מסריחות, להורים של אותן היהודיות השרמיטים הנואפים שלא רוצים לשדך אותן בעודן בתולות, ולכל הרבנים הפמיניסטים האשפה שהפכו את הדת שלנו לקרקס של סגידה לנקבות לממון ולמדינה. כמו כן גם הרב הדגול "אברהם ברוך" גם הוא הזהיר את הישראליות החוטאות הרשעות, אך ללא הועיל. הגחבות הללו המשיכו ללכת עם שוקיים בחוץ, להזדיין, לא לשמור בתולין לחתונה, לא להתחתן בכלל עם יהודי ממוצע אלא ללכת לעבוד כדי לממן עוד זיונים לעצמן בחו"ל וכדי לרדוף אחרי טיירון הפושע העשיר וגבוה. בסוף החליט השם קצת להגביר את הענישה לגחבות הישראנאציות המטונפות, ושלח ב7.10 את המסרסים מחמאס.

עד עכשיו היהודיות המטונפות היו קוראות לסרס "גברים יהודים אלימים", פותחות עמותות "נגד אלימות במשפחה", משתפות פעולה עם האוייבים הערבים ומרחמות על מסתננים סודנים בזמן שלנו ליהודים אין אפילו איפה לגור מרוב שהמוני המסתננים גרמו למחסור בדיור. השרמוטות האלה היו מזדיינות בשפע מתי ש90% היהודים בדור שלנו בכלל בתולי שפתיים עד גיל 40 בממוצע ואילו הן מזדיינות כולן בשפע עם קומץ הזיינים ועם גויים ובסוף עוד מקבלות מזונות מחמור יהודי נואש שימכור את אמאשלו בשביל חתיכת כוס יהודי מסריח מטונף וחסר בתולין. אבל עכשיו נתהפכה הקערה על פיה והנה הן מסורסות בעצמן, בידי הזיינים הבלסטינים שלהן שהן היו מזדיינות איתם בשפע.

אחת הגחבות המדוברות, עם יזיזה הסודני חודשים ספורים לפני ביצוע התהליך הקצר לסירוס הדגדן. -מקור: פיסבוק

אך כנראה שזה לא הועיל, כי היהוד המטונפות עדין נראות ברחבי הרשתות החברתיות החרא חושפות שם את האיברים המסריחים שלהן בבגדים מוצמדים ומחפשות "את האחד". לכל אחת מהשרמוטות האלה יש אלפי לייקים ומאצ'ים עם מליוני חמורים יהודים עריריים אבל הן עוד הולכות ו"בוררות" מי יותר גבוה עשיר ומנוסה בשביל להמשיך לנאף עם הכוס המסריח והלא מסורס שלהן ולהמשיך להשתמש בגדודי היהודים העריריים בתור אישור חברתי על מנת שטיירון יחשק בה ועל מנת להעלות לעצמה את הגאוותנות.

השרמוטות ממשיכות ללכת ברחובות עם שוקיים וירכיים בחוץ אפילו בחורף כשקר, מתי שאני עבדכם הנאמן קופא למוות עם 3 שכבות והן הולכות עם כל הפות המלוכלך שלהן בחוץ: זה רק מוכיח כמה שהשרמוטות האלה חיות מניאוף, ניצול ורמיסת החלש תוך לעג ובוז לו. זה מוכיח כמה שהן רקובות מוסרית, וכמה שכנראה עדין לא הבינו שהדגדגן שלהן זה מהקב"ה בשביל להינות עם הבעל ולספק לו הנאה ובכדי שיצא מזה ילדים יהודים ממשפחה יהודיה שלמה. אין ספק שאם הן ימשיכו לא להעריך בשביל מה נברא הדגדגן שלהן אז חמאס כבר משפשפים ידיים ומתכננים לסרס פה עוד דגדגנים- אין לי ספק.

תיעודים של דגדגנים מסורסים, כדורגל-שדיים ועוד עונשים מהשם יתברך על הנואפות המחורבנות שלא העריכו את מה שנתנו להם משמיים שהיו אמורות להשתמש בזה למטרות טובות אבל העדיפו לנאוף עם "חבר", "יזיז" וב"מסיבה". -מקור: טלגרם, קבוצה של ידידיה אפשטיין

אני לאחת ועוד הרבה כמוני שקלטו מה הולך פה, לא אלך להגן על השיקצע האלה ממוהלי החמאס וחיזבאללה. כי לא מתאים לי להגן על זבאלה בוגדות שכאלה. זה לא לעניין בכלל שאנחנו בתור יהודים כבר מסרסים לנו חצי מהבולבול(ברית מילה) זמן קצר אחרי הלידה ועושים טראומה נוראית, אבל משום מה את התמורה על הטקס אנחנו לא מקבלים כי היהודיות בכלל לא מזדווגות איתנו אלא הולכות לנאף במקומות אחרים. אין לי ספק גם שבגלל העוול הזה, כלומר שחותכים לנו את הבולבול ומרסנים אותנו אבל אותן בכלל לא, דווקא בגלל זה אלוקים הרחמן ישתבח שמו לעד שולח את מחבלי בלסטין לסרס פה דגדגנים אפילו אם זה אומר שאחרכך יפציצו להם את הבתים ויהרגו את כל השכונה: העיקר לסרס דגדגנים לשרלילות יהודיות. אין ספק שיש פה תכנית אלוקית קסומה ומופלאת, ושזה הקב"ה בכבודו ובעצמו ששתל למחבלים כאלה מחשבות במוח כדי שהם יענישו את היהודיות הנואפות המרושעות שמשמידות את היהדות ועם ישראל בהייפרגמיה שלהן, חסימות, ובדרישות מוגזמות מכל חתן יהודי.

צריך להבין גם שריסון הדגדגן של היהודיות הוא מה שיכול להקנות לנו ניצחון במלחמה על אדמת ישראל. כלומר אין לנו בכלל שום זכות לקיום פה במדינה אם אנחנו באים לפה בתור עם יהודי שחוזר למולדתו (טענה לזכות של 2000 שנה) לעומת הפלסטינאים (טענה לזכות של 150+ שנים) , אם היהודיות מזדיינות והיהודים נאלצים בכלל להתחתן עם גויה תאילנדית בסוף מרוב ההיפרגמיה. זה אומר שאנחנו בעצם כבר לא יהודים, ולכן אין לנו את הזכות של 2000 שנים לאדמה הזאת, הרי אנחנו בסופו של דבר בכל מקרה נאלצים להפוך לגויים וילדינו לגויים בגלל הבגידה של היהודיות הגחבות שמתגרשות ועושות היפרגמיה. לכן אין לי ספק שסירוס הדגדגנים הוא מהלך משמיים לקירוב הגאולה ובעזרת השם שיתבצע רצון השם יתברך ושייענשו כל הבוגדות המסריחות שבגללן מתבטלת הזכות המשפטית הבינלאומית שלנו (וגם המוסרית וגם הדתית) בתור עם להמשיך להתקיים פה.

3 תגובות על “תולדות הדגדגנים המסורסים מ7.10.23”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *