MGTOW Israel

5 סיבות למה כדאי לנו לתת את המדינה לערבים

לא צריך אפילו מלחמה: פשוט להניף דגלים לבנים ולתת לערבים להכנס. תאמינו לי יהיה רק טוב מזה. הם מאוד רחמנים לעומת השרמוטות הישראליות.

לאחרונה הרבה קאקס ישראלים מזדהים עם התעמולה של הבנקים והחברות בע"מ דוגמת "נעבור את זה יחד" , "עם ישראל חי" וכו'. הם מפגרים מדי מכדי לקלוט שהגופים האלו בסך הכל באינטרס שלהם כי אם יתחלף השלטון אז גם קשרי ההון-שלטון שלהם יקרסו ולא יהיה יותר ביזנס(כל השקעות הנדלן יוחרמו בידי הכובשים). הקאקס הללו עוד הולכים להתנדב להיות בשר תותחים, למילואים, וגם חושבים שהם מגינים פה על האוכלוסיה בעוד שבפועל הם מגינים על בועת הנדלן של האוליגרכים ששולטים פה. לכן אני רוצה רגע להסביר למה עדיף לנו להפסיד במלחמה נגד הערבים ולהכבש:

1. חוק שריעה הוגן

בואו נצא רגע מהאשליה שהולכת אי פעם להיות כאן "מדינת הלכה הוגנת". הדבר הזה בחיים לא יקרה כי היהודים בדורנו כל כך רקובים מוסרית וכל כך רעים אחד כלפי השני, שאין סיכוי שזה יקרה בחיים. וההוכחה לכך ממש גלויה וברורה לעין: כל המרוקאים ושאר המזרחים שהגיעו ממדינות ערב בעלות חוקי שריעה מייד התחילו לנאוף כאשר הגיעו למדינה דמוקרטית ללא כפיית דתית. במקום לגדל שוב פיאות אחרי שקצת גזרו להם בעלייה מהמטוס, הם התחילו להתבכיין "האשכנזים אשמים" על מנת לנאף בשפע עם היהודיות בהירות העור והמוחלשות כלכלית, עזבו את המסורת שלהם והפכו את הדת למועדון פיצוח אגוזים ומתירנות מינית.

מאז שפתחו את מדינת היהודים, החוק היחידי שהיהודים מקדמים כאן זה שלטון סגידת כוס יהוד פרוץ, וזה כולל גם את הרע-בנים החרדים והדתיים הזבל. אף אחד היום לא משדך את הבת הבתולה שלו לבחורים יהודים בודדים, אלא להפך מדרבנים אותן להזדיין "מתי חבר??? מתי חתונה?" במקום לעשות את העבודה שלהם, ובמקביל סוגדים לכוס של הנשים בבית ומתעללים בילדים הזכרים. עם אנשים כאלה רקובים מוסרית אנחנו גם ככה מושמדים באופן שיטתי כי את היהודיות ה"נעלות ומוערצות" הללו (בפועל שרמוטות מסריחות ופרזיטיות) מזיינים גויים ופושעים, והגברים היהודים בכלל לא מתרבים.

לכן עדיף לנו כבר שהערבים יכבשו את הארץ וישתיתו חוק שריעה מוסלמי נורמלי שירסן את היהודים השרמוטים החצופים מעצמם ומהבגידה השיטתית שלהם בגברים שלהם עצמם. לדוגמא על פי חוק השריעה, אם מישהו מפתה אישה בלי הסכמת האבא שלה, אז הוא פושע לכל דבר שנכנס לכלא. רק זה ירסן הרבה נואפים מסריחים שמפריעים לבחורים הגונים מוסרית למצוא אישה. בנוסף לכך על פי החוק הערבי-מוסלמי, אם אישה לא נותנת סקס לבעלה הוא יכול לתת לה כאפה או לגרש אותה לרחוב בלי שקל: זה יפתור את כל בעיית המזונות והאנשים הרעבים מינית שמוציאים את התסכול המיני שלהם בעבודה אחד על השני.

2. סגירת ברז הפיננסי לפרזיטים שלא מעריכים אותנו

היום יש שכבות רבות באוכלוסיה של פרזיטים שמקבלים כספי מיסים של יהודים מבלי אפילו להצטרך לבקש: בין אם אלה החרדים שמשלשלים לכיס מליארדים בשחור דרך המפלגות שלהם, הספרדים שמשלשלים כסף על מנת להתעלל באשכנזים ולפתוח ישיבות גזעניות, החד הוריות שמקבלות ביטוח לאומי ועמידר בחינם בנוסף למזונות העתק מהחמור המגורש וגם כל מיני מושבניקים וקיבוצניקים זבל שלא תורמים כלום ואפילו לא מגדלים חקלאות אבל בכל זאת מרשים לעצמם לבנות חינם לילדים הפרוצים שלהם בזמן שלשוכני העיר אין אפילו אופציה לקנות קופסתבטוןחדראחד במחיר שפוי.

כל זה הפרזיטים מקבלים במתנה מכספי המיסים של האנשים שעובדים ומשלמים מס מופרז, בזמן שהם הולכים ונכחדים ונאלצים ללכת לחזר כמו מסכנים אחרי זקנות בנות 30 מחורבנות ולקבל דחיה כי במקביל אחרי הגחבות האלה במקביל מחזרים גם הפרזיטים וגם כל הגוים מכל העולם. לגבי נישואין וחיי משפחה ליהודים הפשוטים אין בכלל מה לדבר כי זה היום מונח ששייך לאגדות.

השרלילות התרגלו כבר שהכל מגיע להן ולכן גם אחרי חודש זוגיות אין לה אפילו בושה לדרוש מאדם תשלומים במשך 18 שנים רק על זה שהיא עשתה איתו מעשה בהמה בעודה כבר חתיאר זקנה בת 34. ואיך היא מתרצת את הדבר הזה (שמנוגד לחלוטין לדעת התורה)? "יש לי בחילות ויש לי מתח נפשי". לכי תאספי תרומות ברחוב שרמוטה, אף אחד לא אשם לך שהיית שרמוטה עד גיל 34 במקום לשרת גבר נחמד שמעוניין להתחתן. -מקור: פיסבוק

ולא די בכך שאוכלוסיות שלמות מהיהודים היום כאלה רקובים מוסרית, בנוסף לכך הם גם מפלים את היהודים הפשוטים מבחינת זיווגים. ככה יוצא שמי שיותר פרזיט לא רק שמקבל חינם כסף ולא מבזבז את הזמן שלו על לתת שירות לאחרים, אלא גם בנוסף מקבל ים סקס והנאה וזיווגים עם נשים צעירות וטריות מהמגזר הפרזיטי והמסוגר שלו שמושך מלא כספי גזל מהקהילות היהודיות האחרות והמוחלשות יותר.

3. סדר דמוגרפי

היום יותר מאשר שהערבים, את הנזק העיקרי לכבוד של הגברים היהודים גורמים היהודים עצמם ובפרט אלה שאכלו בכפית זהב כמו לדוגמא החרדים, שוטרים מסריחים משתפ"ים,מושבניקים טחונים נואפים ושאר פושעים רשעים יהוד זבל שמקבלים זיווגים בשפע: גם מקבלים שירותי זנות בזיל הזול מהילדות של האבות שהם דופקים וגם מהנשים של המקורבים שלהם עצמם שמשדכים להם.

את העם של סוטים הזה אין כבר לאן לדחוף מרוב שנהינו רקובים עם מוסר מעוות והפוך. כולם פה בוגדים אחד בשני, כולם רעים, שוטרים מסריחים, שטינקרים, והנשים בכלל פח זבל רע מרושע שמתנהגות יפה ומענגות אוייבים(במיוחד אוהבות לענג מחבלים שרצחו יהודים) אבל אם אתה בחור יהודי טוב לב מהקהילה שלה אז היא בכלל תתעלם מקיומך עד מינימום גיל 35 כשתתפגר סופית ותצטרך חמור מזונות.

אחת החטופות במלחמה, מסתבר שגם היא היתה מסתובבת ערומה עם איברי המין בחוץ ושאמא שלה בכלל גויה. עצוב על הרצח והמוות והכל, אבל מה לעשות? עצם העובדה שהיא שרלילה היפרגמית זה גם כן רצח כי יהודים נורמלים לא מתרבים בגלל הניאוף שלה. הכל מאת אלוקים -מקור: פיסבוק

בקיצור אם הפלסטינאים יעשו פה קצת ניקיון (עם כל כמה שזה נשמע נוראי וכואב) יש מצב שזה דווקא יעלה את הרמה המוסרית של המעטים שישארו חיים, כי כפי שמתואר בגמרא, מתי שהעם לא מבין בטוב ולא ברע אז גשם הזלעפות מתגבר ובסוף מגיעה מכה אחושרמוטה. כלומר בסופו של דבר זה לא הפלסטינאים אלא הקב"ה שולח ישמעאלים כדי להחזיר את העם בתשובה ולכלות את הממזרים. והאמת שדווקא המכה הזאת יכולה לעשות טוב מאוד ולנקות הרבה זבל-ביולוגי מסריח שנלחם על הזכות שלו להמשיך לחטוא ולטנף את הארץ בזנות.

4. סגירת בתי המשפט

והדבר הכי מעולה שיקרה אם הערבים יכבשו אותנו זה סגירת בתי המשפט. במשך עשרות שנים כבר יש פה במדינה סרטן משפטי, שתמיד מי שרשע הוא האשם ולעומת זאת מי ששקרן ערמומי ומניאק הוא הצודק. השופטים פה הם חלאות אדם בדיוק כמו היהודים האזרחים הזבל שתובעים בשביל להתפרנס או בשביל סתם לדפוק.

היהודים הישראלים הפכו לעם של שטינקרים מסריחים גועל נפש רשעים, והיום כבר מסוכן בכלל לנהל חשבון פיסבוק כי זה כמעט ערבות 100% שיתבעו אותך וינצחו ממך כמה עשרות אלפי שקלים – לרוב תביעה של איזה שרמוטה שדגדג לה בכוס על טיירון והתחשק לה עוד קצת כסף לאיפור ואוטו כדי לנסוע אליו מהר יותר – בגלל זה היא תבעה אותך.

לעומת אצל המרוקאים ועיראקים שליקקו דבש במדינות שריעה פה צריך לחשוב לפני שתוקע את הבולבול בשרמוטה ולצפות שהמדינה תפרנס את הצאצאים שלך, אבל החארות לא רוצים לקלוט וה"אשכנזים/המדינה אשמים". לכן אני ממליץ לכל החמורי מזונות האלה שנעביר את המדינה חזרה לערבושים-מקור: פיסבוק

כמה שלא דיברו, כמה שלא הלכו להפגנות, תמיד יש יותר זבל יאהוד שמאלנים מאשר פונדמנדליסטים נורמלים שרוצים חוק נורמלי שמרסן פריצות (ולא, אני לא מדבר על סגירת הזנות הרשמית, אלא על ריסון ההיפרגמיה). למה? כי היהודים הם עם של שמאלנים כולל אלה שטוענים שהם "ימנים". בחיים בתי המשפט פה לא יקרסו ולא תהיה שום הפיכה מבלי שהערבים מחמאס יבואו לעזור לנו. למה? כי היהודים רעים כלפי הגברים של עצמם ודופקים אותם קבוע ומחלישים לכן גם בחיים לא יהיה פה שום תיקון חוץ מאשר מבחוץ. רק אם חמאס יכבשו את סדום אז נוכל (מי שישרוד וישלם מס לרשויות הפלסטיניות) בעזרת השם לחיות כמו הפלסטינאים שהנשים שלהם נאמנות עם בורקה ומנקות בבית ומבשלות וגם מחנכות את הילדות להיות בתולות לחתונה.

5. הצלת כבוד הר הבית מהדתיים הלאומיים הסוטים ומהשוקיים הערומות של השרמוטות המגעילות הדתלשיות

אם חס וחלילה הדתים לאומים הסוטים הזבל ימח שמם עוד יצליחו חס ושלום לסדר כניסה ליהודים חופשי להר הבית, אז הזבל הלאומים האלה יתחילו לבוא גם לשם עם הכיפה הסרוגה והנשים השרמוטות-שוקיים-בחוץ-מחשוף שלהם. הגועל נפש האלה יתחילו לבנות שם "בית מקדש" של חילופי זוגות, "יש לי חברה", "אני מחפש מישהו לשפשף איתו ביחד על תמונות של אשתי", והם חס ושלום עוד יתחילו לשפשף גם במקום שבו היה בית המקדש בכבודו ובעצמו פעם. כלומר לא מספיק שהיום הנשים הלאומיות השרמוטות נכנסות לטנף קברי צדיקים עם השוקיים החשופות שלהן והמחשופים, עכשיו גם יבואו לאונן בבית המקדש, חס ושלום, איפה שהיו פעם מקריבים קורבנות לאלוקים.

שרלילה לאומית אנוכית שהלכה ללמוד משפטים והזדיינה במועדונים והיה לה "חבר" עכשיו עוד קוראת לעצמה "דתייה" ובוא תחזר אחרי הכוס הרקוב ומשומש שלה שהיא חושפת לכל עובר ושב, כל השוקיים כל התחת הירכיים הציצי הכל בחוץ ועכשיו בוא חמור יאהוד תתחתן עם האשפה הזאת תשלם חשבונית של אחרים, לפרנס שרלילה שכל האקסים שלה זיינו חציחינם. -מקור:פיסבוק

זה באמת המצב היום ואם אתם לא מאמינים לי אז תראו את האשפה הלאומים האלה איך הם מתנהגים, כמה הם פמיניסטים ואיך הנשים שלהם פח זבל מסריח עוד יותר הייפרגמי אפילו מהחילוניות שגם הולכות ערבים וגם מתגרשות ומקבלות מזונות ואפילו פותחות משרדי שידוכים היפרגמים לשרמוטות בלבד שמחפשות עשירים ו1.90מ'+ בלבד. אפילו בספרי הדת שלהם מצוירות נשים ערומות והם עיוותו את הכל עד רמה שאצלם אפילו נשים מהתנך זה כביכול שרמוטות ערומות יאהוד שהיו מענגות גויים ודוחות יהודים, והם גם מאיירים את זה עם גרפיקה ממוחשבת ומשופרת ועוד מתגאים בזה, הפחי זבל הסוטים..

לפחות הערבים הולכים להר הבית בתור מקום קדוש, מכוסים, צנועים, עושים תפילה והולכים. זה עדיף פי 1000 לעומת היהודים הסוטים שיבואו עוד לטנף שם ולעשות כנסים של חילופי זוגות, חיסוני-קורונה וכנסי זכויות נשים. עדיף שזה ישאר אצל הערבים, שזה יהיה גם רשום עליהם רשמית, ושבכלל לא תהיה לסוטים הלאומים אפילו הזכות להסתנן לשם ביחד עם השרמוטות הלאומיות המסריחות שלובשות חצאית קצרה ככה שכל הירכיים והכוס בחוץ.

אני ממליץ מאוד שנעזוב את המלחמה האבודה הזו, ונלחם את מלחמת חיי העולם הבא. גם ככה רשום בגמרא שבאחרית הימים המוסלמים ישלטו בארץ וישמרו על המקומות הקדושים שלה: לכן בואו לא נשקר את עצמנו, ונתחיל לחזור בתשובה באמת ולהתפלל להפסד גורף ב"מלחמה" הזאת.

7 תגובות על “5 סיבות למה כדאי לנו לתת את המדינה לערבים”

אין שום סיכוי לגבר ממוצע להתחתן במדינת ישרע-אל גם אם הבחורה סופר ממוצעת וכבר בת 32 אין לך שום סיכוי במדינת ישרע-אל הבחורות נהנות מהחיים והגברים הממוצעים שזה 80 אחוז יושבים בבית

https://www.mako.co.il/home-family-relationship/couples-in-test/Article-3cf6dd9df248d81026.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

איך כל הסימפים נזעקו על חילול כבודן של היפהפיות ממסיבת הנובה, עלו על מדים להילחם באנסים בחימה שפוכה, הלכו למלחמה להציל אותן…
יא אינסלים תראו איך הן נראות, זה בדיוק אלה שלא שמות עליכן מקילומטר. הן רקדו בכל המסיבות, טיילו בכל העולם, בזמן שאתה התייבשת בתול בחדר שלך לבד, מה אתה קופץ כמו אביר לבן להגן עליהן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *