MGTOW Israel

איך לשקם לעצמך את הכבוד בתור גבר ישראלי מבוזה ומושפל

הגברים הישראלים אינם מודעים למצב הפסיכולוגי של עצמם ולמלכודות שהם נופלים אליהן, כי היום אף אחד לא מלמד ולא לומד את נפש הגבר. כל מה שמתעסקים זה בלבולי מוח, הבלים וסגידה לנשים. אבל הדבר המעניין והרלוונטי היום שבאמת חסר בחברה שלנו זה כבוד, וזה מה שחסר למרבית הישראלים.

מה זה כבוד

כבוד זה למעשה דבר שקיים רק אצל גברים. זה מצב פסיכולוגי שמאותת לך שאתה בערך באותו הרמה כמו שחיים האנשים מסביבך, וזה כולל משתי הבחינות:

1) משאבים פיזיים, כלומר אוכל מים דיור כוח אדם צאצאים שעוזרים לך בעבודה וזמן פנוי
2) משאבים נפשיים, שזה כולל בעיקר תמיכה נשית, סקס, אינטימיות עם אישה, זהות שבטית.

מכאן אפשר להסיק שהיום בחברה הישראלית אין לגברים היהודים הצעירים שום כבוד, ממש 0. מבחינת דיור ומשאבים פיזיים אין להם כלום והכל יקר ברמה שאי אפשר לקנות, וזה עוד בזמן שהחתיאר הביביסטים טוענים "ביבי הרים את הכלכלה אתם צעירים בכיינים". והן מבחינת משאבים נפשיים, גם בזה אין להם כלום כי על כל הצעירות מתחרים כל המבוגרים, הצעירות מזדיינות עם המורים בתיכון ועם הערסוואדה האלימים כבר מגיל 11 ורוב הגברים הצעירים בזמן הזה נשארים עם בולבול ביד ובלתי נראים.

הילדים בני גילן עצמם בתולים ומאוננים וחווים טראומה נפשית של פגיעה בכבוד לכל החיים שרואים איך המורה מזיין את בנות גילם שהם כביכול יאלצו להתחתן איתן אחרכך. -מקור: אתר "ha-makom.co.il"

אין לנו היום כבוד בתור גברים יהודים בישרעל (ולא יהיה)

בשלב הנוכחי, כבר אנחנו רואים שאין שום תקווה לגבר הישראלי בפמיניסטאן להשיג את הכבוד שלו בתוך החברה הישראלית עצמה כי הוא בחיים לא ירגיש שווה ערך לסביבה שלו. לא משנה מה תעשה, הנפש תמשיך לאותת לך שאתה ברמת משאבים הרבה יותר נמוכה מאשר הסובבים לך וזאת גם תהיה המציאות: חלוקת המשאבים פה היא כל כך בלתי שוויונית ואין שום הסכם חברתי הוגן לגבי חלוקת המשאבים הללו. כל ה"המתנה ומאבק למען חוקים ממשלתיים הוגנים" זה בסך הכל הוכחה לכך שהחברה שבה אתה חי מורכבת מאנשים שלא מסוגלים לסכם בינם לבין עצמם מי יקבל מה, אלא מחכים לאישור של הגוף הממשלתי העגום ומסועף שיגיד להם איך לחיות.

כלומר כבוד וקנאה זה בערך אותו הדבר, אלא שקנאה נשמעת כמו משהו שלילי. ואילו מאחורי המילה כבוד יש משמעות של "לקחת את מה שמגיע לי". זה גם למה קיימת האמירה העממית שאומרת "מי שאתה מפחד ממנו, אתה מכבד אותו" – כלומר יש פה כבר רמיזה למלחמה על רכוש ונשים שגורמת לך לפחד למות בקרב על אותו הרכוש ואותן הנשים שבשבילם אתה עומד להלחם. במילים אחרות, מתי שאתה מוותר ו"מכבד" מישהו אתה בעצם מוותר על המשאבים של עצמך, ומעביר אותם אליו – בין אם זה המרחב הפרטי שלך, הזמן, המאמץ הפיזי, ועד מקרים יותר קיצוניים כמו לדוגמא לתת לו לזיין את האישה שלך מול הפנים (דוגמא קיצונית של ויתור על כבוד).

חוסר הכבוד הישראלי: מתחתנים עם דובה ערומה שוקיים בחוץ. פשוט מבחיל לחשוב מה מתרחש בנפש של גבר כזה, או בחשבון הבנק שלו. -מקור: בעלי התמונה המקורים והזכויות שלהם

אני מדבר עכשיו על כמות בסיסית של כבוד שנצרכת לגבר כדי לתחזק נפש בריאה ברמה הבסיסית: אני לא מדבר על כבוד של חמאסניק שיש לו 4 נשים בתולות שאת כולן הוא בועל כל יום באותה מיטה, עם וילה פרטית בעזה ושנעלב מכך שאין לו עוד 5 וילות בשרון כדי לאכלס גם את 13 הילדים החמאסניקים הקטנים שלו. לא. אני מדבר עכשיו על כמות בריאה של כבוד שמאפשרת לגבר בכלל להרים את הצוואר טיפה כדי לראות לאן הוא הולך, במקום ללכת שפוף כל היום ועם הראש תקוע בטלפון מרוב בזיון. אני מדבר על כמות כבוד בסיסית שתאפשר לו לחיות מבלי לחפש סיגריות וסמים על מנת לשכך את הגיהנום הרגשי שהוא עובר. וזה דבר שחסר לגבר הישראלי ברמה הבסיסית ביותר.

הגברים הישראלים רואים איך הישראליות מחולקות בין כל מיני דרעק מתי שהן יפות וצעירות, ושאין באמת שיתוף פעולה ועם מי לדבר בכלל, וששולחים אותם ואת הנשים בנות גילם ל"בית ספר", "לימודים" "צבא" ויש להן "חבר" (כלומר אחד שבא מזיין והולך). אחרכך כשהם מסיימים ללמוד ומשתקעים באיזה עבודה כדי להביא פרנסה, עוד אומרים להם פתאום שלא מגיע להם בתולה בת 14 כמו האלה שהם כל החיים אוננו עליהן בבית ספר, אלא "תחזור בתשובה ותיקח שרמוטה זקנה בת 20 שחזרה בתשובה" – כלומר הממסד הדתי גם כן בא נגדם ומשתף פעולה עם רמיסת הכבוד שלהם. אותם הרבנים שאנחנו משלמים עליהם כסף על מנת שהם ילמדו הלכה ומה שייך למי לפי המוסרי האלוקי, הולכים ומשתמשים בכסף הזה כדי לארגן לעצמם קהילות נפרדות שהם משתדכים עם בתולות טריות רק בינם לבין עצמם מהמקורבים שלהם, מארגנים לעצמם כספים שחורים דרך המפלגות כדי לא לעבוד ולקנות לעצמם עוד וילות וטיסות לחו"ל, ואילו לנו מספרים סיפורים על זכויות נשים היהודיות ומעשיות לגבי קדושתן של השרמוטות הזקנות.

זה למה הרבה אנשים הפכו במהלך השנים מאז רקבון הדת היהודית, לחילונים ונוצרים כדי לשקם את הכבוד שלהם: כלומר הם הרגישו שהחברה היהודית לא מתחלקת עימם בשווה במשאבים הפיזים(דיור זמן וכסף) והרגשיים(סקס נשים אינטימיות) ולכן הם ברחו מתחושת הפגיעה בכבוד באמצעות שינוי הזהות הדתית שלהם. הרי אם אתה שייך לדת של רבנים פמיניסטים נואפים ושקרנים שמותירים ליהודיות להזדיין עם גויים בו בזמן שהם דואגים לזיווגים רק למקורבים שלהם, אז מן הסתם הם פגעו לך בכבוד. ובפרט רב, שזו דמות סמכותית שאמורה לחלק את המשאבים של הקהילה בשווה בין חברי הקהילה ובשביל לעשות את זה נכון היות והוא לומד תורה שמלמדת מה מגיע ולמי.

הפתרון

בגלל זה הפתרון היחידי שיש לבעיית הכבוד שלך, בתור גבר יהודי וישראלי, זה פשוט מאוד להתנתק מהחברה הזו. לשים חצץ בינך לבינם, ולא להיות קשור אליהם בשום צורה. ואם אפשר, אז גם לברוח מפה רחוק רחוק ככל האפשר ולא להסתכל אחורה בחיים.

זה לא משנה אם יהיה לך כבוד במקום החדש או לא, כי מבחינתך אם גדלת פה בסדום אז הראש שלך כבר הגדיר את האנשים הישראלים בתור השבט שלך. ואם אלה השבט שלך, שככה ממשיכים להזדיין ולגרבץ ברחוב וללכת ערומים ולבגוד בך ולגנוב ולבזוז ולשקר ולרמות, אז כל עוד אתה תסתכל עליהם בפנים אתה רק תרצה לירוק להם או לחלופין להדחיק את הרגשות שלך – מה שיגרום לעוד דכאון, תסכול, אלימות והתמכרויות.

אפילו אם עכשיו אתה עדין תקוע כאן ולא הצלחת לברוח, תנסה למלא את הרוח והנפש בתכנים שאינם רלוונטים לחברה הישראלית אלא למקום שאתה מכוון לברוח אליו. כן, אפשר גם למלא בתכנים חרטא שלא קשורים לחיים בכלל כמו משחקי מחשב וקלפים, כדורגל ומה לא, אבל זה לא יקדם אותך לשום מקום. ולהיות מגטאו זה לא אומר להיות לוזר, אלא להפך: להמשיך לחיות למרות שכולם פה רוצים שאתה תסבול ותמות.

חוסר הכבוד הישראלי: ההורים הישראלים הבוגדים לא משדכים לנו בתולות קטינות, ואז יוצא שאחד נואף מסריח מטנף את כולן הופך אותן לזונות מסריחות בפיתויים וכסף. -מקור: הטלגרם של דניאל עמרם

אני חוזר ומדגיש, כבוד בריא זה לא אומר ללכת עם משקפי שמש, להפריע לסובבים ולהיות "זיין" שמטנף הרבה מאוד נשים. זה כבר הסגת גבול, וזה נקרא לקחת את מה שלא מגיע לך. להפך, חילופי המשאבים בחברה בריאה היא דבר שצריך להתבצע במשא ומתן ישיר בין בני החברה עצמם, ועדיף בלי שום גורם מתווך חיצוני (לא רב, לא שייח' ולא ממשלה), אלא ישירות שאתה ניגש לשכן ומבקש את הבת הבתולה שלו. או לדוגמא שאתה הולך למושבניק החרא שתפס כמה דונמים ואומר לו "פה זה נחלת שבט דן, ואני משבט דן. תתפנה"- והוא מתפנה כי יודע שמצד אחד אם ימשיך לגזול אז שבט דן ידקרו אותו ומצד שני גם כי הוא יודע שיש לו נחלה אצל אדמת השבט שלו (לדוגמא נפתלי) והוא הולך לשם.

כל העניין הזה של ללכת מסביב לאבא של הילדה ולהתעסק ב"פיתויים" ו"חביבתי אני מאוהב בך בלאט" "חיימשלייי בלאט", "אתרי היכרויות" זה הכל חרטא וזה רק מוכיח כמה שאנשים פה פשוט משחררים את הילדות שלהם להשתרמט כי הם לא מכבדים אותך ואת כל הדור שלך ובכלל זה בזין שלהם שיהיה לך בתולה ובית יציב(דבר שיכול להתקיים רק מחתונה עם קטינה בתולה וצנועה עם בורקה), אותם מעניין העיקר להזדיין ולנסוע לחו"ל ופינוקים וליהנות ומעדנים. אבל אתה? תסמן אותם בתור זרים, ואז נפתרה הבעיה.

וזה קצת יותר קשה ממה שזה נשמע, כי בשביל לראות את האנשים מסביב בתור זרים ומוזרים צריך גם הרבה ריסון עצמי. להזכירכם, בעיירות קטנות ברוסיה כשמישהו חדש ולא מוכר מגיע ומסומן בתור "זר"- אם הוא לא בא טוב בעין לשוכני העיירה אז פשוט רוצחים אותו ואוכלים את הבשר שלו: הקניבליזם הרוסי והנפוץ הזה מטרתו להפגין כוחניות מעל האדם הנאכל, שכביכול הגיע לזיין את הנשים של העיירה ואז ללכת. כלומר האינסטינקט הגברי, כשאתה רואה מישהו זר ומוזר, הוא פשוט מאוד אלימות. וזו אלימות הגיונית ומבוססת, שמטרתה למנוע מאותם הזרים לקחת מהצלחת שאתה אוכל ממנה. ואילו אתה שעדין חי בחברה עם חוק ומשטרע נאלץ לרסן את האינסטינקט הזה.

הן מזדיינות בכיף ודוחות אותך כשצעירות בנות 16, ואחרכך מצדיקות "קפאתי" ומנסות להסית אותך נגד הנואף. אך האשמה היא בהורים של אותן הרשעות שלא שידכו לך אותה כשהיתה בתולה אלא שלחו אותה "ללמוד" "לבלות" ו"להכיר בנים". -מקור: ואינט

אפשר להיעזר במשחקי מחשב אלימים מאוד כדי לפרוק את האינסטינקט הזה. או אולי להתחתן עם גויה ואז בכלל הבעיה תיפתר בקלות כי השבט שלך יהיה כבר אותם הגויים שהתחתנת איתם. יש מלא פתרונות, וצריך להפעיל שיקול דעת. אבל מה שבטוח, זה שעדיף ככה מאשר להמשיך להתעלם מהבעיה: אנשים מחוסרי כבוד הם דווקא אלה שמסתבכים בקטטות, מתנדבים להצטרף למלחמות שלא שלהם, חולים לעתים תכופות יותר, מתאבדים יותר, ורמת החיים שלהם הרבה יותר נמוכה.

אין לך באמת ברירה אחרת, אלא לשקם את הכבוד ולקחת את מה שמגיע גם אם זה אומר לחפש בצלחת אחרת: העיקר לא להיות חזיר, ולהשתדל גם כן לתת ערך לבעלי הצלחת שאליה הסתפחת. לדוגמא: השתדכת עם גויה בתולה? תתחתן איתה! אל תהיה מניאק. כמובן תעשה את זה בחכמה והסתרת ארנק הקריפטו, אבל אל תרמה את המשפחה הנחמדה שנתנו לך אותה. תהיה הגון. ויש באמת הרבה גויות הגונות ממשפחות טובות שיקבלו אותך באהבה: זה לא כמו פה בפמיניסטאן שכולם רשעים מרושעים ואוכלים אחד את השני כי סוגדים לכוס היהודי והפרוץ שלהם.

4 תגובות על “איך לשקם לעצמך את הכבוד בתור גבר ישראלי מבוזה ומושפל”

פייסבוק זה רעל, אין שם אופציה לבקר אותן והחמורים שלהן כי אתה ישר חוטף תביעה/חסימה. משחק מכור

כשתבין שהיהדות היא דת של עבודה זרה ורק התורה לפחות ארבעת הספרים הראשונים אמת אז תבין איך הגענו למצב הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *