MGTOW Israel

המקור האמיתי לסכסוך בין אשכנזים, מזרחים, ספרדים ואתיופים(טריגר:גזענות)

הכל בגלל היהודיות השרמוטות המסריחות והגזעניות שמסכסכות בין הגברים היהודים.

כאשר נוגעים בנושא הנשים הישראליות מייד נכנס לתמונה נושא הגזענות והסכסוך בין העדות. זה מגיע תמיד בעקיפין מאיזה "טרול" בקבוצה או מישהו שמספים כמה הוא שונא קבוצה מסויימת. לרוב האנשים האלה גם לא מודעים לסיבה שהם בעצמם כל כך תקועים בלופ השנאה כלפי אותה אוכלוסיה ששונה מהם, והם מביאים כל מיני הצדקות בנוסח "אכלולישתולי", הוכחות לוגיות מדוע האוכלוסיה העויינת (ליתר דיוק האכולוסיה שהם בחרו שהיא עויינת להם) דופקת אותם ואיך בדיוק. הם מביאים טבלאות סטטיסטיות, הוכחות מכל מיני מדענים, סרטונים ואפילו מתנגבים במגבונים כדי לנגב את הזיעה מהבית שחי אחרי הקלדה כל כך אינטנסיבית של תגובות כעס ברשת: אין להם זמן לעשות מקלחת ולשתות מים קרים מתי שעוד אוייב ברשת לא מסכים עם האידיאולוגיה שלהם, רחמנא ליצלן.

הסיבה העיקרית לתופעה הזו היא אוניברסלית, ומקורה בגזענות של הנשים. זה לא משנה אם אנחנו מדברים על ספרדים ששונאים אשכנזים, רוסים ששונאים אתיופים, או מרוקאים ששונאים תימנים וכו': נשים הן הגזעניות האמיתיות, והן אלו שגורמות לכל הסכסוך הזה עם הפריצות שלהן. הנשים הישראליות בוחרות גברים בצורה גזענית, הן בוחרות בצורה עדרית את עדת הגברים שנתפסים בעיניהן בתור הכי אלימים/עשירים/בעלי סטטוס חברתי גבוה, וזה גורם לגברים להתחרות ביניהם בצורה גזענית ולהצדיק למה ה"גזע" שלהם יותר טוב וצודק. למרות שהשרמוטות היהודיות שותקות ולכאורה מתנגדות לגזענות במילים שלהן, הפעולות שלהן מוכיחות אחרת. עצם העובדה שהן מוסרות את הבתולין ושנות הנעורין שלהן לאוכלוסיה שמשווקת את עצמה הכי הרבה ובגזענות גורמת לגברים לשנוא אחד את השני מדברת בפני עצמה. היום זה כבר הגיע לרמה שאם לא היתה משטרה ומשחקי מחשב רצחניים לפלוט בהם זעם, אז כולם פה כבר היו רוצחים אחד את השני ממזמן במלחמת אזרחים יותר גרועה מסוריה מתוך הקנאה והבדידות שיוצרות הנשים הישראליות הגזעניות בהייפרגמיה שלהן.

השרמוטות היהודיות ההיפרגמיות לא ממלאות את התפקיד שלהן בחברה היהודיות בישראל, ומתוך חוסר סיפוק ובדידות הם הולכים להלחם זה בזה. -מקור: אפליקצית היכרויות

כלומר אם היהודיות היו משתדכות מוקדם בעודן בתולות בצורה שווה וכל הגברים היו מסופקים, אז לא היה כל כך הרבה פילוג בחברה הישראלית. אם הן לא היו מתגרשות ובוגדות בבעליהן תמיד עם בני העדה שנתפסת כ"נחשקת", אז גברים לא היו צריכים להתעסק במלחמה זה בזה אלא מתמקדים במלחמה נגד העוני, רמת החיים הנחותה ושיקום החברה. כלומר הצורך הבסיסי של הגברים באישה וסקס וזיווג מוקדם הוא הרבה יותר בסיסי מאשר כל שאר הדברים האחרים, ומתי שהיהודיות הבוגדות ימח שמן בוחרות דווקא בגברים שפוגעים בגברים מהעדה שלהן הן גורמות לגברים לצאת למסע מלחמה שיווקי וגזעני בו הם מנסים להנמיך את הערך של העדות האחרות. כל הבדיחות על תימנים שהם קמצנים, כל הטענות השקריות ש"אשכנזים הם גויים", הקריאות לגרש אתיופים(היהודים שבהם, את הגויים ברור שצריך לגרש), ההשמצות ש"מזרחים הם בבונים", כל אלה תגובה לטרור המיני של הגברים הבלתי מסופקים מאותן העדות שנשארו עם הבולבול ביד. הנשים שלהם שרמוטות, אין להם שידוכים ומשפחה מגיל צעיר ולכן הם נאלצים להתחרות בצורה מלוכלכת ולעשות פרסום רע לבני עדות האחרות על מנת להשאיר את הנשים שלהם בתוך העדה לעצמם ואולי אפילו לספח נשים מהעדות האחרות.

עם זאת, המריבה הזו היא אופיינית בעיקר לאוכלוסיה החילונית המתיוונת. בפועל, אין שום הגיון שיהודי ישראלי יזדהה בתור מזרחי אם אינו מקיים את מנהגי עדות המזרח. ואין קמצוץ של אשכנזיות במתיוון חילוני קיבוצניק שבחיים שלו לא נגע אפילו בסידור אשכנזי, עד שלא יחזור למסורת אבותיות ושב לקיים את מנהגי עדת אשכנז. כל ה"סכסוך העדתי" הזה הוא בסך הכל חלק מתרבות יוון השלטת כאן בארץ, אותה תרבות יוון שמחנכת לרדוף אחרי היופי ומלמדת את הגברים להתחרות ביניהם על הנשים. לכן הריבים האלו כמעט ולא קיימים אצל האוכלוסיה החרדית: אצלם הרדיפה אחרי תענוגות העולם מעודנת יותר היות וחלוקת הנשים גם כן מתבצעת באופן שוויוני. כאשר אני מזכיר "אשכנזים"/"מזרחים"/"אתיופים"/"תימנים"/"ספרדים"/"צרפתים" וכו' אני מתכוון ליהודים הישראלים שהפכו לפמיניסטים נואפים והפסיקו לשדך את הילדים. אמנם משפחותיהם היגרו לארץ ישראל מהארצות הנ"ל במקורן, אבל המנטליות שלהם היא הלניסטית עם אלמנטים של תחרות על נשים ושנאת איש את רעהו. כמו כן, החרדים המעטים שלוקחים חלק פעיל בסכסוך הזה הם בסך הכל נגררים שנסחפו לריב של תרבות הסגידה לפות ומתן חופש הבחירה לשרמוטות עם מי הן ישתדכו (במקום שאבא ואחים שלהן יחליטו, כראוי בכל חברה אנושית מתוקנת).

כל העניין הזה של סכסוך העדתי הוא מיותר ומוביל להפסד כוללני של כולם. הדבר היחיד שיכול להציל את העם היא חזרה בתשובה של הנשים היהודיות השרמוטות ושהן יפסיקו להיות פרזיטיות שנוהרות אחרי קומץ הזיינים מהעדה הכי "נחשקת" ו"אלימה": ככה הגברים יוכלו להפסיק לשווק את עצמם בצורה גזענית ולחזור להיות יהודים ולהיות מגובשים כל אחד בעדתו ומבלי לשנוא את השבטים האחרים. שלום חברתי יכול לקרות רק אם הנשים דואגות שכולם יהיו מזווגים בצורה שווה ולא רק עם מי שאלים עשיר וחזק.

יתרה מכך, הסכסוך העדתי הוא רלוונטי לחברה החילונית בעיקר, כי אצל חרדים קיצונים אין כזו תחרות על נשים וכל שלב הזיווגים מסתכם בשידוכין דרך אבות כך שכל הגברים מסופקים. עצם העובדה שבעולם החרדי הסכסוך בין העדות הוא זניח, היא ההוכחה לכך שבאמת זו הפריצות והחוסר סיפוק הרגשי של הגברים המסורתים שגורם למלחמה הזו. הנשים השרמוטות המסורתיות קיבלו רמת חיים גבוהה, אבל הפסיקו להשתדך והתחילו לעשות מה שבכ*ס שלהן כך שכל החברה התפרקה. ובמקום לעזור, החרדים עוד באים וגוזלים כלכלית את היהודים הפשוטים שנלחמים על הצביון היהודי של המדינה, מה שעוד יותר גורם להם להזדהות עם האוייבים והחילונות- גלגל שנאה שהנשים היהודיות ממשיכות להבעיר בלי שום בושה ימח שמן וזכרן אמן. הפתרון היחיד כדי לעצור את השנאה בין היהודים זה שהיהודיות הזבל האלה יורידו את האף ויפסיקו להיות פח זבל מסריח עם דרישות שמזדווג בגיל מאוחר ואז עוד מתגרש, ימח שמן.

היסטוריית הסכסוך בין העדות: מאיפה הכל התחיל

יש אנשים שטוענים שהאשכנזים אשמים שעשו פה מדינה פרוצה, ואילו אחרים אומרים שאף אחד לא מנע מהמזרחים לבוא ולהשתרמט כאן כי הם יכלו להקים בתי ספר חרדיים בדיוק כמו שהחרדים האשכנזים עשו. שניהם צודקים, כי האמת היא באמצע: האשכנזים המסורתים שבאו לכאן עשו פשרה עם הותיקן השחור (הוא האו"ם) כדי שירשו להם להתיישב כאן בזמן שבאירופה התחוללה שואה. עצם ההשתתפות באו"ם מוכיח על כך, וההצבעה על הקמת המדינה היא סוג של הסכם שחתמו עם הגויים. במקביל גם נלחמו בכל דרך אפשרית לעשות פה בשושו ובהדרגה השתלטות יהודית: ההוכחה לכך היא ההסכם של בן גוריון עם החרדים, שעד היום החילונים כועסים עליו בגלל זה. לא כולם הבינו את המהלך שנעשה כאן כי לא כולם חכמים ובעלי תובנה היסטורית-פוליטית, ולכן זה נתפס שכביכול "האשכנזים רוצים לחטוף ילדות לצהל לעשות אותן זונות" – אלא שבזמנו גם האשכנזים המתגייסים הבינו שהם חטופים והיו משתדכים בצהל בתולים לבתולות וחיים ביחד עד שיבה טובה. אך בגלל שהיהודיות השרמוטות החלו להעלות דרישות בשידוכין בעבור הזמן ולהתפגר עד גיל 30, לא נותרה ברירה לציונים אלא להמשיך לגייס אותן ולקוות שהכל יסתדר לבד. הן גם היו מזדיינות עם קצינים בריטים, פלאחים ערבים, חיילים טורקים, וכל דבר אחר חוץ מאשר יהודי ציוני. המזרחים הישראלים שכבר היו פה גם כן ראו מה הולך והעדיפו לשלוח את הפרזיטיות לצה"ל מאשר לחכות עד שהגברת יורידו את הדרישות.

חלק גדול מהמזרחים התמימים שלא הספיקו להבין מה קרה ולמה שולחים, אמרו "יאלה מברוק בוא נעשה חינגה": הפשיטו את הבנות שלהם, הורידו את הכיפות והתחילו לעשות אורגיות הייפרגמיות. החגיגה נגמרה כמובן כעבור 10 שנים כשההיפרגמיה החריפה ורוב המזרחים נשארו עם הבולבול ביד: משם התחיל הסיפור של "האשכנזים אשמים". הרוסים שהגיעו לפה בעליות המאוחרות יותר ועוד לא הספיקו להבין שהמדינה היא של הותיקן בכלל ושהאשכנזים הצברים מנסים לכבוש אותה מבפנים, גם כן הפשילו לבנות שלהם את הבגדים, עשו אורגיות והרבה מהם נשארו עם הבולבול ביד. מכאן התחיל הסיפור של "מזרחים נחותים בבונים", "בואו נייבא סודנים כדי להתנקם ולהחריב את כל המדינה מבפנים", "אנחנו מזרחים מסכנים ומקופחים בוא נזהם את הסביבה בפלסטיק ומוזיקה מסרחית מגעילה בשעה 2 בלילה" ואילו הספרדים שחגגו ונשארו עם הבולבול ביד התמקדו בגזענות וגזל והחליטו שזה בסדר גמור לגזול כספי מיסים ולחיות על חשבון משלם המיסים תוך תמיכה מלאה בפמיניזם: הכל כדי להשמיד את העדות האחרות שכביכול גונבות להם את הנשים. מכאן התחיל הסיפור של "חרדים גנבים בואו נשנא את היהדות", והנשים היהודיות השרמוטות שגרמו לכל גלגל השנאה הזה ישבו בצד עם יזיז ערבי וצחקו על איך שהצליחו לעשות סיבוב על כולנו – ימח שמן וזכרן אמן.

בסופו של דבר, היהודיות המסריחות אשמות בכל זה. בואו נודה באמת: בחברה הישראלית של ימינו כמעט כולם עריריים בודדים עם הבולבול ביד. וכל השאר שלא עריריים, נאלצים להתחתן עם שרמוטה שמנה ומסריחה שבסוף עוד היא מתמרדת בבית ועושה משטר. האורגיה שארגנה לכם ממשלת הסדר העולמי של הCIA והותיקן היתה טריק כדי להשתלט עליכם בגטו הנאצי שבנו לכם פה, והיהודיות המסריחות שיתפו עם זה פעולה בשמחה רבה. אם לא שיתוף הפעולה של היהודיות השרמוטות שסירבו להתחתן מוקדם ודחו כל החתנים הנחמדים והבתולים, אז כמות הרווקים לא היתה מתגברת כל כך עד רמה שההיפרגמיה תהיה חלק בלתי נפרד מהתרבות הישרעלית. אם הן לא היו הולכות לרדוף אחרי "קריירת דוגמנות" אלא מתחתנות מבלי להתגרש ולהסגיר את המגורש לשלטונות, אז לא היתה כל כך הרבה שנאה בין העדות שנובעת בסך הכל מתחרות מוגזמת על הכ*ס הישראלי.

עיקר הגזענות החל בערך בשנות ה70 כשכבר היתה מספיק תשתית של הייפרגמיה ובדידות בחברה הישראלית על מנת שיבואו הותיקן להשתלט ולפלג טוטאלית את כל מה שנשאר מהעם היהודי במבצע שנקרא "מרד הפנתרים השחורים הנואפים". לותיקן זה היה ביזנס טוב, כי בסך הכל האפיפיור רוצה שמדינת ישראל תהיה שלו על מנת לארגן לכאן טיולים חופשיים של נוצרים בנצרת, ירושלים ושאר המקומות שקדושים בעיניהם לסגוד לישו. מלכות רומי בותיקן גייסה כספים ושלחה אותם לפה כדי לעשות בלגן, כמו שתמיד עושים הCIA ושאר ארגוני הביון במדינות זרות כדי להשתלט. את הפרוייקט הזה כינו "הפנתרים השחורים".

שואה ישרעלית בשבט אשכנז

כלומר בערך בשנות ה70 כאשר התעצמה ההשתלטות היהודית בישראל, הותיקן החליט לעשות פרסה ולעשות קצת שואה בעדה האשכנזית: הם העלו את כל עניין "הקיפוח המזרחי" שלא היה ולא נברא, בדיוק כמו שהיום היהודים בארה"ב משווקים "קיפוח כושים black live matter" בארה"ב. במקביל גם הינדסו את מלחמת יום הכיפורים עם הזרמת כספים ונשקים אמריקאים לערבים, שיווקו לפה זנות ושילמו ל"דוגמניות" (=זונות) יהודיות אשכנזיות שיתנו קצת דוגמא לכל שאר הבנות איך להיות שרמוטה היפרגמית שדוחה גברים אשכנזים והולכת לעשות אורגיות עם מזרחים אלימים מקופחים. כל זה על מנת להכות בעדה האשכנזית ששולחת ים כספי תרומות מארה"ב לישראל. הותיקן עדין היו צריכים להיות במלחמה עם הערבים באותה תקופה כי לא סיימו לספח לעצמם את כל משאבי הגז של מדינות ערב (עיראק, סוריה וכו) ולכן העדיפו שהמדינה תתקיים, אך בתור מדינה מזרחית כושלת חסרת אשכנזים.

הרבה מהמזרחים התמימים שיתפו פעולה עם התעמולה הזו של שנאת אשכנזים, יצאו למחאות שקריות מכספי הCIA כגון "פנתרים שחורים" "פנתרים נואפים" SIC (בדיוק כמו blacklivematter), ועשו נזק לכל החברה הישראלית כולל לעצמם. הם טינפו אשכנזיות, פיתו בתולות מבלי להתחתן איתן, ואילו האשכנזים ששתקו פשוט נכחדו והחלו לרדת מהארץ בהמוניהם כי הם צדיקים ולא מתעסקים בשנאת אחים. המעטים מהאשכנזים האלו שעדין נשארו פה הצליחו לשרוד בזכות תחרות אולטרא-הייפרגמית על קומץ השרמוטות האשכנזיות שנשארו נאמנות, ולכן נוצר מצב שהם הגיעו לתפקידי צמרת בשוחד. אך בגדול מאז אותה תקופה ועד היום כמעט וירדו כל האשכנזים מהארץ מה שמכונה גם "ירידת המוחות", בדיוק בגלל הטרור המיני של המזרחים שהוא בעצמם שיתוף פעולה עם הנוצרים ובגידה במדינה היהודית.

מקור:יוטוב

כתוצאה מכך, היום אין מספיק אשכנזים בארץ כדי להמשיך לתחזק את המדינה היהודית, כי הייטק ופוליטיקה זה התחום שבו חזקים שבט אשכנז. רובם כבר נטשו את המערכה והיגרו לחו"ל כי המזרחים והספרדים עשו להם טרור מיני במשך שנים וגרמו להם להשאר עריריים. עכשיו נשארו בארץ רק קומץ האשכנזים המשכילים שהצליחו להתגבר על ההייפרגמיה, כלומר להצליח מבחינת קריירה למרות כל הבדידות והטרור והאלימות של המזרחים, והקומץ הזה לא יוותרו בקלות על עמדות המפתח שלהם אפילו אם זה אומר לקחת שוחד כדי להשאר יציב כלכלית ולשרוד בארץ הקודש. לכן הרבה פעמים בתפקיד יודנרט של הנאצים והCIA אתם תראו אשכנזי תחרותי מאוד מוכשר, שהעדיף להשאר בארץ הקודש בתור מושחת מאשר לרדת ולוותר על המדינה כליל. אך בגדול, רוב האשכנזים כבר לא בישראל בכלל ומבחינתם שיסתדרו לבד המזרחים הבוגדים שניסו להשמיד אותם.

האשכנזים שכן שרדו בארץ מחזיקים בעמדות הקריירה שלהם בקנאה בדיוק כמו שהמזרחים הנואפים מחזיקים בכוח את עמדת הניאוף שלהם: אין שום סיבה לאשכנזי שעובד בחברה מכובדת לוותר על הביזנס שלו לטובת עם ישראל ולספח גברים מעדות זרות לעסק, אם ישראל כולה מדינה של נואפים מזרחים שמנסים לטנף אשכנזיות ולא מתחתנים עם חתן אשכנזי שרוצה את הבת המזרחית שלהם. הרי ככה הם ישארו גם עריריים וגם עניים בלי הביזנס שלהם, ולפחות הכסף מותיר לאשכנזי סיכוי שכן להצליח לא להכחד בתחרות ההיפרגמית על השרמוטות היהודיות ימח שמן וזכרן. קחו לדוגמא חברת הייטק מוצלחת שבנתה משפחת אשכנזים, זה עסק של עשרות שנים שלוקח לבנות אותו. או לדוגמא פלוגה בצה"ל, זה גם כן בסך הכל עסק משפחתי כי במקור הרכיבו אותן משפחות האשכנזים והם אלה שמעבירים את הידע הרלוונטי מאב לבן ומשקיעים שנים שלמות באוניברסיטה. אך משום מה מזרחים נואפים שלא השקיעו עשרות שנים בעסק המשפחתי הזה ורק עסקו בניאוף וטינוף אשכנזיות פתאום באים ודורשים שיפנו להם מקום בשם "האפליה המתקנת" – הרי זו חוצפה וגזל. כך הממשלה מכריחה לשלב בכוח אנשים בעסק הפרטי שלך מבלי להבדיל עדה גזע ומין, ואותם קומץ האשכנזים נאלצים להתחלק בפרנסה שבנתה משפחתם במשך דורי דורות עם אנשים שהרביצו להם בתיכון ומפלים אותם בעניין השידוכים.

אפליית האשכנזים בישראל כל כך חמורה היום, עד רמה שהרבה מהם מזדהים כבר עוד יותר עם האוייבים הנוצרים והמוסלמים מאשר עם הרבנים היהודים, ובצדק. אף אחד לא מרחם על הזכרים האשכנזים בתולי השפתיים בני 40, ואף אחד לא מגן על בנות אשכנז מהפתיינים המזרחים שמפתים אותן לעסוק בזנות. זה יוצר תחושה של חוסר שייכות לעם היהודי אצל עדת האשכנזים המצומצמת שעדין נשארה בארץ, ולכן הרבה מהם מעדיפים לחבור לגויים מאשר ליהודים. הם מעדיפים לקדם את האינטרסים של הפלסטינאים, של הנוצרים, של הכושים מסודאן, וכל אוכלוסיה שהיא חוץ מאשר אחיהם היהודים המרושעים שבגדו בהם וטינפו את בנותיהם בחוצפה מבלי אפילו לבקש סליחה על כך.

בסופו של דבר המשת"פיות העיקריות בכל הסיפור הזה, הן הנשים הישראליות שממשיכות להגביר את ההיפרגמיה במקום לתת לגברים מהעדות שלהן כוח רגשי וסיבולת לעמוד בפני פיתויים של שוחד מהגויים הנוצרים: האשכנזיות המטונפות לא שומרות בכלל בתולין לחתונה עם גבר אשכנזי בתול ונחמד ומתחתנות עם בבונים אלימים במקום עם הגברים הנואשים והעריריים מהעדה שלהן למרות שיש מחסור בבתולות ולמרות שיש מלא גברים אשכנזים עריריים שלא קיבלו עדין שידוך.

בדיחות על תימנים שהפכו לשואה

היות והיהודיות השרמוטות לא משתדכות היום בפקודת אבותיהן אלא מתמרדות ומחפשות מה שבא להן, תרבות החיזורים המגעילה הופכת כל אימרה גזענית לנשק השמדה אמיתי בפוטנציאל. לדעת כמה חזק תפגע סיסמא גזענית פלונית בעדה עליה היא כוונה קשה לאמוד, אבל הנה לדוגמא עניין ה"קמצנות התימנית" הצליח לקלוע בול ומאוד חזק. בגלל העניין הזה, היום לא קיימת שום שדכנית שלפחות 45.7% השרמוטות היהודיות התימניות אצלה דורשות "רק לא תימני": וזה בעיקר התימניות שיוזמות את זה.

הכלי הזה פגע כל כך חזק בעדה התימנית שכמעט ונמחקה היום, מפני שהתימניות בגדו בעדה שלהן. הן החליטו להיות שרמוטות ולהכחיד את השושלת המשפחתית שלהן ואחיהן. זה לא קשור בכלל לחטיפת ילדי תימן הזניחה, כי בפועל חטפו הרבה יותר אשכנזים מאשר תימנים ואף אחד בכלל לא דיבר על זה. הסיפור האמיתי מאחורי הקלעים שהשרמוטות היהודיות מסתירות מכם (ימח שמן וזכרן) הוא ההייפרגמיה של הנשים התימניות שהעדיפו כל דבר אחר חוץ מאשר תימני. הן הגיעו ממדינה ענייה, ובמקום להשאר נאמנות לאנשים שגידלו אותן והמסורת שקיימה אותן, החליטו להשתרמט ולהתחתן עם כל דבר אחר, אפילו גוי מטונף. כנראה שהן סלדו מהעוני והחליטו שמסורת תימנית=עוני, ופה בדיוק ה"בדיחות על תימנים קמצנים" נכנסו לתמונה וכילו לחלוטין את כל מה שנשאר מהעדה, ממש שואה אמיתית.

לכן אל תתפלאו שיש כל כך הרבה תימנים פתיינים נואפים בימינו, ובאמת תזכרו להחביא את הילדה הבתולה שלכם מכל תימני חשוד: צריך קודם כל לוודא שהתימני רוצה חתונה ולא רק "פגע וברח" שישאיר לך בבית שרמוטה גרושה+ממזר. אבל לצחוק על תימנים שהם "קמצנים" ובמקביל לפתוח לילדה את הדלת להתחתן עם מי שהיא רוצה על פי גחמי הכוס שלה, זה כבר ממש שואה אמיתית לכל דבר. כאשר משלבים פריצות עם לשון הרע על עדה מסוימת, זה גורם לשואה וחוסר שוויון בשוק יחסי המין, ואף עדה אינה חסינה. השילוב הרע של תרבות דייטינג+שיימינג עדתי גורם לגברים להלחם זה בזה עד דם כאילו מדובר בהשרדות של ממש, כי מעבר לכסף זמן והשכלה, נשים הן משאב עוד יותר בסיסי ועוד יותר חשוב בשביל ההשרדות הנפשית והפיזית של כל גבר. זה גם יכול מהר מאוד להדרדר למלחמה של ממש בהנתן הנסיבות.

התימניות שרמוטות לא רוצות תימני ולכן התימנים מתחלנים והופכים לגזענים. -מקור: טלגרם

ברגע שנפסיק לתת לשרמוטות היהודיות לחשוב שיש להן זכויות, ומתי שנזכיר להן שהן בסך הכל רכוש של האבא שהוא מעביר לחתן לפי שיקוליו האישיים, אז לא יהיה יותר מצב שבו בדיחות "תמימות" לכאורה מובילות לשואה של עדה שלמה. היהודיות השרמוטות ימח שמן וזכרן גרמו לנו לחשוב שלהיות קמצן זה דבר רע, אבל בפועל, לפי התורה אדם שחי מעבר למה שיש לו ולוקח חובות שלא יוכל להחזיר אחרכך הוא שקול לאדם רוצח. ובלאו הכי הישראליות המטונפות עוזבות תמיד את בן הזוג שלהן מתי שאין לו כסף, אז הגיע הזמן להפסיק להתבייש בקמצנות ולהתחיל לשעבד את השרמוטות האלה.

המזרחים עם מינוס בבנק

המצב היום של האוכלוסיה המזרחית הוא עדה שלמה שכולה בחובות. הבנקים, הגויים, הטייקונים, והפיתויים של המאה ה21 גורמים למזרחים לחיות במצב של עבדות כלכלית וחוסר זמן פנוי. אין להם אפילו זמן לחשוב לרגע על מי דופק אותם, כי ברגע שהם יעשו את זה מייד יבואו ההוצאה לפועל לדפוק בדלת "אתה לא עומד בתשלומים, איך אתה מעיז לעבוד היום פחות מ12 שעות". בגלל שהם אנשים שבמקור היו עובדי מלאכה (לעומת האשכנזים שחיו מספסרות וביזנס במשך דורי דורות באירופה וכבר יודעים מה זה מס הכנסה), הרבה מהם עדיין לא פיתחו את העין העסקית להבחין בין שקר לאמת. ובמיוחד היום, כאשר טכנולוגיות השיווק והפסיכולוגיה כל כך מתקדמות, והם לוקחים ברצינות כל פוסטר תעמולתי עם דוגמן אשכנזי שתלו גויים נוצרים ברחוב. לכן הם עושים טרור כדי להתנקם במי שנמצא בסביבה, מבלי שיהיה להם אפילו זמן פנוי לעשות פרסה ולחשוב לעומק האם הם מתנקמים באוייב האמיתי או נופלים בפח של "הפרד ומשול"?

מעבר למנטליות ה"ג'מעה" של המזרחים הישראלים, כלומר העובדה שהם לא אוהבים לחשוב יותר מדי לעומק, יש גם את עניין השיעבוד הכלכלי שלא מותיר זמן לאותם האנשים. למרות שגם העדות אחרות נמצאות במצב העבדות הכלכלית, אצל המזרחים זה יותר פוגע כי ההורים שלהם דוחקים יותר "ללכת לעבוד" ולהשריץ כמה שיותר ילדים. אני לא אומר שזה דבר רע, וכנראה שזה גם מה שמציל את המדינה מכיבוש טוטאלי של ערבים על שוק העבודה. אבל מצד שני, זה גם מציב אותם בחזית הראשונה של "בשר התותחים" בשוק העבודה, והם אלו שמרגישים הכי חזק את העול של יוקר המחייה ומחיר הפריצות.

השרמוטות המזרחיות הולכות עם ערבים, כולל הדתיות השרמוטות, ודוחות את המזרחים. -מקור: טוויטר

גבר מזרחי שעובד 12 שעות וחוזר הביתה בלי שאפילו תהיה אישה לבשל לו ולכבס לו, מרגיש הרבה יותר מוחשית את הצורך בזיווג ונאלץ לחפש אישה עוד יותר בכפייתיות. ואילו המזרחיות השרמוטות הבוגדות שמעלות את ההיפרגמיה והמחיר על הכוס המסריח שלהן מחפשות רק ממי להתגרש ואפילו הולכות לערבים: זה מגיע עד רמה שהמזרחים שעובדים הרבה מוכנים אפילו למכור את אמא שלהם בשביל חתיכת כוס כי זה בלתי אפשרי גם לעבוד וגם לעשות את כל מטלות הבית לבד. הם רואים שכל החוקים במדינה נגדם, את החוצפה של הנשים, ומחליטים מייד שהם "מקופחים" כי אין להם זמן לבדוק מה המצב אצל השכנים האשכנזים ולהבין שכולנו באותה הסירה בסך הכל.

המזרחי הממוצע שומע קצת רדיו ממשלתי פה, כותרת חדשות טייקונים שם, ואין לו זמן להכנס למקורות אמינים שדורשים חיפוש אקטיבי והתגברות על צנזורה. הוא מסתכל ימינה, שמאלה, ועם מנטליות של ג'מעאה מחפש את מי להאשים ולריב מכות – הכל מתוך תסכול מיני וכלכלי כי ממש קשה לשרוד את עול הפרנסה והחיים עם כל הגזירות הכלכליות והחברתיות שמפילים עלינו הבונים החופשיים. המזרחי הממוצע מנסה למצוא זיווג ותמיד נעזב או נבגד, השרמוטות המזרחיות מקפצות מבולבול לבולבול רק כי מותר להן לפי החוק, וזה גורם למזרחי עוד יותר להאשים את מי שקל להצביע עליו ונמצא בסביבתו. למרבה הצער אין למזרחים הנ"ל את הזמן הפנוי לקרוא כל כך הרבה ספרים כדי להבין את מכונת הגטו הפמינאצי המתוחכמת.

הגויים משווקים למזרחי הממוצע דרך הרדיו והביביתון(העיתון של ביבי סוכן הCIA) "קח משכנתא זה בריא", "תתחתן ברבנות", "תיקח עוד רכב במחיר עם מס 500% כל הכבוד עבד מזרחי" והוא קונה את זה. זה בגלל שהמזרחי היה כל כך רגיל לקיים את ההלכה במדינות ערב, עד שהוא נהיה צייתן מטבעו. ואין בזה שום רע, פשוט זה אומר שמתי שהמזרחים יחזרו בתשובה השבט שלהם יהיה יותר צייתני להלכה ויזרים יותר כספים פנימה לקהילה מאשר החוצה לגנבים. אבל בינתיים כל עוד הם ממשיכים להתקשר למשטרה כשיש בעיות, ללכת להשפט בבתי משפט ולשלוח את הילדים לבתי ספר ממלכתיים- הם ימשיכו להדפק ולחשוב שזה באמת האשכנזים שדופקים אותם.

וככה ככל שעובר הזמן ושבט המזרחים נכנס ליותר ויותר חובות, ככה גם הם מאבדים שליטה על הנשים שלהם שנהיו שרמוטות מטונפות ביותר. לאבות המזרחים היום יש כל היום מס הכנסה על הראש, וכבר לא נשאר להם זמן לחנך את הילדה ולשמור על האישה. האבא עובד יותר ויותר שעות, והילדה בזמן הזה הולכת להזדיין ולעשות אורגיות באילת. הילד המזרחי בזמן הזה הולך לעשן סמים ולקחת הלוואות כדי להרשים את השרמוטות המזרחיות חסרות הרסן, ובכללי יוצאת שואה גדולה מאוד לכל האוכלוסיה המזרחית. בדורנו כבר אבות מזרחים אפילו לא מודעים לכך שהם אמורים לרסן את הילדה, כי הם בעצמם גדלו בשכונות שהילדות שרמוטות ועושות מה שבא להן (גועל נפש). ובכל גלגל החובות והעבדות הזה המזרחים מאשימים את האשכנזים, ומטנפים אשכנזיות ומרביצים לאשכנזים כדי להתנקם. זה עצוב מאוד, וחבל שהנשים הישראליות ככה מחרבנות לכולנו על הראש במקום לעזור לתקן ופשוט לרסן לעצמן את הכוס ולתת רק לבעל את הכל מה שמגיע לו (כולל כשכואב הראש והיא לא במצב רוח בשעה 2 בלילה).

ספרדים: טובעים באוקיינוס של בולבולים

בתקופה של תחילת קום המדינה הספרדים כיכבו וסחפו אחריהם את מרבית עדות ישראל. כולם התחילו להתפלל עם סידור ספרדי, תלמידי הישיבות הספרדיות עשו הרצאות כמו איזה "טוני רובינס" מול קהלים גדולים, וכל גבר שרצה לחזור בתשובה היה רץ למלא טפסים להתקבל לישיבה ספרדית. הם היו נחשבים להכי שפיצים בכל הנושאים שקשורים להלכה, גמרא, יישום פרקטי של התורה, ושילוב תורה עם עבודה. הפעילות הזו של הספרדים באמת הצילה את המדינה וגיבשה את העדות שכבר בשנות ה60 רצו לרצוח אחת את השניה. היופי בשיטה של הספרדים זה שהם היו מקרבים לתורה ומדרבנים להקים משפחות גם אצל אנשים שפחות יש להם זמן לתורה בגלל העבדות והמלחמה, ולא רק אצל קומץ הפרזיטים תלמידי הישיבות שחיים מביטוח לאומי ומבקשים עוד ועוד גזל מהכסף של משלם המיסים.

אבל לאט לאט הספרדים התחילו להבין שהם מושכים אליהם הרבה מאוד בולבולים בו בזמן שהאחיות והאמהות של אותם הבולבולים ממשיכות להיות שרמוטות היפרגמיות. כלומר את הגברים היהודים מהעדות השונות הספרדים כן הצליחו להחזיר בתשובה, אך את הנשים שלהם לא. בנות ישראל לא רצו לחזור בתשובה והמשיכו לבגוד בעם ישראל (ימח שמן). בנות העדות השונות המשיכו להיות שרמוטות הייפרגמיות, ורק הספרדיות נשארו טיפה צנועות מה שגרם לכל הבולבולים האלה שהספרדים קירבו לחפש זיווג דווקא עם ספרדיה. זה הותיר מלא אינסלים ספרדים שנשארו לבד והתחילו להפיץ דיבה על העדות האחרות כדי שהספרדיות לא יברחו עם בני העדות הללו מבלי שאבא שלהן ירשה. הגיע עד רמה שלרבנים הספרדים היום יש מסורת לסכסך בין העדות השונות ולספר שזה בסדר גמור לגנוב נשים מבלי רשות האבא שלהן(כלומר לקדם פריצות וגירושין).

ספרדים מתגזענים על אשכנזים, אין להם זמן לקרוא ספרים ולהבין את המצב מרוב החובות ושעות העבודה המוגזמות שגוררות אחיותיהם הספרדיות השרמוטות ההיפרגמיות בדרישותיהן ובוגדניותן. -מקור: ערוץ הביטשוט של "רוני הנאצי".

גם פה אשמות הספרדיות השרמוטות ימח שמן, כי הן מלכתחילה הלכו לגברים אחרים בלי לבקש שידוך ברשות מהאבא והאחים. תהליך השידוכים בין עדות הוא תהליך בריא, ובמיוחד בריא לחברה כולה שגברים יהודים פשוטים יתחתנו עם בנות של תלמידי חכמים כפי שאומר רמב"ם "ישתדל אדם להתחתן עם בת של תלמיד חכם". זה למעשה הexchange שתמיד היה נהוג בין מעמד הכהונה (כלומר בני הישיבות) לבין האוכלוסיה משלמת המיסים תמורת הכסף וההגנה שמספקים אותם היהודים שמתחזקים את המדינה מבחינה פיזית. אבל גם זה חייב לעשות רק בשידוכין שהם בהסכמת ההורים, כי מתי שהשרמוטות עושות מה שבא להן אז אין להורים את האופציה להפסיק לחלק בנות חינם לעדות אחרות כשהם רואים שהבנים של העדה שלהם עצמם נשארים אינסלים עם הבולבול ביד ומסירת הבנות לשידוכין היא רק חד צדדית מהשבט שלהם לשבטים האחרים.

אם הספרדיות לא היו הולכות בניגוד לרצונות אביהן ואחיהן, אז באמת היה נשאר לספרדים קלף המיקוח כדי לבוא ולאמר: "אוקיי קווקזים, אשכנזים מזרחים וכל שאר האנשים באים אצלנו לחזור בתשובה ולבקש שידוכים: אתם רוצים ספרדיה. אבל איפה הנשים שלכם? למה אתם ממשיכים להלביש את הבנות שלכם כמו שרמוטות ולחלק אותן לצה'ל במקום להשתדך עם הילדים שלנו גם כן?" . אלא שהספרדיות הלכו לפי גחמי הכוס שלהן, והיום כבר יש אפילו כאלה שהולכות עם סודנים וערבים כמו כל שאר בנות ישראל השרמוטות הזבל שבגדו בעם שלנו. השואה לא פסחה גם על הספרדים, והנה בגלל שגם הספרדיות פח זבל מרושעות אז הן גרמו לכך שיהיה לנו רבנים גזעניים חשוכים ומגעילים שמקדמים פמיניזם ופריצות. בושה וחרפה לשרמוטות האלה.

אתיופים: מככבים בנרקומניה וזנות

לגבי האתיופים אין לי מה להוסיף יותר מדי, הכל בערך אותו דבר: היהודיות האתיופיות שבאו לארץ הפסיקו לכבד הורים, התחילו להתלבש כמו זונה מהביוב, עשו הייפרגמיה, והמבוגרים שלא ידעו איך לאכול את הזנות הזיהום והפריצות שמלאה בהם הארץ התרכזו בבישול בירה מסריחה שמבריחה את כל השכנים (כנראה בתור נקמה, אני לא יודע איך אפשר לשתות דבר כזה). לבחורים האתיופים הצעירים שעלו ארצה היה נראה שככה כנראה צריך להתנהל בחברה מודרנית באפריקה אין ציויליזציה ולא היה להם עם מה להשוות – אז הם זרמו עם התרבות הישראלית שהפכה כמעט את כל האתיופים לנרקומנים מסוממים ואינסלים עם הבולבול ביד שמשלמים מזונות.

גם האתיופיות שהולכות היום עם גבר שחור זה לרוב סודני או איזה אריתראי נוצרי, כי באמת מאז שהאתיופים עלו לארץ הם בקושי סימנו את היהדות שלהם בשום צורה. שם באפריקה החיים היו קלים ולא היה צריך יותר מדי להתבדל מהגויים, אבל פה פתאום הם באים למדינת "ישראל", ונפל עליהם כזה גל של תרבות זנות וניאוף – הכל בשם ה"יהדות" המזוייפת. הם התחילו לקשר את זה ליהדות, לחשוב שאולי ההלכה אומרת שבאמת צריך להיות קאק בתול שפתיים בן 35 ולתת לאחיות שלך להזדיין במועדון, ובזה נסתיים כל הסיפור של העדה האתיופית. אם הנשים האתיופיות לא יחזרו בתשובה ולא יתחילו לכסות את השוקיים והמרפקים שלהן אז העדה תימחק תוך זמן קצר מאוד כי היום הם באמת חיים כולם על הקשקש.

עוד אתיופי שלא מבין שמרביצים לאתיופים ומטנפים את האחיות שלהם בגלל שזה חלק מ"תרבות החיזורים" שיצרו הנשים הישראליות המסריחות והבוגדות עם ההיפרגמיה שלהן והבוגדנות. עדין לא קלטו שכדי לשרוד בישראל אסור לשלוח את הילדים לבית ספר ממשלתי וחובה לעשות שידוכים בתוך הקהילה ולהתנתק מהממשלה בכל דרך אפשרית. -מקור: טיקטוק

ועכשיו האתיופים בבעיה גדולה, כי הותיקן ששולט בארץ רואה את זה ומשפשף את הידיים כבר לנסות להריץ קמפיין "black lives matter" גם עם האתיופים כדי שיזרקו אבנים על עוברי אורח בתור "מחאה". כבר עשו את זה עם הסודנים, עם הערבים, עם המזרחים, וגם ניסו לעשות את זה עם הסיפור של סלמון טקה לא מזמן. ככל שהאתיופיות הצעירות לא חוזרות בתשובה ונהיות יותר ויותר זנותיות, ככה הותיקן משווק לבני העדה האתיופית עוד ועוד תירוצים למה הם מקופחים, במטרה לגרום להם לחשוב שהמדינה זה חבר שלהם ולהמשיך לתת לאתיופיות להפוך לזונות ישראליות שנשואות לממשלה. וככל שזה מתמשך, ככה לאתיופים קשה יותר ויותר למצוא זיווג עם אתיופית בתולה ולהמשיך לתחזק את התרבות שלהם. על פי התחזית, אם האתיופים לא יחזרו בתשובה, בשנת 2030 כבר לא יהיה שום זכר לאינג'רה במדינת ישראל והם כולם יהיו כושים אמריקאים לכל דבר שסוחרים בסמים ומולידים ילדים עם אוטיזם.

שידוכים בין העדות זה בסדר, כל עוד זה באישור ההורים והאחים

אני אסגור את הנושא בכך, שאין טעם להמשיך להריץ קמפיינים ולהגן על ה"עדה" פלונית יותר או לתקוף את ה"עדות העויינות". כבר ברור לכולם שמוקד הסכסוך הוא הכוס הישראלי ההיפרגמי והגזעני, ולכן הדרך היחידה לפתור את הבעיה היא להגביל אותן ולהעביר את השליטה על הכוס של הילדות לידי האבות והאחים.

כאשר אבות ואחים מעדה פלונית רואים שבני העדה שלהם לא מתחתנים עד גיל 30, בזמן שבני העדה ממול רק לוקחים את בנות העדה שלהם ולא נותנים בחזרה שום ילדות, אז פשוט מפסיקים לחלק ילדות למי שלא נותן חזרה. העניין הזה הוא מאוד דינמי, ואי אפשר למסד אותו כי לפעמים יש לעדה מסוימת יותר נשים בזמן שלעדה אחרת יש יותר גברים ואז אפשר לעשות exchange. אבל הסטטיסטיקה הזו משתנה כל 10 שנים, אי אפשר לחזות אותה, והדרך היחידה ליצור שוויון היא שהגברים יהיו בקשר עם בני העדה שלהם ויוודאו את כמות הרווקים לפני שהם מוסרים את הילדות. וכמובן כדי שזה יוכל לקרות, דבר ראשון שצריך לעשות זה להפסיק לתת לילדות לעשות מה שבא להן אלא לשדך אותן בכפייה בגיל מאוד מוקדם.

בכלל כל עניין המלחמה בין עדות הוא בלתי יעיל וגרוע מאוד לכולם: אפילו הספרדים שכל כך מתמחים בהפצת שנאה נגד עדות אחרות פוגעים בעצמם, כי במקום להדגיש שהם יהודים, הם מדגישים שהם ספרדים. השרמוטות הספרדיות שרואות את זה מתבלבלות כי יש להן מוח בגודל של צימוק, ומתחילות להזדיין עם "el professor" ממדריד ,אחרכך גם מתחילות לעשות סקסצ'אט בואצאפ עם "juan pablo" מאנדלוסיה וכן הלאה. וכנל לגבי האשכנזיות עם מוח בורג קטנצ'יק 3ס"מ מתבלבלות וחושבות שאשכנזי זה אומר להיות לבן בלי כיפה, ופתאום מתאהבות עם "james bond" מהאוקייקיופיד, או איזה "arnold schwartzenegger" מפיסבוק. לגבי המזרחיות בכלל אין מה לדבר, לכולם כבר ידוע שהן מזדיינות עם ערבים על ימין ושמאל מאז שהמזרחים הפסיקו להבדיל את עצמם מהיהדות ולהיראות כמו ערבים חילונים לכל דבר. האתיופיות כנ"ל זורקות את עצמן על גויים סודנים מאז שהגברים שם הפסיקו להקפיד על הזהות היהודית שלהם.

בזמן שהיהודים רבים ביניהם היהודיות הולכות לעשות אורגיות וסטוצים עם פאבלו אסקוברים בדרום אמריקה. וליהודים נשאר רק פירורים בגיל 30 של שרמוטה זקנה מגעילה מקומטת מכוערת וחצופה. -מקור:פיסבוק

הדבר היחיד שיכול להציל את העם היא חזרה בתשובה של הנשים היהודיות השרמוטות ושהן יפסיקו להיות פרזיטיות שנוהרות אחרי קומץ הזיינים מהעדה הכי "נחשקת" ו"אלימה": ככה הגברים יוכלו להפסיק לשווק את עצמם בצורה גזענית ולחזור להיות יהודים ולהיות מגובשים כל אחד בעדתו ומבלי לשנוא את השבטים האחרים. שלום חברתי יכול לקרות רק אם הנשים דואגות שכולם יהיו מזווגים בצורה שווה ולא רק עם מי שאלים עשיר וחזק.

אצל חרדים קיצונים אין כזו תחרות על נשים וכל שלב הזיווגים מסתכם בשידוכין דרך אבות כך שכל הגברים מסופקים. עצם העובדה שבעולם החרדי הסכסוך בין העדות הוא זניח, היא ההוכחה לכך שבאמת זו הפריצות והחוסר סיפוק הרגשי של הגברים המסורתים שגורם למלחמה הזו. פשוט שאצל החרדים מדברים על זה בפתיחות יותר ומצליחים לפתור, ואילו אצל החילונים ישר דופקים אחד את השני ונוטרים טינה בסתר אך בפועל הרבה יותר שנאה בין העדות אצל החילונים כי החילוניות יותר השרמוטות. מאז שהנשים השרמוטות המסורתיות קיבלו רמת חיים גבוהה, הן הפסיקו להשתדך והתחילו לעשות מה שבכ*ס שלהן כך שכל החברה התפרקה. ובמקום לעזור, החרדים עוד באים וגוזלים כלכלית את היהודים הפשוטים שנלחמים על הצביון היהודי של המדינה, מה שעוד יותר גורם להם להזדהות עם האוייבים והחילונות- גלגל שנאה שהנשים היהודיות ממשיכות להבעיר בלי שום בושה ימח שמן וזכרן אמן. הפתרון היחיד כדי לעצור את השנאה בין היהודים זה לרסן הזבל האלה כל אחד בעדתו ולעשות שהן יפסיקו להיות פח זבל מסריח עם דרישות שמזדווג בגיל מאוחר ואז עוד מתגרש, ימח שמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *