MGTOW Israel

להתחתן עם בת 30+ זה כמו להתחתן עם גופה

טיפולי שיניים, כואב לה, ירד לה, תרים לה, תעשה לה,אני צריכה: פשוט שק בשר רקוב שבא אליך בסיום קריירת הזנות שתפתח לה בית אבות פרטי אצלך בבית.

אין שום סיבה בעולם לגבר מתחת לגיל 60 להתחתן עם אישה בת 30+. למעשה, זה פשע נגד האנושות ומי שעושה את זה צריך להוריד את הכיפה ולהתלבש כמו יצור מכת השטן כדי שנדע לזהות את מה שהוא באמת.

אישה בת 30+ זה תועבה נוראית היום, כי הן כבר פותחות את הרגליים החל מגיל 11 בבתי הספר הדתיים-לאומיים והחילונים. ואילו החרדיות בכלל הולכות עם שוקיים בחוץ ומזדיינות ועוסקות בזנות מגיל 12 ככה בערך. עד גיל 30 יש להן כזה שפע רב של מחלות בכוס שאפשר לקחת מזה תרבית ביולוגית ולחקור במשך דורי דורות ולהמשיך לגלות כל מיני תגליות ולקבל פרסי נובל.

פעם היה ברור לכל יהודי ששרלילה בת 30+ זה חומר לחתיאר בן 70+ בלבד, וגם זה רק במידה והוא לא שמור ועם גיבנת(אם הוא שמור אז מתחתן עם בת 22+). ואילו בני אדם נורמלים מתחתנים עם בתולה בת 14. למעשה גם היום זה ככה, וכל התרבות הזו שבחורים בתולים בני 33+ מרוב נואשות מתחתנים עם שרלילה בת 30 זה פשוט סטייה ותועבה. זה למעשה אנשים סוטים בדיוק כמו ההומואים ממצעד הגאווה שדופקים אחד את השני בישבן, כי הערך האמיתי של גבר בן 33+ הוא הרבה יותר גבוה מתי שזה נוגע לענייני חתונה ומגיע לו מינימום בתולה בת 15 שתעשה כל מה שהוא אומר בבית ותתן סקס חם כל ערב וגם תתלהב ממנו (לעומת שרמוטה משומשת שלא נותנת אהבה כי תמיד משווה אותך לאקסים ולא מעריכה).

גופה בת 30, חומר מעולה לחתיאר סיעודי בן 85. אין יותר כסף לפיליפיניות, עכשיו היהודיות צריכות למלא את תפקידן בעם ישראל וחובה לפטר את כולן מכל מקומות העבודה.-מקור: פיסבוק

אני רוצה להדגיש שאני מדבר עכשיו על ענייני חתונה ומחוייבות, כי כל העניין הזה של "חבר" "חברה" זה סתם המצאה של נואפים שרוצים להזדיין בלי להתחייב, ובעיקר של השרלילות האלה שלא רוצות לשטוף רצפה לבעל אחד ולתת לו סקס אלא לקפץ מבולבול לבולבול ואז בסוף לעשוק במזונות איזה חמור שדחתה בצעירותה.

כאשר מדובר בענייני חתונה ומחוייבות, שבהם הגבר חייב לאישתו "מעות כסות ואונה" כלומר על פי ההלכה היהודית שהוא חייב להלביש להאכיל ולתת לה סקס כשהיא רוצה, אז הערך של שרלילה יאהוד בת 30 בימינו זה בערך של גבר חתיאר בן 80 שכבר צריך להחליף לו טיטולים, ובפרט אחד עני שאין לו אפילו ירושה והיא תחייה מתמרים ופיסטוקים שאריות מהאזכרה של הבית כנסת.

מכאן מצינו שכל אישה אשר גילה מעל 40 ועדין אין לה בעל וילדים שידאגו לה (או שהיא התעללה בהם ולכן הם לא דואגים לה) – היא פשוט חומר לרחוב להרקב שם "למען יראו ויראו" כלומר כדי שכל שאר השרמוטות הצעירות שחושבות לדחות גברים נחמדים ולפרסם תמונות עירום בפיסבוק עם ה"חבר" שלהן יפחדו ויבינו איזה גיהנום מחכה להן בדרך הנוכחית.

גם ערומה, גם מגעילה וגם זקנה שהיתה עם מליוני גברים. אחת כזאת מייד לרחוב, ומקסימום לשדך אותה לאיזה חתיאר בן 75 במידה והיא תסכים לחיות מפתיתים במלח ולהחליף לו טיטולים כל יום בתור הסכם החתונה עם כתובה 20 שקל. -מקור: פיסבוק

השרלילות האלה בנות 30+ כל כך מגעילות לגברים, וגם אם בהתחלה היא נראית טוב כי התגנדרה ושיחקה איתך משחקים אז אחרי החתונה תוך שבוע-שבועיים יתחילו להעלות לך כל הפלאשבקים על איפה היא כנראה היתה עד גיל 30+ בזמן שאתה סבלת לבד ובנית את עצמך לבד כי לכולן היה "דרישות". כל זה בכלל גורם לגבר לא לרצות להוציא על השרלילה אפילו שקל ואז בסוף הם שולחים אותה לעבוד, כלומר לא ממלאים את החובה שלהם ל"מעות כסות ואונה".

בגלל זה טבע האדם הוא ששרלילות בנות 30+ יתחתנו עם חתיאר בני 80 ומעלה , ואם לא אז להזרק לרחוב בלי ביטוח לאומי ולהרקב ולמות שם ליד הפח זבל עם החתולים. זה טבע האנושות וככה הקדוש ברוך הוא ברא את העולם, כלומר רק חתיאר בן 80+ יהיה מסוגל לרצות להביא מעות כסות ואונה לשרלילה יאהוד זבל בת 30+. הרי יש ביניהם הבדל 50 שנה אז לכן הוא יוכל לסלוח לה על זה שהיא זינתה בשנים הטובות שלה או שהיתה נשואה למישהו אחר ולא אליו, ובעיקר תמורת זה שהיא תחליף לו טיטולים ותשטוף רצפה.

זה בגדול המתמטיקה של יחסי גילאים. כל גבר צריך להתחתן לאישה בממוצע 30 שנה תחתיו , ובכלל כל ההמצאה הזאת של "פדופיליה" זה שטויות במיץ עגבניות שהמציאו איזה אהבלים צבועים שמצד אחד משלבים בנים בנות בבתי ספר ויוצרים מצב של זיונים ואורגיות החל מכיתה ד', אבל במקביל עוד מטיפים לנו על "פדופיליה" ו"אסור להתחתן עם קטינות" בזמן שהן מזדיינות עם כל העולם ועם כל הגויים כי היהודים החמורים מפחדים מהחוק שהמציאו איזה בנקאים בריטים סוטים וקולוניאליסטיים.

במקום לשדך לרווקים היאהוד הסוטים את הילדות הבתולות שלה, החתיארה מחפשת לעצמה ספונסר ונעמדים לה בתור 300 חמורים להתנדב לתפקיד. פשוט ערימה של חמורים שמצווה להתפלל שחמאס ינצחו אותם במהרה בימינו. -מקור: פיסבוק

הרי התפקיד של החברה זה לקדם את הגברים שלה ולתמרץ אותם לרצות לתרום, להגן, לפתוח עסקים, ולשתף פעולה ביניהם. האישה בבית אמורה לקדם את הגבר שלה ולפנות לו הרבה זמן פנוי, ככה שהוא יוכל יותר להתרכז במה שחשוב. אבל מתי שאתה מתחתן לשרלילה בת 30+ ואתה בעצמך בן 30 בערך, אז כל מה שאתה מקבל זה פח זבל משומש עם חורים בשיניים ומחלות שדחתה אותך בצעירותך. ואז במקום להתקדם בקריירה שבדיוק התחלת להרויח נורמלי אז אתה מבזבז כסף על טיפולי שיניים לשרמוטה זקנה.

בנוסף שרמוטות בנות 30+ הן מרדניות ומגעילות כי יש להן מלא זכרונות מהאקסים והיזיזים והגרוש והן בכלל גועל נפש מבחינת אישיות וחסרות יכולת למחוייבות. דבר כזה יכול לספוג אולי רק חתיאר בן 95+ במידה והיא מחליפה לו טיטולים, ובעזרת השם גם מתי שיקרוס הביטוח לאומי וכל תשתיות הרווחה (אמן כן יהי רצון במהרה בימינו) אז לא יהיה ברירה לשרלילות האלה אלא להתחתן לחתיאר 40 שנה מעליהן או למות ולקפוא למוות בקור ברחוב.

לרחוב!!!! עם הכלבים1!!!! עם החתולים!! לחטט בזבל ולשתות מהבקבוקים במחזוריה!!!! או לחלופין – חתונה עם חתיאר בן 68. תחליטי את. -מקור: פיסבוק

תבינו, אישה בת 30+ זה גופה ואין בכלל מה לרחם עליה, היא בכלל לא בן אדם כי היא כבר לא מסוגלת לסימפטיה ולא לשום רגש כלפי הגבר אלא רק תלונות ובקשות: זה מה שקורה פסיכולוגית אצל שרלילות שהיה להן מלא בולבול. מה גם , שאחרי בערך 10-15 שנה הן מתקלקלות לגמרי ואז בכלל צריך לפתוח בית אבות בבית כדי לתחזק את הגוש חרא הזה שהתקלקל כי המחלות מין מהאקסים והיזיזים מתפשטים בכל הגוף. בשביל מה לכם להתחתן עם גופה שהתפגרה?? לא עדיף מישהי שעדין בחיים? ואם אין בגלל ההיפרגמיה היום אז עדיף בכלל אפילו להשאר לבד

5 תגובות על “להתחתן עם בת 30+ זה כמו להתחתן עם גופה”

צחוקים אבל ירידת ערך של אישה זה כמו של מכונית ספורט.
בגיל הזה הכל כואב לה, כל שני וחמישי היא הולכת לרופא לבדיקות (מה יש לבדוק לעזאזל???)
הרגליים דפוקות מכל השנים שהלכה על עקבים…
כל יום מוסך

שאלה מאתר https://www.askp.co.il/
אני בן אדם רע ואני נהנת לפגוע באחרים, זה לא מפריע לי, למה זה לא אכפת לי בכלל?
אנונימית בת 22 | כתבה את השאלה ב-26/02/24 בשעה 14:10

אני נהנית מלפגוע באחרים.
לא יודעת איך לתאר את זה אחרת אבל אני אסביר.
בכל הבני זוג שהיו לי עד עכשיו בגדתי, לא בטעות ולא חד פעמי, הייתי מחפשת לבגוד בהם ועוד בדרכים שיהיו כמה שיותר גרועות, לדוגמה עם חברים שלהם או בימי הולדת שלהם וכאלה, אפילו פעם אחת האקס שלי יצא אחרי 28 יום מהצבא ולא נפגשתי איתו ובגדתי בו וכשחשבתי על זה תוך כדי זה גרם לי לתחושה טובה יותר. הייתי גורמת להם להתאהב בי ומשחקת בהם ושוברת להם את הלב, הייתי גורמת להם להגיע לתחתית סתם כי זה היה עושה לי נחמד.
הייתי גם נפגשת עם גברים תפוסים, ואם אני מכירה את הבת זוג שלו, עוד יותר טוב, הרבה פעמים גם הייתי מספרת לבת זוג, אמרתי שזה מתוך זה שאכפת לי מהבנות אבל בתכלס זה היה סתם כדי לסכסך.
פשוט שיחקתי באנשים סביבי ונהניתי מזה, הפצתי שמועות על חברות שלי והייתי מסכסכת ביניהן סתם כי זה עשה לי טוב.

תחסכו דברים כמו ״את בן אדם נורא״ ודברים כאלה, אני יודעת, השאלה שלי היא למה זה לא מפריע לי, כי אני מבינה שזה לא בסדר הדברים האלה אבל למה זה באמת לא אכפת לי בכלל??

אהבתי את התגובה של "הרווקה מחדש" עם שני ילדים. בתרגום חופשי: גרושה עם ילדים מחפשת ספונסר או בקיצור סחורה פגומה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *