MGTOW Israel

אנחנו הגברים הישראלים חרמנים, ואנחנו דורשים בתולות בנות 18 עכשיו ומייד!!!

כל עוד לא תתנו לנו את הנשים שלנו ותמשיכו לגייס אותן לצה"ל להיות זונות של קצינים - אנחנו נשתמט!!!!!

תנו לנו את הנשים שלנו בגיל 18 תפסיקו לחטוף אותן ולהפוך לזונות של צה"ל! אנחנו חרמנים בגיל הזה, אנחנו חייבים סקס יותר ממים, ובלי זה אנחנו גוססים ומקבלים טראומה נפשית. אנחנו צריכים את הנשים שלנו מתי שאנחנו בני 18, מקובעות ומשועבדות בבית (או בבית של ההורים אם אין דירה), כי הצורך המיני הוא הדבר הכי בסיסי בכל גבר. לכל גבר חייבת להיות אישה אחת, שתפנק אותו מינית ותעשה כל מה שהוא רוצה, ואנחנו הישראלים החילונים/מסורתים/דתייםלאומים לא יוצאים מן הכלל!

עצם העובדה שהמדינה לוקחת את הבנות שלנו לצבא בגיל הזה כשהן עדיין יפות ומתי שאנחנו רוצים לזיין כל יום, זה פשוט חוצפה. צו גיוס לנשים זה יריקה לפרצוף שלנו, ולתת להן זכויות מבלי שהן יתחתנו איתנו זה נקרא לחטוף לנו את הנשים ולהשאיר אותנו עם הבולבול ביד. אתם מסרסים את הגברים שתורמים את החיים שלהם למען המדינה, וזה כולל גם את הג'ובניקים הכי נחותים שתורמים 3 שנים יקרות מאוד. לכולנו מגיעה אישה אחת לפחות, וכל מי שמוסר את הבנות שלו לשירות לאומי וצבא במקום לגברים הבתולים ונחמדים בשכונה הוא בוגד!

המדינה מנסה לחטוף את היהודיות ולהפוך אותן לשרמוטות בינלאומיות, זה כבר ברור לכולם, אבל איפה אתם האבות והאימהות בסיפור?? האו"ם קוראים לזה "מיזוג גלויות"(מיזוג כולל עם גויים סודנים וערבים ימח שמם), אבל נשאלת השאלה מדוע אתם בני שרמוטות ישראלים מסריחים ממשיכים לשתף עם זה פעולה? למה אתם לא משדכים לנו הצעירים את הצעירות במקום לשלוח אותן למקומות המטונפים האלה? אנחנו דורשים מכם אחריות מינימלית בזמן השואה הפמינאצית, ודורשים שתתחילו לשדך לנו את הילדות שלכם בעודן פרגיות צעירות, אחרת נפסיק להגן עליכם ולשלם עליכם מיסים! כל עוד אתם משתפים פעולה עם הממסד בהפיכת הישראליות לשרמוטות מסריחות, אנחנו לא רואים בכם שותפים ומבחיתנו שידקור אתכם ערבי ברחוב זה בכלל לא מעניין, מבחינתו זה כאילו מישהו דרך על ג'וק!

אתם שולחים את הבנות שלכם לצה"ל להתפנק מינית עם המחבלים שרוצחים אותנו, במקום למסור לנו אותן להשתעבד בשידוכין? תגנו על עצמכם לבד, בוגדים/ות כולכם/ן.

כל גבר בישראל שנולד יהודי מגיע לו אישה יהודיה, או אם הוא ממזר מגיע לו ממזרה, נוצרי אז נוצריה, כושי אז כושית, וכן הלאה (המדינה כמובן מנסה ליצור מצב של חלוקת הנשים היהודיות לכל המגוייסים כולל סודנים מסתננים שמשרתים בצה"ל ובאים רק לזיין את הנשים שאמורות להיות לנו). זו עובדה הכי בסיסית והתנאי הכי בסיסי כדי שהגברים ימשיכו לרצות לתרום ולקיים את המדינה. אבל במקום לתת לנו את הדבר הכי טבעי ונחוץ, אתם שולחים את הבנות היהודיות שלכם (הנשים היהודיות שלנו) לצה"ל להיות שם שרמוטות הייפרגמיות מסריחות שעושות מה שבכוס שלהן. במקום שלכל גבר יהודי יהיה זיווג עם יהודיה בגיל כזה, אתם נותנים להן טלפון ביד לפלרטט שם כל מיני שרמיטים גויים ונותנים להן ללכת לצבא לעשות שם אורגיות ולהזדיין עם קומץ הזיינים. תביישו לכם.

אמנם רובנו עדין לא רוצים ילדים בגיל הזה, אבל בכל מקרה זו זכותנו שנכיר את האישה בגיל כזה מוקדם ונתחיל להתפנק איתה! באיזו זכות אתם מחרטטים אותנו ומעיזים לשלוח אותן להיות שרמוטה בצהל? אתם ערימה של חצופים רק מעצם העובדה שאתם שואלים בכלל את דעת השרמוטה איזה גבר היא רוצה, ופרזיטים שמתעלמים מהעובדה שאנחנו הגברים הישראלים הם אלה שאמורים כביכול אחרכך לשלם עליכם מיסים כדי שיהיה לכם קצבת זקנה בעתיד. אתם באמת חושבים שאנחנו נמשיך לכבד אתכם ולפנות מקום בספסל אם אתם שולחים את הבנות שלכם (שאמורות להיות הנשים שלנו) להיות זונות ועוד קונים להן טלפון כדי שיהיה להן גישה לכל מיני נואפים סטוציונרים וגויים? אז אל תחרטטו אותנו שחתונה זה רק כדי להביא ילדים, כי לכל גבר מגיע אישה אפילו אם הוא עדיין לא מסוגל כלכלית להביא ילדים!

לאט לאט יותר ויותר צעירים כמונו מתעוררים לגיהנום שיצרתם לנו, שכל שרמוטה חצופה וחסרת תועלת הולכת לעשות אורגיות בצה"ל ויש להן חבר בזמן שאנחנו מנוצלים ונשלחים לבזבז 3 שנים על עם שבגד בנו. אנחנו שמחים לראות את הערבים מנצחים ורוצחים את כולכם ואת השרמוטות שלכם, ערימה של בוגדים, ותסתדרו לבד במלחמה הבאה בדיוק כמו שלנו אתם אומרים להסתדר לבד בשוק יחסי המין בעוד שבעצמכם עושים הכל כדי שיהיה בלתי אפשרי למצוא אישה אחת לגדול איתה ביחד ומבלי שתהיה לה הזכות להתגרש! כל שנה שעוברת פחות גברים מתגייסים, יש יותר מתגייסים סודנים שלא מעניין אותם שלום האזרחים היהודים, וככה המדינה נכבשת מבפנים באמצעות. כל יום שעובר אתם פחות מוגנים, ואנחנו פחות מגינים.

פרזיטית שלא עושה את התפקיד שלה בעם ישראל בבישולים סקס נקיון לבעלה, אלא מבזבזת את היופי והנעורים על הקצינים הנואפים של צהל"טב שהרבה מהם גויים בכלל ועושה שם סטוצים ואורגיות, ימח שמה וימח שם ההורים הפרזיטים שלה שלא שידכו אותה. -מקור: אינסטגרם של צהלט"ב

כנראה ששכחתם שצריך גם שיתוף פעולה של הגברים בשביל שהציויליזציה תמשיך להתקיים. אתם ממשיכים להתחנף לנשים השרמוטות האלה, לתת להן זכות לעבוד וללכת לצה"ל כדי לפרנס לעצמן עוד זיונים במקום שהפרזיטיות האלה יעשו את התפקיד שלהן בחברה וישרתו אותנו. אתם שכחתם שגבר בלי אישה הוא גבר נכה, כי בתקופה שלכן הן עוד היו מרוסנות. לפני שהתחלתם להיות פרוצים מטומטמים עדין היו פה קצת ערכים שנשארו מתקופת האבות המתורבתים שיודעים מקומה של אישה, אבל עכשיו נהייתם לגמרי אהבלים ובמקום לתת לנו בתולות בנות 18 כדי להציל את החברה אתם שולחים אותן להיות שרמוטות בצה"ל ושירות הלאומי והן עושות שם סטוצים ויש להן "חברים".

אז אם אתם רוצים שיהיה לכם קצבת זקנה כשתתפגרו בגיל 80, ואם אתם רוצים שערבים לא יחתכו וימכרו את האיברים שלכם באליקספרס, אנחנו מציעים לכם ביזנס. הביזניס הוא כזה: כל ילדה יהודיה בת 18 אתם האבות ואמהות מוסרים לגבר יהודי בתול נחמד מהשכונה שלה, כולם כולל חילונים/מסורתים/דתיםלייט. ורק אז אולי נסכים להגן עליכם במלחמה ולשתף פעולה, אחרת תמותו בשואה לבד ואתם מבחינתנו אנשים זרים!!!

2 תגובות על “אנחנו הגברים הישראלים חרמנים, ואנחנו דורשים בתולות בנות 18 עכשיו ומייד!!!”

אחת הכתבות הכי מגעלות שקראתי
זכותן של נשים להתגייס ולשרת.
מי תצא עם האפס שכתב את השטויות האלה? חילים וחילות מקרים והקרו בזכות השירות הצבאי
ולא חסרות נשים שמשתמטות משרות צבאי.

"הקרויות"..
השיטה הזו לא עובדת, רוב החיילים נשארים לבד בזמן שהחיילות עושות מה שבא להן עם מי שבא להן, לרוב מעדיפות גברים עשירים מהאזרחי. אם אתה לא נפגעת, אז הילדים שלך יפגעו מזה. ואם לא הילדים, אז הנכדים.

נא להשלים את הפער בהשכלה:
https://mgtow-israel.com/no-shidduchim-means-hypergamy-and-extinction/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *