MGTOW Israel

תולדות הנשים האשכנזיות הרעות שמפרקות משפחות

לאחרונה הגיעו לידיעות משרדינו הרבה סיפורים על שרלילות אשכנזיות שמסתובבות בשכונה וברחבי פיסבוק, צדות נשים נשואות ומשכנעות אותן להתגרש ולהיות "חופשיה", "לחפש את עצמה", "לעזוב את הבעל אם לא טוב לך איתו" וכמובן- גם יזיז ערבי זה חלק מה"בונוס" של החבילה.

הבעלים הישראלים אובדי עצות, כועסים, ומאשימים את העדה האשכנזית. לטענתם האשכנזיות הן שטן ומכשילות את הנשים הישראליות – ויש בכך אמת מסויימת: כמו שאומרים, "אין עשן בלי שריפה". ואני עבדכם הנאמן מסכים עם זה למרות היותי אשכנזי.

אבל אם נסתכל על התמונה בגדול יותר, נבין שזה לא באמת הנשים האשכנזיות שאשמות אלא דווקא הגברים המזרחים. כי כפי שלימדתי בכתבות הקודמות, אישה מסוגלת ללמוד ולקבל תוכן רוחני אך ורק ממי שמזיין אותה בפעם הראשונה וקצת מהבאים בשנים הבאות של הנעורים המוקדמות שלה. וכפי שידוע לכולנו הישראלים (חוץ ממי מכם שעדיין טומן את הראש בחול), החל מקום מדינת ישראל המזרחים ניהלו מלחמה נגד העדה האשכנזית והקימו פה תרבות של "להרביץ לאשכנזים ולזיין את האשכנזיות".

התרבות הישראלית: מרביצים לאשכנזי, לוקחים לו את האישה בכוח, ואז הופכים אותו לילד כאפות לשים עליו רגליים ושידליק את הטלויזיה בזמן שהם מזדיינים כל אחד עם 2-3 נשים. אחרכך מתפלאים למה האשכנזים יורדים מהארץ וממטירים על המזרחים שנשארו פה גשם זלעפות של מהגרים סודנים: המזרחים בחיים לא יקחו אחריות על הפשעים שלהם והשואה בעדה האשכנזית, והאשכנזים צריכים להבין את זה, להתנתק, ולהשאיר את המזרחים להתמודד לבד עם האויבים כאן שמסביב -מקור סרטון: דודו פארוק, "יחסים של המינים"

התנועה המזרחית הזו של "להרביץ לאשכנזים ולזיין אשכנזיות" היא לא דבר חדש, אלא משהו שליווה את כל הישראלים והפך לחלק בלתי נפרד מהתרבות. זה משהו שקיים כבר עשרות שנים, וזה חלק מהעקרונות העיקריים של ה"פנתרים השחורים" הישראלים שנאמר על שולחנות שבת ובדיאלוגים סגורים אך לא בפומבי: בערך כמו שהערבים עושים כדי להחטיא את היהודים בכללי, אלא שפה מדובר גרידא בשנאה מזרחית כלפי אשכנזים ושיטה שהמזרחים היו מיישמים (ועדיין מיישמים) כדי להשמיד את העדה האשכנזית ה"מקפחת" בעיניהם.

מכאן בעצם מגיע החינוך האמיתי של האשכנזיות הללו שהולכות ומפרקות ומשפחות: כמעט כל מזרחי בילדותו מקבל מאביו ואימו הוראות וחינוך ללכת לטנף אשכנזיה, לזיין ואז לזרוק אותה. בנוסף כדי לבצע את זה מבלי לשאת בהשלכות אז גם מלמדים להרביץ לילדים האשכנזים בשכבה (לפעמים זה לווא דווקא מילולית אלא מהעובדה שצוחקים על מקרים כאלה ומעלים "בדיחותא" בנושא בבית). החניכים המזרחים הללו מתנפלים על הנשים האשכנזיות (בפרט יהודיות עניות מרוסיה/אוקראינה), ומלמדים אותן לשנוא אשכנזים, לבגוד בבעל, לעשות דברים מתחת לגב של ההורים, לשנוא את העדה שלהן, ולהזדיין עם מי שמתעלל בבני העדה שלה ובמקביל גם לא משתדך איתם. עד היום אני שומע כל יום עוד ועוד סיפורים מאשכנזיות נשואות על איך מזרחים נואפים ניגשים אליהן ומנסים לשכנע לבגוד בבעל וכל הזמן מציעים טרמפים וכסף תמורת זיונים בעקשנות ועם מטרות של ניאוף -גרידא-.

בעצם על פי השיטה של השואה שהמזרחים היו מבצעים (ועד היום מבצעים) נגד האשכנזים זה לא רק להרביץ ולטנף, אלא גם לנסות למנוע בכל מחיר מאשכנזי להשתדך עם נערה מזרחית. הם הרגישו מקופחים בגלל החוקים הבריטים שהושתתו כאן בארץ, ובחרו להתעלם מהעובדה שגם האשכנזים כפופים וכנועים לחוקים האלה בלית ברירה: פשוט יותר קל וכיף להם לשחק את עצמם "בהמות שלא מבינות כלום" וליהנות מזיונים חינם והעלאת אגו חינם על חשבון "ילדי כאפות" אשכנזים מאשר להבין את המצב ולנסות לשנות לטובה. וככה תוך כדי שהם משכנעים את עצמם שהאשכנזים אשמים בהכל, המזרחים גם הפכו את האשכנזים לאויב האולטימטיבי שלהם ול"זבל ביולוגי שאסור להשתדך איתם וצריך לשעבד": ממש ככה הרבה מהם רואים את האשכנזים. מי שאשכנזי ולא מאמין לי מוזמן ללכת לשכן המזרחי לבקש את הבת הבתולה שלו ולראות איזה תירוץ/דחייה/מריחה מבזים הוא יקבל.

סקרין: ויקיפדיה, תנועת הפנתרים השחורים כיתוב: "אנחנו מקופחים! לא נתנו לנו לטנף מספיק בתולות אשכנזיות!"

"אנחנו מקופחים! אנחנו דורשים עוד כספי מיסים של אשכנזים וסיוע לפריפריה מתנה על זה שטינפנו וסירסרנו באשכנזיות ועל זה שאנחנו ערימה של בטלנים!" -מקור: מחאת "פנתרים השחורים המזרחים" כל הזכויות שמורות לבעלי התמונה המקוריים

עכשיו, מה שקרה מבחינה חברתית, והדבר שאף לא ציפה לו, זה שבעצם האשכנזיות שלמדו לשנוא את מי שקרוב אליהן (בהנחיית מחבלי הטרור המיני המזרחיים), נשארו נאמנות למה שלימד אותן הנואף המזרחי שבתל וניצל אותן בילדות (בעיקר מרוקאים). המזרחי שפיתה בתולה אשכנזיה והשליך אותה כמו סמרטוט אחריכן לימדה אותה במעשה זה שצריך להזדיין כמו בהמה ולא להקים משפחה, ושלא צריך לשמור כלום לבעל העתידי אלא לשרת מיני מזרחים ובמקביל גם לעזור להם להתעלל באשכנזים כדי "להיות חלק מהחבורה". וכתוצאה מכך הן גם הפכו את זה לאידיאולוגיה בגלל שהיום יש זכויות לנשים, ואפילו עושות מפירוק התא המשפחתי קריירה וכסף. כל מיני "ראשות עמותה", "מטפלות אישיות",

כלומר האשכנזיות שהפנימו את ה"שיעור" הזה, גדלו ואז ראו למרבה הפתעתן שהערסים מסביב בכל זאת מתחתנים ומקימים משפחות וזה לא הסתדר להן עם הכוס. הרי מבחינת הכוס שלה, אהבה וחברה זה מתי שמזרחי נואף בא ומזיין אותך כמו בהמה לרקע מוזיקה מזרחית, במקביל מכפכף עם החברים שלו כמה אשכנזים שמריירים עליה וחולמים להתחתן איתה, ואז מעביר אותה לחבר המזרחי הבא שלו. כלומר מבחינת הכוס שלה משפחה זה חמולה של גברים מזרחים שונאי אשכנזים, וזה השבט שלה, ממש כמו אצל שבטים אפריקאים מסויימים בטבע וגם האינסטינקט של חיי שבט כאלה נטמע בכוס שלהן. ואילו האשכנזים שבט עבדים משועבד לשבט המזרחים שקיבל אותה ושיעבד אותם. אבל משום מה עכשיו פתאום בגיל 30 האשכנזיה שפחת המין של מזרחים רואה שהמזרחי הזה שזיין אותה וסיבב בין כל החברים שלו – פתאום הוא נשוי למישהי אחרת.

בעצם מה שהמזרחים לימדו את הנשים האשכנזיות זה יותר מאשר להזדיין ולהיות שרמוטה, אלא ממש חינכו פה במשך דורות נשים אשכנזיות שהן למעשה שייכות לקאסטה נמוכה של עבדים אשכנזים, שהנשים שלהם שפחות מין למזרחים. את העבדים האשכנזים האלה הם כביכול האדונים המזרחים שולחים לעבוד, למפעל, לחקלאות, ללמוד מקצועות קשים מאוד שמצריכים השקעה של עשרות שנים, ואילו את האשכנזיות הם ה"אדונים" המזרחים מזיינים בזמן הזה ולאחר מכן כשהם רוצים עוד כוס אשכנזי טרי המזרחים אז משחררים אותה לאשכנזי בתול בן 30 כדי שיעבר אותה. אחרי שנולדים ילדים אז היא חוזרת לזיין המזרחי להיות שפחה שלו והבעל האשכנזי משלם מזונות עליה, מזונות שבפועל שעוברים בעצם לאדונים המזרחים וללק פדיקור שהיא עושה כדי להמשיך לענג אותם יותר טוב. ואילולי הזכויות לנשים, אז זה כנראה שזה גם היה מתקבע רשמית ואפילו בחוק מבחינת מעמדות שונים והזכויות שלהם, כפי שתמיד קורה במדינה ברברית כשיש מלחמות בין שבטים ומתי שאין לאישה שום זכויות אלא מה שבעלה מותיר לה.

לכל מי שתוהה למה דווקא אשכנזים ואשכנזיות נוטים לשרוץ בתנועות האלה- זה כי הם מרגישים שבלי זכויות נשים היו עושים מהם פה קאסטה נמוכה של גברים עבדים שהנשים שלהם שפחות מין למזרחים הנאצים. האשכנזים הללו לא באמת מודעים לזה, כי הם מפגרים, אבל הם פועלים מתוך אינסטינקט צודק. -מקור: קבוצת שמאלנים מפיסבוק

כבר היו במהלך ההיסטוריה אינספור עמים שהתקיימו ככה בתור עבדים שהנשים שלהם שפחות מין לשבט ממעמד גבוה יותר ששולט בהם באמצעות אלימות וטרור פסיכולוגי ומיני. והם המשיכו להתקיים ככה במשך דורי דורות, כלומר זה משהו שמוטמע בטבע האנושי הרע מתי שאין רסן, עוד מימי המערות. זה גם מה שהמזרחים היו מנסים ועדין מנסים לעשות לאשכנזים, והרבה אשכנזים אפילו לא מודעים לעובדה הזאת ומעלימים עין מזה שמזיינים להם את הילדה, את האחות ואת האמא(לפעמים אפילו את הסבתא) ושהילד שלהם האשכנזי אינסל בתול ועבד למזרחים שמכפכפים אותו. זה גם למה רוב האשכנזים מתים לברוח מפה ומחזיקים דרכון זר והרבה מהם שיש להם האפשרות כבר חזרו לארה"ב.

שוב אני רוצה לחזור על השיעור שלמדנו לפני כמה פרקים: אישה לא לומדת מה שאומרים לה בטלויזיה, ולא מה שרשום בתורה, ולא מה שיגיד לה ה"בעל" שיתחתן איתה כשהיא תהיה בת 30 וסיימה שלב החגיגות. גם לא יעניין אותה מה שיגידו לה במדרשיה לחוזרות בתשובה ולא משנה כמה הרב יהיה סמכותי חכם ומשכנע. היא נטו מפנימה בעיקר את ההתנהגות של מי שבועל אותה ראשון כשהיתה קטנה, ואחרי זה קצת מאלה שבועלים אותה עד גיל 24 בערך. אחרי כן- זה כבר לא ישנה מה תגיד, כמה תשכנע, כמה רבנים תשלח, כמה לא ישתלם לה להמשיך להתנהג ככה: אצלן סקס זה גם עניין רגשי ונפשי, ככה זה עובד אצלן ביולוגית, ואחרי גיל 25 החשיבה שלהן מתקבעת וקשה מאוד לשנות משהו בקשרים הלוגיים במוח שלהן (ככה בנוי המוח שמסיים להתפתח לגמרי בגיל 25).

בגלל זה, היות ובילדות האשכנזיות היו נבעלות בידי נואפים, הן הולכות ומפרקות משפחות. החוויה ההיא לימדה אותן שזה לא הגיוני בכלל שאישה תשאר נאמן למי שבחור נחמד וטוב אליה ורוצה אותה לקשר מונוגמי. זה להפך לימד אותן להיות נאמנה למי שרוצה לזיין אותה ולזרוק, וזה לימד אותה לזלזל במי שרוצה להיות נאמן לה ולפרנס אותה ורק לשים לב אליו מתי שצריך ואז לזרוק אותו לאשפה. העובדה שהניאוף פה הוא ספציפית כדי לפגוע באשכנזים ולמנוע מהם טרה עם הנשים של עצמם זה משהו שעבר לאשכנזיות הללו מילולית מהבועל בילדות בביטויים כמו "האשכנזים האלה" "רוסים מסריחים" "אשכנזי מסריח" וזה בזמן שהיא רוסיה ומזדיינת איתו: וכל זה ממשיך היום עד שהן סופית מתפגרות בגיל 30 בערך ונהיות מכוערות פיצוצים.

עכשיו מה שקורה בגיל 30 לאישה האשכנזיה כשהיא מתכערת, זה שפתאום היא רואה שאותם הגברים המזרחים ששונאים אשכנזים והיו מזיינים אותה פתאום מתחתנים עם מזרחיות. היא פתאום מבינה (אם יש לה טיפה מוח, כי אם לא אז ממשיכה להיות מזרן למזרחים אפילו עד גיל 50 וגם לעבוד ולפרנס אותם תוך כדי) שהיא לא באמת היתה חלק מהשבט המזרחי. ובדרך כלל באמת המזרחים האלימים האלה והגזענים לא מתחתנים אפילו עם האשכנזיות שהם בעלו, כי הם בכוונת זדון בעלו אותן על מנת לפגוע באשכנזים. היא פתאום לא מצליחה למצוא אף אחד מהזיינים ההם שיתחתנו איתה, או לחלופין שהם לא רוצים להשקיע בה כמו שהם משקיעים באישה המזרחית שלהם.

פה מתחילה כל הקנאות, בגיל 30 אצל האישה האשכנזיה. פה אנחנו רואים פתאום פוסטים כמו "מחפשת 1.80מ'+ בלבד", "לא קמצן" וכו כי השרמוטה הנל שפחת המין של הערסים המזרחים הגזענים מהשכונה חשבה שהיא מהשבט שלהם ופתאום היא לא. האשכנזים הבתולים והמזרחים הפחות מוצלחים בעיניה בכלל לא בני אדם, כי היא כבר מעל גיל 25 והחשיבה הזו ש"מזרחים אלימים = שבט שלי שמזיינים אותי ואשכנזים זה ילדי כאפות שרק יריירו עלי ואני אתעלם מהם" כבר התקבעה בה החשיבה הזאת סופית עד סוף החיים והמוח כבר לא גמיש מספיק כדי להשתנות אי פעם.

כולם תוהים למה זה בדרך כלל האשכנזיות ששורצות בהפגנות בעד זכויות נשים,(לא נכנס עכשיו לעובדה שבית הדין הרבני עוד יותר גרוע לגברים מהבית משפט הרגיל, הן בכלל לא מודעות לזה), והסיבה היא בגלל שהן מגינות על זכותן להמשיך להיות שפחות מין של מזרחים נאצים שונאי אשכנזים בילדותן ואז לקבל מזונות מהאשכנזים שהן התעללו בהן ביחד עם הערסים בשכונה אחרי "סיום שלב החגיגות". זאת המציאות. -מקור: ynet

ואז מה שקורה זה שהשרמוטה הזו שכל שנות נעוריה בילתה בתוך "שבט הזיינים המזרחים" ואז נפלטה מתוכו, פשוט הולכת לפרק משפחות של יהודים מתוך "נאמנות למוסר חברתי". השבט הזה שהיא חשבה שייכת אליו לא באמת היה קיים: סתם שיקרו אותה שהיא חלק מהשבט המזרחי, אבל למעשה היא היתה שפחת מין לשבט המזרחים שונאי האשכנזים, והם לקחו אותה בתור שלל מה"אויבים האשכנזים" שלהם. אבל היא אפילו את זה לא מסוגלת להבין ומבחינתה זה פשוט שלא הסתדר לה עם זיווגים מהשמיים, ונגזר עליה להיות לבד. מבחינתה זה גם מלחמה מינית כזו והשמדה שיטתית של שבט שלם זה מוסרי לחלוטין, אצל הבהמה הסוטה והנאצית, והיא להפך נלחמת בעד כך שיהיה עוד זיונים ועוד יותר פירוק משפחות.

זה ממש דומה לגברים שנלחמים על כבוד המשפחה, על כך שכן יהיו משפחות, שכן יהיה טוב לגברים וכדי שאנשים לא יתעללו אחד בשני, וכל המוסר שלהם הוא בעצם הסוואה והצדקה לעובדה שלא הצליח להם. אלא שאלה השרמוטות, נלחמות על ה"מוסר" המעוות שלהן, ורוצות להמשיך את ה"מסורת" שלהן, שלזיין השכונתי העשיר ו1.80מ'+ יהיה עוד זיונים עם כולן כולל ה"בוגדות" שהתחתנו עם גבר נחמד ושצריך מייד לפרק להן משפחה ולשלוח אותן להזדיין איתו ולהגדיל לו את ההרמון ההיפרגמי. כלומר המוסר שלהן שהן כל כך נלחמות עליו הוא גם כן הסוואה לעובדה שלא הצליח להן בחיי שבט הזיונים המזרחי ההיפרגמי.

יש והיו גם תופעות בכמה מקומות בודדים בארץ שהחוויה היא בדיוק הפוך, שאשכנזים מזיינים את המזרחיות בצורה כזו והופכים את המזרחים לקאסטה נמוכה תחתיהם שמאוננים ובתולי שפתיים עד גיל 30 ומתחתנים בסוף עם המזרחית שטינפו אשכנזים. אבל זה ממש נדיר, ואני מתייחס פה ספציפית לקונספט הזה שכולם מדברים עליו "נשים אשכנזיות שמסיתות נגד התא המשפחתי". וזה דווקא מזרחים שתמיד מעלים את העניין הזה, כי החארות האלה גם לא רוצים לקחת אחריות על המצב: בתכלס הם מתאכזבים מזה שהן לא שפחות מין נאמנות מספיק מהקאסטה האשכנזית הנמוכה שאמורה כביכול "לשרת" אותם. כלומר "אתן לא שפחות מין מספיק טובות, איך אתן מעיזות לא לתמוך בזה שאנחנו נמשיך להתחתן ביננו עם הבתולות המזרחיות אחרי שסיימנו לזיין אתכן בצעירותכן ולהפריע לנו לשלוח אתכן בגיל 30 חזרה לאשכנזים הבתולים שלכן שהרבצנו והתעללנו בהם במקומות העבודה ובאלימות משטרתית?".

הגזענות הזו נפוצה במיוחד בקרב הבומרים המזרחים, והרבה מהם מספיק ערמומיים כדי לדבר על זה רק בינם לבין עצמם ואז לבצע את ההתעללויות באשכנזים בעילה של "נאמנות למדינה". בינם לבין עצמם- בטח, הם ידברו על זה חופשי ויצחקו על אשכנזים ויתגאו באיך הם זיינו אשכנזיות או התחתנו עם איזה אחת שהיתה שפחת מין מספיק טובה ויפה ואז התגרשו וזרקו אותה מתי שהתכערה. אבל בפומבי לפני אשכנזים כבר טיפה פחות, בין היתר כי היום הפריצות הזו עלתה להם ביוקר, והגאוותנות שלהם חשפה אותם וילדיהם ונכדיהם לבולבול הערבי שהרבה יותר ערמומי בנושאים האלה. אמנם הסיפור הזה של גזענות נגד אשכנזים הוא ממש לא נחלת העבר, ועדין הגזענים המזרחים מונעים ועושים הרבה כדי שהבת שלהם לא תתחתן עם אשכנזי וכדי שהבן שלהם יטנף כמה שיותר אשכנזיות לפני שהוא מתחתן עם מזרחית, אבל כבר אין להם כל כך הרבה כוח כי הבולבול הערבי המוסלמי הכניע את הנשים המזרחיות שלהם בפיתויים.

הנשים האשכנזיות עושות מה שהמזרחים לימדו אותן: להזדהות עם אוייבים. למה? כי מתי שהמזרחי מזיין אותה, הוא עושה את זה בתור אוייב של האשכנזים, שבא לזיין להם את הנשים תוך כדי שמונע מהם את המזרחיות כלומר הנשים מהשבט המזרחי שלו שמנהל מלחמה נגד אשכנזים ועושה בהם שואה ודואג שהם לא יתרבו (על ידי חרם בכל מה שקשור לענייני שידוכים עם מזרחיות). -מקור: פוסט פיסבוק של אשכנזיה חטופה בידי מזרחים נואפים שנבעלה היא ואמא שלה על ידם ועכשיו גם נמסרה לידי ערבים להיות שפחת מין

המבוגרות האשכנזיות כבר מעבירות את ה"מסורת" הזו לילדותיהן ונכדותיהן ולשכנותיהן, ואפילו מחייבות כל אישה אחרת להזדיין בסקס הייפרגמי עם אוייבים- ממש כמו שחינכו אותה הנואפים המזרחים בילדות שהיא הזדיינה איתם. וכך מתוך הרגל הן הולכות, ומפרקות משפחות, ולוחשות באזניים של נשים נשואות לבעל שלה שזה לא בסדר שהוא טוב אליה ושצריך להזדיין ולהיות חופשיה. ואילו אצל הצעירות האשכנזיות זה כבר בא בdefault שהן שפחות מין של מזרחים שדוחות אשכנזים, אפילו בתור חינוך מבית ואפילו מהאבא(!!) הקאק האשכנזי בעצמו.

זה עוד חלק ממלחמת האזרחים השקטה שקיימת בסדום, ואחת הסיבות שהיא תיפול. הרי כל המדינה הזו שייכת למזרחים בכל מקרה, שהפכו את האשכנזים לעבדים שלהם ואת האשכנזיות לשפחות מין. הם עדין ממשיכים לנסות לעשות את זה, ובסך הכל כל השיח סביב "בתי משפט" ו"רפורמה משפטית" זה הסחת דעת מהנושא האמיתי והכואב. הם לא תורמים כמעט כלום לבטחון שכולו היום תלוי בטכנולוגיה, מה שרק אשכנזים יודעים לתחזק. הם לא תורמים לתרבות, לא לתיקון החברה, ולא לשום דבר. הדבר היחיד שמעניין אותם זה להפריע לאשכנזים, לטנף את האשכנזיות, לדאוג שבחיים לא יהיה זיווג לאשכנזי עם הבת הבתולה שלהם, להסתפר ולשמוע מוזיקה מזרחית – זה כל מה שמעניין אותם.

נשאלת השאלה: מה יש להתפלא בכלל שהנשים האשכנזיות שהמזרחים חוטפים והופכים לשפחות שלהם, בסופו של דבר מתמרדות והופכות לסכנה מהלכת מתי שהן מיישמות את מה שהמזרחי הנואף לימד אותן בילדותן?(חוסר נאמנות לתא המשפחתי, חוסר נאמנות לשבט שלה, זיונים, חוסר כבוד לבעל העתידי, ו"להזדיין עכשיו עם מנאפים מזרחים, אחרכך המדינה ואלו'הים יעזרו"). זה בסך הכל אותו החינוך של הנואפים שההורים האשכנזים לא מנעו מהמזרחים להחדיר לבנות שלהם (תרתי משמע להחדיר), שהופך אותן לזבל המרושע שהן היום.

עד כאן תולדות הנשים האשכנזיות ה"רעות": בפועל, המזרחים הרעים שזיינו אותן ומילאו אותן בתוכן רוחני רע.

2 תגובות על “תולדות הנשים האשכנזיות הרעות שמפרקות משפחות”

כל מילה שנכתבה נכונה
פרט שיש להחליף את המושג אשכנזים לרוסים
למשל האחים של בר רפאלי אשכנזים ולהם יש חיים מדהימים

תראה את החיים של הגברים הרוסים יותר גרוע מהגברים שהיו בשואה אפילו מחלות לא מוכנות לצאת איתם לדייט בארץ

תודה על התיקון.
אכן, רוב האשכנזים מגודרים במושבים וקיבוצים, ואצלם כל ילד מקבל דירה חינם בגיל 18 לעומת גבר עירוני שנאלץ להשאר אצל ההורים כי דירה עולה 1,000,000+שקלים.

למרות זאת המזרחים העירוניים מקטלגים את כל מי שלבן בתור "אשכנזים" ומתעללים דווקא ביהודים עולי ברית המועצות שבכלל לא קשורים לזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *