MGTOW Israel

בחיים אל תתן לאשתך לדבר עם השכנות החד הוריות!

שרמוטות זקנות וגרושות הן סרטן. לאמר לאשתך לא לדבר איתן זה ביטוח מקיף נגד גירושין.

לנשים יש מנטליות של עדר והן מעתיקות אחת מהשניה. אסור לתת לאשתך לדבר לשרמוטות שישפיעו עליה לרעה כי היא תעתיק ממנה ובסוף גם אתה תהיה חמור מזונות שישן עם העכברושים במחסן, משתין בבקבוקים ומחרבן בשקיות. ברגע שאשתך מתחילה לדבר עם השכנה החד הורית, השרמוטה מתחילה להתקין לאשתך במוח אפליקציות זדוניות עם וירוסים שיגרמו לה לרצות להצטרף לעדר החזירות הגרושות ואשתך תתחיל להתמרד ולפנטז על חיים בלעדיך (אבל עם המשכורת שלך).

אתה מבין אחי היקר, הזונות הזקנות האלה שמקיפות אותנו ברחבי ישראל מנסות לפתות את הנשים הנשואות שלנו ולדרדר אותן, כדי להרגיש יותר טוב עם עצמן. הן מקנאות בכך שאשתך כן נשואה באושר ביהדות, והן רוצות לחרבן לאשתך בראש כדי להרוס לה ולצרף אותה לכת הס.מ של הגרושות היהודיות ימח שמן וזכרן, שחוטפות ילדים וגונבות מזונות שלא זכאיות להן באמת על פי ההלכה. אתה צריך להגן על המוח של אשתך מהחרבון הישראלי של האישה היהודיה המטונפת שתנסה להוריד לכם גושים בתוך הבית. אתה צריך להשתמש בכל טריק אפשרי ואפילו להתקין פאדים חוסמי קול כדי לא לשמוע את הצואה המילולית שיוצאת מפי השכנה השרמוטה הישראלית.

לרוב הצואה המילולית של הזונה הזקנה הישראלית מגיעה בתור "עצות": "אני רוצה לטובתך" "למה את עושה הכל בבית והוא כל היום מתפנק בעבודה" "בטח יש לו כבר מישהי אחרת", "מגיע לך זכויות" . השכנה הזונה מגדלת החתולים תשתול וירוסים זדוניים בתוך המוח של אשתך וכך למעשה כל ההשקעה שאתה מביא לתוך התא המשפחתי שלך תלך לפח האשפה: כל הזמן שהשקעת, הרגשות, הכסף, התוכניות לגבי הילדים שרצית שימשיכו את העסק.. כל זה ילך לאשפה רק בגלל שנתת לשרלילות זקנות לחרבן לך לתוך התא המשפחתי ולהרוס אותו. אסור לשמוע לשום חרא שהן אומרות, וגם חובה לאסור על אשתך להקשיב ואפילו להגיד "שלום" לשרמוטות גרושות בשכונה!

השרמוטות הזקנות מייעצות לנשואות איך לבגוד, להתגרש וכו', כי הן שטן ופרזיטיות שהיה צריך להעניש במוות על כסא החשמל אם היתה פה מדינה מתוקנת. -מקור: פיסבוק

אם יש גרושה בסביבה שמנסה להתחבר לאשתך, תגיד לה: "זאתי מטונפת, אנחנו לא מדברים איתה!". ואם לעומת זאת יש אישה מסורה נאמנה לבעלה אז אותה כן אפשר להכניס להכנסת אורחים: "הנה חנל'ה אמא טובה לילדים שלה ומסורה לבעלה, איתה אנחנו כן מדברים!". העיקר זה לא להיות בשום אינטרקציה עם הגרושות והשרלילות הזקנות שנשארו רווקות, כי הן כולן מסריחות שזינו מתי שהיו צעירות ודחו גברים בתולים ונחמדים שרצו להתחתן איתן. הן פרזיטיות מסריחות, ואם אתה מכניס אורחות כאלה הביתה אתה למעשה מעביר את המסר לאישה והילדים: "זה בסדר להיות שרמוטה שמזדיינת בצעירותה ואז בימי ההתפגרות שלה חיה מהרווחה, כל הכבוד לה, תקחו דוגמא" אפילו אם אתה לא אומר את מילולית בפועל, ואז בסוף גם אתה עלול להיות חמור משלם מזונות ערירי ובודד שאת אשתו והבנות שלו ביחד מזיין מאהב ערבי באורגיה וגם אוכל בשר בקר מכספי המזונות שלך על הדרך.

השרמוטות האלה מקנאות בנשואות בסתר, אפילו אם מילולית הן מדברות יפה ובנימוס: נשים בטבען שקרניות מסריחות, ובמיוחד אלה שלא מרוסנות הן שוות ערך לגברים אנסים ורוצחים שמסתובבים חופשי. ככה כל השרמוטות הזקנות האלה והגרושות פרק ב' מנסות לפרק תאים משפחתיים כדי להפיג את הקנאה שלהן בנשואות, ובגלל שה"חבר" המחבל שלהן בילדות עזב אותן והתחתן בסוף עם מוסלמית בתולה בת 17. השרמוטות האלה יפעילו כל מיני מניפולציות רגשיות כשאתה לא תסתכל, ילחשו דברים רעים, ועוד כל מיני דקויות שיגרמו לאישה ולילדים להתמרד ולכן צריך לנדות אותן ולצוות את האישה והילדים אפילו לא לאמר לזבלה כאלה "מה נשמע" בחדר המדרגות.

האמור לעיל נכון גם לגבי סרטים, סדרות, שירים וספרים של שרמוטות מטונפות ושל הסדר הלה"טבי-עולמי החדש שלהן. הרי מתי שהילדים והאישה נחשפים לתכנים כאלה, זה למעשה תקשורת ביניהם לבין יוצרות התוכן השרמוטות, והן מעבירות דרכם את המסרים הרעים האלה. זה בלתי אפשרי היום לחסום לחלוטין את הגישה כי האינטרנט הוא כלי מידע חזק שבלעדיו אי אפשר להתקדם בשוק העבודה, ולכן חובה להסביר למשפחה איזה תכנים אנחנו כן צורכים בבית ואיזה לא. לצורך העניין: ספרים דתיים כן, אבל רומנים של שרמוטות קיבוצניקיות לא. סדרות ישראליות שאת כולן מייצרות השרמוטות היהודיות הזקנות- לא, אבל סרטים דוקומנטריים ללימודים כן.

"בואי אישה ישראלית תלמדי איך לעקוץ גבר באמצעות הממשלה ולעשות ביזנס קל בזכות גניבה גזל ורצח" ככה השרלילות הזקנות המחורבנות בתשקורת מיעצות לנשים נשואות, אחרי שדחו גברים נחמדים ובתולים בצעירותן ופתאום גילו בגיל 34 שהן קרייריסטיות מכוערות שאפילו ערבים כבר לא רוצים לסטוץ. -מקור: מאקו, פיסבוק

השרמוטות החד הוריות האלה הן סרטן חברתי ומחלה, ממש פושעות שמסתובבות חופשי למרות שמקומן בכלא. והטרגדיה היא, שלמרות שמקומן בכלא, עוד משלבים אותן בכל מיני תפקידי מפתח ונותנים להן להביע את דעתן. הדרך היחידה היום להגן על טהרת המשפחה (במילים אחרות להמנע מגירושין והתאבדות מרוב עול כספי מזונות וערירות) היא פשוט להרחיק את המרושעות האלה. לא ללכת לבתי ספר חילונים איפה שישנם הצאצאים של השרמוטות האלה, וגם לא לתת לילדים להסתובב עם הילדים שלהן. הן רעות, הן שקרניות, יש להן תרבות של פשע, מקומן בכלא, ומקום הילדים שלהן בנידוי חברתי עד שלא יחזרו בתשובה ויעזבו את הפשעים של האמהות השיקסע שלהם שהולכות עם משקפי שמש ובגדים מוצמדים כמו איזה זונות ביוב מסריחות, ואפילו לא נותנות סקס אמיתי לנואשים אלא רק מגרות הפרזיטיות האלה. אסור בשום מחיר לתת לאישה שלך לדבר לחולות האלה, כי הן יכולים לגרור אותה לתרבות הזו ואז היא לא תחזור יותר משם- המדינה והרבנים הממשלתיים מתגמלים כאלה שרמוטות תמורת הפשעים שלהן נגד האנושות.

3 תגובות על “בחיים אל תתן לאשתך לדבר עם השכנות החד הוריות!”

גרושה זו שרמוטה שעשתה סיבוב, זכתה ומנסה לעקוץ שוב. כאילו אפשר להעמיס בטונות, צריך להיזהר ממחלות מין, תלונות שווא, גניבת זרע.

נו איפה יהוה הכל יכול, שיסדר לפחות כאוס מוחלט בעולם ?
שיסדר כאוס מוחלט בעולם ואז בטוח כל החלשים ימותו !
כל הנשים הן חלשות, ואם יהיה כאוס מוחלט, אז את כולם יטרפו כי אז לא יהיו להן
משטרה ובתי משפט ללכת אליהם !
גם לאלה מהליגה נגד השמצה, לא יהיו משטרה ובתי משפט ללכת אליהם !
ואז מה הם יעשו ?! הם הרי חלשים ! וכל החלשים חייבים למות !

גרושה זה פרה לזיונים להיזהר ממחלות מין וגניבת זרע, לגמור לה בפה ולא בקוס ולהיעלם, לא לשלם עליה כלום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *