MGTOW Israel

החיים חרא כשאתה נשוי לשרמוטה ישרעלית

אנשים בפמיניסטאן כל כך צמאים לפות וכל כך דחויים עד שהם שוכחים כמה שהחיים עם שרלילה ישראלית זה גיהנום עלי אדמות. הרעב המיני מסמא אותם, והם מפסיקים לחשוב בהגיון ולברור לפחות אישה שיש סיכוי כל שהוא להקים בית שמבוסס על כבוד. כך הם מוחקים כל סטנדרט אפשרי בעת החיפוש ובמהלך קבלת הדחיות (ההיפרגמיה בסדום היא הכי קיצונית בכל העולם) ובסוף מתי שמישהי כן רוצה אותם הם מתעלמים מהסימנים האדומים ומתחתנים עם גחבה חצופה שעושה עליהם תלונות שווא, מתחצפת, מורידה את הכבוד ובסוף גם מתגרשת +מזונות.

אין פלא בכלל למה לאחרונה יש די הרבה רציחות (אם כי, הרבה פחות ממה שאמור היה להיות אילולי לגברים הישראלים היה כבוד מינימלי) של שרלילות ישראליות שבגדו והתלוננו על בעליהן: הלב של הגברים האלו שמרגיש שעושים להם עוול. הם יודעים ומרגישים שאין פה צדק בסדום ולכן נאלצים לקחת את החוק לידיים, כי מבינים שאין להם ברירה אחרת. ומי שחושב שזה אפשרי לסבול גחבה ישרעלית בעולה וחצופה ו"לסחב את הגלות" כביכול בזה שתתחתן לשרמוטה ישראלית חצופה ומרדנית, אז עכשיו אזכיר לכם כמה החיים חרא איתן ולמה הרבה גברים מתפתים גם לרצוח את הרשעות האלה. עדיף מראש אל תתחתנו עם הזבל הבעולות וחסרות הבתולין האלה – כי בשביל מה לכם לשבת לכלא בשביל מישהי זבל שעושה -הכל- כדי שתרצחו אותה? למה?? זה שווה את זה??? למה לכם להיות רוצחים בשביל עם שבוגד בכם ואפילו בתולה עם משקל תקין לא יכול לסדר לכם??(אחת שמנה דובה 110 קילו לא נחשב כי היא בכלל לא בן אדם היא חזיר יבלות)

קודם כל, השרלילות האלה הולכות ערומות בחוץ – לא רק לפני החתונה, אלא גם בזמן החתונה וגם אחרי. כלומר לא מספיק שכולם צוחקים עליך שהתחתנת עם הזונה ההיא שהיה לה "חבר", ולא מספיק שאלה שזיינו אותה לפניך מתי שהיתה יותר צעירה הולכים וצוחקים לך בפנים בשכונה, אלא בנוסף עוד היא ממשיכה לא לכבד אותך וללכת ערומה ועם ג'ינס צמוד וכל התחת בולט אפילו אחרי החתונה.

אין להן שום כבוד כלפינו, כי ההורים שלהן גידלו אותן לחשוב שבכלל יש מהן תועלת בעבודות ובצבא, בעוד שבפועל הן רק מפריעות ותופסות את המשרות שהיו אמורים לאייש גברים יהודים ולפרנס בכסף הזה את המשפחה שלהם ואת האישה בבית. בנוסף אף אחד לא מחנך אותן להיות נשיות, אף אחד לא מכוון אותן להתחתן ליהודי, ואפילו להפך מדרבנים אותן "לצאת להכיר בנים" כלומר להמשיך ולזנות ולהפחית מהכבוד של הבעל העתידי, עד רמה שבסוף הן "יודעות מה רוצות מעצמן" בגיל 35 עם ים של דרישות על כוס רקוב שניצלו הפושעים והגויים שהיא הזדיינה איתם בצעירותה בזמן שדחתה את הגברים היהודים הפשוטים שרצו אותה.

הדבר הזה פוגע בצורה מאוד מאוד משמעותית בכבוד של הגבר הישראלי שמתחתן עם דרעק כזה, ונאלץ לחזור הביתה לשרמוטה שבכלל אפילו לא פותחת רגליים כשאתה מבקש כי "כואב לה הראש". ובתכלס לא כואב לה הראש אלא פשוט היא מפלה אותך מינית כי צריכה אותך רק בתור כספומט. אין להן כבר צורך בסקס עם הבעל המפרנס כי הן חוו הכל עם גויים ופושעים ולכן מבחינה מינית הן מסתפקות בזכרונות הללו. וכך הגבר הישראלי שחוזר הביתה רעב מגורה וחרמן מקבל התרסה "נגמרו לי הסיגריות" במקום אישה שנראית טוב ומדגדגת את הביצים. רוב האנשים הללו נאלצים לאונן בצד כמו איזה מסכן או לסיים בלילה לבן מרוב ביצים סגולות וללכת לעבודה ממורמר ולהסתכסך שם עם אנשים מרוב חוסר סיפוק.

מקור: פיסבוק, פוסט של חמור אנונימי

גם הילדים של הישראלים הנשואים לא מכבדים אותם כי ילדים הם יצור שמעתיק מההתנהגות של ההורים: הם רואים את האמא הגחבה צועקת על האבא ולכן הם גם כן לא מכבדים אותו, כי הם רואים שהוא סמרטוט שמוריד מהכבוד שלהם ומהלל את הכוס המסריח של השרמוטה המרדנית. מן הסתם, הרי אישה שלא מכבדת את בעלה גם לא מכבדת את הילדים הבנים שלה. וככה יוצא שהחמור הישראלי שמתחתן לגחבה ישראלית לא מרוויח משום כיוון כי אפילו הילדים שלו לא באמת שלו (אפילו אם הם שלו גנטית, מה שלא קורה ברוב המקרים בסדום עם השרמוטות היאהוד הרקובות מוסרית), כי לעת זקנה זורקים את החמור היאהוד לבית אבות שירקב שם.

אז יוצא שלא רק החמור הישראלי מקבל השפלות התעללות וזלזול מצד השרמוטה הישראלית שנבעלה כבר 12412421421421421 פעם לפני החתונה כי היה לה "חבר" ו"ידידים" אלא גם הילדים מזלזלים ורק רוצים כסף. והאמת שזה מגיע לחמור הדביל הישראלי שלא רצה להלחם על הסטנדרטי םשל להתחתן עם בתולה בת 14 אלא רדף אחרי שרלילה עם דרישות. אבל פה לא נגמר עדין הסיפור.

במדינת סדום, יוקר המחייה מאוד מאוד גבוה. הקיבוצניקים הזבל והמושבניקים גנבו אדמות כי החליטו לעשות לעצמם "יוקרה" בעוד שהם בכלל לא מגדלים כבר בקושי שום משק וכמעט הכל מרוסס יבוא יצוא וגם מעט המוצרים שכן מגדלים פה הם תת רמה שאתה אוכל פעם אחת ומקבל בום שלשול לשבוע. קופסת בטון מסריחה לוקחת בערך 90% מהמשכורת כי בעל הדירה מעוניין להעלות את המחיר (מלא לקוחות סודנים ואריתראים מציעים מחיר טוב לשכור) והאוכל והגז הכל יקר חשמל בכלל הון תועפות, צריך להיות ממשפחת רוטשילד בשביל להדליק מזגן בקיץ.

לכן החמור הישראלי האהבל הולך לעבודה כל היום שם מקבל השפלות וכאפות מהערבים שהאישה שלהם מכבדת אותם בבית ולכן הם חזקים וכוחניים. בנוסף גם הבוס שרמיט שוטר לשעבר מנאייק ערס מסריח זבל מלין שכר והגחבות היאהוד בעבודה כולן ערומות מזדיינות שם עם פושעים וגויים כי יש להן "חבר" ועוד בזמן שמזדיינות עם חבר שולחות את החמור היאהוד להרים את כל הקרטונים ולעשות כל העבודה הקשה בשבילן בזמן שהן בהפסקה (90% מהמשמרת שלהן זה הפסקה ולך 90% מהמשמרת עבודה גם שלך וגם שלהן) ואם החמור מעיז להתלונן אז גם מתקשרת המנהלת "איך אתה מתנהג".

וככה יוצא שהחמור הישראלי הנשוי בעצם מושפל 24/7 והופך לצל של בן אדם ולא לבן אדם. הוא בעצם 100% חמור, כי הוא מקבל השפלות: בבית, בעבודה, בחיים האלה, וגם בחיי העולם הבא. כלומר אפילו בחיי העולם הבא יזיינו אותו בתחת, למה? נכון, כי היה סוטה מסריח שהתחתן עם שרלילה ישרעלית חסרת בתולין וחיזר אחריה. זה ממש חטא נוראי, ואפילו מי שלא מצליח למצוא בתולה בת 14 מצווה שלפחות יעבור לדת אחרת ויקח גויה נעימת הליכות וצדיקה מאשר יהודיה פח זבל בוגדנית מסריחה שכל החיים מחפשת גבוהים/עשירים,מזדיינת, דוחה את הנחמדים ובוגדת בעם ישראל ואפילו בלי בתולין עוד לפני החתונה – ממש מזבלה אנושית וצואה ביולוגית.

מקור: פיסבוק , עוד חמור אנונימי סוטה יאהוד שלא רצה להתחתן עם בתולה בת 14 מהשכונה אלא הלך "לחזר" בצבא לימודים וכל שאר השיקסע המטונפות עם הטייצים והשוקיים בחוץ ,טפי גועל נפש

אני ממליץ לכל מי שיש לו מעט שכל לעשות 2 דברים: 1. לנסות למצוא בתולה בת 16 -גג- (כי היום הרוב מזדיינות מגיל 10 לכן בגיל 16 הסיכוי הוא 0.0001% שהיא כבר לא בתולה) ו-2. לעבור לדת אחרת, לעשות טפו על היהדות המזויפת והרקובה הזו והרבנים החולי נפש השקרנים ולהתחתן לגויה. אבל מה שבטוח זה שאל תשארו בלי דת , כי לחיות בלי ערכים זה בעצם לטמא את הנפש שלך ולהיות חלאה ויצור תולעת מסריח כמו שרוב היהודים היום למעשה. זה בעצם אומר להיות פמיניסט כי שם כל האנשים חסרי הדת מסיימים.

עלו והצליחו והתרחקו משרמוטות יאהוד כמו מאש, הן פח זבל בוגדני מסריח והייפרגמי ושילכו להגן על עצמן מחמאס.

11 תגובות על “החיים חרא כשאתה נשוי לשרמוטה ישרעלית”

שמע גבר חושב שהתבלבלת אתה תמיד מאשים את הנשים אבל אתה לא מדוייק
אלו הגברים הישראלים אשמים במצב של הנשים היום אם זה שהם מתגייסות או מתלבשות לא צנוע זה החלטה תמיד של הגברים בין אם שותקים או מדברים נשים רק מנסות את הגברים.. כי הגברים הישראלים טיפשים גמורים לא מסינים שאלוהים מנסה אותם דרך הנשים בגלל זה נופלים במבחנים, גברים ישראלים צריכים להבין שהם אמורים לשמור על הילדות שלהן והנשים שלהן כמו הערבים.

חברה שלי בוגדת בבן זוג שלה ומערבת אותי ומשתמשת בי כדי לשקר לו, מה לעשות?

אנונימית בת 21 | כתבה את השאלה ב-31/01/24 בשעה 11:27
שמות בדויים למטה

החברה הכי טובה שלי בוגדת בבן זוג שלה והיא מערבת אותי בזה, בתכלס שתעשה מה שבא לה זה החיים שלה והמצפון שלה אני לא מתערבת אבל היא מדי פעם אומרת שהיא הולכת אליי אבל היא בכלל אצל מישהו ואחר כך גורמת לי לשקר לבן זוג שלה.
בכללי היא מתנהגת בצורה ממש מגעילה אליו לדוגמה סיטואציה שקרתה ועוד ביום הולדת שלו היא אמרה לי ״אני חייבת לריב עם סהר מחר קבעתי עם רון״
אמרתי לה אבל זה היום הולדת שלו אז היא אמרה לי ״יותר טוב ככה יש לי תירוץ לא לקנות לו מתנה״ וצחקה ובאמת היא רבה עם בן זוג שלה והרסה לו את היום הולדת ועוד הייתה עם מישהו אחר באותו יום ובוא נגיד שהיא לא מעט רבה עם חבר שלה בכוונה.
עכשיו כמו שאמרתי אני לא מתערבת זה לא ענייני אבל היא משתמשת בי בשביל לשקר לו ופה זה כבר קצת מעצבן אותי, היא גורמת לי לשקר לו ואני מרגישה ממש רע עם זה.
מה לעשות ואל תגידו לי לספר לו כי זה לא יקרה היא חברה טובה שלי ואני לא נכנסת לזה ולא רוצה להרוס את החברות שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *