MGTOW Israel

המלחמה עוד לא נגמרה, והנה היהודיות כבר חוזרות לזיונים בזמן שהיהודים חמורים מאבדים איברים בחזית

החמורים היהודים נלחמו מול חמאס, איבדו רגל, איבדו יד, והנה היהודיות שוב פעם מסננות, דורשות 1.90מ'+, מפלרטטות עם ערבים ומזדיינות עם פושעים.

השרמוטות היהודיות שלכם, בנות ישראל ה"קדושות" ממשיכות לפרסם תמונות עירום בזמן שאתם הולכים לחזית ומאבדים רגל. הן מזדיינות, מפלרטטות, עושות לערבים נשיקות (כולל במקומות הפרטיים), מסתובבות עם פושעי ישראל נואפים שזה ה"חבר" שלהן, ואפילו החד הוריות המחורבנות והגרושות הפרזיטיות שמקבלות ביטוח לאומי על חשבונכם – לא משדכות לכם את הילדות שלהן הבתולות בנות ה14 אלא גם אותן שולחות למסיבות זיונים: העיקר לא לשדך לשכן הערירי היהודי והבודד שרוצה להתחתן ולהקים בית למרות העוני המחלות המלחמה ושאר הקשיים של דורנו.

האמא לילדה בת ה14 שלחה אותה ל"מסיבת קטינים" (ממש הורידה אותה שם עם האוטו) לעשות זיונים ועוד מפרסמת את התוצאות בריש גלי. אבל לך? לא, היא לא תשדך את הקטינה הזו. קודם כל זיונים, אחרכך צבא, אחרכך עוד זיונים ברחבי העולם- ואז אולי היא תתן לך את השרמוטה הזקנה שלה במידה ולא יהיה לה "חבר" בגיל 31 ואחרי שאתה היית לבד רוב החיים וקיבלת רק דחיות ובגידות. -מקור: טלגרם, ערוצו של רכלן מנאף בשם דניאל עמרם

כל מיני גחבות בנות 35 שמנות דובות מגעילות ממשיכות לדרוש נסיך, בזמן שהצעירות והיפות הולכות בחוץ X2 בנות על ערס אחד מטונף שמג'נגל כל יום "חברה" חדשה (חברה כלומר אחת שהוא בא מזיין אותה והולך). אבל אתכם? לאלאלאלאלא. אתם "תתפללו לזיווג" או "בעזרת השם מישהי טובה תבוא אליך" או "תלך לשדכנית, הנה יש אחלה גרושות+1 ושרלילות "חוזרות בתשובה" שסיימו להזדיין X2 בנות על ערס אחד מטונף שהתעלל בך בעבודה ובית ספר. אתם יהודים תהיו קאקס מבחינת ההורים של השרמוטות האלה ומבחינתן אתם בכלל לא בני אדם אלא אם יש לכם כסף ווילה במושב כשהזבל המכוערת ומתפגרת רוצה לחרבן ילד אחרי כל שנות הזיונים שלה. והמלחמה? לא שינתה כלום, להפך היהודיות עוד יותר מתחרמנות ממחבלים ערבים ועוד יותר שמחות לענג אותם וכל גויים אחרים.

התירוץ של הרבה מהן עכשיו זה "אין גברים רציניים, לכן מצאתי לי חבר". כלומר השרמוטה הזבל דחתה את כולם כי לא מספיק "עומדים בדרישות" ו"משעמם לה איתם לכן הם לא רציניים" (מבינים כמה שקרניות וצבועות וזבל?) ועכשיו עוד בואו תגידו לי ששווה ללכת לכבוש מדינה ולהגן בשביל הזבל האלה. בשביל מה אתם חיים תגידו לי? בשביל להיות מבוזים ומושפלים וקאקס? כדי שמתי שאנחנו מחפשים אישה בתולה אז "יש לה חבר היא בזוגיות" ואחרכך בגיל 40 איזה גחבונה זקנה בת 18 עם 7 שנות סטאז' בזיונים (היום מזדיינות מגיל 11 בממוצע) תבוא תשלוק זרע פעם אחת ואז 20 שנה מזונות? עדיף כבר בואו ניתן את המדינה לערבים. הנה תראו מה היהודיות השרמוטות האלה עושות, בדיוק עכשיו ברגעים אלה מתי שחיילים יהודים הולכים לעזה ומאבדים גפיים בשביל להגן על הדרעאק האלה, בואו תראו:

בזמן שאתם מאבדים גפיים בשדה הקרב וחוטפים כדורים למערכת העיכול מלוחמי חמאס המכובדים, השרמוטות היאהוד שדוחות אתכם באזרחי מפלרטטות עם ערבים שמצהירים להן כוונתם להעיף את כולנו לים והן שולחות להם גם נשיקה באוויר ונותנות להם תשומת לב בזמן שגם מזדיינות X2 בנות על ערס אחד(כפי שרואים בסרטון דלעיל). ואתם כולכם מאוננים בזמן הזה והולכים לצבא לבזבז זמן ולהגן על עם שבגד בכם מזמן, כי אתם כולכם צאצאי נואפים שמסרסרים בנשים שהיו אמורות להיות נשותיכם, וההורים שלכם דואגים במאמץ רב שלא יהיה לכם שידוך עם בתולה ודיור(בשביל שהם עצמם הבומרים הנואפים יוכלו למשיך להזדיין עוד יותר).

בנוסף לכך הנשים היאהוד כל כך הייפרגמיות וזבאלה שמעניין אותן רק כסף ולא שום ערכים. ואם כביכול כן מעניין אותן "ערכים" זה בתכלס רק מעניין אותן אם מדובר בגבר עשיר ומסוקס אחד מיני הרבים שעומדים בתור לכל שרמוטה יאהוד מגעילה שהיו בה אינספור בולבולים. אפילו לא מכבדות אתכם בזמן שאתם בחזית חוטפים כדורים למרפק ולברך ונהיים נכים לכל החיים ולא בזמן שאתם בג'ובניקים מבזבזים זמן ומרימים דברים כבדים כדי שיהיה להן בטחון: הן ממשיכות לפרסם תמונות עירום וגם אלה מהן שלא מפרסמות כלום זה כי יש להן זיונים בשפע ו"זוגיות" ו"חבר" שבא מזיין והולך בזמן שאתם רובכם מאוננים ואפילו דובות שמנות לא מוכנות לתת לכם נחמה בתוך החזה המחוצ'קן והמסריח שלהן עם זיעה ועובש.

כבר עדיף בכלל להתאסלם ולהיות מוכנים למות מטעויות של זיהוי מתי שחמאס יבואו לערים לסיים את כולנו ולהשאיר רק מהמעטים שישרדו. לפחות באיסלאם יש ערכים, לפחות שם יש על מה למות. לא כן ביהדות של היום: כל שרמוטה יהודיה זה "קודש קודשים בת ישראל קדושה" כי הרבנים הם ברובם מזרחים נואפים מסריחים שכל מה שמעניין אותם זה כסף וזיונים כמה שיותר לעדה שלהם וכמה שיותר להשמיד את העדות האחרות ש"קיפחו אותם" . האשכנזים הרבנים גם כן זבל שמתגדרים ומבלבלים את המוח ובאים ללמד "איך לחיות" בזמן שהם חיים מכספי המיסים שלנו, אבל להשתדך איתנו בחיים לא כי הם רק באים ללמד איך לחיות – כלומר תפילין, מזוזות, ברית מילה: כל מה שלא רלוונטי לשיפור המצב באמת של יהודים פשוטים ומשלמי מיסים. אבל עצות טובות בענייני שידוכים הם בחיים לא יתנו לכם הדרעאק האלה כי להפך הם רוצים יותר זיונים לעצמם ולהתחתן ולהתגרש עם צעירות מחדש ורק במגזר המסתגר שלהם. למעשה הם רק באים לחתוך את הבולבול, כדי לסרס אותך מתי שאתה תינוק (ברית מילה מפחיתה את התאוות לכאורה על פי האידיאולוגיה שלהם) ומתי שהאישה השרמוטה שמצאת ברחוב מתגרשת: אז הם באים לאסוף עמלה עסיסית ממזונות וגירושין.

תגידו לי אתם לא מתביישים להימשך בכלל לזבל הזה? תראו איזה גאוותנות! הגחבה הזדיינה בכל העולם ועם יזמי נדלן ויוצאת מזוגיות עם מי ש"נחמד" כי רוצה רק פושעי-ישראל נואפים מרוב שהיא מטונפת עם אישיות של היטלר, מרצחת נפשות מחורבנת הזו ימח שמה וזכרה. וזה מה שהן עושות כשאתם בשר תותחים במלחמה עכשיו בעזה: קוראות לכולכם "גברים לא אמיתיים" כי אתם לא מספיק מבדרים כל אחד בתורו שמספיק משקיע הון תועפות כלכלית ורגשית תמורת טיפל'ה סקס משרמוטה זקנה גאוותנית מגעילה ובוגדנית. -מקור: אתר askpeople

היהודיות השרמוטות, הישראלים הזבל הרשעים והנואפים, כל הזבאלה שהתרבו פה, כולם רשעים זבל חסרי כבוד כלפי הזולת שגם אם נוהגים לכאורה ב"כבוד" זה בגלל שהם מזיינים את אחותך ואמא שלך וסבתא שלך ונהנים הנואפים האלה ולא באמת בגלל שהם מכבדים אותך ורוצים שיהיה לך משפחה ובתולה וקן חם ונחמה בשדיים שלה כל ערב אחרי העבודה. כולם פה חרא ולכן אל תתפלאו בכלל למה אפילו בזמן המלחמה ידפקו אותכם ויביאו מס הכנסה הביתה טוק טוק תביא את כל הרכוש ולמה היהודיות השרמוטות ימשיכו לדחות אתכם וללכת ל"זוגיות" עם פושעי ישראל נואפים להזדין ולעשות אורגיות ומזמוזים ואתם תשארו עם הבולבול ביד. ואז עוד כשתבואו לבית הכנסת מקום היחידי שלפחות אולי שם לא כולם מזדיינים אז גם שם יהיה בעזרת נשים שרמוטות יאהוד ערומות שדוחפות לעצמן אצבעות.

זה כל מה שיהודיות עושות כל החיים: רק זיונים. אין מהן שום תועלת פשוט 0. רק להזדיין עם קומץ הנואפים בהייפרגמיה ועם כל מיני גוים וזבל וללכת ערומות כדי עוד בלי בושה להצהיר ככה כביכול "הנה תראו אני מזדיינת בזמן שאתם בתולי שפתיים ואתם אפילו מתחתנים עם דובות שמנות בנות 35 שדחו אתכן כל החיים ואני גם אתחתן בסוף לגוי וכל זה עוד בזמן שאתם חמורים יאהוד הולכים להתנדב לצה'ל להיות בשר תותחים להגן עליי והחבר הגוי שלי שמזיין אותי בכל החורים". ואחרכך בגיל 29 המכוערות נפש האלה שמתפגרות לגמרי עוד עושות תמונה עירום "חזרתי בתשובה אני רוצה גבר של פעם לא קמצן" כלומר היא הזדיינה כל החיים כשהיתה צעירה יפה ועכשיו הנה בוא תלקק את הכוס המטונף שלה ותשלם על זה הון תועפות וגם זה לזמן מוגבל כי אחרי כמה זמן גירושין ומזונות והגחבה חוזרת לשלב הזיונים עם גויים ופושעים שהזדיינה איתם כמו תמיד כשאתה היית בלתי נראה.

גחבה זקנה משומשת בת 31 (גם שמנה אגב) דורשת "יציב בנוי" ועם וילה "מושבניק/כפר". היא הזדיינה כל החיים, לא שמה עליך זיבי הלכה עשתה זיונים בזמן שאתה עבדת קשה בנית את עצמך נהיית יציב ועכשיו בוא תפרנס שרמוטה זקנה מכוערת שמנה חצופה וגאוותנית, שרק מהגאוותנות שלה אפשר להקיא כי זה התכונה הכי פחות מושכת באישה והכי פחות נשית. איכס. -מקור: פיסבוק

הנה אתם עכשיו נלחמים "ימין" "חלוקת נשקים" "מדינה" "למחוק את עזה" "להרוג כל המחבלים" ובלה בלה בלה. אבל בזמן שאתם מקרקרים כמו איזה תרנגולים מושפלים, ה"בנות ישראל" הגועל נפש האלה שלכם מזדיינות עם כל "זייני הדור". מגיל 13 נבעלות במועדון וההורים שלהן עוד מאפשרים ומתגאים בזה ומשחקים את עצמם יעני "אוי מסכנה שלי מה עשו לה" בתכלס זה תכסיס להצדיק את תרבות הפריצות והזנות כי היהודיות בעצמן כל אלה שהתרבו שרמוטות מסריחות עם ג'ינס שדוחות גברים נחמדים והולכות לזוגיות ולזיונים ולקיבוצים ולמושבים עשירים ולכל מיני ערסוואדה ולגויים ואיך שכחתי כמובן גם סודנים, כל היום רק זיונים זה כל מה שהן עושות . ואפילו מרבות בעשייתן והולכות עם הפופיק בחוץ גם וחזייה ומכנסוני דפוקותי וחצאית קצרה כל הכוס והשוקיים הכל בחוץ , גועל נפש בהמות כאלה כל זה בזמן שאתם הולכים כמו חמורים לצהל לבזבז זמן ולתרום.

תסתכלו היטב בסקרינים לאורך הכתבה, תבינו רגע מה שאתם רואים, תפנימו רגע, ותגידו לי: מה אכפת לכם בכלל אם חמאס יבואו וישחטו את ההורים הציונים שלכם? תגידו לי, מה זה משנה? האנשים האלה בגדו בכם גידלו פה דור של שרמוטות ותמכו עוד בלחלק את הנשים לTOP הזיינים של כל העולם וזה ככה למרות שביהדות זה לפי האמא וצריך לחפש רק בתוך הקהילה שאתה חי בה. ואתם כולכם תסתכלו רגע איפה אתם חיים עם איזה בנות אתם אמורים להשתדך – ערימה של שרמוטות , ואפילו אלה שכביכול "צדיקות" זה לא רלוונטי כי מרוקאים משתדכים רק בינם לבין עצמם ואת האשכנזיות מזיינים רק זיונים חינם. אשכנזים מהקהילות האדוקות כנ"ל. דתים לאומים החזקים כנל. זה לא משנה בכלל לכם כי אתם עם המלפפון ביד, אתם נבגדתם, אין לכם מה לעשות בצהל ומה לעשות במדינה הזו וגם לא בדת החרא הזו , כל זה לא רלוונטית לכם. פשוט תתנתקו תתנתקו תתנתקו.

הישראלים זה הכל אנשים זבל, רעים רשעים ואפילו חמאס יותר צדיקים מהם. אתם יודעים בכלל שבאיסלאם יש מצווה להשיא רווקים ורווקות? ואילו ביהדות להפך יש מצווה להפריע לשידוכים בכל מיני נסיבות. אתם קולטים שאתם חיים בדת חרא שגם ככה קשה להתרבות בדת הזו בגלל הכללים, ולא רק זו אלא גם סביב אנשים זבל שבוגדים בכם ומחלקים את הבתולות לעשות זיונים חינם "הנה בינתי בבקשה תהני לכי תעבדי לכי תעשי זיונים. אה את בזוגיות? כל הכבוד בינתי זיונים זה טוב זה בריא בלאט" וככה עם הזבלים האלה אתם רוצים להתחתן עאלק.

שרמוטה יאהוד זקנה גאוותנית, זבל שבזבלים, כל הכוס שלה בחוץ בוטוקס איפור מתגנדרת לרבים עושה סטריפטיז כל החיים הזדיינה אפילו לא מתביישת עוד אומרת "אני הכי יפה בעולם" הזונת בבל המטונפת הזו, בא לי רק להקיא מהגאוותנות שלה אי אפשר אפילו לנשום אותו אוויר איתה ביחד אתה מייד מקבל איידס. דורשת: 1) גבר שבגברים 2)ערכים של פעם 3) לא קמצן כלומר חמור מפרנס כאילו שהיא היתה איזה בתולה בת 12 הזבל הזקנה הזו אבל בתכלס היא שרמוטה פג תוקף מכוערת נפש עם נשמה של היטלר אמן היא תישרף טוב טוב בגיהנום ושהס.מ. ישפד לה שם את האיברים המכוערים והמסריחים שהיא חושפת פה בפומבי כדי לגרות את כל הנואשים שדוחה מרוב האגו המגעיל שלה והדרישות איכס ומי שמתחתן עם זבל כזאת צריך לדעת שכל החיים היא ביזתה את בעלה לעתיד עם המעשים המגונים האלה שלה פה ושהוא יהיה אוטומטית קאק וחמור רמה 80 XXL ואף אחד לא יכבד אותו וכולם יכפכפו אותו וגם בצדק ואפילו בכלא אם הוא יהיה בתא משותף יזיינו אותו שם בתחת והוא יהיה פיטוח על זה שהעיז להתחתן עם כזאת שרלילה מטונפת, מעשה ששווה ערך למשכב זכר בחומרתו -מקור: פיסבוק

מה גם שביהדות בכלל האישה עצמאית ומחליטה עם מי היא רוצה להתחתן החל מגיל 14 כשהיא מקבלת מחזור ואז כבר "בוגרת". לעומת זאת באיסלאם בכל גיל שהוא חייב את אישור המשפחה ובפרט האבא. כבר רואים פה משהו חשוד מאוד ביהדות המודרנית, שלא מסתדר עם המוסר האלוהי ואפילו לא עם הסיפורים של התנך כי שם כמעט תמיד הבעל מבקש את יד הבת מאביה. זה גם מסביר למה יש בעולם רק 10 מיליון יהודים (אם בכלל כי מי מאמין לסטטיסטיקה החרטא הזו שכוללת כל מיני גויים וממזרים), ואילו מוסלמים כמה? לפחות 2 מיליארד. גם אדמות יש להם הרבה יותר, גם כבוד וגם כל אחד מהם בכלל לא יודע מה זה בדידות כי יש להם מוסר. אז נגד מי אנחנו נלחמים בכלל? נגד אנשים עם מוסר שרוצים להקים פה מדינת שריעה הוגנת ושונאת פריצות???

מי שעדין ימשיך להיות חמור, להתגיס לצבא, לשלם מיסים, לתרום, שירות לאומי, לבלבל את המוח על זכויות האישה ביהדות- שיהיה לו לבריאות. אבל הקב"ה CLEARLY לא איתו ולא עם היהודים במאבק הזה. ואין לי ספק שבסוף המוסלמים וחמאס ינצחו. תסתכלו שוב על איך היהודיות ה"צדיקות" שלכם נראות- פח אשפה מסריח ובוגד שיורק לכם בפרצוף. ועכשיו תגידו לי שהקב"ה אתכם ושה"ערבים אשמים" מתי שאבא של כל שרמוטה יאהוד כזאת וגם אמא שלה ירקו לכם בפרצוף ואפילו אולי יעשו עליכם תלונה במשטרה אם תבקשו להתחתן איתה כשהיא בתולה בת 12. מה אתם מדברים בכלל. החרא האלה לא סופרות אתכם מקילומטר.

8 תגובות על “המלחמה עוד לא נגמרה, והנה היהודיות כבר חוזרות לזיונים בזמן שהיהודים חמורים מאבדים איברים בחזית”

כול מילה בסלע , הבחורילות החצופות צריכות להתגייס לשייטת ולמות . לפחות יצא משהו מועיל מהכלבות האלה 🤮

תענוג על כל הישראליות שמתו בשביעי באוקטובר זה היום הכי מאושר בחיים שלי. הכלבות הישראליות
ההיפרגמיות האלה רקדו והשתרמטו ואז באו הגנטלמנים מהחמאס עם הטנדרים והתחילו לרסס תזונות. תענוג לראות צדק משיח צדקנו פשוט פנטסטי, מופלא בעיקר הכלבה לוק עם הקעקועים 24 שעות התפללתי שתמות שם בעזה ושנודע שמשאלתי התגשמה והיא מתה חגגתי במסעדה טובה אחרי זה פתחתי שמפניה יא סלאם. ושכל החטופות בעזה ימותו ולא יראו אותן לעולם ונגיד אמן.

אני בהלם ממה שאני קורא. בהלם. וואלק תאמינו לי, מגטאו של המערב חלביים רצח לעומת מה שהולך פה. יש לי הצעה להציע לבעל האתר. תשלח הודעה ליוזר החדש שהצטרף אליך בטלגרם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *