MGTOW Israel

אני 100% תומך בשמאלנים שמסרבים וקורא לכל היהודים הפשוטים להשתמט ולשלוח את החרדים שיתגייסו בעצמם

אם החרדים לא משתדכים איתנו, אז אין לנו שום חובה להגן עליהם במלחמה. זה נגד התורה שקומץ פרזיטים יזדיינו חופשי בלי קונדום ויקבלו מימון מלא לילדים בזמן שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו בקושי ילד וכלב עם שרמוטה שמנה בת 40.

לאחרונה הממשלה החלה לעבור יותר ויותר לידי החראדים הפרזיטים שחיים על חשבון יהודים פשוטים, מבלי שהם ישנו שום דבר בסגנון החיים שלהם. לכן הרבה מהיהודים הללו שהשקיע את חייהם למען בטחון המדינה החליטו לצאת החוצה ולהשתמט. אני מאוד תומך בהם, ועכשיו אסביר למה הם צודקים גם על פי התוירה:

הרעבנים בימינו לא עוזרים בזיווגים, והרבה מהם גם גזענים שקרנים שלהפך מפריעים בזיווגים ומנסים לנצל אותך כלכלית כדי לעשות "ביזנעס" דתי. הם משתדכים רק בינם לבין עצמם כי אנחנו כביכול "מלוכלכים שמתעסקים בענייני העולם הזה" וכל החרטא שהם מספרים על כמה שהם "תורמים" ו"מתנדבים בזקא" זה הכל שטויות והבלים וחרטוטים כי הם תורמים גג איזה שעתיים בחודש ואז עוד מעיזים להטיח לכולנו את זה בפרצוף "הנה עשיתי הרבה, תרמתי" בעוד שבפועל הם כולם חיים מכספי המיסים שלנו ואנחנו לא מקבלים אפילו 1% ממה שהם מקבלים למרות ש99% אנחנו משלמים. הם לא עושים כלום הבני בליעל האלה, ורק מזדיינים כל היום חופשי ומחרבנים עוד ועוד פרזיטים שיתפרנסו ממזונות וכתובות בבית הדין הרבני כאשר המשפחות שלנו היהודים הפשוטים מתפרקות כי הם שקרנים ופחדנים שמפחדים אפילו לאמר את האמת שאישה חייבת לעשות רצון בעלה ושזה תפקיד האבא לשדך את הילדים ושבזמן הגירושין הגבר לא חייב לה שום מזונות אפילו לילדים בני 12.

אתם מבינים, האשפה האלה בכוונה במשך כל השנים הסתירו את הדברים הפשוטים וכל כך ברורים הללו מהתורה: שהאישה חייבת לעשות רצון בעלה, שלא מגיע לה אפילו שקל בזמן הגירושין ב99% מהמקרים, ושזה תפקיד ההורים לשדך את הילדים בגיל הבת מצווה. הם הסתירו את זה בכוונת זדון ועד עכשיו מסתירים, כי מבחינתם הם מנהלים נגדנו מלחמה דמוגרפית ורוצים להשמיד אותנו ה"חוטאים" (למרות שהם אלו שמחטיאים אותנו כי אנחנו סומכים עליהם שהם ההנהגה הדתית שלנו בעוד שבפועל סתם שקרנים רמאים ונוכלים שנותנים עצות רעות על מנת שלא נתרבה). ותאמינו לי שהם עושים את זה במודעות מלאה, כי אני אישית עבדכם הנאמן למדתי יותר תורה מערבים אפילו יותר מאשר חרדים, למרות כל הכסף שהפרזיטים האלה מקבלים מחשבון ההורים שלנו שהם רואים בתור עבדי מיסים ובשר תותחים להגן במלחמה.

ישר כוח חזק וברוך תשתמטו בואו להיות פרזיטים כמו החרדים בישיבות ולבקש שידוך לבתולה בת 14 מהקיבוץ, להשריץ 15+ ילדים. הקב"ה יגן על המדינה, והחרדים אם הם כל כך נלחמים נגד עניין הזיווגים שלנו. -מקור: חדשות 12

כלומר אם נסתכל על המצב בצורה אובייקטיבית ובמספרים, אנחנו נראה שבממוצע לבחור יהודי מסורתי פשוט אין את האפשרות הכלכלית להתחתן בגיל 17 ולהביא כמות גדולה של ילדים אפילו אם הוא רוצה, ומתי שהוא כן מתחתן אז הרעבנים רק צצים כשהנישואין מתפרקים ובכדי לעשות על חשבון הגירושין קופה (כתובה, מזונות, עמלות מהממשלה על סגירת תיקי גירושין, טוענים רבניים, וכו). ואילו החרדים, בזמן שהיהודים הפשוטים משלמים את כל הכסף במיסים, באים וחיים מהכסף הזה מבלי אפילו להעריך ומרביצים כמה שיותר ילדים בזמן שהיהודי הפשוט אפילו לא הספיק להביא אפילו ילד אחד ועוד משקרים בעזות פנים "אנחנו חיים בעוני ודוחק, מצב כלכלי קשה" בעוד שבפועל הם חיים בשפע עצום על חשבון משלם המיסים היהודי הפשוט והערירי הנגזל.

כדי להבין למה המשתמטים צודקים ולמה חזקה עליהם לסרב ולהפקיר את בטחון המדינה, אתם צריכים להבין שזיווג עם אישה בתולה מגיל צעיר זה משאב עצום שחוסך טראומה נפשית מבדידות בשנות הנעורים. בנוסף, ילדים ממושמעים שעוזרים לך במלאכה ומשמחים אותך הם גם כן משאב פיננסי עצום, שמוערך הרבה יותר ממיטב הפסיכולוגים הפסיכיאטרים הבילויים ושאר הזבל שאנשים צורכים כדי להרגיש טוב עם עצמם בימינו. ובזמן שהחרדים הרשעים מונעים את זה מהיהודים הפשוטים עם ההתפרזטות שלהם והשקרים והעצות הרעות (לדוגמא: "תתחתן עם חוזרת בתשובה בת 20 בעולה אתה לא ראוי מספיק לבתולה חרדית"), הם במקביל חיים מהכסף שלנו והבטחון שאנחנו מספקים להם. ובפרט עכשיו כשהפרזיטים האלה לוקחים עוד יותר מהקופה הציבורית ובזמן שהיהודים הפשוטים כבר בכלל כולם בתולי שפתיים בני 50 בזמן שכל היהודיות הפשוטות זונות של הגויים מכל העולם ושל קומץ הפושעים העשירים והחצופים ביותר בישראל- אין שום תירוץ ליהודים הפשוטים הללו להמשיך לשרת בצהל ולהקריב את הריכוז וההשכלה שלהם למען המדינה שעברה לידי כת של רשעים שבגדו בהם.

ישר כוח חזק וברוך כל הנשים היהודיות לצאת מצהל ולהשתדך עם גברים יהודים פשוטים שגם כן ישתמטו עכשיו בעזרת השם. החרדים שיגנו על עצמם אם הם כל כך מנהלים חזק מלחמה דמוגרפית נגדנו. -מקור:כתבה אמנון אברמוביץ

אם החרדים באמת היו בעד לשמר את המסורת והיהדות, אז הם לא היו תומכים בהשמדת היהודים הפשוטים ובמתן עצות רעות להם שנגד דעת תורה. אם באמת היה מעניין אותם אחדות ישראל וערכים, אז הם לא היו משתפים פעולה עם שיעבוד יהודים פשוטים ואפילו בעזות פנים כמו שהם עושים עכשיו שעוד קוראים להעניש את היהודים שמשתמטים בזמן שהם בעצמם פרזיטים שלא עושים כלום ולא מתגייסים אפילו מלכתחילה: כל זה בזמן שהנשים שלנו מגוייסות בכפייה לזנות בצהל ובזמן שהם אפילו לא משתדכים איתנו.

תבינו חברים, הפרזיטים האלה כבר מזמן החליטו לעצמם לפרש את התורה בצורה מעוותת שמטרתה להשמיד ולשעבד את היהודים הפשוטים שמתחזקים את המדינה. הם לא עושים את זה מתוך קנאות דתית, אלא פשוט מוצאים פנים שלא כדין בתורה ועושים כל טריק אפשרי כדי שאנחנו נמשיך להיות בשר תותחים שלהם. זה בעיקר מדובר בחרדים הספרדים שרובם חיים מביטוח לאומי ופועלים נטו מתוך שנאה חינם כלפי אשכנזים, ומאשימים אותנו בכל דבר רע שקרה להם אי פעם בחיים. זה כבר מזמן עבר את גבול ה"תוכחה בריאה כלפי חוטאים", והיום זה ממש נסיון להשמיד ולשעבד את מי שמגן עליהם בזמן שגם מזיינים את הילדות שלכם והופכים אותן לשפחות מין שלכם. מבחינתם כל מה שהממשלה עושה זה האשכנזים, והבנק זה האשכנזים, והמשטרה גם כן אשכנזים, והכל אשכנזים שולטים בעולם, ואפילו אם נתקעה להם הזרת במדרגה זה בגלל שאשכנזי אלמוני אי שם כישף עליהם קללה.

הסיבה שהנשים הללו בתל אביב הולכות למחות נגד הדתה, היא בגלל שה"ימנים" הללו שכופים על הקהילות בקיבוצים ובמושבים את הדת הם אנשים זרים שפשוט רוצים להשמיד את האחים והדודים שלהן שם. זה גם למה ההורים של אותן הילדות תומכים ואפילו מתחילים כבר להזדהות עם גויים יותר מאשר עם חרדים. כלומר הדתיים רוצים ליטול את כל זכויות הנשים, אבל במקביל לא לייעץ לאבא ואמא של אותן הילדות שצריך לשדך בגיל 14, אלא לשלוח אותן למדרשייה של "חוזרות בתשובה" ושם הרב הנואף ה"מחזיר בתשובה" (עלק) מחלק לג'מעה שלו את היפות שבהן ואילו את המכוערות משאיר ל"חוזרים בתשובה הנחותים". זה למה הגברים השמאלנים הללו הם בעצמם לא שמאלנים (מונח של גויים שלא רלוונטי בכלל לחברה הישראלית), אלא יהודים פשוטים שמנסים להתגונן מהערב רב החרדי הנואף שמנהל נגדם מלחמה דמוגרפית וכבר פועל להשמיד אותם במשך עשורים שלמים עם כל מעללי הרבנות הראשית שהם שולחים אותנו לשם ומתפרנסים מזה, בעוד שלעצמם מסדרים בתי דין פרטיים נפרדים.

חיילים יקרים אל תפחדו מהשרמוטות החרדים והזונות ה"ימניות" המזרחיות מהגוש הימני-חרדי שחושבות שאנחנו עבדים ובשר תותחים שלהן כי הם "מקופחים" (עלק). לכו לכלא כמו גדולים אני אחלק לכם שם סוכריות ומיץ פטל אחרכך תשתחררו עם מצפון שלם ובעזרת השם זיווג לבתולה בת 16 מהשכונה. -מקור: חדשות כלשהם

אני אסכם במילים פשוטות: החרדים רוצים להשמיד אותנו. בשביל זה הם מייעצים לנו להשתדך לשרמוטות מכוערות "חוזרות בתשובה" במקום לייעץ נורמלי לאבות שיחתנו את הבתולות שלהם ולא לשלוח לבית ספר (לא חרדי, לא דתי ולא בטיח). מתוך אלה שבאות לחזור בתשובה היפות הם משאירים לחבר'ה של עצמם, ואת המכוערות מביאים לנו כדי שיהיה עוד יותר פחות אטרקטיבי ליהודי פשוט להתחתן. מתי שיהודי פשוט בא לבית הכנסת מייד גוערים בו "אתה עובד??? היית בצבא???" כדי לוודא שהוא עבד טוב. אחרכך שומרים ממנו סודות ומחרטטים אותו "תכבד את האישה, תלבש בגדים קרועים ותקנה לה בגדים מפוארים, תעזור בבית אחרי העבודה, אישה יהודיה קודש קודשים אסור לאונן, אתה נואף אז מה אם היא לא נתנה לך סקס שנה מה אתה שוטר בבית תסבול". וכאשר סופית המשפחה שלו מתפרקת מהעצות הרעות שלהם, הם מייד ששים להפנות אותו לרב העירוני ושם סוגרים אחלה קופה וביזנס של כמה מאות אלפי שקלים שנפרסים לאורך שנים במזונות.

הדרך היחידה להחזיר בתשובה את הכת החרדית הבזויה והצבועה כפי שהיא נראית היום היא להפקיר את בטחון המדינה. אנחנו כמובן נתפלל שישאר פה משהו מהעם היהודי אחרי שהערבים יפלשו ויתחילו לעשות "ניקיון" כלומר לשחט את כל מי שבא להם, אבל ברירה אחרת עוד לא מצאתי כדי לגרום לאנשים הרעים האלה להפסיק לירוק לבאר שהם שותים ממנה. וההוכחה הכי טובה לכך היא בדיוק הצורה שהם גוערים בנו על ההשתמטות: הם אמורים להפך לשמוח ש"שמאלנים" מסרבים, לשמוח ולקבל את הטייסים והלוחמים היהודים הללו בידיים פתוחות לישיבות ללמוד שם תורה ולהזדכות במצוות כגון חתונה עם בתולה בת 16 והמלטת 10+ ילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *