MGTOW Israel

טיפים לקירוב הגאולה (כלומר פצצת האטום האיראנית וכיבוש ערבי) בדרכים 100% חוקיות ודמוקרטיות

ההורים הישראלים דבילים שבמקום לשדך את הילדות שלהם, שולחים אותן לצהל להתמזמז ולהיות שפחות מין לערבים. עכשיו שיסתדרו לבד עם המחבלים השוחטים ושיזרקו לאשפה לעת זקנה!

חברים יקרים ברוך השם המדינה קורסת סוף סוף, כנראה שהמשיח מגיע. וכמובן לפני משיח תהיה המלחמה המיוחלת שלה כולנו מחכים: גוג ומגוג. חלק מאיתנו יזכו לראות איך כל השכנים הזבל החצופים נשחטים, איך הערבים דורסים ילדים, מחוררים בתים, מפוצצים בניינים, אונסים נשים ורוצחים את הילדים שלהן מול העיניים של האם הנאנסת. שמעו, זה בסך הכל מה שהן בישלו לעצמן!

הרי העם הזה בכל מקרה ירק על הגברים הצעירים שלו, ואנחנו היהודים הצעירים רובנו עם הבולבול ביד ועריריים/ משלמי מזונות נטושים/בתולי שפתיים בני 40. עצם העובדה שזה המצב והיהודיות ככה יורקות על היהודים בימינו, זה פשוט כרטיס מתנה של "פטור" מכל החובות המוטלות על גבר בחברה אנושית. וגם שיאכלו חרא ויזרקו לרחוב הכלבים האבות והאמהות פה במדינה שבמקום לשדך את הבת שלהם לילד נחמד מהשכונה שולחים אותן לצה"ל להזדיין כמה שבא להן ולעבוד כדי לממן לעצמן טיסות זיונים בחו"ל מתי שהן צעירות ויפות ואז נזכרות ביהודי רק מתי שזקנה בת 25. כלומר אם החברה כל כך בלתי מוסרית שבה המבוגרים נואפים מחורבנים שלא משדכים את הילדות שלהם לצעירים ולרווקים, אז ברור שאנחנו לא חלק מהחברה הזאת ומותר לנו לעשות מה שאנחנו רוצים!

נואף שכל החיים דפק את החברים בשכונה והרבה נשים פרוצות בעם ישראל עכשיו פתאום בוכה "אין בטחון למה אף אחד לא מגן עלי ולמה כולם במשטרה מוסרים את המושכות לערבים". מקור: קבוצה ללא צנזורה בטלגרם.

שיסתדרו האשפה האלה לעת זקנה בלי בית אבות, בלי מיסים, ואם בעזרת השם הערבים יכבשו את המדינה וירצחו את כולם אז זה עוד יותר טוב כי אז בכלל לא יהיה שום זכר לבזיון הזה שנוצר כאן במדינת פמיניסטאן שהנשים היהודיות שרמוטות כאלה מסריחות שמשתיקות אותנו ורוצות שנמשיך להיות עם של אינסלים משלמי מזונות בזמן שהן שרמוטות של כל הגויים בכל העולם ומחרבנות גם ילד לעצמן שיהיה עבד שלהן לעת זקנה, מעין "בית אבות נייד" להביא כוס מים ולתחזק לשרמוטה הזקנה את הפנסיה אחרי שכבר נגמר המזונות.

הפח אשפה היהודיות האלה לא רוצות לחזור בתשובה, כי הן מבחינתן כבר שייכות לערבים ולערסים המזרחים הממזרים הסרסורים שלהן שמוכרים אותן תמורת כסף ושהן מתחלקות איתם בכסף שהן מרוויחות מזנות כולל הזנות שלהן באונליפנס. רוב היהודים בימינו עריריים בכלל שנשלחים בגיל 18 להיות בשר תותחים, אלו מהם שעדין לא השכילו להשתמט ולעשות כל דבר חוקי אפשרי כדי לעזור לפרק את המדינה מבפנים.

בפוסט של היום אני רוצה להתחלק אתכם בדרכים חוקיות לחלוטין שמצאתי שמפרקות את המדינה, כיף חיים של ממש, ובאמת תענוג לכל מגטאו משתמט פרזיט שאכל חרא כל החיים מהנואפים השרמיטים שהתרבו כאן ומהחוצפה והבגידה של היהודיות המסריחות בדורנו של מדינת פמיניסטאן. אז בואו נתחיל:

טיפ מספר 1: להכין את הסוכריות והטופי לערבים מתי שהם יכנסו לערים לשחוט ולאנוס

מתי שהערבים המחבלים יבואו לגאול אותנו במלחמת גוג ומגוג, אל תקשיבו לכל הדוקטורים והפרופסורים שאומרים להשתתף במלחמת האזרחים וכביכול להגן. אל תלכו גם לקחת נשקים כשיתנו רשיונות, כי זה בכלל לא רלוונטי. בדיוק כמו שהיום הערבים בצרפת שורפים את הכל ועושים כל מה שהצרפתים הקאקס תמיד חלמו לעשות בעצמם, כך גם אנחנו צריכים לשבת ולהיות קאקס. מבחינתנו, שישמידו הערבים את כל הצאצאים של היהודיות השרמוטות החד הוריות שהזדיינו בסקס הייפרגמי ויילדו ממזרים לעצמן. הילדים האלה בלאו הכי יגדלו להיות אוייב מבפנים, שמתעלל בשאר התלמידים בבית הספר ומתעלל בשכנים הטובים בשכונה, לכן עדיף כבר שהערבים יחסלו את כולם.

לא צריך אפילו להלחם, אפשר להיות אזרח נאמן שומר חוק- העיקר סוכריות! האם יש חוק שאומר שאסור לחלק ממתקים לערבים שבאו לכבוש את העיר ולשחט את כולם? לא!! זה חוקי לחלוטין. לכן בואו נעשה כך, בחכמה ובזרוע נטויה. וגם שיקחו את השרמוטות האלה היהודיות ויאנסו אותן וישעבדו, זה גם ככה לא הנשים שלנו כבר אלא שרמוטות הייפרגמיות מסריחות שמתכתבות עם נסיך הפרסי הגוי מסעודיה דרך פייסבוק ושולחות לו תמונות של איבר המין שלהן איך שהן מאוננות תמורת כמה דולרים באונליפנס.

אפילו החתיאר הנואפים שחגגו על חשבוננו מבינים שכבר אין צהל מרוב שרוב היהודים הבתולים העריריים משתמטים ומרוב שהיהודיות שרמוטות, חושבים שנגן עליהם אם יהיה לנו נשק ביד מתי שהערבים יכנסו לערבים לשחוט את כולם: ע-ל-ק! . מקור: "הצינור"

טיפ 2: לזכור את כתובות האינטרקום להכנסת אורחים

כאשר דאעש יבואו לשחט את כולם כאן בעזרת השם בעגלה ובזמן קריב, יש חכמים שאומרים לקיים מצוות "הכנסת אורחים" ולהכין להם כתובות אינטרקום כדי לחסוך להם את העבודה הקשה של לפרוץ דלתות לבניינים, מה אתם אומרים? צריך לשאול את הרב, יכול להיות שזה אפילו יותר ממצווה, זה גם ברכה גדולה כי האויב האמיתי זה הנשים הישראליות המטונפות שמשעבדות אותנו היום תמורת זכות להזדיין חופשי עם גויים, להתגרש מחמור יהודי, להעליל ולקבל מזונות בזמן שממשיכה להזדיין עם גויים ומסננת בחורים יהודים נחמדים ובתולים. אני אישית לא ממליץ שום דבר אבל הרבה חכמים טוענים שזה בהחלט מצווה נוכח המצב של השרמוטות היהודיות המסריחות והבוגדות.

בנוסף לכך, יש פה גם עניין ציווי "לשאת בעול עם חברו" כדי שלא יהיה קשה למחבלים לפתוח את הדלת. לפי החוק הישראלי אגב זה 100% חוקי וגם ככה הממשלה היא של נואפים סוטים זקנים שרוצים לזיין את הצעירות ובגלל זה מותירים פמיניזם: לכן הם מחוקקים שהכל מותר וברוך הבא. אבל צדיקים בזמן הפלישה אמרו להיות אזרחים עוד יותר נאמנים, ודעת חכמים אפילו להכין לערבים רשימות עם כתובות אינטרקום בכל שכונה ככה שיהיה להם ממש קל וחביב ונחמד להכנס "להתארח" (לא יודע מי זה החכמים האלה, תחפשו אותם הם כנראה בסביבה שלכם יש מלא כאלה). המדינה כאמור רוצה לשלב את הישמעאלים בחברה הישראלית, ולכן בואו נשתף פעולה עם הערב רב ובשמחה רבה נעזור להם להתאקלם הרי בכל מקרה היהודיות היום אשפה זבל בוגדות שהולכות איתם ולא איתנו והאבות נבלות מסריחים שבמקום לשדך את הילדה כשהיא בתולה שולחים אותה להזדיין עם הבריונים של השכבה ושל צהל ושל הפנימייה ואז עוד מצפים שאנחנו נתחתן עם שרמוטה זקנה וחצופה שזינתה.

בזמן שהצעירות בנות ה18 דוחות אותך הן הולכות למזמז יד לערבים, כי האבות האהבלים שלהם הרשעים הפרזיטים שלחו אותן לצהל להיות זונות למזרחים נואפים וגויים במקום לשדך לבחור יהודי ערירי ונחמד. -מקור: טלגרם קבוצה "מדינה יהודית"

טיפ 3: להכין כתובות מוכנות מראש לחתנים המחבלים שהיהודיות כל כך אוהבות

השרמוטות היהודיות בשכונה דוחות גברים יהודים נחמדים, מסננות, והולכות למועדון להתנדב לפנק שם מינית ממזרים וגויים. לכן בואו נכין להם מראש כתובות, עם השם של השכנה השרמוטה שהולכת עם גויים ורק קובייה לחתום לערבי המחבל שהוא יוסיף את השם שלו. מתי שהם יבואו בהמוניהם עם כל צבאות ערב לשחט פה את כולם ולאנוס את הישראליות השרמוטות ולרצוח את הילדים החד הוריים שלהן, אז הם כנראה ירצו קצת "כלות מלחמה", וכאמור מלחמת גוג ומגוג תהיה ארוכה וקשה ביותר. לכן כדי לקרב את הגאולה בואו נכין כתובות מראש שיהיה להם קל.

ובלאו הכי היהודיות היום שרמוטות לא רוצות בכלל יהודי אלא רק גוי ערל מסריח או איזה בהמה "זיין גבר אלפא" מטונף ולכן עדיף מראש כדי למנוע בזיון לעם ישראל ופריצות שנחתן אותן לגוי אלים בדיוק כמו שה"רב" זמיר כהן ימח שמו וזכרו ממליץ ומגייר שם אצלו כל מיני גויים ומכניס לעם ישראל מחבלים בזמן מלחמה, אני בטוח שהוא ישמח מאוד על הכתובות האלה. במיוחד עכשיו בזמן שיש כל כך הרבה יהודים מלידה רווקים וגרושים שהאישה עזבה אותם כדי לזנות עם גוי, ועכשיו הוא מכניס לעם ומגייר גויים: אני בטוח שכאשר המלחמה תסלים עד רמה של פלישה לערים ורציחות לאור יום, שאז הוא עוד יותר ישוש וישמח לאור כך שמביאים מראש כתובות למחבלים לשרמוטות שהם אונסים ורוצחים להן את הילדים.

הערבים ממזמזים את החיילות שאבא שלהן החמור שלח לזנות בצהל במקום לשדך ליהודי נחמד ובתול בן גילן, והערביות צנועות צדיקות גם נהנות כי מביאים להן עוד שרמוטות לפנק את הבעלים שלהן וככה הבעל יהיה עוד יותר מרוצה והן שמחות בשמחתו. בזמן הזה כמובן כל היהודים מאוננים עריריים בקושי קיבלו נשיקה בשפתיים במהלך כל החיים שלהם ומשלמים מזונות על שרמוטה שגנבה להם זרע פעם אחת במועדון אחרי שהייתה עם מליוני גויים וערסים נואפים. -מקור: טלגרם קבוצה "מדינה יהודית"

טיפ 4: להצביע מרצ ורשימה משותפת ולהיות אזרח נאמן

לא צריך להתנקם באנשים שכל החיים מתעללים בך, גברים יהודים יקרים. החברה הישראלית והעם היהודי בגד בנו, בגבריו הצעירים, ולכן אפשר בכיף לחכות לגאולה הזו כלומר למלחמת גוג ומגוג, ובעזרת השם שכבר יגיע המלחמה והמשיח כדי שניגאל. וכמובן גם פצצת האטום האיראנית, זה גם חלק מהתהליך. אתם יכולים עכשיו לקחת נשימה עמוקה מתוך ידיעה שאתם לא חייבים לאף אחד שום דבר: לא מיסים, לא גמילות חסדים, ולא כלום, וביד חזקה וזרוע נטויה להניף דגלי מרצ ורשימה משותפת ולשים בקלפי. אפשר גם לנסוע עם השמאלנים, הם מחלקים שם כסף וסוכריות חינם, כולם ביחד ניסע לתמוך בבגצ וכו לדפוק את כל הנואפים שחושבים שאין עונש ומחיר לפריצות שלהם כולל הדתיים הנואפים שהבנות שלהם שרמוטות עם שוקיים בחוץ וערווה.

האבות פה כאלה זבל שיש להם כביכול בנות לחלק למוסדות הזנות בשם "בני עקיבא" , לבתי ספר "חרדים" לשלוח ילדות ללמוד תורה (במקום לשדך אותה מתחכמים ושולחים אותה ללמוד תורה למרות שאסור בכלל לאישה ללמוד תורה), החילונים בכלל שולחים את הילדות להיות זונות של ערסים ממזרים בבית הספר ומלבישים אותן כמו אשפה מהזבל שמצאה את עצמה שם עם מכנסוני דפוקותי. הנערים גויים אוספים אחרכך את כל מה שנשאר כולל הבתולות של האבות שלא רצו להתעסק בשידוך הילדה ומזיינים אותן מול האף של הילדים של אותם האבות- ברחוב, בפארקים, בספספלים ובשירותים של בית הספר. לכן בואו נהנה מכך שהמצב מסלים ברוך השם, ושהערבים כבר חמושים כולם ומוכנים לרצוח ולעשות פה "אדמה ישרה", ריסטארט ולהעיף את כל מה שהיה לעשות הכל "חלק" עם פצצות טילים וכו. כמו שאומרים בעולם המחשבים עושים "wipe" לשרת, reboot.

ושאף חמור לא יבלבל את המוח שזה "השמאל אשם" , "השמאלנים אכלולישתולי", "ביבי".. הכל חרטא. האבות והאמהות היהודים הבוגדים האשפה שולחים את הבנות שלהם לא רק לבית ספר לזנות אלא אפילו לפנימיות מרוב שהם סולדים מהצעירים ולא רוצים לשדך לנו בתולות! אין פה אפילו שום קשר לדת, כי זה קורה בכל רבדי החברה היהודית, ויש פה פשוט סלידה ושנאה של גברים יהודים צעירים ומהמחשבה שיהיה להם זיווגים עם בתולות בנות גילם! לכן שולחים אותן לעשות סטוצים ולהזדיין עם מדריכים וכל הנואף הבא ברוך הבא על הכוס של הבת שלהם השרמוטה היהודיה, ו99% היהודים הצעירים מאוננים בכפייתיות היום ובכלל מתביישים להודות בזה אפילו כי עוד עושים להם שיימינג על זה שאין להם בת זוג- מצב הזוי לחלוטין, ואין פה שום קשר לשמאל אלא לעובדה שההורים זבל ששונאים צעירים ושולחים את הילדות לכל מקום חוץ מאשר לזרועותיו של גבר יהודי ערירי.

כלומר יש פה עניין של בגידה עוד לפני השלב החברתי של "מדינה", "עם" אלא ישירות בתא המשפחתי של הצעירים וההזדמנות שלהם לגדול ביחד עם אישה שתשרת אותם. במקום זה הן משרתות נואפים וגויים וערסים מסריחים שמזיינים את כל הנשים ובזמן שכל היהודיות הנחמדים שאמורים לתחזק את המדינה מאוננים ומקבלים רק דחיות. לכן כדי לעצור את מעגל שנאת היהודים הנחמדים, חובה לפרק לחלוטין את המדינה ולתמוך בכל המפלגות הבוגדות כמו השמאל והערבים. מתי שיהיה לגמרי מצב אשפה אולי אז יתעוררו הזבלים היהודים שהתרבו פה ויתחילו לשדך לילדים שלהם במקום לבגוד בהם ולמסור את הילדות לזנות. הישראלים הזבל פשוט לא בשלים שכלית מספיק כדי לחיות במדינה עם שפע, ורק אם יהיו מספיק גזירות מהממשלה נגד יהודים אולי הם יתחילו להבין שהם צריכים להיות באינטרקציה עם הצעירים שהם מצפים מאיתנו עוד לפרנס להם בית אבות כשיתפגרו ובטחון, ולא להיות באינטרקציה עם ה"ממשלה" ו"מפלגות". עד אז בואו נצביע ערבים ומרצ, כדי לעשות לא מדינה עולם 3 (זה כבר יש) אלא מדינה עולם 6 ושיהיה פה פח זבל ענק וגיהנום עד רמה שהם יבינו אולי שצריך לדאוג לצעירים לבתולות ולמבוגרים לבנות 30 גג (את המבוגרות לגמרי שזינו והתפגרו אפשר לזרוק לאשפה אין בהן שום נחיצות, שיסתדרו לבד ברחוב עם החתולים וישלמו את המחיר על הנזקים החברתיים שהן עשו).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *