MGTOW Israel

איך לאונן בצורה הנכונה והבריאה (לגברים בלבד)

חברים בדורנו אין ברירה לרובנו עם כבוד עצמי אלא לאונן, ולכן בואו נלמד לעשות את זה מבלי להפצע.

לנו כיהודים יש ברית מילה, מה שמקשה על תהליך האוננות. החוסר בעורלה ועטרת גורם לכך שלא יהיה סיכוך לבולבול וזה גורם יובש שעלול גם בהמשך להתפתח לפטרת. לכן חשוב לדעת איך לאונן נכון מבלי להפצע, שכן בימינו ההורים לא משדכים את הילדים והיהודיות כולן שרמוטות הייפרגמיות עם דרישות שאי אפשר לעמוד בהן. עדיף לאונן מאשר להכנס לחובות ולמות אחרי 2 שנים בתור גרוש נטוש שאופנוענים מהשוק האפור התנקשו בו, כפי שאמרו חז"ל: "רשע לווה ולא מחזיר ממש כמו רוצח".

והאמת שאין שום בושה באוננות בימינו: הרבנים גורסים לנו שזה ה"עוון הכי חמור בתורה" ו"ער ואונן נענשו ומתו על כך". אבל בעצמם הם מזווגים מגיל צעיר עם בתולות, שנאמנות להם ומפנקות אותם כל יום. הם לעומתנו לא נאלצים לעבוד בעבודה פיזית קשה ולחזור אחרכך לבית ריק, לא נאלצים ללמוד את המקצועות הרלוונטים להמשך תחזוקת המדינה מבחינה טכנולוגית, והם לא קורעים את התחת בצבא. ולא די בכך אלא במקום לעזור לאוכלוסיית היהודים הפשוטה ולהסביר להורים לשדך את הבתולות לגברים מעדתן בגיל 14, החרדים המתבדלים הולכים במקום זה להתפרנס מגירושין ברבנות "אתם לא מספיק שומרים תורה צריך להשמיד אתכם" ולגמרי מתעלמים מהעובדה שהיום בני ישראל ברובם עבדים והיהודיות שפחות מין לגויים שחצופות ושבכלל אפילו לא מעוניינות לירוק לכיוון היהודים ובאמת להיות הנשים שלנו.

היום אין הדרכה בבתי הספר לילדים לגבי אוננות נכונה, והדבר היחיד שמלמדים אותם זה "להיות הומו זה כל הכבוד ואין בכך בושה" ולילדות מייעצות המורות הגרושות להיות שרמוטות הייפרגמיות שמענגות רק את מי שבא להן, כלומר הגויים וקומץ הילדים המופרעים והאלימים ביותר או אפילו מבוגרים מבחוץ. הילדים נאלצים לחפש בגוגל מה לעשות, אבל אין שם עצות כי הכל שקרים וגם ההורים מבזים את הילדים בימינו בנוגע לכל מה שקשור למין כי "איך אתה מעז לפגום בברית!!! תתאפק עד החתונה כשתהיה גדול!" וככה הם נאלצים לעשות בסתר עד שיוצא להם שערות לבנות בגיל 30 ואוננו כל החיים ורק אז ההורים נזכרים "הגיע הזמן לשיד'ך!!!" ושוב פעם גוערים בילד "למה אתה לא מתחתן, אתה סתם מגזים אין דבר כזה מזונות לא כולן כאלה".

שלב 1: חומר סיכה

אז דבר ראשון חבריי היקרים, תשתמשו בשמן קוקוס. האוננות עם ברית מילה היא לא נעימה היות ואין את העורלה שגורמת לסיכוך ונעימות. לעומת זאת אם מורחים קצת שמן קוקוס זה עוזר מאוד כדי לשמור על בריאות הפין. מבחינה טבעית, העורלה אמורה לסכך את הפין ולתת לו אפקט כמו של אביזר מין שהוא מתחכך בתוך עצמו.

כל הקרמים שתמצאו בשוק הם זבל ולא מתאימים בכלל למטרה הזו, מפני שבגדול כל החברות הללו מושחתות ושמות חומרים רעילים בקרמים שלהן על מנת לייצר מחלות ושתהפכו ללקוחות קבועים. לא ווזלין, לא קרם לחות ולא שום דבר אחר ובמיוחד לא בעור הפין כי העור שם רגיש במיוחד: תשתמשו אך ורק בשמן עם חמיצות נמוכה, כלומר לא שמן זית כי הוא חמוץ ושורף, אלא משהו בסיסי יותר כמו שמן קוקוס או שקדים.

על פי התורה הוחלט על ברית מילה לעם ישראל בתמורה לכך שיהיה זיווגים לכולם עם בתולות ובמחיר של ארוחה אחת במסעדה (פרוטה). כלומר אנחנו אמורים להיות עם שמשתדך בגיל מוקדם עם בתולות ומשלם על כך מחיר של הפחתה בהנאה מינית: כלומר ברית מילה שמפחיתה את התאוות ומרסנת את הגברים מינית בתמורה לשוויון בתחום חלוקת הנשים בין הגברים. אך כאמור בימינו זה לא רלוונטי כי היהודיות זונות הייפרגמיות ורוב היהודים עריריים מאוננים, ולכן צריך לכפר על מה החסך הבריאותי של הפין בשמנים איכותיים. אילולי היה לכולנו פה כוס שממלא את רצון בעלה אז לא היה צריך את השמנים האלה כי מיצי הפות עצמם מספקים את מה שהעורלה מסככת בעת אוננות, אך היות ונאלצים לאונן חובה להשתמש בשמן כדי לפגום בברית.

שלב 2: צעצוע מדמה פות

התעסוקה הזו של לשפשף את הברית עלולה להיות מאוד מייגעת למפרקי הכתף בה אתם מאוננים, במיוחד אם זה נעשה במשך שעות רבות. כמו כן, עצם העובדה שמשפשפים בלי פות ובלי עורלה גורמת לאיבוד זמן רב כי אין לפין את הסטימולציה הנדרשת כדי לגמור מהר ולעבור הלאה להמשיך עם החיים: לכן מומלץ מאוד להשתמש בפות מסיליקן או לטקס שנמכרים היום בebay בסביבות ה35-100 שקלים.

זה חשוב מאוד כי ככל שתפחיתו את משך השפשוף בברית ותגיעו לפריקת עול מהירה יותר כך גם תבזבזו פחות זמן, ופחות תיאלצו לשמש את הכתף השמאלית בצורה לעומת הכתף הימנית שנחה. היום למעשה הרבה מהנערים היהודים הולכים עם כתף אחת עקומה מעל השנייה, וזה בגלל שהיהודיות השרמוטות מתעללות בהם בבתי הספר הדתיים לאומים עם בגדיהן הפרוצים והרגליים שלהן שבחוץ והמחשופים, ולכן הם משפשפים בלי סוף מבלי אפילו לעשות את זה נכון. זה במיוחד ניכר על חיילי צהל האינסלים שכבר בעלי נסיון של 8 שנים בשפשוף כי מגיל 12 היהודיות מזדיינות כמעט בבלעדיות עם קומץ הזיינים והגויים בשכונה. לכן נראית התופעה שחיילי צהל הולכים עם תיק ענקי על כתף אחת: כך הגוף מכפר על חוסר הסימטריה שנוצרה בין הכתף המשפשפת לבין הכתף הנחה.

יתרה מכך צעצוע המין בריא לפין כי שומר על כושר הזקפה, וגם הרבה עצם העובדה שהוא מספק את הסטימולציה שמונעים מאיתנו בחברה הישראלית (עורלה ואישה) יכול מאוד לעזור לכם להסתפק בפורנו פחות קיצוני. לעומת המשפשפים עם צעצוע, מחקרים מראים כי אנשים שפוגמים בברית עם היד למעשה מתמכרים לפורנו הרבה יותר קיצוני ולעתים אפילו פורנו גייז ומתחילים לפנטז על משכב זכר – רחמנא ליצלן. עדיף כבר לשפשף עם אביזר דמוי מנוש שיביא לפורקן מהיר יותר מבלי שתצטרכו לעבור לפורנו כבד יותר ולהכשל בראיות חמורות יותר כמו לדוגמא גנגבנג עם כושים וחמורים.

כמובן יש גם בובות מין בגודל של אישה אמיתית, אבל רוב הסיכויים שלרובכם אין את הכסף לדבר הזה (עולה אלפי שקלים) וגם אם כן אז עדיף כבר לנסוע לחו"ל ולהתבולל עם גויה צדיקה ישמעאלית עם בתולין וצנועה במקום לסבול פה את החוצפה של היהודיות השרמוטות שמזדיינות עד גיל 50 עם גויים ואז עוד יש להן דרישות כלפי האינסלים היהודים שאוננו כל החיים. מה גם שבובות המין מתפרקות בדיוק כמו הפות-סיליקון, ויש להן בלאי כלומר יהיה צריך בובה חדשה כל כמה חודשים שתעלה שוב פעם אלפי שקלים. ואילו תאילנדית מפנקת בת 16 מוכנה לעשות הכל תמורת אפילו 100 שקל לחודש אז עדיף כבר את זה. על כל פנים זה, זה יותר זול משרמוטה ישראלית מטונפת שהזדיינה מגיל 12 ואז בגיל 30 תמורת פעם אחת סקס והמלטת ממזר דורשת מזונות פנסיה ל20 שנה הבאות.

שלב 3: גמירה בצורה הנכונה

בעת הגמירה כל השרירים נהיים רפויים, ומאוד מאוד רגישים לתופעה הנקראת "misaligment" במיוחד בחוליות. יש אנשים שאפילו הגיעו לרמה שצריכים טיפול נמרץ כי בזמן שגמרו פתאום נכנסה אמא לחדר והם סיבבו את הראש מאוד מהר עד שנתפס הצוואר כי החוליות ברחו מהמקום. לכן בזמן שגומרים צריך לוודא ששתי הידיים נמצאות באופן שווה באותו הגובה, ליישר את הגב ולא להתכופף בשום פנים ואופן.

השניות הבודדות הללו של גמירה הן שניות שבהן כל הגוף רפוי ופגיע, וכל מכה קטנה או זעזוע משפיעים יותר. כלומר אם אתם תאוננו תמיד בתנוחה עקומה ואז עוד תגמרו בתנוחה הזו, יש סיכוי גבוה שהעצמות והמפרקים יתעקמו במיוחד בזמן הפורקן. עם זאת, אל דאגה – יש הרבה בעלי מקצוע שמתקנים את העקימויות האלה כמו לדוגמא במסאז תאילנדי, אבל בכל זאת לא צריך להגיע לשם ולבזבז כספים מיותרים על טיפולים אם אפשר מראש למנוע.

שלב 4: תוספים כדי לכפר על מה שיוצא בשפיך

כבר דנו חז"ל בנידון ואמרו "אין 1000 מתים אלא מתשמיש מוגזם ו1 מסיבה אחרת" – הסיבה היא המחסור באבץ ומיקרו-נוטריאנטים שנמצאים בשפיך ובורחים בעת תשמיש מוגזם. כלומר היהודיות השרמוטות גורמות לנו להוצאות של ממש מהכיס בזה שהן הולכות ערומות וכל היום מדליקות לנו מצב של ייחום ימח שמן. אבל לשמחתנו היום יש תוספים ואפשר לכפר על מה שיוצא בזרע לבטלה.

התוסף העיקרי הוא אבץ, וצריך לקחת את התוסף הזה קבוע בימינו. לדעתי צריך גם מגנזיום סידן יוד נחושת ועוד כמה שנמכרים בדרך כלל ביחד בתור תוסף משולב עם אבץ. כמו כן לאכול דגים ובשר, כי גם שם נמצאים התוספים האלה, ובפרט מי שנאלץ לאונן הרבה כי היהודיות שרמוטות מסריחות בימינו והייפרגמיות עם דרישות שעושות מה שבא להן, ואפילו אם אתה מתחתן ליהודיה שרמוטה היא לא נותנת בכלל סקס מתי שאתה מבקש אלא מונעת "כואב לי הראש" ימח שמן וזכרן אז אפילו לנשואים עניין התוספים רלוונטי כי גם הם מאוננים הרבה (סקס אחד יכול לגרום לגבר לא להצטרך אוננות לפרק זמן ארוך יותר) וגם הם מאבדים את הויטמינים הללו.

חומר אחד שאי אפשר לכפר עליו הוא ה"spinal fluid" שיוצא בזרע, ועל למרבה הצער עוד לא המציאו תוסף. היום היהודיות השרמוטות למעשה רוצחות את כולנו בפריצות שלהן ובהייפרגמיה, וגם הבעלים שהתחתנו לבתולה ויוצאים החוצה ורואים את כל החרא הזה בסוף בועלים את אשתם הרבה מאוד – כלומר היום אפילו ה"צדיקים" הם טיפשים ובקושי מבינים מה שהם קוראים בתורה. אז לגבי הspinal fluid, שהוא חומר מאוד עוצמתי, אל תדאגו כי זה לא רלוונטי בימינו בכלל לנסות לשמר אותו ולוקח לגוף בערך כמה חודשים ואפילו שנה שלמה של מניעה כדי לייצר אותו מחדש. לעומת זאת, הסטרס הנפשי של לראות נשים השרמוטות הישראליות בחוץ ולא לגמור יהיה הרבה יותר הרסני מאשר התועלת של הspinal fluid (שנמצא לאורך חוט השדרה ונפלט בזרע בעת גמירה) ובסופו של דבר יהיה רק יותר גרוע למי שמנסה לשמור בימינו ואפילו יהפוך לפמיניסט קאק חולה נפש שמפנטז על זה שנועלים לו את הבולבול מרוב שהוא רק מתאמץ לא לאונן בזמן שכל הישראליות מתלבשות בכוונה בצורה מגרה ובכוונה כדי לגרות אבל לתת בסוף עינוגים רק לקומץ הזיינים האלימים והגויים העשירים.

בהצלחה לכל אחינו המאוננים היהודים ואמן שיפול כבר פצצת אטום על פמיניסטאן במהרה בימינו אמן ושיקח הפצצת אטום את כל השרמוטות הישראליות ההיפרגמיות החצופות והמתגרשות אמן.

תגובה אחת על “איך לאונן בצורה הנכונה והבריאה (לגברים בלבד)”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *