MGTOW Israel

כן רפורמה משפטית, לא רפורמה משפטית – בלתי רלוונטי!!

אם אתם לא מרוצים מההתנהלות של בגצ ושאר בתי המשפט המדיניים אז תמליכו לכם מלך אחר ולכו להשפט אצלו !

חברים יקרים, אין שום סיבה לחכות עד שהמדינה ומערכת המשפט יתקנו עצמם כדי שאתם תוכלו להתחיל לחיות כי יש פתרונות אלטרנטיבים בדת של שפיטה שכבר קיימים. כל מי שהולך לתבוע אתכם בבתי משפט ישרעלים נקרא בתורה "מלשין" והוא חייב בסקילה. אין שום טעם בכלל להיות באינטרקציה עם אנשים רשעים כאלה שעל פי התורה דינם מוות, ובפרט להשפט איתם על פי החוקים המרושעים שלהם בבתי משפט של גויים שמטרתם להשמיד אתכם ולהפוך לעבדים. תלכו מראש להשפט במקומות מחתרתיים של יהודים, ותהיו באינטרקציה רק אנשים שנשפטים שם: כך לא תינזקו מהשחיתות של המדינה.

אתם יהודים, ובכל מקרה ליהודי אסור ללכת להשפט בערכאות של גויים. אסור לכם ללכת לבתי המשפט, לבתי הדין הממשלתיים, לעיריות, לבוררים, לעורכי הדינים, לנוטריונים, לרשויות, למס הכנסה, להוצאה לפועל, למשטרה, לבתי חולים, לבתי ספר ממשלתים, ליועצות, לעובדות סוציאליות, לפסיכיאטר מחוזי, לפקחים, לקצינים, למפקדים, למנהלים, לחוקרים, לסוהרים – מפני שאלו כולם ערכאות גויים ומי שהולך אליהם נחשב שטינקר מנודה. במקום לשבת ולחכות עד שהותיקן האנטישמי והדיפ סטייט יחבבו פתאום את היהודים ביום בהיר ויצווו את הערכאות גויים שלהם לעשות לכם משפטי צדק, פשוט תלכו להשפט במקום שבלאו הכי כל יהודי אמור להשפט בו.

ואם אין כזה מקום בסביבה שלכם(או שעוד לא גיליתם על קיומו), ואתם כל כך רווים בזמן פנוי שאפילו יש לכם זמן ללכת לטייל בהפגנות ולבזבז שם את הדקות היקרות שלכם, אז במקום לבלבל את המוח תלמדו בעצמכם ותפתחו בית דין יהודי שכונתי. תעשו משפט צדק או לפחות תתרמו כסף לתלמיד חכם סופרסטרייט שכן מבין בהלכה ומנסה להקים כזה דבר אצלם בשכונה. כך במקום לשבת בחרדות ולקוות שיעשה לכם משפט צדק איזה חזיר בוגר אוניברסיטה שרואה אתכם פעם ראשונה בחיים, במקום זה יהיה לכם בית דין בשכונה שהדיינים בו מכירים את כולם ושופטים לטובת חבריהם היהודים מהקהילה.

מקור: שיעור תורה מיוטוב של הרב יצחק כהן שליט"א

למעשה זו אחת מאבני היסוד העיקריות של היהדות: בכל ישוב חייבים להיות דיינים שאצלם חברי הקהילה הקרובה נשפטים. הדיינים האלה חייבים להכיר את כולם בפנים, להתפלל איתם ביחד, ואם מגיע מצב שאנשים רוצים לרצוח את הדיין זה רק סימן שהוא זבל של שופט ומפטרים אותו. ככה רשום בגמרא, ככה התנהלו תמיד היהודים בגלות, וזה הסוד העיקרי של השרדות של העם היהודי. ברגע שהבן אדם ששופט אותך הוא שכן שמכיר את הסיפור שלך אישית וגם יש לו מידות טובות ואכפתיות, אז אתה תקבל משפט צדק ופשרות. יש גם הלכות מדוייקות איך צריך לקום בבוקר ואפילו הדיין מחוייב להיות בצום באותו היום אם הוא שופט אותך בנושא רגיש שעלול לעשות לך נזקים, הכל בשביל שהוא ישא בכאב של האנשים שחורץ את גורלם.

לעומת זאת בבגצ, בתי הדין הרבניים של הממשלה, ושאר ערכאות הגויים, יושבים אנשים שבחיים שלהם לא ראו אתכם. הם באים לחתום כרטיס, לסגור תיקים ולעוף כמה שיותר מהר עם ההליקופטר חזרה לבית המגודר שלהם. הם נבחרים בכל מיני שיטות מעורפלות, נשלטים בידי ארגונים בינלאומיים מהותיקן ששיבצו אותם שם מלכתחילה, וברגע שהם יעיזו לשפוט צדק יפטרו אותם ויחליפו במישהו מושחת אחר. ולא די בכך, אלא גם כל החוקים שלהם הם חוקים מהאו"ם שמבוססים על חוק טורקי, אנגלי, אמריקקי, ומה לא , הכל חוץ מאשר החוק היהודי. כלומר בבית משפט מדיני אתה בתור אזרח יהודי נחשב שווה למחבל בלסטיני ולמסתנן אריתראי כי המחבל נחשב פליט ומבחינה בינלאומית הותיקן החליט שכרגע פלסטינאים הם בעדיפות ראשונה וצריך לעזור להם לרצוח את כולנו (כמו כל לינצ' של הנוצרים ביהודים לאורך ההיסטוריה).

אז בזמן שאתם יושבים שם ומייבבים על כמה שהשופטים משת"פים וכמה שהם לא שופטים אתכם צדק, תסתכלו רגע במראה. מה אתם עשיתם כדי לצאת מהסיטואציה? האם תרמתם שקל לבית דין שכונתי מחתרתי? או לפחות ללכת לבית הכנסת כדי לגלות מי הדיינים בשכונה? או לפחות לא להלשין על השכנים לרשויות מתי שיש סכסוך אלא לנסות ליישב אצל הרב???? במקום להיות סמרטוטים ולחכות שהגויים ירחמו עליכם בערכאות שלהם, תחזרו אל המקורות. תשאלו שאלות, תתקרבו, או תקימו משלכם תוך שאיפה לתקן ולשפר עם הזמן. אבל לשבת ולייבב שהמדינה והשופטים אשמים לכם זו תכונה נקבית עלובה, ועוד ללכת להפגין ולהתבכיין זה בכלל רמה התפתחותית-פסיכולוגית של ילד בן 2.5 חסר אחריות שלא נתנו לו מה שהוא רוצה כאן ועכשיו ולכן הוא הולך לעשות "tantrum" מול כל הסופרמרקט בתקווה שבסוף ישבור את ההורים וכן יביאו לו סוכריה.

מקור: שיעור תורה מיוטוב של הרב יצחק כהן שליט"א

יש הרבה נושאים בענייני הדינים ובין אדם לחברו שמשפיעים על איכות שפיטה, ולכן כדי שקהילה תתנהל בצורה נורמלית עם שפיטה נורמלית האנשים חייבים להכיר אחד את השני ולהיות בעלי זהות קבוצתית (ולא לפתוח עוד איזה subculture מוזר כמו בשנות ה90 של קהילות פאנקים,גותים, גנגסטרים וכו). אנחנו חזרנו לימי הביניים ולשלטון דיקטטורי רודה, ולכן מי שנוצרי שילך לכומר, מי שמוסלמי שילך לשייח, ומי שיהודי לדיינים היהודים שגרים בסביבתו. לדעת האם השופט הדתי הוא מושחת או לא זה קל: פשוט תבדקו האם ניסו חברי הקהילה לרצוח ולדפוק מכות לאותו הדיין בעבר או לא, כי מתי שאנשים מתחילים להתעצבן על שופטים זה רק מוכיח שהם פוסקים מהתחת (אנחנו לא מדברים על התנקשויות כרגע, כי מדברים על דיינים זוטרים ומחתרתיים שלא מעניינים את הCIA). דיין מחתרתי נוטה להכנס לעומק הדברים בכל קייס שמביאים אליו ומנסה לשפוט צדק כך שהאנשים מכבדים אותו, מתוך רצון לתרום ולעזור לקהילה בה הוא מתגורר וכדי להוריש לנכדיו שכונה עם חוקים צודקים.

לעומת זאת הצורה שבתי המשפט מתנהלים היום, כולל הרבניים, שיושבים לך שם איזה כמה פלוצים שבחיים לא ראית ומסבנים אותך בכל מיני מילים חכמות מהגמרא ולשון מליצית – זה בושה וחרפה. יש לשרמיטים האלה הנחת היסוד שהם יותר טובים מאיתנו ומבינים יותר ושאנחנו סתם פח זבל נחות שבא כדי שיגידו לו מה לעשות מבלי להכיר אותנו בכלל. במקום לעשות את העבודה כמו שצריך ולתת שירות לציבור, היום הגישה היא כזו ש"אתה פח זבל קטן לא מבין כלום בחיים שלך, ואנחנו מבינים הכל, וגם מה לעשות עם אשתך ואיך אנחנו נגיד לך, ואתה תשב בשקט ואם צריך לשלם מזונות תשלם וגם אם תתאבד זה לא יזיז לנו את הביצה". אלה, ידידיי היקרים, פשוט אנשים זבל.

אחת הסיבות העיקריות שהם מתנהלים כך זה כי אתם כולכם הפקרתם את האחריות של מינוי בית דין שכונתי של כל קהילה בארץ ואת העניין של לבוא לבית הכנסת ליזום ולהכיר מראש את מי שאמור לשפוט אותך. דיינים אמורים להיות חברים שלכם מהשכונה, שאתם אומרים לו שלום והוא לכם, שמתארחים אצלו בחגים, ולא סתם איזה פח זבל מזוקן שחותם כרטיס ושקיבל תעודה על סיום לימודי ישיבה ממשלתית. זה גם לא יכול להיות בוגר אוניברסיטה נואף שמקבל משכורת מהממשלה. אבל אתם החלטתם ללכת כולם להשפט אצל קומץ אנשים בעלי זמן מוגבל, ולצפות שהם איך שהוא יהפכו סדרי עולם ויהיו מסוגלים לעבוד אצל אוכלוסיה של מאות אלפי אנשים תוך הקרבת 90% מהזמן חיים שלהם וגם תמורת משכורת מדינית זעומה מבלי לקבל שוחד. זו פשוט חוסר אחריות ונאיביות אם אתם חושבים שאפשר לתקן מערכת כזו מבלי לשנות את המנטליות של עצמכם ולהפסיק לפנות בכל פיפס קטן לממשלה.

מרגע שאתם מתחילים להתערב בעניינים וליישם באמת את מה שכתוב בספרי היהדות, השאלה של איזה דיינים בדיוק להקים היא כבר נתונה לבחירת הקהל בדיוק כמו בדמוקרטיה. היהדות פועלת כך שמי שהולכים אחריו ההמונים הוא זה שנחשב הרב והמלך ששופט את הרבים, אבל גם יש הגבלה לנטייה הייפרגמית הזו: כי הדיין חייב להיות אתכם באותו בית הכנסת, כלומר לא שבן אדם אחד יצטרך לשאת בעומס שפיטה של אלפי אנשים ולהתעייף. מבחינה תיאורטית חייבים להיות מלא דיינים בכל עיר, כי זו החובה שלהם להכיר אתכם לפני שבכלל אתם מתחילים לבוא להשפט אצלם, וזה גם למה יהודים אמורים להתלבש בשחור לבן כמו שופטים. לפעמים יש מקרים של "בעל דבר בעניין" ששואלים גוף שלישי, אבל לרוב, הדיינים והשופטים שלכם אמורים להיות יותר חבר שמפייס את הבריות מאשר פח זבל מתנשא שמתחבא מאחורי חומות ומגדלים והולך עם מאבטחים פרטיים להגן שלא ירצחו אותו אחרי שדפק ונפנף אנשים.

מקור: שיעור תורה מיוטוב של הרב יצחק כהן שליט"א

מספיק פעם אחת ללכת להשפט בבית הדין לענייני משפחה אצל איזה שרמוטה זקנה, לשלם מזונות 20 שנה ליהודיה שרמוטה שגרה עם מאהב סודני בדירה שלך, כדי להבין שהמערכת משפט בחיים לא תתקן את עצמה לבד. בנוסף, אני מציע לחשב גם בשקלים את המחיר החברתי שאתם משלמים ואת כמות המיסים שהולכים לחד הוריות שרמוטות שחיות מהרווחה, ואת כל הסודנים שאתם מפרנסים מרוב הכוח שניתן לשופטים המדיניים רק מעצם העובדה שאתם ממשיכים ללכת אליהם להישפט. המחיר הזה של הקמת קהילה בזמן וכסף הוא גם נספח לצינור שעמוס צינורבשוילי מכניס לכולכם אחד אחד כל יום דרך הרשויות, המשטרע, הרופעים, מס ההכנסה ושאר הזבלה שאתם הולכים להלשין להם איש איש יום יום. ובסך הכל אפשר לעשות אחלה חסכון וביזניס אם בוחרים מלך אחר מאשר הותיקן שיעשה לכם שפטים, כי בתכלס המדינה הזו היא כולה של הדיפ סטייט והם אלה שקובעים כל החוקים ומי ישב על כל כיסא בעל השפעה.

יתרה מכך גם השופטים עצמם מעדיפים את זה כי יש "עומס בבתי המשפט". כלומר אתם נהייתם כל כך עלובים ופתטים מרוב שלא יכולים להשפט בין עצמכם, עד שאפילו הותיקן לא מצליח לעמוד בעומס המלשינויות של היהודונים שרצים למסור אחד על השני בבית המשפט כדי לדפוק זה את זה. אז תחסכו מעצמכם, מהבגצ ומכולם את הכאב ראש הזה ופשוט תפסיקו להיות שטינקרים. ככה גם לא תצטרכו ללכת "להפגין" נגד מערכת משפט או כל שטות אחרת. בתי המשפט המדינים מראש נועדו כדי ליישם פה שואה איטית ויעילה במה שנשאר מהעם היהודי, ואילו אתם כל כך אוהבים לזיין ולדפוק אחד את השני עד שהותיקן כבר לא מצליח לעמוד בקצב כי הוא צריך עוד כמה שנים לפני יישום אג'נדה 2030 . אבל היום ב2023 אתם היהודים כבר כמעט הכחדתם את עצמכם מרוב שמלשינים עוד אפילו לפני הדדליין של הנאציים, אז עכשיו אין להם למי לעשות שואה ועל מי לעשות ניסויים בבני אדם כי כל המדינה נהייתה ערבים וסודנים. ממש ככה.

תפסיקו להיות קאקס וללכת כמו עדר של חמורים אחרי הבית משפט והדיינים הממשלתיים האלה, די כבר. ועוד ללכת לבכות ברחוב שאין מספיק צדק בבית משפט, נו באמת. כאילו שהגויים הנוצרים שמציגים עצמם כ"שמאלנים" באמת יקשיבו לכם. בגצ עושה לכם מפחיד להתחתן אבל אתם בכל זאת רוצים חתונה? תתחתנו בשושו אצל הרב. רוצים לעשות ביזניס ומפחדים? הסכמים בשושו על פי תורה. זהו. ברגע שמפסיקים ללכת לערכאות גויים המטונפות האלה ופשוט מסננים אותם, אז נגמר כל הצורך בהמתנה ל"רפורמה משפטית".

תגובה אחת על “כן רפורמה משפטית, לא רפורמה משפטית – בלתי רלוונטי!!”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *