MGTOW Israel

החיים יפים כשאתה לא משלם מזונות

מי שקשר את עצמו לשרמוטה חסרת בתולין בעיה שלו. שלא יבכה אחרכך ויקנא שאנחנו נהנים בזמן שהוא משלם מזונות.

הקאקס הישראלים ממשיכים לרדוף ולדחוף אחד את השני בשביל הפרספקטיבה לקבל חתיכת מנוש מלוכלך וחסר בתולין. הם מנדבים את כל ממונם, את כל נכסיהם, וגם מוכנים לחתום כתובות של מליוני שקלים ולהסתכן במזונות עם שרלילה מלוכלכת.

אבל בזמן שהקאקס האלה עושים אלפי לייקים לשיקסע הפרוצות, אני בתור מגטאו נהנה מהחיים. יש תחביבים מאוד מהנים, יש כבוד, יש זמן פנוי, צעצועי מין, ואפשר לזרוק את הגרביים על הרצפה מבלי שאף אחת תרביץ לי עם חציל בראש בגלל זה. החיים תענוג מתי שאתה לא משלם מזונות ומתי שאין הוצאה לפועל וילדים ממזרים לפרנס מבלי שאפילו אתה באמת אבא שסתם משתמשים בו בתור כספומט מרחוק.

אני מאוד ממליץ לכל מי שמפחד מהבדידות לשקול בכובד ראש אם הוא בכלל מבין מה זה אומר חתונה עם אישה ישרעלית, כי החתונה הזו לא תפתור את בעיית הבדידות והחוסר הרגשי. להפך, נשים היהודיות היום הן כאלה פח אשפה שבכלל אפילו לא מכבדות את הבעל ואתה מרגיש עוד יותר בודד במערכת היחסים, כי עצם העובדה שנמצאת מולך אישה שלא נותנת סקס – זה מדליק את מצב הייחום הגברי, אך מבלי שיהיה פורקן. לעומת זאת, מתי שאתה רווק אז אפשר לדפוק ביד בכל רגע נתון וגם להשתמש בשמן קוקוס, בלי שאיזה זונה זקנה ומכוערת בת 30+ תשפיל אותך "כמה זמן כבר אתה בשירותים למה את לא עובדדדד" ותפחיד אותך בגירושים.

מתי שאתה רווק יש חופש, בלי סוף. זה כולל חופש מחשבה, חופש תנועה, חופש רגשי. כי מתי שאתה מקושר רגשית לשרלילה יהודיה אז אתה תלוי בה, וברגע שהיא מתנתקת אתה נופל לתהום רגשי עצום. הן גם עושות את הפרידה תמיד מתי שאתה לא מצפה וברגע שזה הכי יכאיב לך, ובצורה הכי כואבת האפשרית כי הן מרושעות. לעומת זאת מתי שאתה לומד להיות תלוי רגשית רק בעצמך, אז אמנם אתה נמצא קצת במרמור תמידי אבל לפחות אתה שורד. היום רוב הגברים פשוט מתאבדים אחרי שהאישה ישראלית מתגרשת, או שהופכים לצל-אדם ונעלמים מהרדאר ומתחילים לעשן 3 חפיסות ביום כי הם איבדו את האישה שהיו תלויים בה רגשית וגם היא לקחה מהם כל הרכוש וחייבה אותם לשלם לה פנסיה 20 שנה מזונות.

במיוחד היום מאוד מומלץ להיות מגטאו כשיש משחקי מחשב כל כך מהנים וכאלה אביזרי מין נחמדים ופורנו ושמן קוקוס. מי שרוצה להגדיל תורה ולהאדיר אז יש גם נשים גויות קדושות וצדיקות, ואפשר לעלות לחו"ל ולהתחתן איתן שם. היהודיות המחורבנות יכולות להשאר עם הערבים והגויים והערסים המגעילים שהן כל כך אוהבות, וגם החד הוריות יכולות לשלוח את הממזרים שלהן להגן בצבא. זה כבר לא ענייננו בכלל, כי אנחנו לא עבדים עלובים לשלם ולכפר על החטאים שלהן. אנחנו נבראנו בשביל להינות ולהתקדש בספרים מעניינים, סרטים, מוזיקה ופילגשות גויות מהממות וקדושות ישתבח שמן.

אנשים היום בכלל משלמים מזונות בגודל של 4 משכורות ומה שלא מצליחים לשלם הולך למינוס בבנק שהולך ותופח. שילכו ויספרו הרבנים למישהו אחר ש"בת ישראל קדושה תתחתן עם מה שיש" , או "תלך לקבר צדיקים תתפלל לזיווג" "תיקח חוזרת בתשובה אז מה שיש לה אקס והיא לא בתולה". תורת משה וישראל אינה מצווה אותנו להיות קאקס פמיניסטים אלא להפך להיות עם קדוש, וכמו שבועז לקחת את רות הגויה הקדושה כך גם עלינו לקחת גויות קדושות ישתבח שמן כי היהודיות היום פח זבל מחורבן הולכות בחוץ ערומות ומזדיינות ודוחות גברים נחמדים בתולים, ואז מתי שבת 35 פתאום היא רוצה "קשר רציני שיוביל לחתונה" ואחרי שנה מתגרשת ותובעת מזונות.

החיים בחוץ יפים מתי שאין עגלה מחורבנת בת 30 שמתקשרת "הפקדת מזונות?". אתה הולך בחוץ מריח פרחים, קופץ לחדר כושר קצת מתפנק, בעבודה לא מתנדב להחליף משמרות עם אף שרלילה כי זה בעיה שלה, ואז בבית זורק את החולצה על הספה, משאיר את מכסה האסלה פתוח, מדליק פלסטישן ומעשן ג'וינט. אחרכך גם אפשר לקפוץ למסאז אירוטי אצל גויה צדיקה ישתבח שמה, עושה הנחה לקליינטים קבועים. תענוג. במקום להשתעבד לשרמוטה יהודיה שתתן סקס פעם בחודשיים כי כואב לה הראש, תמרר את החיים, תהיה מכוערת ותמיד תפחיד אותך בצורה פאסיב-אגרסיבית בשפת הגוף שעוד שניה מתגרשת ולוקחת את הילדים ותובעת מזונות (ידוע שתמיד זה מסתיים ככה עם שרמוטה ישראלית).

גם מי שהחיים שלו חרא, צריך לזכור שאילולי הוא היה משלם מזונות, אז החיים שלו היו פי 1000 יותר חרא. ואם גם היה משתדך עם גויה צדיקה אז החיים היו משתדרגים פי 500 כי הן לא מתגרשות ואצלן הכמרים והשייח'ים לא מלקקים להן את התחת כמו הרבנים הנואפים שלנו שמנסים להשמיד את כולנו כי מבחינתם הם צדיקים ואנחנו כולנו זבל ציוני שצריך להשמיד ועבדים שלהם לשלם עליהם מיסים ולהיות בשר תותחים בצבא.

צריך להעריך כל דבר קטן מתי שאתה מגטאו, כמו לדוגמא מתי שמשכת כסף מהכספומט ואשכרה יצא כסף, תענוג. מתי שאתה מגורש, אין דבר כזה בכלל כי החשבון מעוקל והשרלילה לקחה הכל. מגורש ישראלי צריך לחיות על פיתות 2 שקל קפואים מהסופר ולקחת בקבוקים קוקהקולה שאריות מהאזכרה של אתמול כדי לא לצמוא למוות. אבל אם אתה מגטאו אז הכל דבש, מה שאתה מרוויח נשאר אצלך, ואם כבר דחוף לך פורקן מיני אז אתה הולך למסאז' אירוטי ותמורת יומית אחת מקבל הכל: אמנם קצת יקר, אבל הרבה יותר זול מאשר שרמוטה ישראלית מטורללת שתמורת 3 פעמים סקס דורשת לשלם לה 30 שנה מזונות, 40,000 שקל אולם אירועים וכל זה למרות שהיא אפילו לא היתה בתולה הפח זבל הזו אלא זינתה כבר מגיל 12.

בנוסף מתי שכל האחריות של להגן על המדינה נופלת לך מהכתפיים כי אתה מבין יותר שאתה לא שייך לעם הזה שבגד בבנים שלו, אוח זה תענוג ענק. פתאום לא צריך לדאוג לגבי המצב הבטחוני, הכלכלי ועתיד המדינה. בשביל מה? גם ככה מי שירש את המדינה זה הממזרים שחירבנו השרלילות היהודיות המרדניות שלא כיבדו אותנו והמליטו ממזרים מטיירון הגוי. ולהפך כל פיגוע הופך אפילו להיות בשורה טובה, כי אולי יכבשו את המדינה ואז יסתיים עידן הפמינאציות והקאקס. בסך הכל זה עוד חופש רגשי וחוסר תלות בזולת, כי אי אפשר להשתתף באחזקת מדינה של עם שיורק לנו בפנים וחושב שאנחנו הגברים סתם פח אשפה להגן על השרמוטות בזמן שהן מזדיינות, מתגרשות ועושות מה שבא להן. ומי שמנדב לשלם מזונות (כלומר מתחתן) הוא פשוט חמור!

את הירושה בתור גבר מגטאו אתה גם שומר לעצמך, את ההכנסות, הטיסות שאתה לחו"ל הכל אתה יכול לעשות שם כולל זיונים אורגיות ואפילו לשגל בנות 16 (זה חוקי שם) תמורת כמה עשרות שקלים או להתחתן איתן. זה רק פה בפמיניסטאן הרבנים סוגדי המנושים התירו ליהודיות להיות עם כל גוי ואז הילד "יהודי לכל דבר" וגם בנוסף הם ממשיכים להסתיר מאיתנו כל הדברים הבסיסיים ביותר בתורה כמו לדוגמא שאישה חייבת להיות בתולה לחתונה- אלה דברים שאפילו גויים יודעים, אבל אצלנו מסתירים כי מנסים לנצל אותנו. אנחנו בעיני החרדים היום נקראים "מומרים לנצרות" ולכן על פי ההלכה צריך להשמיד אותנו וזה מה שהם עושים בסך הכל פשוט לא אומרים מילולית. והחילונים בכלל כולם נואפים מניאקים שתומכים בפמיניזם ולהט"ב כדי שיהיה אפשר לזיין את החיילות הצעירות בזמן שהחיילים משתעבדים בעבדות מיסים כבדה ומזיינים אחד את השני בתחת (כמה שיותר גייז ככה יותר כוס לנואפים הזקנים שמקבלים הון תועפות במיסים). אבל מתי שאתה מגטאו אז אתה יוצא מהמשחק המכור הזה והזירה שלך הופכת להיות גלובאלית, לא רק כאן בסדום.

פעם זה היה משתלם מאוד להתחתן ולהתחייב לאישה, כי הנשים היו נאמנות מאוד והרבנים תמכו בגברים ואמרו ש"אישה חייבת לעשות רצון בעלה ולא להשמין". אבל היום להפך בגדו בנו ולכן להמשיך לקחת אחריות על החטאים שלהם ולהיות בשר תותחים זה רק מנציח את המצב. הקב"ה רוצה שאנחנו נשים לזה סוף, ונתנתק. זה לטובתנו האישית, וגם לטובת דורות העתיד: היום בימינו העם הזה מוכר את הנשים שלו והאדמות תמורת קצת תחושת בטחון לזקנים המנותקים. ובגלל זה גם יש לנו קצת שפע כלכלי והמטבע עדין חזק יחסית למטבעות בארצות אחרות. אבל ברגע שהרבה גברים יהודים יפסיקו לשתף פעולה עם החרא הזה ולהתבולל ולא יהיה מספיק מי שיגן, אז הגויים יכבשו סופית את המדינה ואז המעט שישרדו כבר לא יתמכו בפמיניזם. זו הדרך היחידה לנצח. ועד שזה יקרה ברוך השם אפשר להתבולל ולשכוח מהיהדות שכנראה יקח עשרות שנים ואנחנו נמות עד שיפסיקו להיות קאקס פמיניסטים אז בשביל מה בכלל לחכות, הרי זה כיף חיים עם גויות קדושות וצדיקות וטהורות ישתבח שמן לעד. הן גם נותנות לשחק במחשב בזמן שמבשלות ולא כמו יהודיה שרמוטה ששולחת אותך לעבוד כדי לממן לה את התאוות שלה, שרמוטה מסריחה משומשת עם דרישות.

ממליץ בחום לכל מי שרוצה לחיות טוב: לא להתחתן עם שרמוטה ישראלית משומשת, וכך להמנע ממזונות, כאב לב, ולהפיק את מירב ההנאה שיש לחיים להציע. כפי שאמר רבינו "מצווה להיות בשמחה תמיד" ולא להתחתן לשרמוטה יהודיה מחורבנת שלא מעריכה כלום ומתגרשת.

תגובה אחת על “החיים יפים כשאתה לא משלם מזונות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *