MGTOW Israel

איזה כיף לא לפרנס שרמוטה זקנה!

החיים יפים ודבש ותותים מתי שאין עגלה מחורבנת על הראש שחושבת שמגיע לה הכל למרות שהזדיינה עם גברים בצעירותה ודחתה אותך.

חברים יקרים, אני רוצה להעיד על עצמי שממש כיף מתי שאתה לא צריך לפרנס זונה זקנה שהתפגרה. זה ממש תענוג וגם ככה העולם עובר ל"סדר העולמי החדש" אז האינדיבידואליזם יותר רלוונטי מתמיד. אין היום שום טעם לתרום לחברה כי בלאו הכי המשאב הכי חשוב שהוא הבתולות הולך לכל מיני נואפים בבתי הספר מתי שהן מתחילות להזדיין בגיל 12 ואחרכך גם הן "משתדרגות" לערבים ועד שרוצות יהודי נחמד וחמוד עם נשמה טובה אז היא בת 30 משומשת פג תוקף עם קמטים שלא מעריכה כלום.

איזה כיף זה להתעסק בתחביבים מהנים, לחשוב מה שאתה רוצה לחשוב, לשמר את הטריטוריה האישית (אפילו אם היא נורא מצומצמת עם משבר הדיור הנוראי והשואה שעושים לנו היהודים היום), להגיע לפורקן עם היד מתי שרוצה ובלי לחכות עד שהגברת תסיים להזדיין מילולית בעבודה עם אלפי הלקוחות שלה ועד שיהיה לה מצב רוח ועד שהיא תסיים להתכתב עם הידידים שלה וכו' בשביל שתואיל בטובה לפתוח רגליים המסריחות. היום הנשים פח אשפה גועל נפש ולכן מאוד מומלץ לא לפרנס אף זונה זקנה וחס וחלילה להתחתן עוד לשרמוטה שאפילו בתולין לא שמרה.

שרמוטה זקנה בת 35 התפגרה דחתה גברים נחמדים בני גילה כשהיתה בצבא עשתה סטוצים יזיזים מועדון ועכשיו רוצה "גבר כמו פעם" יעני מפרנס, חמור שיסכים לפרנס אותה למרות שהיא זקנה כבר 3 עשורים עבר מאז שמסרה הבתולין שלה לטיירון. -מקור: פיסבוק קבוצת היכרויות פלונית

מתי שאתה לא מפרנס אחת כמו בתמונה דלעיל, אז גם התחושה הכללית היא של חופש ועצמאות. אמנם לרוב האנשים לוקח כמה שנים להגיע למצב רגשי שהם מסוגלים להפנים כבר שהנשים היהודיות היום הפקר כי האבות לא משדכים לנו בנות 14 אלא שולחים אותן לבית הספר לעבוד בזנות אצל הממזרים והרשעים המופרעים ואז גם לצה"ל לעבוד בזנות אצל קצינים ושיהיה להן "חבר" כלומר סרסור שתמורת כסף וכמה מילים טובות וקשרים חברתיים יזיין אותה בכל התנוחות שאפילו 1% ממה שהוא עושה איתה היא לא תעשה עם בעלה. אבל מתי שמפנימים שזה המצב, ומצליחים לחיות עם זה ברוגע ולהגיד לעצמו "אני לא שייך לעם המסריח הזה, עד שהם לא עושים תשובה ומתחילים לחלק את הבתולות ליהודים הנחמדים כמוני" – אז מתחיל הבן אדם לחיות בשמחה וגאולה ולקנות לעצמו מה שהוא רוצה בכרטיס האשראי מבלי שאף גחבה תסיים את המסגרת בשושו.

תעזבו את האינסטינקט של לרצות לפרנס ולהתחלק עם אישה, זה חרטא. זה גם לא בדיוק אינסטינקט בסיסי כל כך כמו שבסיסי לגבר להרגיש חופש ועצמאות על מנת להיות מאושר: הרבה מהדחף החולני הזה לפרנס אישה יהודיה שרמוטה הוא משהו שהטמיעו בנו מהסרטים הפח אשפה והסדרעות המחורבנות על מנת שנהיה צרכנים יותר כנועים וממושמעים. תשתמשו בכסף שלכם לטובתכם האישית, תקנו זונות בתאילנד, תבלו עם החברים בשש-בש, תאוננו על הגג, תעשו רשיון למריחואנה, תמצאו תחביבים מהנים ותעשו שיפוץ לאופנוע: כל שקל שיש שאתם משקיעים בעצמכם הוא שקל שאחר כך גם יכפיל את עצמו. ולעומת זאת עם אישה ישראלית מטונפת שלא היתה לצדכים בשנים הקשות או שנטשה כי מצאה משהו טוב יותר – אלה סתם שרמוטות שהן כמו חור שחור שבולע את הכסף ולא מחזיר כלום, ובסוף עוד מתכערות ונהיות זקנה מחורבנת שרק צועקת ומשפילה אותך ברבים ורומסת את כבודך עד שבסוף אתה אפילו לא מצליח להבדיל בין המחשבות של עצמך לבין הדרישות שלה שנכנסו לך למוח : "תביא לי תעשה לי , רשיון גובה 1.90 טיסות לחול ילדים כביסה מטאטא" וכו.

שרמוטה יהוד ישראלית זקנה מחורבנת הזדיינה כל החיים עכשיו לא רק שלא בתולה, אלא גם שמנה ופרוצה עם מחשופים – מחפשת חמור מפרנס לממזר שחירבנה. כשהיתה צעירה כמובן הלכה ללמוד תואר באוניברסיטה ודחתה אותך, עכשיו בוא גם תשלם לה פנסיה על הכפלי שומנים המחורבנים והממזר שחירבנה: חמור מי שיסכים לזה. -מקור: אפליקצית היכרויות טינדר.

מתי שכל המשכורת שלך הולכת על עצמך, יש אפילו סיכוי לסיים את המשכנתא או לקנות בית בחו"ל בעזרת השם ולברוח מפמיניסטאן. לעומת זאת עם שרמוטה ישראלית מסריחה, רק כדי שהיא לא תעזוב אותך לאספסוף החמורים הנואשים סוגדי הכוס, צריך לשפוך עליה הון תועפות במחיר שאפשר היה כבר לסיים 3 משכנתות ובסוף גם אתה נכנס לחובות מתי שהיא מאיימת להפרד ומתחילה לריב כדי לגרום לך לפחד ולקנא. כלומר מי שמשחק במשחק של השרמוטות הזקנות האלה ומפרנס זונה יהודיה זקנה (היום בת 18 זה כבר זקנה כי מזדיינות החל מגיל 11 בבית ספר בנות עקיבא והולכות שם עם חצאית קצרה ועושת זיונים עם הבריונים של השכבה, החילוניות מזדיינות מגיל 9.5 בבית ספר יסודי) הוא למעשה הופך להומלס. ואילו מי שהולך בדרכו, קצת נתקע בהתחלה כי מתקשה עם הבדידות אבל אחרכך מפלס דרכו החוצה מהיהודיות השרמוטות שבגדו בנו ואל עבר הגויות הצדיקות ישתבח שמן שעוד לא ירדו למדינת ישרעל ולא הפכו לאישה ישראלית מטונפת.

גם מתי שהשקלים מטפטפים לכל החשבון זה ממש כמו סוכריה על מקל, כי לעומת זאת אישה ישראלית מטונפת שאתה מתחתן איתה אז כל יום אתה הולך לעבודה אחרכך חוזר והיא באה אליך בדרישות וטענות בדיוק כמו הדרישות שלהן באתרי ההיכרויות: כן כן, מה שאתם רואים שם זה גם האופי שלהן. האופי של היהודיה השרמוטה המסריחה אצל השדכנית ובאתרים ובחוץ זה של זונה מחורבנת שחושבת שהכוס שלה עשוי מזהב והאף למעלה ואורח החיים שלה זה לגרות את הרבים, להבליט הכל בחוץ ולנסות להוציא כמה שיותר כסף בעד זה. אין להן כבוד לילדים שלהן, לגברים שמגנים עליהן, לתא המשפחתי, ואין להן בכלל את הפונקציה הזו בראש של להתחתן מוקדם ולשמור בתולין לבעל ולהיות לצידו עד שיבה טובה כי זה מבחינתן סתם משפט שיווקי על מנת לתפוס חמור ולקחת ממנו כל הכסף.

שרמוטה זקנה עם 2 ממזרים שחירבנה, מחשוף וכל הכוס שלה בחוץ, לא מעריכה כלום אפילו לא רוצה גבר כי י ש לה קצבה ומזונות ועמידר: צריכה רק חמור שיסיע אותה והממזרים לטיולים. אפילו לא מתביישת בזה, ובמפורש אומרת שיש לה הכל וסך הכל צריכה חמור שיפרנס לה ולממזרים טיולים. -מקור: קבוצת היכרויות בפיסבוק

הכי טוב זה לשים זין על הפח אשפה היהודיות האלה ולקנות לעצמכם כל מה שאתם רוצים בחנות עם המשכורת. או לחסוך לחו"ל. בכל מקרה, ההרגשה היא נפלאה מתי שאין שרמוטה שמבזבזת לך כרטיס האשראי או שמונעת סקס אם אתה לא תתן לה כרטיס האשראי – ימח שמן וזכרן. ולהיות עצמאי וחופשי מהן זה ממש הימלטות ממלתעות השרמוטות האלה שדומות לסרטן מפלצתי כזה כמו התמנון ההוא מהספר אימה של לאבקרפט.

3 תגובות על “איזה כיף לא לפרנס שרמוטה זקנה!”

גבר של פעם זה מילת קוד לספונסר גם נדיב , לא קמצן. אוסף של גרושות עם ילדים שמחפשות לעשות סיבוב על הדביל הבא. במצבן הייתי יותר צנוע, הן סתם גוש בשר מרקיב שהשריץ ילדים.

הגרושות מחפשות "גבר של פעם", בגלל שגבר נורמלי לא ייפרנס ילדים שלא שלו ולא יתחלק במה ששייך לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *