MGTOW Israel

ברוך בורא משחקי וידאו

במקום לשלם מזוונת ולהיות עבד תמורת עגלה בת 30, עדיף לקחת את המתנה של קדוש ברוך הוא לדורנו השבור.

בשנים האחרונות, בדורנו, משחקי המחשב נהיו מאוד מהנים ומתוחכמים. יש גרפיקה מאוד טובה, המחיר של הקונסולות והמחשבים ירד פלאים, וגם המשחקים האלה אין להם סוף: אפשר לשחק באונליין אפילו עד גיל 70 או עד שתגיע פצצת האטום האיראנית אמן במהרה בימינו. יש גם כאלה משחקים שאפשר לעבור כמה פעמים או להתחיל מחדש, כמו לדוגמא world of warcraft.

הנוער היום מתמכר לכל מיני משחקי יריות, RPG, אסטרטגיה, מיינקרפט וכו', ועושה בשכל. אין להם שום אופציה אחרת, כי התרבות הישראלית המסריחה של התחרות עבור פות משומש היא משחק מכור ומלוכלך, כפי שאמרו חז"ל: "אין אישה נאמנה אלא למי שעשאה כלי". כלומר במקום לבזבז אנרגיה על איזה שיקסע מחורבנת שבסוף גם מתגרשת אחרי 2 פעמים סקס, עדיף לשמור את האנרגיה ולשחק בפליסטישן – בשביל מה לצאת החוצה ולקבל חרא מהאחמ"שית השרמוטה בעבודה ומהסוגדי כוס המסריחים שנכנסים לחובות בשביל להרשים שרלילה?

במיוחד עכשיו שבחוץ כל כך מסריח וכולן חצופות ומחורבנות, עושות מה שבא להן, עם מי שבא להן, כמה שבא להן, וההורים והממשלה והרבנים כולם ממשיכים לבוא אלינו בדרישות שאנחנו נתקן ונשלם עליהן מיסים ונגן בצבא ונעשה מצוות בשבילם. זה סתם חרטא, הם פשוט רוצים לבנות את המדינה על חשבון התחת שלכם ולשעבד את כולנו הצעירים. אין להם שום חמלה ואהבת ישראל בכלל, אז על מה יש לדבר? ברור שעדיף לברוח מהמציאות הזו.

הנוער שמרגיש את המצב אבל עדין לא יודע כיצד לנסח בעל פה את מה שעושים לו (עדין לא בשלים שכלית) מתמכר למסכים לא בגלל שהמשחקים כל כך טובים, אלא בגלל שהמצב בחוץ כל כך חרא. הם עושים את זה כי לא משדכים אותם בגיל כשהם צריכים את זה (12 זה כבר בשלות מינית היום), אלא נותנים לילדות להזדיין בשירותי בית הספר עם הילדים המופרעים של השכבה במקום לשדך אותן בצורה שווה. ובכלל גם כל העניין הזה ששולחים ילדות ללמוד לבית ספר זה מיותר, כי הן אמורות ללמוד כיצד לשרת את בעלן בזמן הזה ולא ללכת ללמוד, כולל את בתי הספר החרדים ש"מחנכים ילדות" – שטויות והבלים, בזבוז זמן של הבחורים הצעירים שמעבירים את שנותיהם הצעירות בבדידות וסכסוך זה בין זה על נשים חצופות. כנל לגבינו, אם ההורים פה והמנהיגי דת לא שולחים את הנשים אלינו להשתדך ולשרת, אז למה שאנחנו נמלא את תפקידנו בחברה אם הן לא עושות שלהן גם ככה? מה אנחנו, חמורים?

היום בכלל לא צריך אפילו לשלם כסף כדי לשחק במשחקים הללו, כי יש הכל פיראטי באתרי torrent למיניהם (להזהר רק לא להוריד וירוסים). זה למעשה חברות המשחקים עצמן שמעלות את התכנים כדי לתת ללקוחות לטעום ולהתמכר. אפשר ככה להעביר את הזמן, במקום להפוך לנרקומנים על אקסטזי ברחוב: הרי הנטייה להתמכרות מתחילה עוד בגילאי הגן מתי שילדים גדלים בבתים מפורקים ובמיוחד עם חד הוריות/גרושות שממררות להם את החיים ומתעללות נפשית. אם לא משחקי המחשב והאינטרנט אז כנראה שכבר מזמן היה פה מלחמת אזרחים כמו בסוריה כי לא היה לאנשים לאן לברוח.

במדינה שלנו אין כרגע טעם לצאת למלחמה בגלוי נגד אף אחד ולהסתכן, כי ידנו אינה על העליונה. את העצבים אפשר לפרוק באיזה shooter, במקום ללכת לעשות סמים ואלכוהול או להסתכל סדרות של סימפים ששוטפות את המוח כדי שנהיה cucks. וגם מי אמר בכלל שאנחנו רוצים לתקן את המצב? בתור גברים ישראלים, שההורים פה ממשיכים לבגוד בכולנו ולשלוח את הילדות (שמגיעות לנו) לבית ספר ולצבא במקום לתת לנו את אותן הבתולות, למה שנצא לשפר את המצב ולתקן את החברה בכלל? הן לא עושות שלהן, אנחנו לא נעשה שלנו.

בעיה קטנה שצצה בזמן האחרון זה שהמשחקים הפכו לסימפיים, עם כל מיני אלמנטים של להט"ב וכו'. אז צריך לברור את הקקה מהזהב. אני אישית ממליץ משחקי retro, ישנים. לא כמו איזה ילדי שמנת מפונקים שמשחקים אפילו במשחק של דילדואים ולהטב PG13, העיקר גרפיקה טובה. או משחק שאתה משחק בתור אישה פמינסטית וכו. בקיצור מלא זבל שמנסים לדחוף המבוגרים והנשים האשפה מהחברה המערבית כדי שוב פעם לנסות להוציא אותנו ולהיות בשר תותחים שלהם בזמן שהם עושים מה שבא להם ולא לקוחים אחריות. לא שזה כל כך מזיז, בכל מקרה כבר בשנים הראשונות מתור הזהב של המשחקים (עד 2010 בערך) הספיקו לצאת מספיק תכנים כדי לשחק אפילו עד שנת 2070.

יש בעניין הזה של משחקי מחשב מענה לצורך הגברי להיות בחבורה של בנים, לכבוש טריטוריה, לקבל כבוד וכל שאר הדברים שחסרים מתי שאתה כלוא בכלוב בטון. הרי זה לא שאנחנו מזווגים לבתולות מגיל צעיר, כפי שנהוג בכל ציויליזציה מתוקנת, והן ממתנות אותנו עם סקס תמיד כשרוצה. כלומר מתי שהגבר כלוא בחברה עם בטחון ומלא חוקים הוא יכול לפרוק את חוסר החופש שלו או בסקס או באלימות, אבל מכיוון שהסקס לא מחולק באופן שווה והאלימות לא אפשרית (עדין מערכת המשטרה והמשפט חזקים מדי כי יש מספיק קאקס שמתנדבים להיות בשר תותחים), הקדוש ברוך הוא התערב וברא לנו משחקי מחשב כדי לספק את הצרכים.

אני אישית בכלל לא מבין אנשים שמתמכרים לסמים קשים בתקופה הזו, הרי הסמים האלה נותנים תחושה טובה לאיזה כמה שעות ואז עוד פעם את מרגיש חרא. ובכל מקרה צריך לצאת החוצה ולחפש וגם להסתכן במעצרים עד שאתה מוצא משהו טוב או מצליח לגדל. בשביל מה? היום כולנו מרוססים בכמטריילז, מורעלים עם פלואוריד במים, גלייפוסט באוכל, קרינה אלקטרומגנטית וטרור מיני בלתי פוסק עם ההטרדות של הנשים היהודיות הערומות ברחוב שרק מגרות מבלי לתת. אז למה בכלל לצאת החוצה ולשתף פעולה עם החברה הישראלית (חוץ ממה שחייב כמו עבודה חצי משרה למימון טיפה מזון וחשמל). תרבצו בבית, תשחקו שימו זין על כולם וזהו.

במצב של היום בכלל, כל מי שלא מכוון לעוף מפה לחו"ל (אגב מומלץ בחום) ומכוון להשאר בארץ, אין שום סיבה להביא ילדים עם אישה ישראלית. הרי בכל מקרה כל הנטל יפול עליך, ואפילו אם גידול הילדים השרמוטה תתגרש ותעשה בעצמה, הרי בסופו של דבר היא לא תעשה שם כלום ותשב כל היום בטלפון להתכתב עם "כוסונים". הילדים יהיו מוזנחים, בלי שאתה בכלל תרגיש אבא שלהם, בלי שתהיה לך סמכות מעליהם לחנך אותם כפי רצונך, ובכל מקרה אתה תצטרך לשלם הכל אפילו מתי שהשרמוטה לא מזיזה בקושי כדי להכין מזון נורמלי אלא הכל קונה מהסופר מוכן ומכשירי החשמל עושים לה את כל העבודה הקשה כגון כביסות והבערת אש.

במקום להשתעבד מראש לילדים שלא יהיו שלך, אפשר להרביץ איזה ראונד של דפיקה ביד ולשחק בFIFA. תשתמשו בזה, כי זה כלי חזק מאוד. אני לא אומר להיות לוזרים ולא לצאת החוצה להתקדם בחיים, אבל רובכם הצעירים היום הופכים לנרקומנים ועושים דברים הרסניים לעצמכם שגוררים אתכם לפי הפחת: אתם מעשנים נייס גאי, מחפשים לריב מכות, מתמכרים לג'אנק פוד שעוד יותר מזיק לבריאות מאשר ישיבה ממושכת של 10 שעות על התחת במשחק נחמד על סלט.

אם כבר קשה לכם ואתם רואים שעומדים לעשות משהו כזה שיהרוס את כל החיים, למה לא לקחת פאוזה ולשחק באיזה משהו נחמד, קצת לרסס אזרחים בGTA ולערוף להם ראשים. הרי בכל מקרה אין פתרון בחוץ וכולם אנשים זבל מניאקים. ללכת לבית הכנסת או למתנס לראות את הג'ורות המחורבנות של האנשים האלה תאמינו זה עושה רק רע, ולחפש זיווג במצב הנוכחי זה בכלל משחק מכור מראש: העניין של שידוך הוא תפקיד של ההורים שאמורים לשדך את הילדים שלהם. ואם יש להם עוד טענות, אז תגידו להם בפה מלא שזה הבעיה שלהם ושהם אמורים לשדך, כי זה בלתי אפשר לילד ללכת לחפש שידוך מתי שיש כל כך הרבה אלימות בתחום הזה נגד בחורים צעירים וכל כך הרבה דרישות. כדי שיהיה טעם בכלל להשתדך זה חייב להתבצע דרך האבא של הילדה ותוך הבנה מלאה שהיא עוברת לידי הגבר למלא רצונותיו המלאים.

הבעיה היחידה היום באמת זה שהורים מחרימים מכשירים לילדים "לך תשתעבד תפסיק להתמכר" ומנצלים את משבר הדיור כי הם יודעים שאין לילד לאן ללכת במחירים כאלה מטורפים וגם אף משכיר בומר מנאייק לא יתן לצעיר תפרן לשכור אצלו דירה מבלי שיק ערבון של ההורים. אז בגלל זה אפשר לשחק גם בטלפון, שם יש אחלה משחקים וזה נייד. לא חסר היום כאלה שמסתובבים עם האף דבוק לטלפון 24/7, עם איזה משחקון מהגוגל פליי. את זה אני כן מצדיק, אבל את היהודיות השרמוטות האלה שמסתובבות עם הטלפון דבוק לאף ודוחות מחזרים באינסטגרם – להן אין שום הצדקה לשרמוטות האלה. הן לא עושות את התפקיד שלהן בחברה הישראלית, הן גרמו לכל הגברים פה להיות שבורים נפשית, ולכן הן צריכות לתקן. ולנו מגיעים פיצויים וגם מגיע לנו לשבת בבית ולגרבץ בזמן שהשרמוטות האלה דואגות לצרכינו, אחרי כל הרוע והטרור שהן עשו לנו. ואם הן לא רוצות לתקן, לא צריך. נחכה לפצצת האטום האיראנית ונמשיך לדפוק את המדינה בכל צורה חוקית אפשרית כדי שבעזרת השם יכבשו המדינה כבר הגויים ויסגרו את כל הבזיון הזה לעם היהודי שהולך פה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *