MGTOW Israel

להתווכח עם הנשים היהודיות זה השפלה, הנה את מי כן צריך להוכיח:

לשנוא אישה יהודיה בוגדת שרמוטה שמזדיינת עם אוייבים ולריב איתה זה בזיון כי אתה רב איתה בזמן שהיא כנועה לאוייב שלך, ככה למעשה אתה כמו כלב שנובח להם מתחת לרגליים בזמן שהם מזדיינים.

חברים לאחרונה צצה לי תובנה נפלאה וחשובה שלקח לי שנים להגיע אליה. והתובנה היא כדלקמן: על מנת להפסיק להיות עם של קאקס ואסלות אנושיות לנשים שמזדיינות עם טיירון, אנחנו צריכים לריב יותר ביננו. כן, פחות לריב עם הנשים היהודיות השרמוטות ויותר לריב ביננו דווקא בדברי תוכחה לאבות שלא משדכים לשכנים את הבנות ואחיות הבתולות שלהם (שישרתו אותנו בסקס ונקיון), אלא מרשים להן ללכת לעבוד וללמוד במקום זאת. כמובן להשתדל ריבים קונסטרוקטיביים בלי מכות וקללות, יותר לכיוון של ויכוח ונידוי שרמיטים בוגדים, הכל לפי ההלכה. ולמה צריך לריב ביננו דווקא? כי מתי שאנחנו רבים עם השרמוטות, אנחנו למעשה רבים עם רכוש של הזיין הגוי או הנואף המקועקע המרביץ השכונתי, וזה אוטומטית שם אותנו בדרגה יותר נמוכה חברתית מאשר אותו הזבל אדם שהן משרתות אותו.

אתם מבינים, במקום לשדך לגברים היהודים הטובי לב בקהילה (ובמיוחד בעדה האשכנזית הבעיה קיימת כי מוסרים את הילדות לעדות עויינות שמנהלות נגדנו מלחמה שבטית), הם שולחים את הבנות ללימודים לקבל שם בולבול או להסתדר לבד בחיפושים "היא כבר תמצא" באפליקציות, ובסוף היא בכל זאת מקבלת בולבול של חמורים נואפים מהשוק כי הם יודעים לחזר יותר טוב. ויתרה מכך חלק מהאבות והאמהות הללו שיש להם כמה בתולות בבית עוד מעיזים לטעון ש"מצב כלכלי קשה, בבקשה תרומות כסף לביט", בפרט האבות הגרושים שלא מצליחים לפרנס את הילדה שלהם. הם מתבכיינים ודורשים "צדקה", במקום למכור בזול את הבת שלהם ליהודי נחמד מהשכונה שיאכיל אותה אצלו ובכך שהבתולה תפסיק להיות נטל על החברה. הם מרשים לעצמם גם לשלוח אותן לעבוד כדי להביא הביתה כסף מתי שקשה, ואז בעבודה הן מקבלות בולבול והופכות לשרמוטות חצופות ומגעילות. כלומר דווקא על הבני שרמוטות האלה אנחנו צריכים לכעוס, ולא על הנשים הישראליות כי הם אלו שמרשים לעצמם לזלזל בנו ולתת לבת שלהם לעשות מה שהיא רוצה מלכתחילה עד שהיא נהיית זונת ביוב ישראלית שכבר לא ראויה לחתונה ואפילו לא לקשר רציני.

ושלא יספרו סיפורי סבתא שאין מספיק בתולות, כי משום מה האבות היום מרשים לעצמם לשלוח בתולות קטנות לבתי ספר משולבים (גם אחרי 10 שנות לימוד חובה) ושם הן מזדיינות כמו בהמות עם המופרעים של השכבה שמרביצים לילדים יהודים נחמדים ובתולים. בנוסף יש להם מספיק ילדות לשלוח לצה"ל כדי שיהיו שם זונות של קצינים, ואפילו מתירים להן לנסוע לאיביזה לקבל בולבול גוי-ספרדי מתי שמקבלות חופש מהצבא. כלומר יש להם מספיק נשים, אבל במקום לשדך לנו את הבתולות בנות ה16 מתי שגבר יהודי בתול ונחמד מחפש זיווג הם שולחים אותנו לחפש אצל "שדכניות" ואתרים איפה שיושבים כל הזבל הפרוצים והגויים והממזרים שגורמים לתחרות נוראית וגם מנצלים אותן שם ומתעללים בבחורים נחמדים ובתולים שסך הכל רצו זיווג. ואז עוד כביכול גברים נחמדים שסבלו בבדידות וגדלו לבד אמורים להתחתן עם זונה חוצפנית שקיבלה "חינוך" בדייטים מכל הזבלי-אדם בשכונה שהיא הלכה איתם להמזמז בדייטים ולהזדיין איתם ושירתה אותם מינית בזמן שדחתה את הגבר שבגיל 35 פתאום שוקלת לירוק סמוכטה לעברו.

אל תתרמו, שימסרו את הילדות הללו לבחורי הקהילה אחרת הן זונות של גויים ולא הביזנס שלנו. הוא אמור בכלל להשתמט ממזונות ולאמר לשרמוטה שאם היא רוצה שלא יגוועו ברעב אז שתמסור אותן לשיד'ך עם גבר יהודי נחמד ובתול (אחרת אין להן בכלל שום סיבת קיום) -מקור: פיסבוק

אף פעם זה לא היה רלוונטי לכעוס על הנשים שהן לא בתולות, אבל היום זה כבר לא רלוונטי בעליל כי מי שלא בתולה היא פשוט מוצר פג תוקף שצריך לזרוק לפח, מרוב שהגברים היום אינסלים והנשים דוחות אותם בציניות והולכות דווקא לצ'אד העוין והמרביץ כי אין היום שום כבוד לגבר היהודי. כבר אין זמן להתעסק בקקה הזה, והכלכלה היום היא יותר גרועה מכלכלת תימן לפני 100 שנה כשהיו חיים בבקתות בוץ ותופרים חורים במכנסיים. אין לנו זמן כבר בימינו להתעסק עם השרמוטות האלה שהזדיינו והתפגרו (היום גיל 20 לא בתולה זה כבר זקנה שאפשר לשים בצפרדע של הזבל), אלא צריך לבוא בטענות לאבות השרמיטים האלה שמשום מה מרשים לעצמם לתת לבת שלהם ללכת לעבוד במקום לשרת את הגברים בקהילה, ועוד מצפים אחרכך שאנחנו נגן עליהם בצבא ונממן להם בית אבות בכספי המיסים שלנו מתי שהילדים שלהם לא מכבדים אותם יותר לעת זקנה כי הם לא דאגו להם לזיווג.

ככה גם הכעס הרבה יותר בריא וניתן להכלה, כי אתה כועס על מי שבוגד בך שהוא יחסית שווה אליך במעמד וששייך לעם שלך: על האבות מהקהילה והעדה שלך. זה במיוחד רלוונטי לעדה האשכנזית שמוסרת את כל הבנות שלה לעדות האחרות, למרות שהעדות האחרות לא מתחתנים עם גברים אשכנזים אלא רק גונבים בנות כי החליטו לנהל מלחמה שבטית נגדנו. בכל מקרה, כאשר רבים עם שרמוטה יהודיה מסריחה שכבר גם ככה מזדיינת עם האוייבים שלך שמרביצים לך ועם כל הזבל מהשכונה שדופקים אותך בעבודה וביום יום (השנאת חינם היום היא נוראית) או לנסות עוד לחזר אחרי שרלילה שעשתה ממך בעבר צחוק עם האנשים שהתעללו בך והזדיינה איתם בזמן שדחתה אותך ועוד שירתה אותם – זה אוטומטית מוריד את הסטטוס הפסיכולוגי של הגבר לסטטוס של עבד לאותם האנשים. למה? כי זה שאתה מנסה להתווכח איתה על כך שהיא חוטאת נראה מהצד כאילו אתה פודל חמוץ שנובח לה בין הרגליים בזמן שהיא בכלל ממשיכה לסנן אותה ולהזדיין עם פושעים נואפים ומקועקעים. כלומר אין בכלל מה לעשות עם הפמיניסטיות, כי במוח של הגבר הסטטוס החברתי שלך יורד אוטומטית מתחת לגברים האחרים שזיינו אותה לפניך ואתה בתור אחד שקיבל רק פירורים תאבד את הכבוד שלך ויכולת הפרנסה וזה יגרום לך לייאוש, תסכול, הרכנת ראש ובזיון.

לעומת זאת לבוא בטענה אל האבות המסריחים האלה "למה אתה לא מוכר לי את הבת בתולה שלך בכתובה 100 שקל? מה אתה, חוצפן? תתכונן ללכת לבית האבות יחתיכת פרזיט ירביצו לך שם המטפלות האוקראיניות" ולהיות מגטאו פרזיט שנהנה מפיגועים ופותח שמפניה בכל פעם שערבים מנצחים, זה בהחלט נחמד. במיוחד מתי שהילדים של אותם האנשים מתים או מתי שקרובי המשפחה שלהם נשלחים להתעללות בבתי האבות המוזנחים, ככה אפשר לדחף להם את זה בפנים ולאמר "הנה אני לא תרמתי ואני גם הצבעתי רשימה משותפת כדי שזה יקרה לך יחתיכת זבל פרזיט, כי אתה לא השדכת אתי אלא מסרת את הילדה להזדיין בבית הספר בנות עקיבא מגיל 11 העיקר לא לשדך אותה לגבר נחמד וערירי". תבינו, זה לא סתם הלבנת פנים כדי להיות רע ולסחוט אותם להביא לנו בתולות, אלא זו גם המציאות החברתית ותוכחה בריאה: ככל שהיהודונים הזבל במדינה הזו מתירים לבת שלהם לעשות מה שהיא רוצה, ככה התמריץ של הגברים לתרום הולך ופוחת וכך גם המצב הכלכלי. זה אמור להיות בכלל באינטרס שלהם שהצעירים ישתדכו ויגדלו ביחד בזוגיות מונוגמית, על מנת שלעת זקנה בכלל יהיה להם עדיין שירותי עירייה, בטחון ומים זורמים בבית! הרי מי עוד יממן להם את הרווחה, אם לא גברים מתומרצים ובלתי ממורמרים שקיבלו זיווג מוקדם עם בתולה??? אף אחד!!!

אל תרחמו ואל תעזרו לפרזיטים האלה, הם לא מוכרים את הילדות הבתולות שלהם לשיד'ך ובמקום זה מותירים שרמוטות חד הוריות שמגדלות שרלילות קטנות במקום שהן יגדלו להיות עקרות בית לשרת בעל יהודי מהקהילה. מחרבן ילדות רק בשביל עצמו לשעשוע. לכן שיסתדר לבד ושיזרק בבית אבות לעת זקנה. -מקור: פיסבוק

זו תובנה כל כך בסיסית שהרבה מאיתנו שכחנו, אבל היא עדיין קיימת אצל הרבה אנשים. לדוגמא: זה שהאוכלוסיה החרדית הם פרזיטים שלא תורמים, זה נכון. בסך הכל הרבה מהם הסיקו את אותן המסקנות כמוני והחליטו ביודעין להיות פרזיטים כי גיוס הנשים ומסירתן לזנות החל עוד בקום המדינה. הם החליטו שקודם כל לפני שחוזרים לתרום למדינה ולשלם מיסים, צריך להחזיר את השוויון בשוק יחסי המין כך שכל בחור יקבל בתולה. אמנם הם לא מודים בכך, ומנסים לסבן "אנחנוממיניםבקדשברכוזיווגזהמשמיים", אבל זה כל הרעיון של התנועה הפרזיטית והצרכנית שלהם: "אנחנו נשב ונתבטל, כל עוד אתם בוגדים שולחים את הילדות שלכם להיות זונות בבתי ספר ציונים במקום לתת לנו את הבתולות. אבל מאיתנו? כן באים לקחת בתולות אחרכך!, אז זהו שזיבי לא ניתן לכם". למעשה, לא רק אותנו הרבנים שלהם מסבנים שזה לא עיקר התנועה החרדית אלא גם את הילדים שלהם ולכן הרבה מהם גדלים להיות פרזיטים אמיתים בלי שום סיבה לפרזיטיות שלהם, ממש סרטן חברתי של צרכנים שמנצלים את הדמוקרטיה והורסים אותה מתוך בורות וחשיכה ומתוך ששכחו בכלל את עיקרי האמונה שלהם. כלומר לא כולם באוכלוסיה החרדית אפילו מודעים לכך שמשם נבעה כל התנועה שלהם, והיום הם בעצמם גם שולחים את הבנות שלהם לעבוד ולהשתרמט אבל משום מה עדיין מתבדלים מאיתנו, היהודים הפשוטים משלמי המיסים.

גם אם נסתכל בחברה החילונית נראה שקיימת אותה התופעה של התפרזטות וממש משפחות שלמות של בטלנים חסרי מעש שהאידיאולוגיית בטלנות וחוסר תפוקה שלהם מגיעה עוד מתחילת הפריצות בתחילת המדינה. זה בעיקר כל הערסים הבטלנים שכל מה שהם יודעים לעשות זה לצרוך, להסתפר ולשמוע מוזיקה מסרחית מגעילה ב2 שקל "חיימשליתקעתליסכיןבלבבבאאאעעעעאעאעא". האנשים האלו בעצמם לא מודעים בכלל לעובדה שמקור המחאה הזו, שהחלה עוד אצל הסבא-רבה שלהם שעלה לארץ, היא תגובת נקמה לכך שמרבית האבות דאז הפסיקו לשדך את הילדות שלהם והתחילו לחשוב שהמדינה זה חבר ומסיבת אורגיה אחת גדולה. ולכן מהרבה מהם גם כן נשכחה התבונה למה הורישו להם מסורת של בטלנות ופיצוחים על שולחן ששבש, עד רמה ששכחו אפילו את עיקר האידיאולוגיה: לשדך את הילדים בגיל מוקדם ככל שהחוק מותיר ואז להיות פרזיטים כדי להרוס את המדינה מבפנים ולבטל את גיוס הנשים לצהל ולבתי ספר משולבים של אורגיות. כך למעשה הם השאירו מהאידיאולוגיה רק את העניין של התפרזטות, אבל לא את העיקר שהוא השידוך המינימלי המותר בחוק כלומר בגיל 16 ודקה. ואם באמת תלכו כמה שנים אחורה ותשאלו אנשים אתם תראו שהרבה היו משתדכים בגיל הזה דרך ההורים, אבל הילדים שלהם כבר לא כי הריב של ההורים שלהם עם המדינה כבר היה בעיניהם לא שייך אליהם והם החליטו להצטרף ל"אורגיית" האוננות של חיזורים בזמן שהנשים מזדיינות כולן עם קומץ הזיינים ואז כולם 99% הגברים נאלצים להתחתן עם עגלות משומשות מגעילות וזקנות.

אני מציע לכולנו לחזור להתחיל להסתכל לשכנים בעיניים ולדעת מי עומד מולך: פרזיט, שלא מוסר לך את הבת הבתולה שלו כי הוא חושב ש"המדינה תדאג לו" במקום לקחת אחריות מינימלית על המשך תחזוקת הקהילה, או חבר שימסור לך את הבת הבתולה שלו בשידוך בכפייה ומתוך אכפתיות לעצמו כדי לא לחרבן במקום בו הוא חי. רק מתי שזה יתחיל לקרות הצעירים יוכלו לרשת את המעט שנשאר מהארץ והמדינה, כי היום כבר כמעט הכל פה נמכר ושייך לגויים ולבוגדים. הזמן ממש קצר, ולא בטוח שיהיה אפשר להציל אפילו 25%. אבל מה שבטוח, זה שכל אבא שמוסר את הבת הבתולה שלו ליהודי נחמד במקום לבית הספר לזנות או לטינדר למצוא "חבר" זה בימינו הרבה יותר יעיל מאשר כל חוקי גיוס וכל העלאות מיסים אפשריות שאפשר רק להמציא שעוד לא עשו על מנת להציל את המעט שנשאר מהעם והמדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *