MGTOW Israel

הגיע הזמן לקבל את דת האמת, האיסלאם

הגיע הזמן שנפסיק לחרטט את עצמנו ולחשוב שיש לרובנו עדיין מה לעשות ביהדות.

היהדות של היום היא דת שנרקבה לחלוטין והפכה למכבסת כספים. למעשה כל מה שהיהדות בימינו עושה זה להעביר כספים מהאנשים הצדיקים והפשוטים לידי אלה שנואפים, שמוצאים פנים שלא כדין בתורה וגם מעבירה להם את כל הנשים. הדת הזו פשוט לא התעדכנה בהתאם למציאות הציוילזציונית המתגבשת, והפכה פשוט לכת של "חכמים" שמשתדכים רק בינם לבין עצמם בעוד שהם חיים על חשבוננו. הדבר היחיד שהם עושים איתנו זה לחתוך את הבולבול בברית המילה, לעשוק במיסים, לתת עצות רעות כדי להרחיק, ואז בסוף הדרך גם לבוא ולגזול אחלה של עמלת גירושין עסיסית כשהשרמוטה היאהוד המרדנית מתגרשת.

מקור הבעיה הוא בעובדה שעל פי היהדות עד גיל 12 יכול האבא למכור את הילדה הבתולה שלו למי שיחליט (זה אפילו מצווה), אבל אם הוא פספס את המועד אז אחרי גיל 12 היא כבר רשאית לבחור לעצמה עם מי להתחתן ועם מי לנאוף. כלומר מגיל 12 אין עליה שום רסן, והיא כביכול בוגרת מספיק כדי לבחור (על פי החוק היהודי, הוא ההלכה). כאשר משלבים את זה ביחד עם העובדה שבימינו השלטון קבע שמותר לילדה למצוץ מגיל 14, להזדיין מגיל 16, ולהתחתן רק מגיל 18 (אחרת מכניסים את ההורים לכלא), אנחנו מקבלים את התוצאה הנוכחית: ערימה של נשים "בנות ישראל", שהן השרמוטות הכי הייפרגמיות בכל העולם הכי חצופות והכי מגעילות שתראו על כל פני כדור הארץ מבחינת האישיות שלהן.

שוב, אתם צריכים להבין: החוק הדתי הוא לא משהו שצריך לחוקק ממשלתית כדי לחיות על פיו. להפך, זה החוק שלפיו חיות קהילות דתיות ועמים דתיים מתי שהחוק הממשלתי לא מוצא חן בעיניהם. והיום זה כבר ברור לכולם, חוץ מהמזרחים הנואפים בפריפרייה שנהנהים מהמתירנות המינית וחוץ מהמושבניקים הטחונים שגם כן מזדיינים בלי סוף בגלל הוילות חינם שהם מקבלים ונהנים מהמצב הנוכחי.. חוץ משתי הקבוצות האלה, ברור לכולם פה שהחוק הישראלי אינו אלא התעללות ממוסדת בגברים ודיקטטורה נוראית שבלתי אפשרי לחיות בה אם אתה הולך נטו לפי החוק. בגלל זה החוק הדתי הוא מה שאנשים מחפשים להשען עליו מתי שהמשטר נהיה כל כך סדיסטי, ובגלל זה רק קהילות דתיות שהולכות להשפט בשושו אצל סמכויות דתיות שלא קשורות לממשלה בשום אופן – רק הלו שורדות. כל השאר פשוט הופכים לערימה של אינסלים סריסים שמזיינים להם את הנשים ומכפכפים אותם 12 שעות בעבודה בזמן שהם משלמים מזונות.

מה שמחכה לך ביהדות, כי זה מה שקורה תמיד כשמתחתנים לשרמוטה. כפי שאומרים באנגלית: cant make a wife out of a whore, או ליתר דיוק במקרה שלנו: CANT MAKE A WIFE OUT OF NASTY JEWISH WHORE -מקור: פיסבוק

אנשים שרואים את זה היום מחפשים "לחזור בתשובה", ולווא דווקא מתוך השיקול "אוי חטאתי אני כזה דלביוב" . אלא הם מחפשים סמכות אחרת, שהיא לא הממשלה הישראלית העויינת ומוסר אחר שהוא לא שטיפת המוח השמאלנית. הם באים לרבנים, וכל מה שהם מקבלים זה התרסות כגון "לך תניח תפילין" , "תתחתן עם חוזרת בתשובה"(כלומר מגרשים אותך לקחת שרמוטה זקנה למרות שאתה practically בתול), "בעזרת השם יהיה לך זיווג תתפלל לקדושובורוכו ומישהי טובה תבוא אליך". ואני רוצה להדגיש פה חברים, שזו התרסה ויריקה בפנים שלכם. כשהם אומרים לכם את זה, הם פשוט אומרים לכם "רוח תנייק" כלומר "לך זדיין" בצורה מנומסת, בגלל שהם חיים מכספי המיסים שלכם ורוצים לשמור שתהיו כנועים וממושמעים ושתמשיכו לתפוס אותם בתור סמכות דתית ולתת להם סמכות הזו בזמן שהם מזיינים את הנשים שלכם מתוך כספי המיסים שהם מוציאים לכם דרך המפלגות שלהם ובקצבאות. הם גם רוצים שלא תעיזו לבוא לבקש את הבנות שלהם, אלא להמשיך לקטלג אתכם בתור קאסטה נמוכה "חוזרים בתשובה" בלי שום התייחסות לשאלה הפרקטית של שאלות בנושאי יחסים בין המינים ומה מגיע למי על פי החוק המוסרי ההוגן של אללה.

כדי להוכיח את הנקודה הזו, בוא נעשה רגע פרסה ונדמיין שהרב בשכונה שלכם או החרא ההוא שתמיד עוצר אתכם "צדיק תפילין" היה באמת לצדכם. בוא נניח גם שהוא היה אדם שבאמת מאמין, ושבאמת רוצה שיהיה פה מוסר דתי כולל גם בשוק יחסי המין, ושהוא לא מזרחי נואף שמחפש להנציח את התרבות של זיון אשכנזיות חינם ושידוכים אך ורק בין מזרחים לבין עצמם (ובנפרד לאשכנזים עם האשכנזיות אחרי שהן בנות 29+ זקנות וסיימו להזדיין עם מזרחים). מה אותו הרב, שאתם שואלים אותו עצה "הרב אני רוצה להתחתן עם בתולה, מה לעשות?" מה הוא היה אומר לכם?

ובכן במקרה הזה הרב היה קודם כל מברך אותך שאתם רוצים לעשות הכל לפי החוק של אללה ולא בשום צורה אחרת. לא "חברה" לא "יזיזה" ולא "מועדון". אחרכך הוא היה מסביר לך שעל פי התורה אתה צריך לממן לאישה "מעות כסות ואונה" ומסביר לך את הסכום המינימלי שזה מתפרש אליו במציאות (סכום לא אסטרונומי בכלל, לעומת מה שהיום מנסים לצייר, כלומר באמת סך הכל דברים בסיסיים: 1. שלא תהיה ערומה אצלך, 2. שלא תגווע למוות ברעב ותתן לה לחם מלח מים ו- 3.שתזיין אותה מדי פעם). הוא היה מסביר לך שעל פי התורה אסור לדבר עם אישה רווקה אפילו מאחורי גדר, ולכן מה שאתה צריך לעשות זה לדפוק לשכנים בדלת ולשאול את הבת הבתולה שלהם ואם היא מתחת לגיל 12 אז גם אפשר לקנות אותה ואז אחרי שהיא מקבלת מחזור הראשון להתחתן ולבעול. אם זה היה ברור לאנשים הצדיקים בארץ (ולא רק למזרחים הנואפים שיודעים את זה אבל מחליטים בכל זאת לחטוא כי כיף וטוב להם להזדיין בשפע עם רוסיות העניות ואילו את החוק הזה ליישם רק אצלם בינם לבין המזרחיות), אז המדינה היתה ממשיכה להתקיים ואפילו לשגשג. גם כמות הגירושין היתה יורדת פלאות, וכל החד הוריות היו נזרקות לרחוב במקום לקבל מזונות וביטוח לאומי.

הרבנים ה"חכמים" שחיים גם מהכסף שלכם וגם מהכסף של הנשים היהודיות שנמכרו לזנות בצה"ל ובעבודות, לא משתדכים אתכם אלא שולחים אתכם חזרה להתחתן עם שרמוטות האלה: שתפרנסו גם את חטאי הזונה הזקנה(אתם הפנסיה שלה אחרי סיום "שלב החגיגות") וגם אותם הרבנים הפמיניסטים, ביחד. -מקור: פיסבוק

אבל היום כשאתה ניגש לרב היהודי ה"חכם" מה אתה שומע? נכון מאוד, בדיוק הפוך ממה שהוא אמור להגיד: קודם כל הוא אומר לך שצריך לחתום ברבנות: זה כבר חטא גדול מאוד וזה נקרא באיסלאם MOOTAWAGEEN כלומר בן אדם שמשתף פעולה עם הממשלה. ביהדות זה נקרא מלשין מויסר ומתפללים על אחד כזה כל יום 3 פעמים שימות אמן בתפילת 18. בנוסף לכך ה"רב", אם בכלל לא יסנן אותך ברגע שתשאל (כי הם שונאים אותנו ורואים בנו רק זן נחות לשלם עליהם מיסים ולמות מוקדם) יגיד לך ש"תיקח חוזרת בתשובה" כדי ש"חס וחלילה" לא תחשוב לחפש חרדיות – זה הם שומרים רק לעצמם. כלומר הם לא רוצים שאתה תתן למגזר שלהם את הכסף שלך בצורה הוגנת, בכך שתפרנס את הבת שלהם וגם תקבל חזרה אישה צדקת שתקיים אצלך מצוות בבית, אלא הם רוצים את הכסף שלך דרך כספי המיסים, בכפייה שתביא להם מבלי שהם אפילו יצטרכו לבקש, ושבמקביל גם הם יקחו את הכסף של הנשים מהמגזר שלך באותה צורה (אישה לא נשואה משלמת ביטוח לאומי אוטומטית כל חודש מגיל 18 לכן חייבת לשלם על הפרזיטים האלה מיסים) ובמקביל שהיא תלך אליהם גם אחרכך להתגרש כדי שהחלאות אדם האלה יקבלו עמלה מהתיק גירושין הזה.

אלה הרבנים היהודים, זה המצב, וזה הפנים האמיתיות שלהם. ואגיד לכם יותר מזה, אני גם ניסיתי לשאול אותם לגבי לדפוק לשכנים בדלת ולבקש את הילדה הבתולה או לדבר עם אבות לגבי הילדה הבתולה שלהם והם נבעתו וניסו להוריד אותי מהעניין: הם עד כדי כך חלאות, שהם נבעתו מהרעיון בכלל שליהודי פשוט שלא תלמיד ישיבה ולא מקורב ולא מזרחי, שחס וחלילה הוא יתחתן בצורה צנועה עם יהודיה בתולה וחרדית! "אוי ואבוי" הם היו אומרים לי, החלאות. אשכרה, נבהלים מהרעיון שיהודי פשוט ומשלם מיסים יתחתן עם חרדית!!! עם אותה אחת שהוא פירנס אותה וגם את אבא שלה בכספי המיסים כולל את הג'יפ שהם נוסעים עליו כל יום עם ה8 ילדים הפרזיטים הקטנים!

כל זה קורה כי ביהדות, מעל גיל 12 לאישה יש סמכות על עצמה. זו נקודת תורפה שבעת חקיקת החוק התורני לא חשבו עליו בכלל ככל הנראה. כך לדוגמא את "חרם דרבי גרשום", כלומר שאסור להתחתן ליותר מאישה אחת, כן תיקנו כבר הרבנים המאוחרים למרות שזה נגד התורה האסלית – ועשו את זה מתוך שיקול חכם כי בגלות הרבה נשים נאנסות ואין מספיק יהודיות לכולם, אז עשו את זה כדי למנוע קנאה בין הגברים. (אגב, אצל המזרחים הנואפים הישראלים אין בכלל "חרם דרבי גרשום" ולא היה עד שהם עלו לארץ ועד היום הם עוסקים בריבוי נשים בסתר בלי שאשכנזים יודעים בו בזמן שמטנפים את הרוסיות המסכנות והעניות ובו בזמן שיהודים מברית המועצות בכלל נשארים בתולי שפתיים עד גיל 40 אפילו). אבל לתקן את העובדה שלמשפחה של הילדה יהיה סמכות עם מי מותר לה להתחתן גם אחרי גיל 12? את זה כנראה שלא היו מספיק חכמים לתקן. או לחלופין – לא רצו, והדמיון פורה לגבי הסיבות (כנראה סיבות לא כל כך טהורות, כפי שניתן לראות היום על פי המצב שהרגע תיארתי).

אתם בחיים לא תראו רב אומר לשרלילה הזאת את האמת הכואבת, שהיא צריכה לחפש כבר בגילה המופלג ועם הילד מקסימום איזה חתיאר בן 70. להפך, הם יעלו לה את האגו, הם גם ינסו לנאוף איתה בשושו כשהיא תבוא לבקש עזרה, ובנוסף לכך הם ישלחו אתכם להתחתן לאחת כזאת "הנה תראה איזה קל להתחתן היום יש אחלה גרושות עם נסיכים, אתה סתם ממציא תירוצים ואתה לא רוצה להתחתן". זה למה צריך פה איסלאם, והם צריכים לשלם מס ולא לקבל את המס שלנו בשביל להיות יהודים. זו האמת. -מקור: פיסבוק

תבינו רגע, אין בכלל דבר כזה יהודי רווק. מבחינת אללה זה כמו גופה נרקבת ששוכבת ברחוב ואף אחד לא מוכן לקבור אותה: זה חטא של הקהילה. זה חטא של הרבנים, והם מנציחים אותו ועוד מתגאים בזה. אבל במקום לעשות משהו בנידון, כל מה שהם עושים זה ללכת ולפרק משפחות (כן כן, ממש ככה). במקום לעזור לצעירים להפחית את העלות הכלכלית של חתונה ולעשות את זה מחוץ למלתעות הממשלה הציונית, הם להפך מערימים בעוד ועוד בעיות וכללים ו"מנהגי חסידים" וזה לא מתוך קנאות דתית אלא להפך מתוך נסיון חיסול של ה"קאסטה הנמוכה של יהודים פורקי עול תורה ומצוות" כי ככה הם רואים בנו, וזה למרות העובדה שמי שבכלל מאפשר לחלאות הפרזיטים האלה לעשות כל כך הרבה "מצוות" ו"מנהגים" זה אותם האנשים שהם דוחקים לשוליים ומכחידים שמשלמים עליהם מיסים ומקיימים את המדינה וממשיכים להקשיב להם מבלי להתמרד עליהם צבאית.

את הבעיה הציויליזציונית הזאת כבר מזמן פתר הנביא מוחמד, מתי שחוקק שאישה לא יכולה בשום גיל להתחתן מבלי הסכמת הWALI שלה כלומר האפוטרופוסים שלה (האבא/האח/הדודים). במהלך הדורות ובמהלך נסיונות של משטרים רודניים לעשות מה שעושים היום הציונים, האיסלאם שלמד את הטעויות של הנצרות והיהדות פשוט בא ותיקן וייצר דת אחת חזקה יותר, פשוטה יותר והוגנת יותר כלפי בני האדם ובפרט כלפי הגברים. קולוניאליזם זה לא דבר חדש בכלל, ניסיון של הממשלה להסית את הנשים נגד הגברים כדי לחזק את שלטון המשטר זה לא דבר חדש, והפתרון הכי קל לפתור את זה קיים באיסלאם.

זה לא אומר שהיהדות מתבטלת ולא רלוונטית יותר: האיסלאם מכבד ואומר על היהודים והנוצרים "אנשי הספר". האנשים האלה תפקידם בעולם הוא לשמר את התורה והברית החדשה של ישו, ששמם מוזכר הרבה פעמים בקוראן. הספרים האלה נחשבים אפילו ספרי קודש, ויש חובה לכבד אותם ואת מי שמשמר אותם. אבל במקביל גם נאמר באיסלאם "הנה רבים מן היהודים והנוצרים אוכלים את הון האנשים בלא צדק, ומונעים מדרך אללה" (סורת החזרה בתשובה פסוק 34). הנביא מוחמד עליו השלום קיבל מאללה שמאז שהציויליזציה התקדמה, היהדות והנצרות הפכו למפלט של פושעים וגנבים, שמשתמשים בדתות הללו בכדי לפתוח כתות ולשלוט בחיי האנשים, בהון שלהם ובנשים שלהם. עם זאת, לדתות האלה יש מקום כי בני אדם הם ערמומיים מאוד ועצם הקיום של נוצרים ויהודים בתוך הUMMAH (העולם אחרי כיבוש האיסלאם על כל היבשות) מהווה מקור טוב להתיעצות נגד כופרים ונואפים כמו לדוגמא הכת המזרחית שפועלת כבר שנים להפיכת הנשים האשכנזיות לשפחות מין של מזרחים על מנת להשמיד את האשכנזים תוך כדי מאמצים אסטרסטגיים למנוע מכל אשכנזי שחלילה לא יזדווג עם מזרחית (עושים סתם מתוך יצר הרע, כי החליטו שהם "מקופחים"), או לדוגמא הכת הנוצרית שפועלת להמרת כל היהודים לנצרות כדי שיהיו טפשים, לא יעמדו בדרכם ובכדי להרחיב את מסעי הקולוניאליזציה שלהם לארצות ערב.

היום כל שרלילה זקנה בת 36 כשמסיימת את שלב החגיגות, אפילו לא מוכנה לשים שמלה ובורקה כדי למשוך גבר אלא ממשיכה ללכת במכנסיים ועקבים. החרא האלה מקבלות דרבונים מהרב "זיווג משמיים בטח חביבתי" הם גם נואפים איתן בפגישות יעוץ כמו שהיה אינספור מקרים לדוגמא ההוא חיים ולדר או לדוגמא כל ה"מנחי זוגיות" המרוקקים האלה שעושים את זה בשביל לזיין.. שמישהו כבר יסביר לה שבגילה המופלג מגיע לה גג איזה חתיאר סיעודי בן 50 ומחוסר שיניים. -מקור: פיסבוק

למעשה תפקיד היהודים והנוצרים באיסלאם הוא להוות מקור התיעצות ואפילו משפט דתי: הם צריכים לחיות את הספר, לנשום אותו, ולעסוק רק בו כל היום. אבל על הזכות הזו הם משלמים מס, ולא כמו היום שלהפך אנחנו משלמים מס עליהם בזמן שהם עסוקים בלהשתמש בספר על מנת להשמיד את כל מי ש"לא צדיק מספיק" או "לא מזרחי מספיק" או "פרענק נחות". להפך, אללה יודע שאת כל הגאוותנים האלה צריך להשפיל ולהנמיך וזה מה ששומר אותם יראי שמיים באמת, כי לאנשים משכילים שקוראים הרבה יש תמיד את הנטייה לגאוותנות (לדוגמא: הקיבוצניקים המשכילים משנות ה30 ואיזה חתיכות חרא הם נהיו עכשיו). וכל אחד מאיתנו שנולד יהודי צריך לשאול את עצמו בהתאם לנסיבות הנוכחיות: האם הוא מוכן לוותר על הסיכוי שלו להתרבות ולחיות חיי משפחה נורמלים לו ולילדים שלו ופשוט לנשום את חוקי התורה והיהדות? או שהוא רוצה להצטרף לאיסלאם, לדת האמת שיש בה סירוס דגדגנים, חוקים הוגנים כלפי גברים, ומלחמה נגד כופרים?

כי סביר להניח שכל מי מאיתנו שלא נולד מקורב מספיק פשוט יגלה שאין לו כל כך אל מה לחזור ביהדות, חוץ מאשר לספרים מבולגנים ובלתי קריאים. אפילו את הספרים האלה הרבנים במהלך הדורות בילגנו כל כך ככה שכבר אי אפשר להבין מה כתוב שמה וככה שבשביל לגלות דברים כל כך פשוטים (כמו לדוגמא העובדה שאישה חסרת בתולין זה שרמוטה לא נאמנה) צריך LITERALLY ללמוד עוד שפה עתיקה שאף אחד לא משתמש בה ובספרים שאין בהם אפילו שום כרונולוגיה ועד שאתה מבין דף אחד אתה מגלה שזה בכלל לא רלוונטי לקייס שאתה מחפש את התשובה לגביו. מי שחוזר לחרא הזה יגלה שאפילו הרבנים עצמם וראשי הישיבות לא יודעים בקושי מה רשום שם, וגם אלה מהם שכן – זה לא כל כך מעניין אותם, כי הם באו נטו לעשות ביזנס: שידוכים עם בתולות לילדים שלהם מגיל מוקדם, חרטוט יהודי הקהילה, וגזילת כספים בשחור כדי לפרנס לעצמם עוד ועוד זיונים בלי קונדום וצאצאים שיתחתנו רק בינם לבין עצמם ולא עם ה"חוטאים" הלא מקורבים מסביב שמממנים את כל זה.

באיסלאם זה הפוך: הקוראן הוא ספר נגיש, שלא רק שקל לקרוא אותו אלא גם כיף כי יש לו פזמון. הכל שם פשוט, מסוכם בספר אחד, עם חוקים קריאים שבני אדם יכולים להבין. בנוסף לכך, את כל הפלפול הבלתי נגמר עם הנימות המוסריות הדקיקות ביותר משאירים לחכמי האיסלאם שעוסקים בFIQ (קידום מחשבה האיסלמית) וליהודים והנוצרים- אלא שב2 הקבוצות האחרות מטפלים וחושדים יותר כי יודעים שאין בדתות האלה חוקי ברזל כמו באיסלאם. בנוסף לכך, באיסלאם יש כללים ברורים של הצבת סמכויות דתיות, איך אמור להראות בית משפט, מתי מפסיקים ללכת אליו כשהוא משתף יותר מדי פעולה עם הממשלה, מתי להפסיק בכלל להקשיב לממשלה (פשוט מאוד: אם יש חוק שמותר להעליב את אללה, אז הממשלה היא אויב). ובאיסלאם לא צריך לחכות ל"בית המקדש" ועד אז לשלם מיסים לחרדים ולמזרחים שיזדיינו בפשע ושיזיינו גם במקביל את הנשים שלנו ועוד על חשבוננו – העיקר עם כיפה על הראש(והראש של הזין בלי כיפה, כי להתרבות רק להם מותר יעני ולנו מותר רק לשלם מזונות).

באיסלאם אין ביטוח לאומי, אין עמידר, אין זכויות לשרמוטות יאהוד שהחליטו שהכוס שלהן זה קודש קודשים כי הרבנים המושחתים אמרו להן ככה. באיסלאם מתי שחמאס יכבשו את המדינה כל הזבל האלה ייזרקו מייד לרחוב, ואפילו לא יהיה להן מה לאכול. באיסלאם כל גחבה חוטאת כזו אם היא לא מצאה לה בעל פשוט תגווע למוות ברעב וכל הבנות 30 האלה שעכשיו דוחות אותנו בפיסבוק כי "אתה לא מספיק בנוי ויציב" וכי "יש אחלה זיינים טחונים מהמושב בוא נבלה עוד קצת לפני החתונה" – כולן יאלצו או להתחתן לחתיאר מוסלמי בן 90 או לקפוא למוות במחזוריה של הקרטונים בחורף. ולכל גבר מוסלמי יש את הזכות לבוא ולהתחתן עם בתולה בת 12 מתי שהוא מסיים לבנות את עצמו, ואפילו 2 ,3 , או 4 אם יש לו מספיק שפע כלכלי: אחלה של תמריץ, והאשכנזים ההגונים יחזרו לרצות לתרום ולפתח את המדינה. באיסלאם אין מזונות לשרמוטה שבגדה. באיסלאם אין רבנים שיתחכמו לך במילים חכמות ובלתי מובנות בארמית עם הסבר כביכול "למה אתה צריך לשלם מזונות זמניים עד שאתה לא נותן גט לשרמוטה המורדת" (דבר שלא היה ולא נברא ביהדות בכלל). המושבניקים והקיבוצניקים הנואפים ילחמו נגד האיסלאם עד הסוף, אני בטוח, כי טוב להם בניאוף שלהם והם יעדיפו למות מאשר לוותר על מועדוני הלילה, הדייטים, והזיונים – וזה טוב שכך. בואו ניתן להם, שימותו החארות, וזה לא משנה כי השאהידים גם ככה היו מזיינים היהודיות מהמושבים עד עכשיו אלא שכרגע להפך יהיה חוק שריעה והם גם יאלצו לפרנס טיפה את שבויות המלחמה שהם מכניסים הביתה.

וכומבן דובדבן לקצפת, גחבה יאהוד בת 40 בשלבי התפגרות מוקדמים. דורשת 1.80מ'+ , הולכת לפאבים וקוראת ספרי תועבה (ככל הנראה איזה רומנים שמספרים שם כל הספר על איך מישהי התחרמנה ודחפה לעצמה אצבעות). אין לה אפילו כיסוי ראש ואפילו לא מהאלה העלובים שמכסים בקושי 40% מהשיער. יללה תשלחו לה הודעות בפרטי והיא אפילו לא תענה כי הגחבה עסוקה כל שישי זיון עם מישהו חדש ואז בסוף היא תקים משפחה כשאיזה עבד נואש יחתום את הדירה והכתובה 500,000 "סוף סוף אחת שהיא לא דובה סומו 300 קילוגרם ברוך השם בואי נתחתן חביבתי" וכעבור שנה גירושין ומזונות אצל הרב של העיר ימח שמו וזכרו. -מקור: פיסבוק

בקיצור אני חושב שאיסלאם זה אחלה של פתרון לכל מי מאיתנו שרואה שהוא נשאר לבד בלי בתולה נורמלית, ושיש לו מספיק מוח כדי לראות שהחרדים הם סתם כת שמתבדלת ממנו ולהפך עומלת קשה מאוד לשמר אותו בתור עבד מיסים שנשאר עם הבולבול ביד בזמן שהוא מפרנס את הזיונים שלהם וגם הולך להיות בשר תותחים מתי שיש מלחמה להגן עליהם ולחזור אחרכך לבית ריק קר ומלוכלך. איסלאם גם יגרום לגברים פה להבין שלא כל אחד שעושה לך "סחבק" ו"חבריקו" הוא לא באמת חבר שלהם, אלא אחד שבא לזיין את הבת והאחות והאמא שלהם ולהשאיר את הילדים שלו עם בולבול ביד ולא מכבדים אותו כתוצאה מכך. בקיצור איסלאם זה הפתרון.

22 תגובות על “הגיע הזמן לקבל את דת האמת, האיסלאם”

חזל אמרו מגיל 12 ילדה יכולה למכור את עצמה זה לא מהתורה וזה חארטה וזה מה שהביא עלינו בעיות כמו פמיניזם ונשים מרסניות

כאן טוראי מספר אישי: 53182 מחכה להוראה וליום פקודה לחסל פמיניסטיות ולתלוש להן תראש

חזל אמרו מגיל 12 ילדה יכולה למכור את עצמה זה לא מהתורה וזה חארטה וזה מה שהביא עלינו בעיות כמו פמיניזם ונשים מרדניות

אני מחכה כבר לפוסט הבא של מגטאו ישראל. זה שאני נטול אינטימיות בגיל 34 זה יהרג ואל יעבור. לפני גיל 40 יסגור עם הנשים תחשבון. אני רוג'ר אליוט הישראלי.

כל מילה נכונה
עוד רוסיה שמזדיינת בתוך מקלט של נרקומנים עם מזרחי ואז בגיל שלושים פלוס דורשת אשכנזי 190 עובד הייטק גר בתל אביב עם דירה משלו ולא מוכנה להתפשר על פחות מזה
לא לשכוח שלפנייך הייתה במקלט של נרקומנים

https://www.2sex.co.il/%d7%a1%d7%a7%d7%a1-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c%d7%99-%d7%97%d7%95%d7%91%d7%91%d7%a0%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a7%d7%9c%d7%98/

אני פשוט חייב להגיב על התמונות מהפייסבוק. איזה נשים חיות בסרט!

גרושה בת 29 פלוס 1 מחפשת גבר להקים משפחה בן 30 עד 36? איזה סתומה, במצביך את צריכה להגיד תודה עם גבר בן 40 מתחת לממוצע מסכים ללחוץ לך את היד. הנשים הללו מגבילות את טווח הגילאים כאילו הן ישיגו אץת בראד פיט מטרויה או הנרי קויל מסופרמן.

בת 36 רווקה ללא ילדים. בגיל 30 אם אין לך ילדים יש יותר סיכוי שלא יהיו ילדים מאשר כן. אז בגיל 36? גבר של פעם? בשנות ה70 וה80 גיל הממוצע לנישואין לאישה היה 21.8 ו22.8, בהתאמה. לפי הסטנדרט של פעם את דינוזאור. אם גבר בשנות ה70 היו מחתנים אותו עם אישה בת 36, ואפילו 30, הוא היה שורף את הכפר/יישוב שלו.

והכי גרועה לסוף. בת 40 ללא ילדים מחפשת בראד פיט בן 37 עד 43!! מעל 180! אדקמאי! בעל כריזמה! בעל ביטחון עצמי! מותק, אם הייתי עם הנתונים הללו והייתי יוצא עם רווקה בת 40 הביטחון העצמי שלי היה יורד לאפס. אין צורך שאני אפרט עוד.

תנועת המגטאו הולכת וגדלה, כל הכבוד שרלילות😎😁 אני מחכה ליום שהרווחה והביטוח הלאומי יקרסו ואז נראה אותן שורדות

אני זוכר אחרי גירושיי פניתי לרב, קיבלתי הלם מהעצות המטורללות להתחתן עם חד הוריות וגרושות. מאז אני אתיאיסט.

הגברת בת 40, עם בת, זה סכנה לתלונות שווא
מי יתחתן עם חד הורית, היא כנראה גרושה שעשתה ניכור הורי לגרוש ומחפשת אבא חדש. זה לא מוסרי להיות איתה. להתמסד – בדיחה !!!

הגיע הזמן להשמיד את כל היהודים חוץ ממני כמובן.
היהודים אשמים בלעדית, בכל בעיה ובעיה בעולם אי פעם.
אם הם כולם חוץ ממני כמובן, הולכים למשרפות עוד היום, כבר מחר כל הבעיות נעלמות.
פתאום, אין פמיניזם, אין דתות, אין מחלות נפש, אין סטיות מיניות, אין זיהום אוויר, אין תקשורת, אין שקרים, אין יוקר מחיה, אין שעון קיץ, אין זיהום סביבה…
פשוט עם של שקרנים, סאדיסטים, סוטים, חסרי מודעות עצמית, חסרי מצפון וחסרי נשמה.
ורק בגלל היעדר הנשמה, הם לא יותר מצללים של בני אדם, ממש פסולת אנושית שסתם תופסת מקום וצורכת משאבים.
ואת בעל האתר, צריך לשרוף רק על כך שהוא פחדן.
מפחד להראות פרצופים של כל מיני שרמוטות מחשש שארוני הנשים יתבעו אותו…מקסימום יתבעו, יסגרו את האתר והוא יפתח חדש על שרת שיושב בשבדיה למשל…

כל הנשים בארץ רוצות רק ערבים מחבלים

מבחינתן גבר יהודי חננה משלם מיסים הולך לצבא ממלא פקודות לפלף
לעומת

גבר נוחבה אונס רוצח שוחט מרביץ ומכה זה באד בויי זה מדליק

גיליתי שחבר שלי תומך בשוברים שתיקה, איך לפעול? להיפרד או לשכנע אותו שהוא טועה?
אדוה בת 16

את חבר שלי הכרתי במקרה כשהייתי בקניון. הוא התחיל לדבר איתי והיה מאד נחמד וכיף. יצאנו משם והלכנו באיזור עד שרציתי לשבת באיזה מקום. אבל בנתיים סגרו את כל המקומות והיחידי שהיה פתוח היה מועדון של אנשים בעלי נטיות הפוכות. אז הוא הזמין אותי אליו הביתה ואז שכבנו. אחרי שהתלבשתי ובאתי לצאת אני פוגשת את אחותו ואומרת לה שאני חברה שלו. היא הסתכלה עלי מלמעלה למטה ואמרה "מוזר את ממש לא הטיפוס שלו" לא הבנתי אותה חשבתי שהיה נהדר ועד שפגשתי אותה הייתי באורות והיא ממש הורידה לי.
מאוחר יותר הסתכלתי באינסטגרם שלו וראיתי שהוא קורא לעצמו פציפיסט, ותומך בשוברים שתיקה שזה ארגון נוראי שמכפיש את חיילי צה"ל. וכמובן הוא לא מתכוון להתגייס מטעמים אידיאולגים.
ואני באה מבית מאד ערכי כולם אצלנו עשו שירות קרבי, ואוהבים את הארץ. וגם אני מתכננת לעשות שירות משמעותי. לא הגיוני שחבר שלי יחשוב כאלה דברים אני רואה בזה ממש בגידה במדינה.
וחוץ מזה מישהו שבכזו קלות בוגד במדינה שלו יכול גם לבגוד בי. תמיד אפחד שאמצא אותו עם ילדה אחרת.
מה לעשות? להיפרד ממנו או לשכנע אותו שהוא טועה ושיפסיק לקנות את השקרים האלה של הארגון

שתבינו אם לא שכבתם בדייט הראשון אתם עמוק בפרינדזון

יואש, במה גבר רווק בן 34 יכול לפתוח עסק כדי להתעשר? (עובד כיום כמו חמור ומרוויח פחות מ 8 בחודש, גר בדירת חדר של המשפחה) ואיך לעזאזל אפשר להיות מאושר שאתה לבד? הרי בתחביבים אפשר לעסוק בלי סוף אבל תמיד תשאר תחושת הריקנות.

גם און רפאלי גר בבית של המשפחה לא עובד ואין לו שום עסק

ומזיין רק דוגמניות שבאות אליו הבייתה!!!!!! הוא לא הולך אליהן!!!!!! שמבשלות לו!!!!! ומגישות לו. את האוכל כמו למלך!!!!!! :
https://www.youtube.com/watch?v=qUgsFQmFu_8. (תעביר לדקה ה 17:07)

מתי פעם אחרונה בחורה הגיע אלייך לבשל לך ולהגיש לך את האוכל וגם הייתה חטובה חלקה ויפה

תצייר קו ישר שמצד ימינו תשים את דור רפאלי ומצד שמאל הקו תשים אותך ותרקה כמה הפער גדול ממך אליו ואז תדע בדיוק מה אתה צריך להשיג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *