MGTOW Israel

אל תנסו לעמוד בדרישות שלהן, זה משחק מכור

הנשים הישראליות המטונפות ימח שמן משתמשות בחסך המיני שלנו כדי להכניס אותנו לחובות ולעשות שואה בבני ישראל הנחמדים ובתולים. אל תשתפו פעולה, אל תהיו יודנרט.

חברים יקרים, בואו ניקח נשימה עמוקה ונפסיק לרדוף אחרי הממון כפי שמנסות הס.מ. הישרעליות לגרום לנו (ימח שמן וזכרן). רבינו אומר לקחת נשימה עמוקה ולהיות לוזר ככה הכי טוב. הקב"ה מכין אותנו אל הגאולה שנהיה כולנו בטלנים מובטלים שכל היום רק יושבים בסבבה על כוס קפה בזמן שהאישה מפנקת בסקס חמים ומבשלת אוכל ושוטפת רצפה. אלא קודם כל לפני שתבוא הגאולה, הקב"ה רוצה לבדוק אותנו שלא ניפול לכורי העכביש של האישה היהודיה המטונפת כי היא משת"פית של הס.מ. והיצר הרע ביחד והיא רוצה להשמיד אותנו.

כפי שאומרים בתורה "מי שמרחם על רשעים סופו יתאכזר על צדיקים", וכך היום כל הרבנים והבומרים שמרחמים על השרמוטות היהודיות עם דמעות התנין שלהן שהן מזילות – על מנת שיוכלו להזדיין עם הכוסונים והעשירים עד גיל 30, להשאיר את 99% הבחורים בערירות ואז מתי שהן דובות שמנות לבכות לרב "אף אחד לא רוצה אותי" והוא ירחם עליה עוד הרב הגחבה הזה, והיא במקביל תעשה עוד ועוד דרישות לאספסוף החמורים היהודים שמחזרים אחריה והיא דוחה אותם. ואז בערך בגיל 40 מתי שתמצא חמור הייטקיסט אז היא "מתפשרת" עליו, הם מתחתנים וכעבור שנה היא מתגרשת ומקבל ממנו מזונות ל20 שנה פנסיה מוקדמת.

אבל אתם אל תעשו ככה, אל תשתפו פעולה עם המלכודת הזו. היום ככל שיש פרסומות לדברים יותר יקרים ככה הן חוטאות יותר ב"לא תתאווה" ועוד יותר מעלות את הדרישות. במקום זה, בואו נפסיק להשתעבד לפרעה היהודיות האלה. גם אם אתם מאוננים, זה הרבה יותר עדיף מאשר לשלם מזונות לשרמוטה המגעילה שאפילו בתולין לא שמרה לך ועוד אחרכך אפילו מתחצפת "תביא לי/ תעשה לי/ לך תעבוד", "אני בחורה עם דרישות".

ככל שאנחנו ננסה יותר לעמוד בדרישות שלהן אנחנו נתרחק יותר מהאמת, שהן בסך הכל אנחנו בגרסת נקבה, ושהן אמורות להיות מחולקות באופן שווה בין כולנו כך שכל גבר יהודי יקבל מין ואהבה ובישולים בבית. עצם העובדה שהן לא משתדכות איתנו מגיל 12 אלא מזדיינות מתגרשות ונוטשות ברגעים הקשים בסך הכל מוכיח שהן כבר לא הנשים שלנו, סתם פרעה. הן הנשים של הגויים וקומץ הזיינים של המדינה שבעלו אותן, ואנחנו בעיניהן סתם בשר תותחים להביא להן כסף ואז להזרק.

חברים תבינו, לחופש אין מחיר. גם אם זה סקס טוב, בסופו של דבר השרלילה תתפגר ותהיה מכוערת. עצם העובדה שהיא לא נתנה לך את שנות נעוריה תמיד תבצבץ לך בתת מודע ותפריע וזה יגרום למריבות: כלומר שרמוטה בת 18 שאתה יודע שכבר נגעה בגברים ובולבולים ללא ספק (היום בגרות מינית אצלן זה ב12 כלומר יש להן עד 18 שש שנים שלמות של נסיון בזיונים בזמן שרוב הבנים מאוננים ולא מספיקים לקלוט מה קרה בכלל), אי אפשר בכלל כבר להתחתן איתה. זה לא יהיה באמת חתונה כשרה בכלל, כי השרמוטה הזדיינה והיא צריכה לאסוף גט מהאנשים שבעלו אותה ראשונים. כלומר שרמוטה בעולה כזו בחיים לא תהיה נאמנה כי היא תמיד תיזכר באקסים וגם אתה בתת מודע תצפה לכך שהיא מינימום תשתעבד בלי שום תנועות ותהיה ממש שטיח לרצפה, אלא שבפועל היא להפך תתיחס אליך כמו אשפה במקום להעריך שלקחת אותה למרות שהיא זונה מסריחה.

המשחק המכור הזה מסתיים בערך בגיל 7 מתי שהן נמסרות לבתי הספר. הרי אין שום סיבה לילדה ללכת לבית ספר, אלא היא צריכה לשבת בבית עד גיל 12 ואז להתחתן ולשרת את בעלה כמו שתמיד היה נהוג במהלך ההיסטוריה. מישהו רוצה לאמר שזה פדופיליה? אז בסדר, תגידו שכל הגברים במהלך כל ההיסטוריה היו פדופילים. אבל היום כבר בגילאי 10 הילדות בבתי הספר המשולבים (כולל בתי הספר הדתיים) הולכות ערומות עם כל הרגליים והחזה בחוץ בחצאיות מיני סקיני וכל מיני מלבושים סוטים, והן עושות סקס בשירותים ומתנשקות אפילו בגיל 9. מי שסוטה ופדופיל באמת זה ההורים היום ששולחים את הילדות שלהן למקומות כאלה ועוד מלבישים אותן כך בידיעה שלמה שהן הולכות לשם כדי לעשות סקס. והאנשים האלה לא תמימים, תאמינו לי.

הסיבה העיקרית שהיום הורים שולחים את הילדות ככה זה כדי לכפר פסיכולוגית על הסקס שהיה חסר להם בגילאים האלה. הם מלמדים את הילדים שלהם לעשות לכאורה את מה שאמור להביא להם סקס בבית הספר, ואם הילד לא מצליח במכות ולמצוא "יזיזה" בגיל כזה מוקדם אז הם עוד אפילו באים אליו בטענות ש"אתה לא בסדר אתה דפוק". חלק לא אומרים את זה כי מתביישים ומבולבלים, אבל זה בערך מה שעובר להם בראש. כלומר הם בעצמם לא קיבלו סקס בגיל כזה מוקדם, ולכן הם עם הגאוותנות שלהם חושבים שדווקא לילדים שלהם כן ילך, ושולחים אותם למסיבת סקס בבתי הספר הממלכתי דתי והחילוני ואפילו החרדי. וככל שהילדות מזדיינות יותר ויותר החל מבתי הספר היסודיים, ככה הן צוברות ותק בזנות והאגו שלהן והדרישות עולות יותר ויותר עם השנים למרות שבפועל הן נהיות פחות ופחות מושכות כי גברים לא מזדיינים כל כך הרבה ונגעלים לפרנס את מי שלא היתה לצדם בשנות הנעורים ועוד במיוחד מתי שהיא חצופה ולא יודעת אפילו שאתה עושה לה טובה אם תסכים לפרנס שרמוטה כזאת מגעילה ומשומשת פג תוקף.

אתם מצפים שכביכול עצם העובדה שהשרמוטה היהודיה מושפלת ומבוגרת תגרום לה להבין את מקומה ולאהוב אתכם, אבל אתם טועים לגמרי כי להפך כמה שהאישה יותר משומשת ככה גם היא פחות מעריכה, כפי שאמרו חז"ל: "אין אישה נאמנה אלא למי שעשאה כלי" כלומר למי שבתל אותה. ובפועל מה שאתם צריכים לעשות זה להתחיל למצוא אנשים שיש להם ילדה בתולה ועם ראש דומה, ולשריין אותה מראש, ולדאוג שהם לא ישלחו אותה בכלל לבית ספר (אפילו לא חרדי כי גם זה חרטא. הלכות ותורה זה לגברים בלבד, לא לאישה, ואישה צריכה ללמוד רק ספרי בישול בבית). כלומר המאבק פה הוא לא לעמוד בדרישות של השרמוטות האלה, אלא לגרום להורים הדבילים להבין שהבת שלהם לא נסיכה, ושאם עכשיו לא יחתנו אותה לחתיאר כמוכם אז היא תיבעל על ידי איזה ערס מגעיל בבית הספר או גוי בשכונה וסופה להיות זונה שעובדת בשביל לממן לעצמה טיסות לסטוצים ביוון.

יש גם מקרים שבהם אפילו ההורים באים בדרישות, וזה מאוד נפוץ דווקא כי הרבה מההורים פה הם בומרים נואפים ומחורבנים, לרוב מעדות ה"מקופחים" שבוכים "אכלולישתולי" ומבחינתם הבת שלהם נסיכה ומגיע לה להזדיין כמה שהיא רוצה "מה זה עניינך מה היא עושה" כאילו שהיא ואני חיים בחברה ועולם נפרדים ואני אמור להתעלם מזה שהיא הולכת ערום בחוץ, משתדכת עם גויים ולא אתי, בזמן שאני משלם מיסים וממלא את התפקיד שלי בתור גבר בחברה. לגבי כאלה משפחות של זבלים אין בכלל מה לדבר, ואם אתם נמצאים במשפחה כזו אז תדעו שההורים שלכם בגדו בכם ואתם צריכים לברוח משם ואפילו להתבולל. עם אישה שבאה ממשפחה כזו גם אסור להשתדך כי היא תהרוס לכם את החיים והמצפן המוסרי שלה מעוות לגמרי.

מה שאמור לקרות בתכלס, זה שאתם נולדים בתור גבר ממשפחה פלונית. הולכים לבית ספר ללמוד, ושם יש רק בנים. כל הבנות בינתיים בבתים עם האמהות עוזרות עם הילדים ולומדות לבשל לסרוג ולתפור. ומתי שאתם בר מצווה אתם מקבלים שידוך עם ילדה מהשכונה שבדיוק גם כן עשתה בת מצווה. ולרוב גם בחברות מתוקנות כאלה ההורים מעדיפים לתת את הילדה שלהם דווקא למישהו מבוגר יותר אפילו בן 30 מתי שהיא סיימה בתמצווה כי הוא מסוגל לפרנס יותר טוב. העניין הזה הוא כל כך בסיסי, ואפילו ביוון העתיקה שמדינת ישראל מנסה כביכול להעתיק (דמוקרטיה זה מונח יווני), היו מנהגים דומים מאוד. וכל סטייה אחרת מהטבע האנושי הזה בענייני השידוכים והזיווגים הוא עיוות, עוול וזה לא ישרוד כי כאמור אחוז הגירושין הגבוה היום וחוסר הצדק שגורמות הנשים עם ההייפרגמיה רק מעיד שהן שטן שצריך לרסן ואין שום דרך אחרת.

כל התורה כולה כמעט תמיד מביאה מוסר לגברים, כי תמיד היה נהוג שהנשים תחת הגברים. כלומר מתי שהגברים נואפים ולא משדכים את הילדות שלהם אז באים אליהם בטענות. אבל מה שעושים היום זה לנסות לבוא בטענות לנשים כביכול, ולנסות לעמוד בדרישות שלהן, ולנסות להתייעץ איתן על דעתן וכו' – כל זה הבל ושקר. אישה מקבלת דעת רק ממי שבועל אותה, והדעת שאתם תשמעו ממנה זה הדעת של אלה שזיינו אותה. או זה, או שאתם תשמעו ממנה דקלום של כל הפרסומות שהיא ראתה בטלויזיה והאייפון והאינסטגרם והחליטה שבגלל שאמרו לה שם ש"מגיע לה" אז מגיע לה באמת והנה הבחור שאני אתחתן איתו כשאסיים להזדיין ולהסתובב במועדונים חייב להיות מינימום בראד פיט.

אז במקום להקשיב לדעה של הנואפים שבעלו את הנשים הפרוצות היהודיות השרמוטות ימח שמן, בואו נבין שכבר אין להן תיקון. הן סוטות, הן הזדיינו מגיל 10 בבית ספר היסודי והחטיבה, ומי שמנסה היום להציל קטינה מהגיהנום הזה ולהתחתן איתה עוד מסתכן במאסר כי רוב האוכלוסיה פה הם מלשינים משת"פים כולל הרבנים (אלו שכביכול אמורים ללמד אותנו את התורה, ואיך שהוא מצליחים להתעלם מהעובדה שכולם בתורה היו "פדופילים" על פי הסטנדרטים של החברה הישראלית בעת הלימוד. בקיצור עיוותו הכל לחלוטין). במקום לנסות לעמוד בדרישות שלהן, בואו נתבולל ונעמוד בדרישות של הגויות בחו"ל כי הדרישות שלהן הרבה יותר צנועות ואף אחד פה בסדום לא באמת מתכוון לתת לגברים בשכונה שלו שידוך עם בתולות. הם לא באמת רוצים לחזור בתשובה, אלא רק להשמיד את עם ישראל ולחרטט אותנו עם כל מיני דברי תורה בטלים במקום להביא לשולחן את מה שרלוונטי מהתורה. ופשוטי היהודים? כולם מלשינים שטינקרים שמעדיפים שהבת שלהם תזדיין מתחת לאף אבל אם תבוא בגלוי לבקש חתונה עם הקטינה שלו יתנפל עליך עוד במכות וילשין לרשויות. עזבו אתכם אחיי היקרים, בואו נתבולל ונתפלל לפצצת אטום על סדום במהרה בימינו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *