MGTOW Israel

אין טעם להרים משקולות לפני שתעשו את הדברים הבאים

אתם כל כך בלחץ להרשים אישה ישראלית מטונפת ולקבל סקס, שאתם לא שמים לב שלמעשה הורסים את הגוף ולא בונים אותו!

חברים אתם קופצים מייד להרים משקולות ולרוץ, ולא שמים לב שעדין אין לכם תנועה נכונה. היום אין תרבות תנועה טובה, ברובו בגלל שהמערכת מצנזרת תכנים כאלה ורוצה שנהיה כולנו חולים כרוניים עם כאבים שצריכים כל הזמן לקנות תרופות משככות כאבים וללכת למסאז'.

נכון זה אמור לעזור בהעלאת טסטוסטרון, זה אמור לסייע לחיזוק הגוף, אבל לא מתי שאתם מתנועעים כמו גרוטאה. לדוגמא הצורה שבה אתם רצים הורסת את הברכיים, הצורה שאתם יושבים את הגב והצורה שאתם מתכופפים גם כן. זה לא טוב לבנות שרירים על בסיס שגויי, מתי שהתנועה שלכם לא נכונה והעצמות והמפרקים נפגעים.

הסיפור הזה של תנועה לא נכונה החל בערך מהתקופה הויקטוריאנית באירופה כשנהיה שפע גדול מרוב התקדמות הטכנולוגיה במערב. הנשים שקיבלו את המתנות הללו הפסיקו להעריך את הגברים כי הכל נהייה יחסית קל, ואז אנשים התחילו לנסות להתבדל בכל מיני דרכים מטופשות, כמו לדוגמא לשים מחוך (גברים!) ונעליים "שפיץ" שהורסים את הגוף על מנת להיראות כמו "אינטיליגנטים" ולהרשים את הנשים הפרוצות עם הדרישות שלהן. עם הזמן זה נהיה יותר ויותר נפוץ כי הדרישות של השרמוטות עלו ועלו, עד רמה שהיום כבר אנשים איבדו לגמרי את המודעות לגבי תנועה נכונה וכולם זזים כמו גופות מהלכות.

בתור מגטאו אנחנו שואפים לרמת חיים כמה שיותר גבוהה, ואין ספק שבריאות תקנית היא אחד הדברים הבסיסיים ביותר בשביל שגבר יוכל להרגיש טוב עם עצמו. אלא מה, התפתחה פה בקהילה מנטרה טפשית של "תרים משקולות אחי תהיה גבר", וזה ממש מפגר. הרפואה האלטרנטיבית היום התקדמה מאוד , ואם תקראו שם תבינו שכל מה שלימדו אותנו בבתי הספר לגבי ספורט זה שקר אחד גדול בדיוק כמו הרפואה הקונבנציונלית של הערב רב.

לפני שאנחנו מרימים משקולות, בואו נלמד קודם איך בכלל להרים את הגוף עצמו בלי משקולות. הגוף הוא כמו מכונה עם הרבה קפיצים ויש דרכים נכונות להזיז אותו שפעם היו נמסרות מאב לבן בעל פה, וזה היה דבר כל כך בסיסי להשרדות עד שזה לא תועד כל כך הרבה בספרי התורה, אבל בספרים חילונים כן. היום בעידן שבו מנסה הסדר עולמי חדש למחוק כל דבר פונדמנדליסטי אפשרי (כלומר את הדברים הבסיסיים שמהם מתקיימים בני אדם), צריך ללכת בערך 100 שנה אחורה ויותר כדי ללמוד את הדברים האמיתיים בספרי הכושר הקלאסי.

מי שגם שימר את תרבות התנועה הנכונה לגוף האדם הם דווקא הקהילות שבהם יש עדין כבוד לגבר ושהנשים יודעות מקומן: לדוגמא אצל הרבה מהערבים, או במקומות אחרים בעולם שבהם יש חיבור לטבע. זה הכל תלוי אחד בשני, כי כשהגוף מתנתק מהטבע גם הנפש נוטה לעשות את זה ושם מתחילות כל האמונות המפגרות ב"פמיניזם" ו"ביטוח לאומי ידאג לנו הוא בחיים לא יקרוס". אפשר להסתכל על האנשים האלה, או אתם מגטאו שלגמרי פרש מהיהדות שבגדה בו אפשר להתחתן עם גויה צדיקה היא תלמד אתכם הכל.

ממש מטורף לראות איך רימו את כולנו במשך כל הזמן הזה. ובמיוחד מורי הספורט הטיפשים בבתי הספר שזורקים אותך לרוץ כמה קילומטרים עם נעליים שבכלל לא ראויות לריצה והורסות את כל הגב הברכיים והאצבעות. בחדרי הכושר גם כן לא ראיתי שמלמדים את הדברים האלה כל כך, אולי רק טעימה פה ושם אבל בגדול זה "לך תסתדר לבד". ברוך השם שיש את הרפואה הפונקציונאלית והאלטרנטיבית שעדין שימרו את המקום בו עצרה הרפואה האמיתית, ואפילו הצליחו להתקדם עם זה הלאה ולקחת את מדע הכושר למקומות עוד יותר גבוהים. אלא שבסך הכל יש מלא צנזורה, וצריך לדעת לברור את התכנים הנכונים.

קודם כל תלמדו ללכת, לשבת, להרים דברים קלים בצורה נכונה ולתקן את האנטומיה של הגוף. כי באמת היום אני מסתכל עליכם ברחוב ואתם נראים כמו ערימת עצמות שסוחבת את עצמה, בלי שום רצף של תנועה! אפילו ללכת נכון לא יודעים, והגב עקום והרגליים הכל נופל. בכסאות בכלל רובצים בצורה שהשם ירחם, רק עם כדורים משככי כאבים אפשר לשרוד כזאת רביצה.

והדבר הכי גרוע זה התיקים של צה"ל שלובשים החיילים היום! תיק ענק בגודל של בלה 1קוב, והם סוחבים את זה על כתף אחת. זה הכל בגלל הפמיניזם המפגר והיהודיות שמתייחסות אלינו אחיהן היהודים בתור בשר תותחים שנגן עליהן וזהו נמות. אל תעשו את זה לעצמכם בעיקר אם אתם תקועים בצהל ותשימו את 2 המושכות על 2 הכתפיים, כי אתם ככה מעקמים את הגב. ומי שפחות כואב לו לשים על כתף אחת, סימן שיש כבר עיקום וצריך ללכת לתירפיה מנואלית , כירופרקט או אוסתיאופת כדי לטפל בזה (בשום פנים ואופן לא לאורתופד, הם רשעים שהעיסוק שלהם הוא לחתוך גופות ולגרום נזקים!!)

אם לא תתקנו את הגוף שלכם ועוד תתחילו להרים משקולות לפניכן, אתם תהיו שרירניים אבל עם צוואר עקום, כאבים, תפיסויות, בעיות באיברים הפנימיים של הגוף וחוסר תפקוד מוחי נורמלי. זה לא כדאי חברים, וזה גם יפריע לכם לייצר כסף בכמויות כדי לברוח מהארץ: בלי בריאות קשה מאוד להתפרנס בכבוד. כדי לחסוך כסף לחתונה עם גויה צריך לפחות כושר תפקודי בסיסי, וגם תפקוד שכלי כי היום העבדות מאוד קשה וצריך להיות כשרוני וערמומי כדי להרוויח טוב.

תסתכלו את הסרטונים, תחפשו עוד ותתחילו לעבוד ולתקן את הגוף לפני שאתם מרימים ברזל. אני מבין את החשק לרצות להיות "סוס", אבל אם תמשיכו לעשות מה שמכתיבים לכם אנשי העסקים האלה עם מכוני ה"כוישר" שלהם אתם תהיו חמור ולא סוס. חמור עם גב שבור שסוחב עגלה ישראלית בת 30 שהתפגרה ועוד מפרנס אותה במזונות מבלי אפילו לקבל סקס כי היא התגרשה ממנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *