MGTOW Israel

ילדים לחד הוריות חייבים לברוח מהבית ולעבור לאבא שלהם

אפילו אם הוא נרקומן, רוצח, אלכוהוליסט או לא יודע מה! אף פעם לא להשאר אצל האמא אם ההורים התגרשו, רק לברוח לאבא. עצה 100% מבוססת.

קודם כל קצת רקע היסטורי למה אתם צריכים לירוק לאמא הגרושה שלכם בפרצוף:

תרבות היא דבר חזק מאוד שמשפיע על בני אדם יותר ממה שהם חושבים, ואפילו יותר מאשר על הגברים, זה משפיע על הנשים. אתם מבינים, נשים הן יצור עדרי שמעתיקות אחת מהשנייה וזה התפקיד של הגברים לבנות מודל חיקוי נשי בריא שמטיב להם, לדוגמא כדי שהנשים לא יהיו שפחות מין לגויים בזמן שכל היהודים מאוננים בתולי שפתיים בני 40. אממה, הגברים הישראלים בימינו מעדיפים להיות קאעקס (קאעקס זה קאקס ביידיש) ולסבן את עצמם: "לא כולן כאלהההה יש נשים טובוותתתתתת".

היהודים החלו לעבוד עבודה זרה ולהיות קעאקס עוד מקום המדינה, לתמוך בזה שלנשים יהיה זכות להזדיין עם גברים מעמים זרים ועם קצינים בדואים בצה"ל. הם זרמו עם הקולוניאליזם האמריקאי שמשעבד את העמים הזרים וגונב להם את הנפט באמצעות הפמיניזם שמחליש את הגברים ומחריב משפחות עד רמה שהעם נהיה אספסוף של קעאקס ממושמעים שעושים מה שאדון uncle sam אומר ולומדים ממנו כאילו שהוא איזה "חכם" שאת כל המידע איך לחיות שואבים ממנו (כל זה בזמן שהנשים מזדיינות עם האדונים עשירים והחכמים מארה"ב במקביל לשאר המחבלים והמשתפ"ים שמתעללים בנו).

אוקי סיימנו עם הרקע ההסטורי. עכשיו אתם יודעים שנשים הם עדר, ושהאדונים שמכתיבים לנו בימינו את המודל להתנהגות נשים היהודיות בישראל הם הקולוניאליסטים והגויים ששולטים בנו. לכן היום נוצר המצב ש99.99999% הנשים היהודיות הן שרמוטות מחורבנות חד הוריות שמתעללות בילדים שלהן "תביא לע כוס קעפהההההה" "עעעעע מה אתה עושההה" וצורחות על הילד כמו בהמה מחורבנת וכאילו הילד היה איזה ג'וק מסריח שצריך לדרוך להשפיל ולגרום לו להתאבד בכל צורה אפשרית.

מתגרשות ואז חוזרות להזדיין עם ערבים שרוצחים אתכם ומזיינים מתחת לאף שלכם את בנות גילכם שדוחות אתכם בשכבה. על מנת למחות במצב, תפסיקו לכבד את האמא השרמוטה ותבקשו לעבור למשמורת מלאה אצל האבא וגם תתעקשו שהיא לא תקבל שקל מזונות כי אבא קונה לכם הכל. -מקור: פיסבוק

כלומר זו ההתנהגות הרגילה של נשים ישראליות, זה בdefault שלהן מבינים? הן מזדיינות כל החיים עם האויבים שלכם, עם גויים שהן מדברות איתן באנגלית באפליקציות היכרויות, ואז בסוף מחרבנות ילד ומתעללות בו. לפעמים הן מחרבנות אותו בתוך גירושין, לפעמים מחוץ, אבל מה שבטוח זה שהשרמוטות האלה משריצות ילדים רק בשביל עצמן כי הן רוצות חיית מחמד ובמקרה גם השיטה הקולוניאליסטית האמריקאית מכתיבה לתת קצבאות ילדים לשרמוטות ופרזיטים כאלה (צריכים עוד עבדים ועוד שרמוטות טריות שפחות מין לגויים). הגוי uncle sam מדפיס לעצמו ים דולרים מארה"ב ואז בגלל שיש להם כל כך הרבה ואנחנו ממשיכים לשתף פעולה ולהשתמש בדולר הזה (השקל מקובע לדולר אז זה אותו דבר) הם באים ולוקחים את כל הפרגיות בזמן שאנחנו מאוננים ונשארים בתולי שפתיים עד גיל 40: בדיוק כמו שהם עושים באינדונזיה, תאילנד, פיליפינים, ושאר המדינות שמשתפות פעולה עם ה"גלובליזם".

אז תבינו ילדוד'ס ישראלים, ברגע שאתם מכבדים את האמא החד הורית שלכם אתם לא רק שלא מקיימים "מצוות כיבוד הורים" (היא לא תקפה בכלל בימינו כי האמא שלכם רשעית להכעיס!!! תלמדו תורה נורמלי כבר בלאט!!!) אלא אתם גם משתפים פעולה עם הצורר הגלובליסטי שהופך אתכם לאינסלים עבדים ואת אחותכם לשרמוטה של גויים שאולי תיזכר בקיומך רק אם תהיה כספומט ממושמע ועשיר בגיל 45. אתם למעשה מחזקים את המודל הנשי הרע והפוגעני שמוטמע חזק בנשים הישראליות בכך שתכבדו את האמא השרמוטה שלכם שהולכת חצי ערומה ברחוב!

על מנת לשבור את מעגל העבדות ולעשות ככה שכל הבתולות יחולקו ביננו באופן שווה ושיפתחו לנו רגליים כל אחת לבעלה בפקודה ובשנייה ("תפתחי רגליים" בום פותחת ואתה גומר בפנים ואז היא קמה והולכת לשטוף רצפה) , אנחנו צריכים להפסיק לכבד את האמהות הגרושות שלנו ולעוף לבית של אבא. תבינו, היום הנשים שקרניות מסריחות וגם אם אבא שלכם הוא לכאורה אלים זה הכל שקר שהשרמוטה הסיתה נגדו ואתם חייבים לעשות סמוכטה בפרצוף של האמא החד הורית שלכם ולחזור לאבא שלכם אפילו אם זה בשושו. השופטים שיראו שהילדים רוצים לרוץ חזרה לאבא כבר יבינו לבד ויפסקו שהאמא שרמוטה אחרי כמה זמן ושלא מגיע לה שום משמורת בכלל ואז גם אבא שלכם יתייחס אליכם יותר טוב כי הוא יבין שאתם הילד שלו ולא החיית מחמד של השרמוטה המעלילה והמתגרשת ימח שמה.

האשפות אדם האלה אפילו לא מנסות למצוא גבר בצניעות וכניעות ובתולין (מה שגברים באמת אוהבים וגורם להם להתאהב), אלא "גונבות זרע" כלומר מחרבנות ילדים בזנות ומרמה, ועוד כל הנשים וקאעקס מסביב תומכים בהן ימח שמם. אתם בן לשרמוטה מגעילה בוגדת ומשתפ"ית, תחזרו לאבא ותמנעו מעצמכם את הארס של הזבל אדם הזו. -מקור: פיסבוק

יש פה תרבות בישראל שהאבא הוא סמרטוט ולא צריך להביא לו אפילו סקס, ואז האבות פה משתגעים ולא מצליחים לא לתפקד ולא לפרנס כראוי. מה גם, שהן עושות את טרור המניעה הזה למרות שהוא התפשר על שרמוטה זקנה בת 25 שדחתה אותו בצעירותה, ועדין בכל זאת בעזות פנים לא פותחת רגליים ולא יושבת בבית עקרת בית לבשל ולנקות ולסתום את הפה. אז על מה יש לדבר, ברור שאבא שלכם לא רוצה להשקיע, הרי אתם מבחינתו לא הילדים שלו. אבל ברגע שתפסיקו להיות משרתים קאעקס לאמא החד הורית השרמוטה שמתעללת בכם ותפסיקו לחיות באשליות שהיא "דואגת" לכם (היא לא, אתם סתם כלב בעיניה) אז אתם תבינו שמי שבאמת דואג לכם זה האבא שלכם. וזה לא בגלל שהאבות כולם טובים, אלא בגלל שבתרבות הישראלית המודל ההתנהגותי הוא כזה בימינו וזה מה שכולם מעתיקים ממנו מהטלויזיה, סרטים, ספרים ושאר ערוצי התעמולה האמריקקית.

פעם בימים הקדומים אנשים שהיה נמאס להם מהילד התינוק היו פשוט זורקים אותו ביער – לא היתה רווחה ולא כלום, וזה היה המודל ההתנהגותי כי היה רעב גדול בצורות וכו'. אבל היום כשיש אוכל בשפע (אמנם רעיל אבל בכל זאת לא רעב), ומתי שהנשים משרתות מינית גויים והיהודים כולם אינסלים, האקלים החברתי התהפך ונהיה מצב שכל הנשים רשעיות אגואיסטיות זבל, וכל הגברים צדיקים נאמנים וקאעקס. לכן העצה הכי טובה לילדים לחד הוריות היום היא לעבור לאבא, ולא רק מבחינה אישית כי האבא לא יסרס אותם, אלא גם מבחינה חברתית זה צודק ומוסרי כדי להפסיק את מעללי השרמוטות היהודיות ימח שמן ולהשמיד ולמחות את זכר כל המשתפ"יות שמוכרות אותנו לעבדות ואת הילדות שלהן לזנות.

אל תבינו לא נכון, האבות הקאעקס שלכם שהעיזו להתקרב לשרלילה ועוד להשריץ איתה ילדים הם גם זבלה אדם חסרי אחריות ופחדנים שמפחדים לעשות מעשי גבורה ולהכנס לכלא כשצריך. אבל אם כבר אתם שוקלים ללכת לאבא או לאמא? ברור שלאבא, ואין פה שום ספק. לפי המודל ההתנהגותי המקובל היום בישראל, האבות מתנהגים יחסית כמו בני אדם. והנשים? כמו בהמות וזבל פרזיטיות שחושבות שכל הקצבאות והחינם שהן מקבלות אשכרה מגיע להן. אנחנו חייבים לקחת את זה מהן, על מנת שלא יסבלו עוד ילדים כמו שאתם סובלים! זה חשוב מאוד, תתפרזטו ואל תכבדו את האמא החד הורית שלכם השרלילה! תנסו לעבור לאבא בכל דרך אפשרית. ולגבי איך צריך להתנהל בחברה אנושית מתוקנת, תסתכלו בתורה (הרבנים לא יגידו לכם, הם גם אשפות אדם שמקבלים כסף מהממשלה ועסקני דת מסריחים).

3 תגובות על “ילדים לחד הוריות חייבים לברוח מהבית ולעבור לאבא שלהם”

פייי וואי זה נוראי הוזכר שם גניבות זרע

עצוב ורקוב וחולני גניבות זרע הוזכר שם … החוק לא מתערב בלפני היריון אין בוררות אין חוק וסדר אבל אחרי שהישה דפקה ת הגבר החוק ידפק את הגבר שוב פעם יציב אותו בחזקת האשם האוטומטי ויכפה עליו גם לשלם דמי זונות איך לא שופטים את השופטים זה לא תקין בעליל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *