MGTOW Israel

תדפוק כבר בדלת לאבא של השכנה הבתולה!!

גש מייד לדפוק להם בדלת, והנה מה תאמר לו:

אל תדחה את המועד. ראית שכן שיש לו שכנה בתולה? תיגש לדלת שלו כשהוא בבית תדפוק, ותגיד "האם הבת שלך פנויה לשידוכים? אני רוצה להתחתן איתה". מסרב לך? שיזדיין ושיהיה לו בהצלחה במלחמה מול חמאס ולבת שלו בהצלחה בבית אבות שיתעללו בה שם מטפלות גויות אכזריות ונאציות. עונה לך בחיוב? תתחתן בבדצ וכל חודש תפקיד 20% מהמשכורת בשושו לארנק קריפטו במידה ויום אחד היא תחליט להיות שרמוטה ולהתגרש, אבל חוץ מזה תהנה מהחיים כי התחתנת עם בתולה ותביא מלא ילדים.

תשכח מתרבות ה"דייטינג", תשכח מ"הכרויות", ותזרק לפח אשפה את הקונספט של "שידוכים". זה הכל זבל, נחלת העבר, וזה עבד רק אצל אשכנזים באירופה עד לאחרונה למשך התקופה הקצרה של מאות 18-20. בתקופה הזו בהיסטוריה (החל מהעת הויקטורינאנית) הנוצרים שם סירסו את עצמם ולכן היה אפשר למצוא נשים בקלות, היה שפע כלכלי וזמינות הסקס הגבוהה כיפרה על העלבון בכך שגברים נאלצו להתחתן עם שרלילות לא-בתולות.

היום אנחנו היהודים כולנו בתולי-שפתיים בני 40, ואפילו בתולי-נשיקה-במצח כי גם האמהות היהודיות שהתרבו בסדום הן שרמוטות רשעות ששונאות את הילדים שלהן. יתרה מכך, יש אפילו גברים בתולי-טפיחה-בכתף כי בכלל זרקו אותם בפנימיה ושם הם קיבלו מכות ובזיונות מקומץ ערסים נואפים שמרביצים כדי להרחיק מהשרמוטות היאהוד את כל הבחורים הנחמדים שרוצים בת זוג לחיים. הנואפים הקטנים בומסדות שומרים לעצמם הרמון הייפרגמי של הקטינות שהם מטנפים ואחרי שאתה אכלת וראית את כל הגועל נפש הזה מגעיל אפילו לדמיין על חתונה עם פח אשפה הייפרגמיות כאלה ששיתפו פעולה עם האלימות וההיפרגמיה הזו.

במציאות המתגבשת עכשיו אין יותר שפע כלכלי, ואין יותר מקום ל"רחמנות" ו"לסלוח לשרמוטה על העבר המיני שלה". למה? כי היום הן אפילו לא מבקשות סליחה. הן חצופות. הן זבל. הן אפילו לא מתביישות ולא מתחרטות. היום האופציה היחידה שלך להשאר נאמן לעם ולמדינה זה להתחתן עם בתולה קטינה בבדצ: על פי החוק הישרעלי מותר לבעול ילדה בת 16 ויום ואין פה שום סיכון מול החוק. לכן פשוט תבעל אותה עכשיו אחרי שאבא שלה מסכים לך, וזה החתונה שלכם עד גיל 18 (חתונה בבעילה קוראים לזה). את הכתובה תתן לה פשוט בגיל 18, ותאמין לי אתה אפילו לא תרצה להתקמצן כי ילדה בתולה אמיתית תתן לך את כל האהבה שלה ותתפעל ממך: זה רק שרמוטות משומשות שמתחצפות ולא נאמנות כי הן כבר בעולות וכך פועל המוח האישה שהיא נאמנה רק למי שבתל אותה בצעירותה.

לחלופין אם היא בת 15 ומטה אז תציע לאבא שלה קידושין, כלומר לא חתונה בבעילה, אלא פשוט לתת לה טבעת קידושין ולאמר ברכה "הנך מקודשת לי" ושאבא שלה והיא יענו בהסכמה. ככה לפי ההלכה היא שמורה לך, ומתי שהיא בת 16 ויום אתה בא אליהם הביתה לוקח אותה יד ביד אליך ובועל אותה אצלך בחדר- מאותו רגע היא אשתך ושוטפת לך רצפה וכלים ומדגדגת בביצים כל יום.

תיגש מהר תדפוק לשכן עם הבת הבתולה תגיד "האם הבת שלך פנויה לשידוכים אני רוצה להתחתן" אחרת תיאלץ לאונן ולקבל דחיות מכאלה גחבות זקנות בפיסבוק שמקבלות עשרות אלפי פניות מחמורים סוטים שמוכנים לשים עליה אפילו כתובה 500,000 שקל העיקר כוס. הן אפילו לא עונות לפניות בפוסטים האלה, רק מעלות לעצמן את האגו למרות שבעצמה גחבה זקנה ומגעילה בת 36 -מקור תמונה: פיסבוק

תבין אחי, אף אחד מהם לא עושה לך טובה שהם לא נותנים לך בתולה בת 16 שתתחתן איתך במקום ללכת לביתספר. זה פשוט מצרך בסיסי לכל גבר בתול-שפתיים כמוך, שקיבל בקושי איזה ליטוף קטן במועדון בגיל 19 ו"ידידה" וחוץ מזה כל החיים רק דחיות והשפלות בזמן שהשרמוטות היאהוד הולכות במכנסיים, חצאית קרועה ומזדיינות עם נואפים פושעי-ישראל ועם גויים. אם הם לא רוצים לתת לך את הבת 16 הבתולה שלהם, אז פשוט שיהיה להם ברור שברגע שחמאס באים לכבוש את השכונה אתה תהיה ביער עושה על האש ולא בא לעזרתם כי להפך חמאס יותר חברים שלך מאשר הבוגדים הנואפים האלה שהבת שלהם לומדת להזדיין בבית הספר הציוני.

למשפחה הרבה יותר קשה להתנייד במלחמה מאשר לבחור רווק עם תרמיל מוכן. אתה שנשאר ערירי בחדר של ההורים ונאלץ כל החיים לקבל דחיות משרמוטות בנות 30+, אתה לא אמור לעשות שום טובה לאף אחד. ואפילו לא בזמן השלום אל תעזור לאף אחד, אלא אם זה למראית עין כדי שלא ידפקו אותך הסדומאים הרשעים האלה. תסנן אותם, אל תתרום, תסרב לעזור להם בלי שיתנו לך את השכנה הבתולה בת 16, תתפלל שחמאס ינצחו – זה התפקיד שלך בעולם כל עוד אין זיווג נורמלי לבתולה קטינה שלא נגעו בה ערסים מסריחים. ולהפך זה הדבר המוסרי ביותר שאתה צריך לעשות, כי היהודים פה בסדום נהיו כל כך חצופים שהם מצפים מאיתנו הרווקים העריריים לטובות מעשים טובים ותחזוקת הבטחון והקהילה בזמן שמרשים לנכדות ולבנות שלהם בכלל להזדיין עם גויים וללכת ערומות מול הפרצוף שלנו כולל לדבר עם חתיאר סוטים שמחפשים לעצמם עוד "חברה".

כל זונה זקנה וערומה בת 35 דורשת "לא קמצן" אחרי שכל החיים עשתה זיונים והלכה ערומה כל הכוס והרגליים הכל בחוץ דחתה אותך ועכשיו מכוערת חתיארה התפגרה ובוא עוד תחזר אחריה? די, מספיק, תגדל כבר סטנדרטים ותיגש לאבא של השכנה הבתולה בת ה17 אפילו אם אין סיכוי שיסכים. עדיף להשאר לבד מאשר להיות חסר סטנדרטים ולשלם מזונות על זונה זקנה מכוערת סוטה וחצופה. -מקור תמונה : פיסבוק

עכשיו בעזרת השם המצב הבטחוני והכלכלי ילכו וידרדרו עוד ועוד ואמן שגם הרבה משפחות ידרדרו לרחוב ולפת לחם – אולי אז הם יבינו היהודים הטפשים והבוגדים האלה שהגיע הזמן לשמר את הנאמנות של הגברים היהודים הצעירים לעם, במקום לתמוך בפמיניזם ובשרמוטות היאהוד בכל מחיר מבלי לחייב אותן למלא תפקידן הנשי בקהילה. כנראה שעדין טוב להם מדי כאן והממשלה מפנקת אותם עדין, כנראה הם עדין רגילים לכך שיש רווקים בשר תותחים יאהוד חמורים להגן עליהם מהאויבים המוסלמים שגם יתנדבו לשלם עליהם מיסים בזמן שהפושעי-ישראל המזווגים מזדיינים ונהנים.

כלומר זה שאתה הולך עכשיו לדפוק בדלת של השכן עם הילדה הבתולה ולבקש אותה, זה למעשה טובה שאתה עושה לשכנים ולעם ישראל כי אתה מציע את הנאמנות שלך חזרה לעם ישראל וליהדות תמורת מצרך בסיסי שמנעו ממך כל החיים: כוס יהודי בתול בגיל 17 ומטה שיגדל איתך ויתאחדו הנשמות שלכם ככה שאפילו אם היא תזדקן אתה עדין תאהב אותה (גבר מסוגל להתאהב באמת רק אחרי הרבה שנים של נאמנות מצד האישה ורק אם היא נתנה לו את מיטב שנותיה והבתולים).

למעשה זאת טובה גדולה מאוד שאתה עושה להם פה, כי כוס בתול בגיל 16 ומטה אפשר למצוא בזיל הזול בדרום אמריקה והן אפילו מחפשות: שם זה בסדר גמור ומקובל שתתחתן לבתולה בת 16 ומטה, כי שם אין הייפרגמיה כל כך גבוהה שנגרמת ממוסדות הרווחה: הרי שם כל חד הורית שתחשוב לעשות כמו הישראליות פשוט תיזרק לרחוב ולכן שם הגברים לא כל כך נבגדים כמו כאן. ואז גם הנאמנות שלך צריכה להיות למדינת דרום אמריקה ולא למדינת ישראל. זה רק פה שכל שרמוטה מזדיינת שתמכה בערסים מרביצים וסיננה בחורים נחמדים ובתולים פתאום בגיל 35 עוד מקבלת ביטוח לאומי ומזונות מהמדינה+דירת עמידר וגם מגיעים אליה פסיכולוגים מהרווחה להקשיב ל"בעיות" שלה + טיפולי שיניים בסבסוד מהמדינה.

במלא ארצות אחרות אין דבר כזה, וכל הפוזות שעושים עליך פה שכביכול "לא מגיע לך בתולה בת 16 תיקח חוזרת בתשובה זקנה בת 30" או "עבר הזמן כבר תיקח מישהי בגילך בת 20 אז מה שהיה לה חבר היום אין בתולות" זה הכל פשוט רקיקה בפרצוף שלך ואנשים כאלה מצווה שחמאס יבואו וישחטו אותם אמן כן יהיה רצון במהרה בימינו. אתה יכול שם בחו"ל, אם אתה בא עם מקצוע וקצת חסכון, פשוט למצוא בתולה או אישה שמוצאת חן בעיניך (גם אם אתה נמשך לבחורות פתוחות מינית אפשר להקים תא מפשחתי, כי שם לפחות אין היפרגמיה קיצונית כמו כאן), ולעשות איתה מה שבא לך. המחירים שם בשוק יחסי המין הם שפויים. ובכל מקרה אם אתה קונה אישה בכסף אז עדיף גוייה כדי להתרחק כמה שיותר מהיאהוד הבוגדים המסריחים האלה שבגדו בך כל החיים והשאירו אותך לגדול לבד ועוד בסוף מצפים שתקנה בהון תועפות זונה מסריחה שהמחיר עליה אפילו לא מקובע: אתה אמור כביכול לפתות את השרמוטה הישרעלית בכסף מבלי שהיא תגיד כמה תכלס התג-מחיר עליה ומשנה את המחיר כל פעם שאיזה ערס מטונף מבחוץ מחליט לשים bid(=הצעת מחיר במכרזים פומביים) גבוה יותר.

שרמוטה זקנה שעבדה באונליפנס, מכרה את הגוף שלה, מכרה כמה קופסאות איפור לחברות שלה במחיר מופרז קוראת לזה "עסק" וקיבלה נסיעות בחו"ל בכל העולם שמימנו היזיזים וה"חברים" שלה, עכשיו עם ממזר נסיך גם מחפשת חמור מפרנס, תעמיד אותך בתור (תראה יש 120 לייקים של חמורים שמוכנים למכור את אמא שלהם בשביל הכוס הדלוח הזה ולפרנס לה את הצאצא הממזר). האם זאת התרבות שאתה רוצה להוריש לילדים שלך אם בכלל יהיו לך? האם שווה להביא ילדים לתרבות כזו? חד משמעית, לא. ולכן תיגש עכשיו ומייד לדלת של השכן ותבקש את הבת הבתולה שלו. -מקור תמונה: פיסבוק

לכן תיגש עכשיו ומייד, ותסיים עם זה. רוב הסיכויים זה שידחו אותך: או בגלל שאתה "אשכנזי ואשכנזים זה איכסה" או בגלל שאתה "מבוגר מדי" או בגלל ש"הילדה צריכה ללמוד לפני החתונה ובינתים יהיה לה חבר" או "אין לך מקצוע/בית/בולבול30סמ" או כל תירוץ עלוב אחר. זה בסך הכל יוכיח לך כמה הם חארות, יוכיח להם כמה שאתה לא שייך אליהם, ואתה תקבל מכך תועלת עצומה כי פעם הבאה כשירצו להטיל עליך "משימות" ו"תעזור לי" הם יחשבו פעמיים ויתביישו כי הם דחו אותך כשבאת לבקש את הבת שלהם- כלומר אפילו חסכת זמן מעצם זה שניגשת.

כי בגדול, אחד התסמינים הכי גדולים לחוצפה והבגידה של הישראלים בגברים שלהם זה העובדה שהם תמיד מבקשים טובות ובקשות כאילו שאתה חייב להם משהו. או זה שהם עוקפים בתור מבלי לבקש סליחה. איך שהם צופרים ברחוב על הולכי רגל ומתעללים בפועלים בעבודה כדי לזיין את הפועלות ולמנוע מהפועלים החדשים. חרם שעושים עליך בלי שום הסבר פתאום סתם ככה. כל ה"ביקורות" של המפקדים, ה"תוכחות" של הרבנים, והנביחות של המורים: את כל ההתנהגות הזו הם בדרך כלל מציירים בתור "קרבה, חוצפה ישראלית, אכפתיות וסחבק" ומשום מה אתה בסופה של כל אינטרקציה עם החארות האלה מרגיש רע יותר וחרא מאשר לפני שראית את הפרצוף הישראלי המסריח הזה, ובא לך לעשן סיגריה מרוב סטרס. הסיבה היא כי זה לא באמת "התנהגות סחבק", אלא הורדת הכבוד שלך באופן אקטיבי על מנת שיהיה להם לעצמם יותר זיונים. וזה מגיע גם מצד הישראלים הנשואים, כי בסדום מתרבים ומתחתנים רק נואפים סוטים חסרי ערכים והנשים שרמוטות שאוהבות פושעי-ישראל חטאים ורשעים. יש אפילו כאלה שעושים עליך את הטריק הזה של "נזיפה מתוך אכפתיות"(באנגלית קוראים לטריק הזה AMOG) לא בשביל שיהיה להם עוד זיונים, אלא כבר דואגים לזיונים לילדים הנואפים הקטנים שלהם כדי שיהיה לכל בן שרמיט קטן "חברה", "יזיזה" ושפע זיונים, במקום שלך יהיה שידוך נורמלי עם צעירה בת גיל הבן של אותו הנואף.

אבל ברגע שאתה בא בדרישה לחתונה עם הבת הבתולה של אותו המנאייק שמבקש ממך טובות ואז מסנן אותך, או את הבת של המנהל הזבל בעבודה שמבזה אותך ב"אכפתיות כי רוצה לעשות ממך בן אדם", אז אתה בעצם לא נותן לו יותר את האופציה להתחבא מאחורי המילים השקריות שלו. עד עכשיו השכן שלך היה מתחבא מאחורי מילים טובות אבל בפועל עושה עליך חרם ומדבר עליך מאחורי הגב, ואילו עכשיו כאשר אתה בא לבקש את הבת שלו אין לו ברירה אלא להגיד לך "כן" או "לא"- ופה כבר אי אפשר להתבלבל. מרגע שהוא אומר "לא", אתה תדע בוודאות ובדיוק שהוא האויב שלך ולא חבר, ושהוא בכלל לא מהעם שלך אלא גוף זר ועויין שחי אצלך באותו השכונה, אוכל מאותו צלחת, אבל לא משתדך איתך ומעדיף שאתה תיכחד. ותאמין לי, שמאותו רגע שתיגש ותקבל סירוב(רוב הסיכויים), גם החארות החצופים האלה פתאום נזכרים במציאות התורנית של העולם ומתחילים גם כן קצת להתבייש מלבזות ולתת לך פקודות "תעזור לי תביא לי תעשה לי אני צריך למה אתה לא ככה למה אתה לא מספיק זה". כלומר בזה שבאת וביקשת את היד של הבתולה בת ה16, אפילו אם קיבלת סירוב – אתה למעשה חתכת קשר בלתי רצוי עם אדם בן-נבלה וזר שמפלה אותך בשידוכים וחסכת מלא זמן של התעסקות עם כזה דביל או חס ושלום עזרה לאותו הרשע.

5 תגובות על “תדפוק כבר בדלת לאבא של השכנה הבתולה!!”

כל מילה בסלע. הנשים הישראליות יותר גרועות מהגסטאפו והאס אס והמשרד לביטחון הרייך ומחבלי הנוחבה. המטרה של הנשים הישראליות היא אחת: להשמיד את עם ישראל בכל מחיר ובכל דרך. רוצים תלונת שווא על אונס/הטרדה/תקיפה מינית תנסו להתחיל עם ישראלית פח אשפה. כי זה מה שהן הנשים הישראליות (פח אשפה וצואה מהלכת).

היא לא מבינה למה הגבר ברשע ביטל את החתונה הקדושה
מישהו יכול להסביר לה כי היא באמת לא מבינה

מישהו שלח לו סרטון מיני שלי והוא פשוט עזב וביטל את החתונה, איך ממשיכים מכאן?
אנונימית בת 26 | כתבה את השאלה ב-05/03/24 בשעה 11:51
שלוש שנים ביחד, עברנו לגור ביחד לפני 8 חודשים. מאורסים ובאמצע ההכנות לחתונה מישהו שלח לו באינסטגרם סרטון שלי מהעבר והוא החליט לבטל הכל, עזב את הבית וחסם אותי בכל מקום, גם ההורים שלו מסרבים לדבר איתי.
מישהו שלח לו סרטון שלי מקיימת יחסי מין עם שני גברים ועוד חברה, לא ידעתי בכלל שהם צילמו אותנו. זה קרה כשהייתי בת 20 ואני לא בקשר עם האנשים האלה, אלה שני גברים שהיו ידידים של חברה שלי ואני לא הכרתי אותם עד אותו ערב.
אני בהלם שהוא פשוט עזב הכל והלך, הוא אפילו לא אמר כלום, לא נתן לי הזדמנות להגיב, רק הראה לי את הסרטון בטלפון, אסף את הדברים שלו והלך.
זה סרטון מזעזע שומעים אותי שם גונחת ועוד דברים מזעזעים שאני לא יודעת איך בכלל הסכמתי לעשות אותם, אני מטערת שזה קרה בכלל. אני יודעת שקשה לו לראות את זה אבל זה קרה לפני שהכרתי אותו. אני יושבת כל היום בבית בוכה ולא יודעת מה לעשות, אני לא מסוגלת לדמיין את עצמי עם גבר אחר. אף אחד עדיין לא יודע שהוא עזב את הבית, אפילו לחברות לא סיפרתי עדיין.
המון מחשבות בראש, לא יודעת איך ממשיכים מכאן.

נשים לא נעשות יותר טוב עם השנים כי לנשים אין כלום מה להציע חוץ מאשר טהורות מינית ומראה חיצוני.

דרך אגב, זה לא רק ישראל, כל מדינה מערבית כמה שלנשים יש יותר זכויות כך הן גרועות יותר. מה שמוכיח שנשים לא באמת אוהבות אותנו אלא מה יש לנו להביא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *