MGTOW Israel

אם כבר להתחתן עם ישראלית, אז לפחות עם חוזרת בתשובה!

חברים אתם ממשיכים לדפוק את הראש בקיר ולחזר אחרי שרמוטות - תפסיקו! לא יצא מזה כלום חוץ מאשר שברון לב, תפנימו

הרבה מכם לא רוצים לוותר על בנות ישראל המסריחות האלה שלכם, ואתם ממשיכים שנים על גבי שנים לקבל דחיות משפילות בכל אתרי ההיכרויות ובמציאות כי כל כך חשוב לכם דווקא "אישה יהודיה". אתם עושים לייקים לכל מיני שרמוטות שמצטלמות בחצי עירום באינסטגרם, שיש להן מאות עוקבים שהן עושות להם סטריפטיז בפיסבוק, ובכל זאת אתם ממשיכים להציע כסף ושירותים תמורת הפרספקטיבה שאולי אותה השרמוטה תרצה אתכם מתישהו בעתיד הרחוק.

ההתנהגות הזו היא דבילית לחלוטין, ואתם צריכים להיגמל. תפנימו כבר: הצורה שבה מערכת יחסים מתחילה ככה גם היא תימשך ואי אפשר יהיה לתקן את זה. אם קבעתם מלכתחילה שאתם רוצים את הגברת בגלל שהיא הבליטה איברים ואתם ריירתם עליה ביחד עם עוד עשרות אחרים, אז ככה גם במהלך כל הנישואים שלכם היא תלך ותענטז עם המלוואח המטונף שלה מול כל הגברים בשכונה וכולם ידברו עליך שהאישה שלך שרמוטה ושהילדים שלך בני שרמוטה ויכפכפו אותם בבית הספר. להתחתן לשרלילה ציבורית כזו זה להכנס למערכת יחסים שבה הזונה המסריחה אוהבת רק לגרות אותך ומבלי לתת את מה שמגיע לך בזמן, ועד שאתה מקבל פעם בחודש אז יש מצב שאפילו השכנים שלך שמרביצים לך קיבלו עוד לפניך סקס עם "אשתך" הזונה השרמוטה היהודיה החצי ערומה שמנהלת עמוד רשת חברעתית.

לעומת זאת אם תלכו לפחות לאיזה בית כנסת/ישיבה ותחפשו שם זיווג דרך הגברים שימליצו על קרובות משפחה שלהם, אז מלכתחילה ההנחת יסוד של מערכת היחסים היא בריאה כדלקמן: "אני הגבר, את האישה, את בבית דואגת שיהיה לי סקס תמיד שאני חוזר ואני מתעסק בעניינים הגבריים שלי ומביא הביתה סטייק+חשמל". גם אם היא זונה לשעבר שהחליטה פתאום שבא לה לחרבן ילדים ולכן חזרה בתשובה, לפחות ככה ההסכם המילולי שלפיו נכנסתם למערכת היחסים קובע את הכללים מראש והסיכוי שהגברת תתמרד הוא הרבה יותר נמוך. בנוסף יש את כל הלחץ החברתי של קרובי המשפחה שיגנו עליך, של הרב, וגם של הספרים הדתיים שאומרים בבירור שאישה חייבת לעשות רצונות בעלה – זה עוזר מאוד.

תפסיקו לחזר אחרי השרמוטות האלה, יש להן איידס והנפש שלהן מסריחה כמו ביוב והן נצלניות מסריחות שצריך לשים בכלא. -מקור: אפליקציה של גויים בשם "אוקיקופיד"

אבל אתם בוחרים ללכת לאוקייקיופד לגלגל שם שרמוטות מסריחות, לנסות לעמוד בדרישות שלהן ואפילו לקנות חשבון פרימיום בשביל שהן אולי יראו בטעות שאתם כן קיימים אחרי שהן סיימו לזנות עם עשרות ומאות ואלפי עורלות וכבר קיבלו איידס 20,000 פעם. זה גועל נפש, זו תשתית בטוחה לגירושין וזה גם מציב אתכם בעמדה נחותה של עכברוש שהאישה עושה לו טובה שהיא בכלל איתו. אל תתפלאו שמערכת יחסים עם שרמוטה כזו שיש לה תמונות חצי עירום ברשת תסתיים בצורה מאוד כואבת ופרידה כל כך כואבת שעדיף היה כבר כנראה להשאר לבד.

נכון אולי זה מאוד "מחרמן" לדעת שכביכול בחרה אותך הבחורה ה"נחשקת" , כי מבחינה ביולוגית המוח מספר לעצמו שניצח את הגברים האחרים בתחרות ושכביכול הצלחת לתפוס את הבבונית ולעשות אותה שלך. אבל בפועל? קיבלת מוצר פג תוקף, שדחפו לך בתכסיס שיווקי מעולה ממיטב הפסיכולוגים. המוצר הזבל הזה עולה הון תועפות והוא חד פעמי, ויכניס אותך גם לחובות ובזבוז זמן וכאב לב. זה חתיכת צואה של 200גרם כלב בתוך עטיפת טובלרון במחיר משכנתא שלמה, ועדיף כבר לפחות לקנות צואת כלב כזאת שהיתה במפעל מיחזור (מדרשיה לחוזרות בתשובה) ושם הפכו את הצואה הזו לדשן שאפשר עוד לעשות איתו משהו וקצת ימתנו את הריח של הקקה.

הרי תכירו באמת, אתם מחפשים זוגיות ומשפחה, לא זיונים. אם הייתם מחפשים זיון טוב הייתם הולכים לזונות צדיקות, שזה גם יותר זול וגם יותר איכותי מאשר היהודיות הפח זבל השרמוטות הפרזיטיות מבחינת סקס. אבל אתם ממשיכים לחזר אחרי הפח זבל האלה למרות שההורים שלהן גידלו אותן בתור פרינצסות וירקו לכם בפרצוף. לקחת שרמוטה יהודיה כזו מהביוב ולנסות להפוך אותה לאשת בית נאמנה זה בלתי אפשרי, במיוחד מתי שאתה בעמדת סמרטוט שהיא עושה לו טובה שהיא איתו בכלל. זה לוקח לפחות 3 שנים לשנות לגברת כזו את המיינדסט מראש של זונת ביוב למנטליות של חרדית נאמנה, וזה חייב להיעשות על ידי דמות סמכותית כמו רב בתוך מסגרת שמייצגת אותו באור טוב כמו אולפנה לדוגמא שם יושבות הרבה בנות שמקשיבות לו ואפילו משלמות כסף תמורת זה (זה מביא לו social proof וסמכותיות, אחרת השיקסע האלה בכלל לא יקשיבו וימשיכו להיות זונות אסלה).

שרמוטה בת 31 שהתפגרה ואלפי חמורים ישראלים שמחזרים אחריה למרות שהיא יוצאת בחוץ עם תחתונים וחזייה ונראית כמו זונה מהאסלה. תתגרש מכם אחרי שבוע לאחר שתשיג את ה"וי" על חתונה כדי להשוויץ לחברות. -מקור: אפליקציית הגויים "פיסבוק"

בממוצע לוקח פה 3 שנים לפחות בפמיניסטאן לגבר בינוני להכיר דובה שמנה עם צלוליטיס בת 30+ שזיינו אותה כבר כושים בכל החורים, ובסוף עוד היא מתחצפת וגם גוזלת אותו כלכלית. אז במקום לבזבז 3 שנים כדי למצוא איזה דובה מסריחה שתסכים לגזול אתכם במזונות, ואז עוד 5 שנים לנסות לחנך אותה להיות אישה טובה ולבטל את ה"חינוך" של הכושים שזיינו אותה- במקום זה פשוט תעבירו את שלב החינוך לרבנים במדרשיות. הם יעשו את העבודה הזו תמורת כספי המיסים ותרומות, ואתם פשוט תיקחו באותו המחיר אישה שכן תעשה מה שאתם מבקשים ממנה בבית ותתמרד בצורה מינימלית.

אין טעם לבזבז זמן על שרמוטה שלא רוצה להשתנות, ובמיוחד אם מדובר בפח זבל חצי עירומה מהאוקייקיופיד. הן מסריחות, הן מקבלות אינספור תשומת לב מכל הגויים בעולם וכל השרמיטים הערסים בארץ ואתם סתם פח זבל בעיניה שהיא עושה טובה שהיא אתכם תמורת תשלומים. כאשר נגמר הכסף הן גם עוזבות הנבלות האלה. חבל על הזמן שלכם והאנרגיה ופשוט אם כל כך חשוב לכם יהודיה ואם אתם אפילו מוכנים להתחתן לדובה שמנה מכוערת חסרת בתולין, אז תיקחו אחת שהשקיעה כמה שנים בחזרה בתשובה במסגרת דתית כך שתיחסך מכם העבודה של "חינוך מחדש", עבודה שלאו הכי עתידה להיכשל כאשר אתם באים בעמדה של סמרטוט שצמא לסקס. במקום זה תבואו מראש בעמדה של בעל שזכותו הטבעית לקבל סקס מתי שהוא מבקש ותיקחו מישהי שכבר עברה את תהליך החינוך מחדש.

3 תגובות על “אם כבר להתחתן עם ישראלית, אז לפחות עם חוזרת בתשובה!”

פעם הבאה שים תמונות שמראות את הפרצופים של השרמוטות.
רצוי גם לפרסם כתובות שלהן, אם יש לך.
גבר עאלק.

ניקולאי ימחבל
בוא לטלגרם, לקבוצה שבקישור למטה (כשלוחצים על הלוגו של טלגרם)

מי שיצר בארץ הזאת את המצב הזה הוא אשם ומי הם הבונים החופשיים ולא בנות ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *