MGTOW Israel

אין חובת כיבוד הורים בימינו

דבר אחד קריטי מהתורה שמסתירים מאיתנו, הוא שאין חובת כיבוד הורים אם הם רשעים להכעיס כמו רוב ההורים בדורנו. הם מפקידים לזנות את אחיותינו ובכך גורמים לרובנו להשאר עריריים לכן הם חייבים להזרק בבית האבות שיתעללו בהם שם.

חברים יקרים אני רוצה היום להפנות לתשומת לבכם את העובדה שאין בכלל חובת כיבוד הורים בימינו לרוב היהודים בישראל. ההורים היום הם פרזיטים פרוצים שיונקים מהממשלה, מבלי להבין בכלל את המשמעות של חיים בחברה ומבלי שיהיה להם אכפת מטובת הדור הצעיר והזיווגים שלהם.

רובכם חיים במשפחות ששולחות את הילדים לחפש זיווג בחוץ "לך תחפש" ממש בדיוק כמו שאדם זר ועויין ברחוב יגיד לך "ללכת לשדכנית" או איזה עצה רעה אחרת כי לא אכפת לא ממך. אתם מבינים אחיי היקרים, ההורים היום אהבלים שלא רק שזונחים את חובתם לשדך לנו בתולה ולחתן, אלא מוסרים את האחיות שלנו להיות שפחות מין של סוטים נואפים ומרביצים, כל מיני ערסיאדה או "דתי לדעתי" שרמוט פרוץ וגויים. את האחיות שלנו הבתולות הם שולחים לבית הספר לעשות שם זיונים, ו"להכיר בנים", לצה"ל להיות שם שפחות מין של קצינים, וגם מרשים להן לטוס לחו"ל להזדיין שם באורגיות ולשרת מינית גויים במקום להשתמש בהן בתור קלף מיקוח לשידוך הבנים.

זוהי בגידה לחלוטין מצד ההורים הישראלים בדור הצעיר, ולכן אין לנו שום חובה לכבד אותם. אגב, העניין הזה תקף גם לגבי ההורים ה"חרדים" ששולחים את הילדות ללמוד תורה בבית ספרי "חרדי" עד גיל 18 ואז בסוף אותן הילדות מזדיינות בשושו מתחת לאף של ההורים, נהנהות, וכתוצאה מכך דוחות את החתונה. מכאן נהיה כל מיני "בתולות בנות 30" (עלק בתולה) שמשקרות שאף אחד לא רוצה אותה למרות שבתכלס יש להן תור גדול של חמורים חסרי כבוד עצמי שירצו להתחתן איתה אבל היא דוחה אותם ורוצה דווקא את טיירון העשיר ואלים שזיין אותה בצעירותה.

אין חובת כיבוד הורים כי הם רשעים להכעיס שמפקידים את הנשים שלנו (בנותיהם) לזנות ואותנו שולחים "ללכת לחפש זיווג" לבד ממעט הזונות המכוערות וזקנות ביותר שנשארו שהגויים עוד לא לקחו במתנה. -מקור: אמנון יצחק שיעור לגבי מצוות כיבוד הורים

לכן חבריי היקרים אל תתביישו להתחצף להורים או אפילו לעשות עליהם חרם מוחלט וגם לעבור רחוק רחוק לעיר/ארץ אחרת. תבינו, ההורים היום מעוניינים להשתמש בנו בתור עבדים שלהם שיספקו להם בטחון, בית אבות, מיסים, כבישים, ושאנחנו נהיה אינסלים מאוננים משלמי מיסים ובשר תותחים להגן עליהם במלחמה. כלומר אם אתם תכבדו אותם למרות שהם יורקים לכם בפרצוף ומשתמשים בכם בתור עבדים אז אתם תהיו עבדים של בני אדם חוטאים ורשעים ועובדי עבודה זרה לפי ההלכה. כי ברגע שמישהו יורק לך בפרצוף ואתה ממשיך לעשות לו טובות אתה נהיה עבד, ולא בן אדם צדיק. יש מצב אפילו שזה מצווה לבזות הורים בימינו, כפי שחזקיהו המלך ביזה את קבר אביו הרשע החוטא ועל מנת למחות בעבודה זרה ומכירת יהודי לעבד ויהודיה לשפחת מין של גויים.

ההורים היום הם רשעים מוחלטים שמכרו אותנו לזנות כחלק מהתרבות הישראלית שניתן לסכם במשפט אחד: "כוס ואדמות תמורת שלום". מבחינתם אנחנו צריכים להמשיך לתחזק להם את המדינה, לשרת בצבא, להגן, לשלם מיסים ולא להיות פרזיטים, למרות שאת הכוס הם לא משדכים לנו אלא מוסרים לזנות אצל טיירון. הזבל האלה כל כך מזלזלים בנו, בילדים הבנים שלהם וחושבים רק על הבטחון שלהם האישי ("שלוםםם אני בעד שלוםםם") כי הם פחדנים נואפים ומנאייק חסרי כבוד לדור הצעיר וחסרי הערכה לרצון שלנו לפחות להזדווג לבתולה ולא לזונה מחורבנת וזקנה שדחתה אותנו כשהיינו צעירים. הם זבל מפונקים שאכלו בכפית זהב, ולכבד אותם זה בעצם לכבד צורר רשע שמוליד ילדים לעולם על מנת להקריב אותם לעבודה זרה ולשרוף באש ממש כמו פעם, אלא שהיום זה מתבטא בשליחת הילדים היהודים להיות עבדים סריסים ועריריים ואת הילדות להיות שפחות מין לצוררים שמתעללים בילדים שלהם.

מי שלא מאמין לי יכול לפתוח רגע אפליקציית היכרויות ולראות שהן כולן שם ערומות וכותבות באנגלית כדי להכיר גוי ממדינה אחרת ומזדיינות איתם חופשי אבל מסננות יהודים כאילו שאנחנו אשפה בלתי נראית. זוהי השלכה ישירה לההתנהגות של ההורים הגועל נפש של כולנו בדור המסריח הזה, ומי שבאמת ההורים שלו לא שידכו לו בתולה בגיל צעיר חייב להתחיל לדרוש עכשיו את מה שמגיע לו מההורים. ואני גורס שדווקא מההורים צריך לדרוש, כי הפח האלה זה באחריותם המוחלטת כל עוד הוא כאן ומתחזק להם ודואג להם ומביא להם כוס מים לעת זקנה. אחרת הבן אדם צריך לעשות להם סמוכטה לפנים ולהעיף אותם לבית אבות לסבול שם שיתעללו בהם גויות אוקראיניות נאציות, כי באמת זה רק ביכולת ההורים והמשפחה למצוא לך זיווג עם בתולה אמיתית בת 16: בין אם זה אומר לשריין בת דודה קטינה או לשריין אחיינית תינוקת.

לכבד הורים היום זה אפילו חטא כי זה שיתוף פעולה עם התרבות הזו של שנאת גברים יהודים, התעלמות מוחלטת מהצרכים שלהם ואפילו העלבה, כמו שהם תמיד אומרים: "אתה נואף איך אתה מעיז לדרוש בתולה בת 14 תיקח מה שיש". במקום לעשות את התפקיד שלהם בתור הורים ולשדך את הילד בתוך המשפחה לבת דודה או לאחיינית, הם שולחים אותנו "לחפש זיווג" לבד בתוך כל הגיהנום הזה שמתרחש סדום ואת האחייניות הקטינות במקום זה שולחים לבית ספר ולצבא להזדיין שם. כלומר זה לא שחסר בתולות קטינות לשריין לחתונה בגיל חוקי ולתקוע בבית עד אז, אלא הם פשוט בעזות פנים לא רוצים לתת אותה לך הילד שלהם ובמקום זה לא אכפת להם ובכלל למשפחת השרמיטים לשלוח את הילדות האלה לזנות או לחלק במתנה למשפחה זרה ועויינת בזמן שאתה נשאר ערירי מאונן בדד ובוכה בכרית.

ההורים הזבל בימינו רוצים עוד "מזונות" לפרנס את השרמוטות הקטנות בזמן שהקטינות הללו מזדיינות בתיכון, במקום לחתן אותן לקרובי המשפחה. אסור לכבד אמא ומשפחה כזו. שתזירק לבית האבות בעזרת השם בעגלא ובזמן קריב ושיתעללו בה שם המטפלות הגויות הממורמרות. -מקור: פיסבוק,ערוץ13

אפשר יהיה לכבד הורים רק אם הם יתחילו ליטול את התפקיד שלהם, ולחתן אותנו לבתולות בנות 12. התיקון וה"חזרה בתשובה" שמחרטטים אותנו כל הכתות של הרבנים הנואפים הם שקר, והאמת היא שחזרה בתשובה זה בכלל אומר שיתחילו להתחתן פה לבנות דודות, אחייניות (מותר בהלכה) כל עוד הן בתולות עד רמה שבכל משפחה לא נשארו רווקים בכלל. כלומר לפי התור קודם כל בכורים, אחרכך מי שיותר מבוגר ועדין כל החיים מקבל רק דחיות, וכו'. רק אז יהיה אפשר לכבד הורים ואת המשפחה בכללי כולל האחים ואחיות דודים ודודות. אחרת הם סתם זבלי אדם בוגדים שעושים מה שבא להם ומתעלמים מעול הבדידות ומהקיפוח הזה שאנחנו כביכול אמורים להתחתן לשרמוטה זקנה אחרי שכל החיים היינו לבד וסובלים בעריריות ומקבלים רק דחיות מבזות בחוץ.

זה בכלל אמור להיות באינטרס של ההורים בדורנו שנמשיך את השושלת המשפחתית ושם המשפחה שלהם, שנמשיך להיות פטריוטיים ולרצות להמשיך לתחזק את המקום שהם חיים ממנו. אבל האשפה האלה מזלזלים בצורך שלנו באישה כנועה, ובכך הם מחרבנים למעשה במקום שבו הם אוכלים. לכאלה פרזיטים שאפילו לא מעניין אותם הצורך הכי בסיסי של הילד לזיווג עם בתולה אין שום זכות לכבוד ובטחון, ובגלל זה אני כל כך מדגיש תמיד להיות פרזיט בדורנו ולדאוג אך ורק לתחת של עצמך. תבינו, האשפה ההורים שלכם בגדו בכם ואתם חייבים להגן על עצמכם ולחסוך כל שקל כי לכם כבר אף אחד לא יעזור לעת זקנה ולכן גם אתם אל תעזרו להם לעת זקנה ושישארו זרוקים באשפת הרחוב של בית האבות.

בגלל המעשה הזה שלהם, שמזלזלים בעניין הזיווגים ומולידים ילדים לעבדות וילדות לזנות אצל צוררים שמעבידים את הילדים – אתם תשארו לבד לעת זקנה. ותאמינו לי שזה מה שיקרה, כי רק עם אישה בתולה בת 16 אפשר להקים משפחה שתשרוד וילדים שיכבדו אתכם. מתי שלוקחים שרמוטה זקנה ומחורבנת שעוד עושה לכם טובה שהיא איתכם, זה תמיד מסתיים רע כי "אין אישה נאמנה אלא למי שעשאה כלי". זה מה שמראה הסטטיסטיקה, זה מה שמתרחש מסביב אצל השכנים אם תסתכלו היטב, וזוהי גם דעת תורה. לכן עזבו בכלל את ההורים שלכם האשפה הישראלים ותתחילו לחיות חיים נפרדים לחלוטין מהם. רק הורה זבל פרזיט ימשיך לדרוש מהילד שלו שיכבד אותו מתי שלילד עצמו אין בכלל לא ילדים ולא אישה והוא כל החיים לבד. רק הורה זבל ישלח את הילד שלו להתחתן עם דובה שמנה ישראלית בת 30 שמסרה את גופה לרשעים בשכונה מתי שהיתה רזה ויפה עם עור מתוח, ועכשיו בגיל 30 "מתפשרת" עליך. תעשו טפו על ההורים האלה והחטאים שלהם, כי זה כבר לא החטא שלכם לכפר עליו אלא שלהם!

להורים הישראלים הזבלי אדם יש מספיק בנות כדי לשלוח לצה"ל להיות זונות אבל אין להם בנות 18 למסור לנו לשרת בבית בסקס ובישולים? שקר. הם פשוט יורקים לנו בפרצוף, ובפרט ההורים האשכנזים הבוגדים שמוסרים את הילדות הלבנבנות שלהם להיות שפחות מין של מזרחים נואפים בצה"ל (כפי שרואים בתמונה דלעיל) ולמרות ש99% האשכנזים היום עריריים מאוננים בתולי שפתיים שמתחתנים בגיל 50 עם זונה זקנה אחרי שהיא כל החיים שירתה מינית מזרחים עויינים שונאי אשכנזים ו"אוהבי" אשכנזיות. אסור לכבד את ההורים הזבל האלה, וחובה לזרוק אותם לבית האבות שהמטפלות האוקראיניות יעשו להם ספרינקלר על מקסימום עוצמה כל בוקר לפי הנחיות משרד הבריאות. -מקור: נבלה נואף ושרמוטה מטונפת בת של בוגד מסריח ימח שמם וזכרם אמן.

אני מציע בכלל לכל ילד ישראלי שנולד למשפחה ישראלית ממוצעת עם התרבות הזבל הזו שהילדה מתלבשת חצי ערומה וכו, פשוט להתחיל לחשוב על העתיד בנפרד לחלוטין מהמשפחה: האם זה אומר שצריך להתחתן לגויה ולהחליף לשם המשפחה הלועזי שלה? האם זה אומר לנסות להוציא אזרחות זרה? ללמוד שפה זרה? להסתפח לאיסלם/הנצרות/הינדואיזם? תשקלו את הדברים האלה בכובד ראש ותפעלו, כי הדרך של כל אחד היא שונה על פי הנתונים והכלים הגשמיים שנתן לו הקב"ה.

אבל כל עוד ההורים הללו מנג'סים ובאים אליכם בדרישות: "קום לבית ספר", "תתגייס" , "לך תעבוד" , "לך ללמוד", "תתחתן עם מה שיש" פשוט תענו: "עד שאין לי בתולה בת 16 אני בשביתה". ועד שהאמא והאחיות לא יתחילו להמציא שידוכים עם בנות דודות ואחייניות בתולות, אין בכלל מה לעזור להם אפילו לא להביא כוס מים ולא לזרוק את הזבל. שידאגו לעצמם האשפה האלה, ושיתחילו לחוות את מה שכולנו עתידים לחוות בזקנותנו: בקצב הזה כולנו נהיה חטיאר סוטים ועריריים שהתפגרו והגיעו לגיל פנסיה מבלי שיהיה ילדים נאמנים ואישה נאמנה. וכל זה בגלל שההורים השרמיטים הזבל בדורנו מוסרים את הילדות הבתולות לזנות ולהיות שרמוטות במקום לשדך לנו אותן.

תגובה אחת על “אין חובת כיבוד הורים בימינו”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *