MGTOW Israel

להתחתן ל"חוזרת בתשובה" זה ההפך ממוסרי

הנביא מוחמד עליו השלום ז"יעא מעודד אותנו להחחתן עם בתולות או נשים 40 שנים מתחתינו ולכפות עליהן איסלאם: לא שרמוטות יאהוד כופרת "בת מלך" ערומה עם ציצי ושוקיים בחוץ

שלום עליכם לכל שבט היאהוד שליASALAMU ALEIKUM WRAHMATU ALLAHI WABARAKATUM היום אנחנו נלמד שיעור חשוב מאוד בתורת אללה עליו השלום שהוריד לנו לנביא מוחמד זיע"א ונאמר טפי על כל הרעבנים הזבל הפמיניסטים שמעוותים את התורה בפמיניזם וזוהמה וממליצים להתחתן לזונות זקנות "חוזרות בתשובה". בפרט היום ניגע בנושא של בתולות קטינות וצנועות, וכל המידע שהרבנים הזבאלה בשיתוף פעולה עם הציונים החילונים הסוטים הישראלים מנסים להסתיר עם הגאוותנות וההתבדלות שלהם. למה עושים ככה? כי זה עושה להם טוב בלב הרע שלהם לדפוק את הזולת ולהרגיש גבוה מהאנשים שדפקו.

אבל משאללה באיסלאם זה לא ככה: כדי שאנחנו בתור גברים יאהוד רווקים וערירים נוכל להתחתן ולהיות מאושרים, השליח שלנו מוחמד עליו השלום ושל כל המוסלמים בעולם שזכו, הוא קיבל בקוראן שיטה מדוייקת איך להכיר אישה ולהתחתן ולכן הכל ברור שם ובאיסלאם אף אחד לא נשאר לבד. באיסלאם זה לא כמו ביהדות שכל אחד עושה מה שהוא רוצה ואין בכלל שום הלכה שאומרת איך להכיר בחורה אלא כל אחד צריך יעני להבין לבד בעצמו איך למצוא אישה ובספרי יהדות יש רק בלבולי מוח מבלי שיהיה רשום דוגרי אפילו במקום אחד מה צריך לעשות באמת ובקצרה.

לא "ברכה", אלא קללה: כפי שאנחנו רואים השרמוטה היאהוד כשהיא מחפשת חתן, אפילו אם נתעלם מהעובדה שהיא שמנה ומבוגרת – היא ערומה. יעני בואי לפחות תכסי את הציצים שלך והשוקיים יחתיכת זבאלה, נניח ותתחתני, אז מה תספרי לילדים ששמת תמונה עירום בפיסבוק וככה אבא מצא אותך? יזבאלה שימי בורקה. -מקור: פיסבוק

הנביא מוחמד עליו השלום זיע"א מעודד אותנו להתחתן עם בתולות ואפילו אם אתה בן 50+ שעדין לא התחתן בגלל העול הכלכלי והמצב הקשה – עוד יותר מצווה שתתחתן עם קטינה בת 12 כי ככה הקב"ה ברא את העולם (כמובן שאתה חייב לה את הזכויות שלה בתור אישה: להאכיל אותה, לזיין, לספק לה בגדים צנועים כולל בורקה ולא איזה טייצים של שרמוטות מזארה, וכו). האיסלאם מלמד אותנו להיות מכובדים ולא להדחיק את המיניות שלנו מתוך אימה שהפרוצים שמזיינים הרבה מטילים ומאיימים עליך כדי שיהיה להם עוד ועוד זיונים: להפך, באיסלאם מעודדים את הגבר שיהיה לו גבולות אישיים ושהוא ידע שהוא לא מצא את עצמו בזבל. באיסלאם גם אסור לפחד מהפרוצים האלה – מותר לפחד רק מאללה, ולא כמו ביהדות שמנשקים רגליים לחמור פרוץ שמאלני ונואף מהקיבוץ שעשה מסיבות סקס והיה לו "חברה" מגיל 11 – זה חראם לעשות ככה ואללה כועס מאוד על מי שמתחתן לשרמוטה "חוזרת בתשובה" בת 30 שמפרסמת תמונה עירום בפיסבוק.

בנוסף לכך העולם נברא כך ששרמוטות זקנות ובעולות הן לא נאמנות בעליל ולכן על מנת לא לשכפל את התועבה שלהן האיסלאם מלמד אותנו שהמטרה של חתונה זה שכפול ילדים, מלאכה של האבא שהוא מעביר הלאה לילדים, וריבוי של תאים משפחתיים שלמים עם גברים חזקים שישפילו וישתינו על החד הוריות הזבל ועל הפרוצים האשפה שמזנים את הילדה הקטינה שלהן במקום לחתן אותה למישהו בקהילה. כלומר אין שום בושה באיסלאם אם אתה בתול בן 40, להפך זה מראה שהתאפקת והעובדה שיש לך קריירה טובה בגיל הזה הופכת אותך לחתן הכי נחשק שאבות מאוד ירצו לתת לך את הילדה הבתולה שלהם בת 11. ככה זה דת אמיתית, ולא היהדות המודרנית המטונפת שנשלטת בידי סוטים שרוצים לשכפל רק זונות זקנות ולהתפרנס מעוד ועוד פירוקי משפחות יעני "אנחנו העם הנבחר יעבדו אותנו לאומים רבים" ובעצמם בוגדים בילדים שלהם עם ערכים עקומים ומעוותים של פריצות וזלזול בזולת.

חטא נוראי להתחתן עם זונה כזאת גלויית ראש, תראו איזה זבל אפילו בגילה המופלג 35 היא מעיזה לדרוש 1.75מ'+ וגם מגדלת חזירים בנוסף להכל, ומטיילת בעולם כלומר מקבלת בולבול בכל העולם כבר סטאז' זיונים 25 שנים בגילה המופלג העיקר "מהממת". אפילו ילד אחד לא יצא מזבאלה כזאת כי לא יהיה זקפה בכלל אלא אם הגבר בן 80+ ככה חתיאר מקומט כזה. -מקור: פיסבוק

למעשה להתחתן עם שרמוטה יהודיה זקנה, כמו שקוראים לזה היום הרבנים היאהוד "יהיה לך משהו טוב, זיווג משמיים" "היא חזרה בתשובה יש לה מידות טובות אז מה שהיא בת 28" זה לא מוסרי בעליל וזה חטא נוראי כי השרמוטות האלה החצופות האלה הן MOOTAWAGEEN כלומר משתפות פעולה ביחד עם הרבנים שמלמדים אותן שהיא בת מלך ומלכת העולם אפילו בגיל 30 כשהכוס שלה פעור כמו דלי טמבור ועשתה זיונים כבר מגיל 11 והיתה ערומה לכל העולם עשתה סטריפטיז ובוזבטה בטוקטוק ובפיכסבוק, עשתה להם שם מופע חושפנות הזבאלה. כלומר היאהודיות בכלל לא מסוגלות לחזור בתשובה ביהדות כי אין באמת אופציה כזאת: הרבנים היום סוטים מחורבנים מקבלים נשים "לחזור בתשובה" אפילו אם היא ערומה מגיעה לשם עם שוקיים בחוץ והם אפילו לא אומרים לשרמוטה להתכסות כי הם בסך הכל צריכים עוד זבאלה חצופות כאלה שישעבדו את החמורים היאהוד במזונות, זה למה הם ממשיכים לספר לה "את בת מלך כל הכבוד קחי ברכה יופי כל הכבוד העיקר תפרישי חלה ותמשיכי לקבל מזונות כל חודש" למרות שבכלל לפי ההלכה האמיתית לא מגיע לה אפילו 1 שקל.

לעומת זאת אישה יאהוד שחוזרת בתשובה באמת, לדוגמא פמיניסטית זקנה בת 30 אבל עדין לא לגמרי מכוערת – אם היא באמת רוצה להיות צדיקה ונשית ומתחתנת עם גבר כדי להשתעבד לרצונותיו, אז יש לה סיכוי לעשות את זה אך ורק באיסלאם: הרי בדת היאהוד של היום אין אף רב שידרוש מהשרמוטות האלה "לפחות תתכסי יחתיכת זבאלה את במקום קדוש" אלא להפך יספרו לה "את בת מלך מגיע לך זיווג מישהו יפרנס אותך וחתימה ברבנות והוא חייב גם לפרנס אותך אחרי כל הקריירת ניאוף שלך כאילו כלום והכל נמחל ונסלח לך ונמחק" כי הם רק מעוניינים לעשות עוד ביזנס ולגזול כל אחד אפילו אם הוא יהודי: הם מונעים גרידא רק מתאוות, מאגו ומכסף ורוצים לדלג על השלב של בניית מקצוע, מלאכה וגבריות שאמור לעשות כל גבר בגילאי הנעורים שלו.

הכופרות הפרזיטיות ממשיכות לדרוש 1.80מ'+ ולא שמות חיג'אב, מה שפוגע בסדר והשלום החברתי. זה חטא נוראי להתחתן איתן, חייבות למות לבד בביוב בלי ביטוח לאומי ובלי מוסדות רווחה במדינה עם חוק שריעה הגון "למען יראו וייראו" -מקור: פיסבוק

בגלל זה יש לי יותר כבוד לפמיניסטיות שלפחות מתאסלמות, אפילו שהן בוגדות כביכול בעם שלנו – אם הן עושות את זה רשמי ובאמת מתכסות בבורקה. זה הרבה יותר מעורר כבוד מאשר הזבאלה היהודיות האלה שהולכות "לחזור בתשובה" בשביל לקבל הטבות וכסף ומזונות וממשיכות ללכת ערומות ולדרוש 1.80מ'+ ועוד בגיל שלה. הרי זה לא באמת חזרה בתשובה, הן ממשיכות עדין להיות רשעיות. כלומר היהדות היום הפכה בכלל מפלט למרושעות שלא רוצות להוריד את האגו ולהתמסר לקב"ה ולגבר יהודי חתיאר 40 שנה מעליהן, אלא רק בשביל להמשיך לחטוא העיקר לשים תחפושת של "אני דתייה" ואולי גם כדי לכסות את כל הצלוליטיס המגעיל שנהייה להן שם אחרי שהתפגרו. לעומת זאת אישה יאהוד שמתאסלמת כי באמת רוצה להיות נשית וכנועה ומכוסה אז לפחות יהיה אפשר להתחתן עם הבת הקטינה שלה בת 12 ולדפוק להם בדלת לבקש מהאבא הערבוש להתחתן עם הבת שלו מהאמא היאהוד שהתאסלמה.

הפמיניסטיות שמתאסלמות, בלי קשר עם מי הן יתחתנו או עם איזה גוי שזה לא יהיה – הרי יצא להן לפחות ילדים מזה והן יהיו בבית ויבשלו וינקו. כלומר לא סתם "העיקר ילדים יהודים" פרוצים שעושים זיונים בבית ספר ציוני מגיל 12, אלא ילדים מוסלמים צנועים ובעיקר ילדות צנועות שאולי אפילו היא תשדך ליהודי מהשכונה שלה שמתאסלם. ואילו לעומתן אלה הזונות הזקנות היאהוד ש"חוזרות בתשובה" ו"הולכת לרב" אין מהן שום תועלת כי אפילו הילדות שלהן גדלות להיות זונות שהולכות בחוץ בפיג'מה ושוקיים בחוץ ועד שהילדה שלהן מחליטה להתחתן היא כבר זקנה מבוגרת שזיינו אותה בכל החורים כולל ערבים כולל סודנים ואז פתאום מופיע עוד כרטיס של "דתייה חזקה" באתר "7ברכות" מתי שבגיל 21 היא סיימה שלב הזיונים והיא שואלת אותך "כמה אתה מרויח" שאלה ראשונה בלי שום בושה.

השרמוטות הזקנות אפילו בגיל זקנה גיל 28 ממשיכות לחפש את טיירון ש"עבר את שלב המשחקים" הרי רוב הגברים הישראלים בגיל 28 בכלל בתולים קיבלו רק דחיות ממנה בזמן שהיא עשתה "משחקים" עם הבולבול של היזיז הסודני וה"מפנק" האשכנזי הזבאלה מהמושב. ממליץ לחתן אותה בכפייה לאיזה שייח' יאהוד שהתאסלם בן 80 ככה, ואז את הילדות הבתולות שלה לשדך לרווקים הישראלים שמתאסלמים מתי שהן בנות 12 כמו בכל מדינת שריעה הוגנת אמן. -מקור: פיסבוק

בגלל זה איסלאם זו הדרך היחידה בכלל להפוך את החברה הישראלית (/פלסטינאית, WHATEVER) שממוקמת בערים מחברה של סריסים ערירים ומאוננים לחברה שמורכבת ממשפחות: לאסלם בכפייה את השרמוטות הלא-בתולות, לחתן אותן לחתיאר בני 70+, ואז את הבנות הבתולות שלהן לחתן לרווקים מתי שהן בנות 12 ככה בערך. כלומר רק חוק שריעה יתקן את כל העוול הזה ובעזרת השם שיתחלף המשטר ויהיה פה מדינה מוסלמית בעגלה ובזמן קריב. ואילו הילדים של השרמוטות האלה, שיהיו רווקים עד גיל 40 עד שיבנו את עצמם ואז יתחתנו בעצמם לבתולה, אין מה לעשות: החתונה המאוחרת בשבילם זה המחיר של החטאים של דור ההורים של כולנו פה, דור הציונים הזבאלה שבגדו בילדים שלהם. כלומר לילדים בדור הבא, הם צריכים ללמוד מלאכה וערכים ולבנות בית מה שיכול לקחת עד גיל 40(כי אין להם הורים וסבים שמלמדים משהו אלא רק זבלים בומרים חסרי תועלת שהדבר היחיד שיודעים זה לעשות בדיחות ניאוף עלובות ולא מצחיקות) כלומר בערך 30 שנה יקח לגבר לבנות את הלוגיסטיקה שנדרשת כדי להקים משפחה. אבל לפחות ככה הם ידעו שמחכות להן בתולות בנות 12 ומטה, ולכן לא יהיה להם בעיה לחכות ולעבוד לזה.

להפך, זה מצווה לחכות באיסלאם אם אתה רואה שמציעים לך רק שרמוטה, או לחלופין לצאת לג'יהאד או להגר.. רשום בקוראן שעדיף לחכות עוד קצת ולנסות לבנות לך מלאכה טובה ומגורים להקמת בית עם בתולה וקהילה מוסלמית, מאשר להתפשר על שרמוטה מטונפת "חוזרת בתשובה" כזאת כופרת זבאלה בת 30 שינסו לדחוף לך השכנים כדי לעשות ממך צחוק. וככה באמת בונים חברה שמושתתת על כבוד מוסר וכלכלה הוגנת: לא כמו היום כלכלה של ריבית, גזל, אדם לאדם זאב וכל אחד מאשים את השני בעוד שבפועל כולם בפה אחד מזנים את הילדות שלהם ושולחים אותן בטייצים לבית הספר לעשות שם זיונים.

14 תגובות על “להתחתן ל"חוזרת בתשובה" זה ההפך ממוסרי”

אתה פסיכי אחי , להתאסלם 😂
מכול הדתות השקר שיש , יהדות זו דת האמת , איסלאם זו כת שטנית .

התגעגענו.

וואי כמה אני מתעב נשים מבוגרות ורווקות. צריך להחזיר את הבושה והביזוי לחברה.

שמתי לב, שדווקא הנשים הצעירות מתלבשות חשוף בגילאי העשרה, ואז פתאום אחרי גיל מסוים הן מתחבשות "צנועה". אבל אותן צנועות כביכול הן אותן שרמ1ט1ת שתסכלו אותך מינית במשך עשורים.

מחמוד, אומר תודה רבה ליהודים אין על הבחורות שלכן. הכי שוות ועושות הכול במיטה!!!
ומחמוד גם כועס עליכם היהודים שאתם לא רוצים להיות יותר נחמדים ליהודיות.
מחמוד אומר שמרוב כמות הסקס שהוא עושה לא נשאר לא טיפת זרע בביצים!!!
ומחמוד מקנא בבחורים היהודים כי אצלם באיסלם אסור לעשות סקס לפני חתונה
ואצל היהודיות מותר לעשות הכוווווולללל
ומחמוד מאוד מאוד אוהב יהודיות
ובנוסף עשיו שכל הגברים היהודים התפוצצו נחטפו ועם טראומות ובנוסף חייבים להיות 190 חטובים חתיכים עם דירה במגדל בתל אביב אומר שמרוב כמות היהודיות שיש לו לפי חישוביו אם יזיין 5 יהיודיות שונות ביום עדיים ישאר לו לגלגול הבא
אז מוחמד מוסר שאין על היהודיות

https://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-2024/Article-ed195898cd3cf81026.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1758979194

אשה זה חור מדמם שמשריץ ילדים ומנצל גברים. אין אמונה בנשים.

כולם מחפשים לעשות ילד ולהתגרש.
חבל על הזמן , בנק הזרע פתוח. כספומטים רק בבנק.

הודה בתבוסתך יואש, כל הקלפים בידיים שלנו, תמיד גברים יחזרו אחרינו בכל מקום לא משנה מה, אפילו יקנו לנו דירות ומכוניות ובלבד שנשאר לצידם…
אתה לאורך כל הבלוג מתלונן כמו ילד קטן כמה הנשים דחו אותך בתיכון ובבית הספר במקום לקחת אחריות ולספק משהו בעל ערך או תועלת לנשים, אתה נשאר לקטר ומנסה לשכנע את עצמך כמה אתה יכול לחיות לבד ללא אישה, שזה שקר מוחלט…
אין לנו תחליף: לא טרנסיות, לא גייז, לא רובוט-סקס, כלום..לכן כדאי שתשנו גישה ומהר אם אתם לא רוצים להשאר לבד….

זה נכון, אבל….
תמיד תצליחו למצוא איזה פרייאר שכל כך צמא לאיבר שלכן שהוא יתפשר לכל דבר, אבל אתן תסבלו איתו בכל רגע נתון ויהיה לכן אפס כבוד כלפיו. אתן עדיין תחשבו על האקס מהתיכון, על ההוא מהבסיס… החוויות שצוברים בגיל צעיר הן הרבה יותר עוצמתיות מחוויות שמגיעות בגיל מאוחר יותר.
בהצלחה לזייף אורגזמה במשך שנים כדי לספק את הפרייאר הממן. כסף לא קונה אושר. לא מכונית, ולא דירה. נשים של גבר אחד מגיל צעיר הן הכי מאושרות. האמת הכואבת היא, שהמון נשים הגיעו לשיא שלהן בגיל 16 והרסו לעצמן את החיים לפני שסיימו תיכון.

מכוערות עם ציצים בחוץ מחפשות ספונסר.
משריצות ילדים, מתגרשות ומחפשות עוד ספונסר. לדעתי רק ערבי יכול לחנך אותן, יהודי לא צריך אותן.

אשה זה רק למדה למצוץ זין טוב טוב ונראית טוב. אז נברך ונאמר שהיא שווה שפיך. אחרת נלך לבית זונות ונאמר אמן.

יש שזכו השרמוטה שהשריצה את הילדים שלהם ולא התגרשה , אבל זה נדיר

הרוב גרושות עם ילדים שמחפשות לקבל בתחת ולבלוע זרע כדי למצוא ספונסר לשרצים שלהן

הדרך היחידה להשיג מערגת יחסים בישרע-אל:

סוהרת התפטרה מתפקידה, כדי להינשא לראש ארגון הפשע
מי שעתידה להיות אשתו השלישית של מיכאל מור היא לא אחרת מאשר סוהרת בשירות בתי הסוהר, שנאלצה לעזוב את עבודתה כדי לנהל מערכת יחסים רומנטית עם ראש ארגון הפשע מנהריה. "נשים נמשכות אליו כמו מגנט, יש לו קסם"

https://www.mako.co.il/men-men_news/Article-4ed06d331f0a091027.htm?sCh=7d61bdd9ccbc4310&pId=1471243973&Partner=mw

גרושות עם ילדים זה מרק דגדגנים ברוטב קוס משומש, אוסף שרמוטות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *